ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:18

Engji vjen se shpejti me këngen e re “Fejesa”

Engji vjen se shpejti me këngen e re “Fejesa”
Engjëllusha Salihu përmes llogarisë së saj në Instagram ka paralajmëruar fansat e saj se së shpejti do të vij me projekt të ri, shkruan Arbresh.info Këtë ajo e ka zbuluar duke publikuar një video, ku dëgjohet një pjesë ...
Arbresh | 15-Apr-2019 15:09
Engjëllusha Salihu përmes llogarisë së saj në Instagram ka paralajmëruar fansat e saj se së shpejti do të vij me projekt të ri, shkruan Arbresh.info Këtë ajo e ka zbuluar duke publikuar një video, ku dëgjohet një pjesë ...

Rita Ora në Kosovë -Dua Lipa në Liban
Ishte Rita Ora e cila para një jave si pjesë e një misioni bamirësie me ‘UNICEF’-in erdhi në Kosovë për një qëndrim tre ditorë. Por, tashmë me një mision të tillë është përshirë edhe Dua Lipa. Lipa ka treguar se tri ...
InFokusi | 15-Apr-2019 14:57
Ishte Rita Ora e cila para një jave si pjesë e një misioni bamirësie me ‘UNICEF’-in erdhi në Kosovë për një qëndrim tre ditorë. Por, tashmë me një mision të tillë është përshirë edhe Dua Lipa. Lipa ka treguar se tri ...

Kënga e re e Getinjos është në ‘furrë’, reperi zbulon një pjesë të saj
Getinjo përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që së shpejti sjell këngën më të re, shkruan . Madje, ai publikoi një video, në të cilën tregon pak nga kjo këngë, që do ta shoqërojë me videoklip. Titulli i këngës është ...
Lajminet | 15-Apr-2019 14:51
Getinjo përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që së shpejti sjell këngën më të re, shkruan . Madje, ai publikoi një video, në të cilën tregon pak nga kjo këngë, që do ta shoqërojë me videoklip. Titulli i këngës është ...

Performanca e Jonida Maliqit në ndejën e Eurovisionit në Londër
Në kuadër të e performancave para netëve të Eurovisionit, Jonida Maliqi e ka interpretuar në Londër këngën e saj përfaqësuese, “Ktheju tokës”. Këngëtarja është mirëpritur nga publiku londinez gjatë interpretimit të saj ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 14:50
Në kuadër të e performancave para netëve të Eurovisionit, Jonida Maliqi e ka interpretuar në Londër këngën e saj përfaqësuese, “Ktheju tokës”. Këngëtarja është mirëpritur nga publiku londinez gjatë interpretimit të saj ...

Kështu u prit Bebe Rexha para publikut francez
Bebe Rexha tash e sa ditë ka qëndruar në Francë, ku edhe performoi para publikut të atij vendi, shkruan . E veshur kuq e zi, këngëtarja shqiptare performoi gjithë energji në skenë, ndërsa i gjithë publiku po këndonin ...
Lajminet | 15-Apr-2019 14:40
Bebe Rexha tash e sa ditë ka qëndruar në Francë, ku edhe performoi para publikut të atij vendi, shkruan . E veshur kuq e zi, këngëtarja shqiptare performoi gjithë energji në skenë, ndërsa i gjithë publiku po këndonin ...

Dua i viziton refugjatët sirianë në Liban: Ndjej që kam një lidhje personale me ta
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka qëndruan në Bejrut të Libanit, ku i ka vizituar kampet e refugjatëve nga Siria. Duke qenë vet nga një vend, si Kosova, nga ku u larguan shumë refugjatë në vitet e ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 14:29
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka qëndruan në Bejrut të Libanit, ku i ka vizituar kampet e refugjatëve nga Siria. Duke qenë vet nga një vend, si Kosova, nga ku u larguan shumë refugjatë në vitet e ...

Sara, e dashura sekrete e Ledri Vulës
Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë të lidhur që në vitin 2017 dhe profili në Instagram i të dashurës së reperit mbahej sekret. Por ajo e ka kthyer profilin publik edhe pse jeta e profesioni i saj s`ka të bëjë me ekranin dhe ...
Politiko | 15-Apr-2019 14:36
Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë të lidhur që në vitin 2017 dhe profili në Instagram i të dashurës së reperit mbahej sekret. Por ajo e ka kthyer profilin publik edhe pse jeta e profesioni i saj s`ka të bëjë me ekranin dhe ...

Dua Lipa i bashkohet misionit të “UNICEF” (VIDEO)
Dua Lipa së fundmi ka udhëtuar drejt Libanit, me një mision të “UNICEF”, për të takuar familjet refugjate. Këngëtarja e njohur ka publikuar foto dhe video nga takimet me fëmijët, të cilët duken se kanë shijuar shumë ...
Lapsi | 15-Apr-2019 14:24
Dua Lipa së fundmi ka udhëtuar drejt Libanit, me një mision të “UNICEF”, për të takuar familjet refugjate. Këngëtarja e njohur ka publikuar foto dhe video nga takimet me fëmijët, të cilët duken se kanë shijuar shumë ...

Dua Lipa me mision bamirës, viziton fëmijët refugjat në Liban
Pas Rita Orës e cila në kuadër të UNICEF qëndroj në Kosovë për tri ditë, edhe Dua Lipa ka marr pjesë në misionin bamirës të kësaj organizate. Ylli kosovar i muzikës vizitoj fëmijët refugjat në Liban me të cilët tha që ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 14:25
Pas Rita Orës e cila në kuadër të UNICEF qëndroj në Kosovë për tri ditë, edhe Dua Lipa ka marr pjesë në misionin bamirës të kësaj organizate. Ylli kosovar i muzikës vizitoj fëmijët refugjat në Liban me të cilët tha që ...

Pas Rita Orës në Kosovë, Dua Lipa në Liban me Unicef-in (FOTO)
Dua Lipa ka treguar se tri ditët e fundit i ka kaluar në Liban me shumë fëmijë refugjatë. Këngëtarja me prejardhje shqiptare hyri në Instagram për të postuar disa fotografi gjatë aktivitetit të saj në bashkëpunim me ...
Prive | 15-Apr-2019 13:56
Dua Lipa ka treguar se tri ditët e fundit i ka kaluar në Liban me shumë fëmijë refugjatë. Këngëtarja me prejardhje shqiptare hyri në Instagram për të postuar disa fotografi gjatë aktivitetit të saj në bashkëpunim me ...

Wanda është nënë e pesë fëmijëve, por gruaja e Icardit merr vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale
Ndërkohë që po qetësohen problemet e Mauro Icardit me Interin, gruaja e tij, Wanda Nara, ka tërhequr vëmendjen me fotografitë e reja të publikuara në rrjetet sociale. 32-vjeçarja numëron mbi pesë milionë ndjekës në ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 13:19
Ndërkohë që po qetësohen problemet e Mauro Icardit me Interin, gruaja e tij, Wanda Nara, ka tërhequr vëmendjen me fotografitë e reja të publikuara në rrjetet sociale. 32-vjeçarja numëron mbi pesë milionë ndjekës në ...

Pas Ritës në Kosovë, Dua në Liban me Unicef-in (FOTO)
Dua Lipa ka treguar se tri ditët e fundit i ka kaluar në Liban me shumë fëmijë refugjatë, njofton Klan Kosova. Këngëtarja me prejardhje shqiptare hyri në Instagram për të postuar disa fotografi gjatë aktivitetit të saj ...
Klan Kosova | 15-Apr-2019 13:53
Dua Lipa ka treguar se tri ditët e fundit i ka kaluar në Liban me shumë fëmijë refugjatë, njofton Klan Kosova. Këngëtarja me prejardhje shqiptare hyri në Instagram për të postuar disa fotografi gjatë aktivitetit të saj ...

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in
Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit albumin nga ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 13:53
Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit albumin nga ...

Në përpekje për të kuptuar idiotin parapolitik të Tiranës
Nga Erjon Braçe Nje perpjekje per te kuptuar #Idiotinetiranes! Perse duhet qe nje #Idiot “patriot” duhet te kendoje #himninkombetar-ne menyre te perseritur, edhe kur nuk di te kendoje?! Tregon vendosmeri-eshte e vetmja ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 12:15
Nga Erjon Braçe Nje perpjekje per te kuptuar #Idiotinetiranes! Perse duhet qe nje #Idiot “patriot” duhet te kendoje #himninkombetar-ne menyre te perseritur, edhe kur nuk di te kendoje?! Tregon vendosmeri-eshte e vetmja ...

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in
Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit albumin nga vizita që ka bërë së fundi në Liban, shkruan . Këngëtarja ka thënë se kjo ishte përvoja e saj më e mirë për këto tri ditë, pasi shprehet se ka një lidhje të afërt me ...
Lajminet | 15-Apr-2019 13:42
Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit albumin nga vizita që ka bërë së fundi në Liban, shkruan . Këngëtarja ka thënë se kjo ishte përvoja e saj më e mirë për këto tri ditë, pasi shprehet se ka një lidhje të afërt me ...

Ermali bën koment shumë racist në këtë foto, i reagon opinionisti shqiptar
Ermal Fejzullahu është treguar shumë racist në një koment të pamenduar mirë. Në një postim, Faton Shoshi ka ndarë me fansat një fotografi ku shihet në shoqëri të një personi me ngjyrë. Por, ajo që bie në sy është një ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 13:41
Ermal Fejzullahu është treguar shumë racist në një koment të pamenduar mirë. Në një postim, Faton Shoshi ka ndarë me fansat një fotografi ku shihet në shoqëri të një personi me ngjyrë. Por, ajo që bie në sy është një ...

Personazhet e njohur, video me heshtje për një kauzë (VIDEO)
Nën hashtag-un #DayOfSilence (Dita e heshtjes), të famshëm anembanë botës po postojnë së fundmi video ku qëndrojnë të heshtur. E gjitha kjo është një nismë e GLSEN (Gay, Lesbian & Straight Education Network) – ...
Lapsi | 15-Apr-2019 12:31
Nën hashtag-un #DayOfSilence (Dita e heshtjes), të famshëm anembanë botës po postojnë së fundmi video ku qëndrojnë të heshtur. E gjitha kjo është një nismë e GLSEN (Gay, Lesbian & Straight Education Network) – ...

Gold AG do të sjellë një tjetër këngë patriotike
Me anë të një fotografie nga studioja, Gold AG e ka paralajmëruar këngën e re që do ta sjellë gjatë kësaj jave. Projekti i ri muzikor do të lansohet gjatë kësaj jave (19 prill), ndërsa kënga do të mbajë titullin “Mirë ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 09:19
Me anë të një fotografie nga studioja, Gold AG e ka paralajmëruar këngën e re që do ta sjellë gjatë kësaj jave. Projekti i ri muzikor do të lansohet gjatë kësaj jave (19 prill), ndërsa kënga do të mbajë titullin “Mirë ...

Engjëllueshe Salihu paralajmëron “Fejesën”, projekti më i ri nga këngëtarja
Këngëtarja e re, Engjëllueshe Salihu ka paralajmëruar projekti e ri. Përmes një video të shkurtë paralajmëruese në ‘Instagrama’ ajo sjell një pjesë nga kënga e re, shkruan Indeksonline. “Fejesa”-Se shpejti kënga ime e ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 13:15
Këngëtarja e re, Engjëllueshe Salihu ka paralajmëruar projekti e ri. Përmes një video të shkurtë paralajmëruese në ‘Instagrama’ ajo sjell një pjesë nga kënga e re, shkruan Indeksonline. “Fejesa”-Se shpejti kënga ime e ...

Engjëllusha Salihu i këndon “Fejesës” në projektin e ri (VIDEO)
Engjëllusha Salihu ka paralajmëruar këngën e saj të re. Vajza e Shyhrete Behlulit, kësaj radhe i ka kënduar fejesës dhe ka ndarë pak pamje nga videoklipi tashmë i xhiruar. “Fejesa”- Se shpejti kenga ime me e re”, ka ...
Prive | 15-Apr-2019 12:56
Engjëllusha Salihu ka paralajmëruar këngën e saj të re. Vajza e Shyhrete Behlulit, kësaj radhe i ka kënduar fejesës dhe ka ndarë pak pamje nga videoklipi tashmë i xhiruar. “Fejesa”- Se shpejti kenga ime me e re”, ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved