ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:04

Dua Lipa i përgjigjet kritikave “se pse po i ndihmon sirianët dhe jo Kosovën”

Dua Lipa i përgjigjet kritikave “se pse po i ndihmon sirianët dhe jo Kosovën”
Dua Lipa tashmë është një artiste me përmasa ndërkombëtare dhe po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes. Ajo së fundi ka marrë pjesë në një aktivitet humanitar në ndihmë të refugjatëve sirianë në bashkëpunim me ...
TetovaSot | 15-Apr-2019 21:41
Dua Lipa tashmë është një artiste me përmasa ndërkombëtare dhe po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes. Ajo së fundi ka marrë pjesë në një aktivitet humanitar në ndihmë të refugjatëve sirianë në bashkëpunim me ...

Dua Lipa i përgjigjet kritikave se pse po i ndihmon sirianët dhe jo Kosovën (FOTO)
Dua Lipa tashmë është një artiste me përmasa ndërkombëtare dhe po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes. Ajo së fundmi ka marrë pjesë në një aktivitet humanitar në ndihmë të refugjatëve sirianë në bashkëpunim me ...
Klan Kosova | 15-Apr-2019 21:06
Dua Lipa tashmë është një artiste me përmasa ndërkombëtare dhe po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes. Ajo së fundmi ka marrë pjesë në një aktivitet humanitar në ndihmë të refugjatëve sirianë në bashkëpunim me ...

Dua Lipa i përgjigjet kritikave se pse po i ndihmon sirianët dhe jo Kosovën (FOTO)
Dua Lipa tashmë është një artiste me përmasa ndërkombëtare dhe po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes. Ajo së fundi ka marrë pjesë në një aktivitet humanitar në ndihmë të refugjatëve sirianë në bashkëpunim me ...
Klan Kosova | 15-Apr-2019 20:54
Dua Lipa tashmë është një artiste me përmasa ndërkombëtare dhe po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes. Ajo së fundi ka marrë pjesë në një aktivitet humanitar në ndihmë të refugjatëve sirianë në bashkëpunim me ...

“Përse po i ndihmon sirianët dhe jo kosovarët”, Dua Lipa i përgjigjet komentuesit
Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë me ndjekësit disa foto nga takimi i saj me fëmijët sirian të cilët ka ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 20:50
Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë me ndjekësit disa foto nga takimi i saj me fëmijët sirian të cilët ka ...

Komentuesi i thotë Duas “ndihmo kosovarët”, përgjigja e saj është epike
Këngëtarja Dua Lipa ka nisur sot një turne për të ndihmuar të varfërit në Liban Atje ajo është takuar me disa refugjatë sirian por edhe me fëmijë të ndryshëm të pastre në Liban derisa ka pasur një status të gjatë të ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 20:20
Këngëtarja Dua Lipa ka nisur sot një turne për të ndihmuar të varfërit në Liban Atje ajo është takuar me disa refugjatë sirian por edhe me fëmijë të ndryshëm të pastre në Liban derisa ka pasur një status të gjatë të ...

Dua Lipa u takua me fëmijët refugjatë sirianë, thotë se ka një lidhje të veçantë me
UNICEF-i, këngëtaren shqiptare Dua Lipa e ka dërguar në Liban, ku ajo është takuar me fëmijët refugjatë nga Siria. Dua ka ndarë fotografi nga kjo vizitë me gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke treguar se ...
Portalb | 15-Apr-2019 20:09
UNICEF-i, këngëtaren shqiptare Dua Lipa e ka dërguar në Liban, ku ajo është takuar me fëmijët refugjatë nga Siria. Dua ka ndarë fotografi nga kjo vizitë me gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke treguar se ...

Dua Lipa u përgjigjet kritikave
Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, i është përgjigjur një kritike në Twitter se përse ajo kishte shkuar në Liban për të takuar dhe përkrahur fëmijët refugjatë sirianë, e nuk po ndihmon në vendlindje, në Kosovë. ...
AlbInfo | 15-Apr-2019 19:57
Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, i është përgjigjur një kritike në Twitter se përse ajo kishte shkuar në Liban për të takuar dhe përkrahur fëmijët refugjatë sirianë, e nuk po ndihmon në vendlindje, në Kosovë. ...

“Përse po i ndihmon sirianët dhe jo kosovarët”, Dua Lipa i përgjigjet komentuesit
“Përse po i ndihmon sirianët dhe jo kosovarët”, Dua Lipa i përgjigjet komentuesit Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa në llogarinë e saj në ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 19:50
“Përse po i ndihmon sirianët dhe jo kosovarët”, Dua Lipa i përgjigjet komentuesit Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa në llogarinë e saj në ...

Dua Lipa i përgjigjet kritikave “se pse po i ndihmon sirianët dhe jo Kosovën”
Dua Lipa tashmë është një artiste me përmasa ndërkombëtare dhe po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes. Ajo së fundi ka marrë pjesë në një aktivitet humanitar në ndihmë të refugjatëve sirianë në bashkëpunim me ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 19:04
Dua Lipa tashmë është një artiste me përmasa ndërkombëtare dhe po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes. Ajo së fundi ka marrë pjesë në një aktivitet humanitar në ndihmë të refugjatëve sirianë në bashkëpunim me ...

Dua Lipa i përgjigjet kritikës “pse po u ndihmon sirianëve e jo Kosovës”
Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, i është përgjigjur një kritike në Twitter se përse ajo kishte shkuar në Liban për të takuar dhe përkrahur fëmijët refugjatë sirianë e nuk po ndihmon në vendlindje, në Kosovë. ...
Koha.mk | 15-Apr-2019 19:46
Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, i është përgjigjur një kritike në Twitter se përse ajo kishte shkuar në Liban për të takuar dhe përkrahur fëmijët refugjatë sirianë e nuk po ndihmon në vendlindje, në Kosovë. ...

“Përse po i ndihmon sirianët dhe jo kosovarët”, Dua Lipa i përgjigjet komentuesit
Dua Lipa në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë me ndjekësit disa foto nga takimi i saj me fëmijët sirian të cilët ka shkuar për t’i ndihmuar në kuadë të një misioni me UNICEF-in, shkruan . “Unë kam pasur eksperiencën ...
Lajminet | 15-Apr-2019 19:34
Dua Lipa në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë me ndjekësit disa foto nga takimi i saj me fëmijët sirian të cilët ka shkuar për t’i ndihmuar në kuadë të një misioni me UNICEF-in, shkruan . “Unë kam pasur eksperiencën ...

Kim Kardashian pas vendimit për tu bërë avokate: Po studioj dhe s’e kam të lehtë, profesorëve s’iu intereson se kush je
Ylli reality show Kim Kardashian, ka thënë se do i nënshtrohet provimit të avokatisë në Kaliforni gjatë vitit 2022. Në një intervistë për revistën Vogue, ka thënë se ka pritur goxha gjatë për këtë vendim ndërsa ka ...
Prive | 15-Apr-2019 18:24
Ylli reality show Kim Kardashian, ka thënë se do i nënshtrohet provimit të avokatisë në Kaliforni gjatë vitit 2022. Në një intervistë për revistën Vogue, ka thënë se ka pritur goxha gjatë për këtë vendim ndërsa ka ...

Dua i viziton refugjatët sirianë në Liban: Ndjej që kam një lidhje personale me ta
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka qëndruan në Bejrut të Libanit, ku i ka vizituar kampet e refugjatëve nga Siria. Duke qenë vet nga një vend, si Kosova, nga ku u larguan shumë refugjatë në vitet e ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 14:29
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka qëndruan në Bejrut të Libanit, ku i ka vizituar kampet e refugjatëve nga Siria. Duke qenë vet nga një vend, si Kosova, nga ku u larguan shumë refugjatë në vitet e ...

Çfarë po bënte Dua Lipa ndërkohë që zhvillohej Coachella
Pas Rita Orës, e cila vizitoi Kosovën për t’u ardhur në ndihmë familjeve në nevojë atje, një tjetër këngëtare shqiptare është bërë bashkë me UNICEF. Ndërkohë që të gjithë festonin në Coachella, Dua Lipa ka vizituar ...
Lapsi | 15-Apr-2019 15:26
Pas Rita Orës, e cila vizitoi Kosovën për t’u ardhur në ndihmë familjeve në nevojë atje, një tjetër këngëtare shqiptare është bërë bashkë me UNICEF. Ndërkohë që të gjithë festonin në Coachella, Dua Lipa ka vizituar ...

Dua Lipa, me mision bamirës me UNICEF-in
Ishte Rita Ora, e cila para një jave si pjesë e një misioni bamirësie me UNICEF-in erdhi në Kosovë për një qëndrim treditor. Por, tashmë me një mision të tillë është përshirë edhe Dua Lipa. Lipa ka treguar se tri ditët ...
AlbInfo | 15-Apr-2019 16:46
Ishte Rita Ora, e cila para një jave si pjesë e një misioni bamirësie me UNICEF-in erdhi në Kosovë për një qëndrim treditor. Por, tashmë me një mision të tillë është përshirë edhe Dua Lipa. Lipa ka treguar se tri ditët ...

“Kjo përvojë më hapi sytë!” Çfarë po bënte Dua Lipa ndërkohë që të gjithë po festonin
Pas Rita Orës, e cila vizitoi Kosovën për t’u ardhur në ndihmë familjeve në nevojë atje, një tjetër këngëtare shqiptare është bërë bashkë me UNICEF. Ndërkohë që të gjithë festonin në Coachella, Dua Lipa ka vizituar ...
Lexo | 15-Apr-2019 15:50
Pas Rita Orës, e cila vizitoi Kosovën për t’u ardhur në ndihmë familjeve në nevojë atje, një tjetër këngëtare shqiptare është bërë bashkë me UNICEF. Ndërkohë që të gjithë festonin në Coachella, Dua Lipa ka vizituar ...

Pas Ritës në Kosovë, Dua Lipa me Unicef viziton këtë shtet
Dua Lipa ka treguar se tri ditët e fundit i ka kaluar në Liban me shumë fëmijë refugjatë. Këngëtarja me prejardhje shqiptare hyri në Instagram për të postuar disa fotografi gjatë aktivitetit të saj në bashkëpunim me ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 15:34
Dua Lipa ka treguar se tri ditët e fundit i ka kaluar në Liban me shumë fëmijë refugjatë. Këngëtarja me prejardhje shqiptare hyri në Instagram për të postuar disa fotografi gjatë aktivitetit të saj në bashkëpunim me ...

Dua Lipa i bashkohet misionit të “UNICEF” (VIDEO)
Dua Lipa së fundmi ka udhëtuar drejt Libanit, me një mision të “UNICEF”, për të takuar familjet refugjate. Këngëtarja e njohur ka publikuar foto dhe video nga takimet me fëmijët, të cilët duken se kanë shijuar shumë ...
Lapsi | 15-Apr-2019 14:24
Dua Lipa së fundmi ka udhëtuar drejt Libanit, me një mision të “UNICEF”, për të takuar familjet refugjate. Këngëtarja e njohur ka publikuar foto dhe video nga takimet me fëmijët, të cilët duken se kanë shijuar shumë ...

Dua Lipa viziton refugjatët sirianë në Liban
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka qëndruan në Bejrut të Libanit, ku i ka vizituar kampet e refugjatëve nga Siria. Duke qenë vet nga një vend, si Kosova, nga ku u larguan shumë refugjatë në vitet e ...
Arbresh | 15-Apr-2019 15:26
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka qëndruan në Bejrut të Libanit, ku i ka vizituar kampet e refugjatëve nga Siria. Duke qenë vet nga një vend, si Kosova, nga ku u larguan shumë refugjatë në vitet e ...

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in
Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit albumin nga vizita që ka bërë së fundi në Liban, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka thënë se ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 15:16
Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një mision bamirësie në Liban. Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit albumin nga vizita që ka bërë së fundi në Liban, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka thënë se ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved