ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:44

Ekskluzive: Video nga djegia e makinës

Ekskluzive: Video nga djegia e makinës
Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja.
Alsat-M | 15-Apr-2019 14:50
Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja.

Ekskluzive: Video nga djegia e makinës
Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja. The post Ekskluzive: Video nga djegia e makinës appeared first on ALSAT-M
AlMaKos | 15-Apr-2019 14:47
Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja. The post Ekskluzive: Video nga djegia e makinës appeared first on ALSAT-M

Grabitja e armatosur në filialin e “NLB”-së në Butel (DETAJE)
Një filial i “Tutunska Banka” në Butel, ka rënë pre e një grabitje të armatosur paraditen e sotme. Sipas burimeve të Alsat- M nga vendi i ngjarjes, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona ...
Medial | 15-Apr-2019 13:57
Një filial i “Tutunska Banka” në Butel, ka rënë pre e një grabitje të armatosur paraditen e sotme. Sipas burimeve të Alsat- M nga vendi i ngjarjes, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona ...

Grabitje e armatosur në ekspoziturën e Bankës NLB në Çair (PLT)
Shkup, 15 prill 2019 (MEDIAL) – Persona të armatosur kanë kryer grabitje në Bankën NLB në rrugën “Ferid Bajram” në Çair të Shkupit, ku janë vjedhur tani për tani një shumë e panjohur e parave. Në MPB ngjarja është ...
Medial | 15-Apr-2019 13:57
Shkup, 15 prill 2019 (MEDIAL) – Persona të armatosur kanë kryer grabitje në Bankën NLB në rrugën “Ferid Bajram” në Çair të Shkupit, ku janë vjedhur tani për tani një shumë e panjohur e parave. Në MPB ngjarja është ...

Gjendet vetura e djegur me të cilën u plaçkitë NLB Tutunska Banka (FOTO)
Një karikator pis.tolete brenda bankës NLB Tutunska në lagjen “Butel 1” dhe vetura e djegur e hajnave është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, disa minuta pasi hajnat kishin ...
TetovaSot | 15-Apr-2019 13:53
Një karikator pis.tolete brenda bankës NLB Tutunska në lagjen “Butel 1” dhe vetura e djegur e hajnave është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, disa minuta pasi hajnat kishin ...

NLB Banka sqarohet rreth vjedhjes së filialës së tyre në Çair
Pas informacionit të plasuar në media në Maqedoni për grabitjen e armatosur në filialën e “NLB Bankës” në Çair të Shkupit kanë reaguar nga banka në fjalë duke thënë se të punësuarit, klientët që ndodheshin në atë moment ...
Republika | 15-Apr-2019 13:52
Pas informacionit të plasuar në media në Maqedoni për grabitjen e armatosur në filialën e “NLB Bankës” në Çair të Shkupit kanë reaguar nga banka në fjalë duke thënë se të punësuarit, klientët që ndodheshin në atë moment ...

Pas grabitjes “Tutunska Banka”, qetëson klientët
Pas grabitjes së armatosur në filialet e Tutunska Bankës në Çair, paraditen e sotme vjen njoftimi nga e njëjta se klientët e saj janë të mbrojtur dhe të sigurtë. “Klientët dhe të punësuarit të cilët kanë ndodhur në ...
Alsat-M | 15-Apr-2019 13:46
Pas grabitjes së armatosur në filialet e Tutunska Bankës në Çair, paraditen e sotme vjen njoftimi nga e njëjta se klientët e saj janë të mbrojtur dhe të sigurtë. “Klientët dhe të punësuarit të cilët kanë ndodhur në ...

NLB Banka sqarohet rreth vjedhjes së filialës së tyre në Çair
Pas informacionit të plasuar në media në Maqedoni për grabitjen e armatosur në filialën e “NLB Bankës” në Çair të Shkupit kanë reaguar nga banka në fjalë duke thënë se të punësuarit, klientët që ndodheshin në atë moment ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 13:27
Pas informacionit të plasuar në media në Maqedoni për grabitjen e armatosur në filialën e “NLB Bankës” në Çair të Shkupit kanë reaguar nga banka në fjalë duke thënë se të punësuarit, klientët që ndodheshin në atë moment ...

Pas grabitjes “Tutunska Banka”, qetëson klientët
S A 2019-04-15T13:31:26+02:00 Pas grabitjes së armatosur në filialet e Tutunska Bankës në Çair, paraditen e sotme vjen njoftimi nga e njëjta se klientët e saj janë të mbrojtur dhe të sigurtë. “Klientët dhe të punësuarit ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 13:42
S A 2019-04-15T13:31:26+02:00 Pas grabitjes së armatosur në filialet e Tutunska Bankës në Çair, paraditen e sotme vjen njoftimi nga e njëjta se klientët e saj janë të mbrojtur dhe të sigurtë. “Klientët dhe të punësuarit ...

Vidhet Tutunska Banka në Butel
Shkup, 15 prill – Vidhet filiali i NLB Tutunska Bankës në Butel. Pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme kanë dalë në vendngjarje, ndërsa po hetojnë në vendngjarje. Vjedhja, siç merr vesh gazeta KOHA, ka ndodhur ...
Republika | 15-Apr-2019 13:26
Shkup, 15 prill – Vidhet filiali i NLB Tutunska Bankës në Butel. Pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme kanë dalë në vendngjarje, ndërsa po hetojnë në vendngjarje. Vjedhja, siç merr vesh gazeta KOHA, ka ndodhur ...

Gjendet vetura e djegur me të cilën u plaçkitë NLB Tutunska Banka (FOTO)
Një karikator pistolete brenda bankës NLB Tutunska në lagjen “Butel 1” dhe vetura e djegur e hajnave është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, disa minuta pasi hajnat kishin sulmuar ...
Aktuale.MK | 15-Apr-2019 12:56
Një karikator pistolete brenda bankës NLB Tutunska në lagjen “Butel 1” dhe vetura e djegur e hajnave është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, disa minuta pasi hajnat kishin sulmuar ...

Vetura me të cilën u krye grabitja e NLB Bankës gjendet tërësisht e djegur!?
Shkup, 15 prill - Dy orë pas grabitjes të filialit të "NLB Bankës" në Çair të Shkupit, në afërsi të lumit Serava, tek varrezat e qytetit "Butel", policia ka gjetur një karrikator revoleje dhe një veturë e djegur "Golf ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 12:53
Shkup, 15 prill - Dy orë pas grabitjes të filialit të "NLB Bankës" në Çair të Shkupit, në afërsi të lumit Serava, tek varrezat e qytetit "Butel", policia ka gjetur një karrikator revoleje dhe një veturë e djegur "Golf ...

Grabitës të armatosur vjedhin një bankë në Çair
Persona të armatosur kanë kryer grabitje në “NLB Banka” në rrugën “Ferid Bajrami” në Çair të Shkupit, ku janë vjedhur tani për tani një shumë e panjohur e parave. Në MPB ngjarja është raportuar në orën 10:30 minuta dhe ...
Medial | 15-Apr-2019 12:53
Persona të armatosur kanë kryer grabitje në “NLB Banka” në rrugën “Ferid Bajrami” në Çair të Shkupit, ku janë vjedhur tani për tani një shumë e panjohur e parave. Në MPB ngjarja është raportuar në orën 10:30 minuta dhe ...

Plaçkitet një bankë në Shkup, policia në vendin e ngjarjes
Një filial i “NLB Bankës” në Çair të Shkupit, paraditen e sotme ka qenë pre e një grabitje. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalur forca të policisë, të cilët po këqyrin vendin e ngjarjes. Për momentin nuk raportohet ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 11:59
Një filial i “NLB Bankës” në Çair të Shkupit, paraditen e sotme ka qenë pre e një grabitje. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalur forca të policisë, të cilët po këqyrin vendin e ngjarjes. Për momentin nuk raportohet ...

Tre persona me kallashnikov hyjnë në “Tutunska Banka” në Shkup
Një filial i “Tutunska Banka” në Butel, ka rënë pre e një grabitje të armatosur paraditen e sotme. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona të përfshirë ...
Ina-Online | 15-Apr-2019 12:46
Një filial i “Tutunska Banka” në Butel, ka rënë pre e një grabitje të armatosur paraditen e sotme. Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona të përfshirë ...

NLB Banka: Mjetet janë të siguruara
Shkup, 15 prill – Pas plaçkitjes që ndodhi mëngjesin e sotëm në filialin e NLB Bankës, në rrugën “Ferid Bajram” nga kjo bankë janë shprehur se të gjitha mjetet janë të siguruar dhe se për momentin janë duke u koordinuar ...
Koha.mk | 15-Apr-2019 12:42
Shkup, 15 prill – Pas plaçkitjes që ndodhi mëngjesin e sotëm në filialin e NLB Bankës, në rrugën “Ferid Bajram” nga kjo bankë janë shprehur se të gjitha mjetet janë të siguruar dhe se për momentin janë duke u koordinuar ...

Gjendet vetura me të cilën u larguan grabitësit e Bankës
Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi grabitësit kishin realizuar vjedhjen. Raportohet se një veturë e ...
Televizioni Koha | 15-Apr-2019 12:41
Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi grabitësit kishin realizuar vjedhjen. Raportohet se një veturë e ...

Gjendet vetura me të cilën u larguan grabitësit e Bankës
Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi grabitësit kishin realizuar vjedhjen. Raportohet se një veturë e ...
Alsat-M | 15-Apr-2019 12:34
Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi grabitësit kishin realizuar vjedhjen. Raportohet se një veturë e ...

Gjendet vetura me të cilën u larguan grabitësit e Bankës
Alsat 2019-04-15T12:28:29+02:00 Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi grabitësit kishin realizuar ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 12:31
Alsat 2019-04-15T12:28:29+02:00 Një karikator pistolete brenda dhe vetura e djegur e grabitësve është gjendur deri më tani nga pjesëtarë të Ministrisë së Punëve të Brendshme, dy orë pasi grabitësit kishin realizuar ...

Reagon NLB Banka pas plaçkitjes së armatosur
Nga NLB Banka kanë reaguar lidhur me plaçkitjen që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në filialen e tyre në rrugën Ferid Bajram. “Mëngjesin e sotëm në filialin në Çair të NLB Banka ka ndodhur një plaçkitje e armatosur. ...
Shenja | 15-Apr-2019 12:24
Nga NLB Banka kanë reaguar lidhur me plaçkitjen që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në filialen e tyre në rrugën Ferid Bajram. “Mëngjesin e sotëm në filialin në Çair të NLB Banka ka ndodhur një plaçkitje e armatosur. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved