ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:54

Dru kokës ish- rektorit të Universitetit, gruaja apel autoriteteve: Ka 8 qepje, hera e 2-të që autorët e rrahin

Dru kokës ish- rektorit të Universitetit, gruaja apel autoriteteve: Ka 8 qepje, hera e 2-të që autorët e rrahin
Një ngjarje e shëmtuar u regjistruar këtë të hënë në Korçë, ku dy persona babë e bir kanë rrahur me sende të forta ish dekatin e universitetit të Korçës Ilo Mele. Policia i arrestoi shtetasin Agron dhe Gjergji Murataj, ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 13:00
Një ngjarje e shëmtuar u regjistruar këtë të hënë në Korçë, ku dy persona babë e bir kanë rrahur me sende të forta ish dekatin e universitetit të Korçës Ilo Mele. Policia i arrestoi shtetasin Agron dhe Gjergji Murataj, ...

Dhunojnë një person, arrestohen babë e bir
Dy persona kanë dhunuar me sende të forta një person në Kolonjë, ku menjëherë janë arrestuar nga policia. Mësohet se dy autorët janë babë e bir dhe jetojnë në fshatin Qinam. Ndërkohë, i dëmtuari ndodhet jashtë rrezikut ...
Gazeta55 | 15-Apr-2019 12:53
Dy persona kanë dhunuar me sende të forta një person në Kolonjë, ku menjëherë janë arrestuar nga policia. Mësohet se dy autorët janë babë e bir dhe jetojnë në fshatin Qinam. Ndërkohë, i dëmtuari ndodhet jashtë rrezikut ...

Dru kokës ish- rektorit të Universitetit, gruaja apel autoriteteve: Ka 8 qepje, hera e 2-të që autorët e rrahin
Një ngjarje e shëmtuar u regjistruar këtë të hënë në Korçë, ku dy persona babë e bir kanë rrahur me sende të forta ish dekatin e universitetit të Korçës Ilo Mele. Policia i arrestoi shtetasin Agron dhe Gjergji Murataj, ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 12:53
Një ngjarje e shëmtuar u regjistruar këtë të hënë në Korçë, ku dy persona babë e bir kanë rrahur me sende të forta ish dekatin e universitetit të Korçës Ilo Mele. Policia i arrestoi shtetasin Agron dhe Gjergji Murataj, ...

Plagosi me armë zjarri kryeplakun, vetëdorëzohet 25 vjeçari
Autori që plagosi me armë zjarri kryeplakun fshatit Gribë në Gramsh është vetëdorëzuar në polici. 25 vjeçari me inicialet S.V., u vetëdorëzua në policinë e Korçës pas negociatave të bëra nga familjarët dhe policia. Pas ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 11:48
Autori që plagosi me armë zjarri kryeplakun fshatit Gribë në Gramsh është vetëdorëzuar në polici. 25 vjeçari me inicialet S.V., u vetëdorëzua në policinë e Korçës pas negociatave të bëra nga familjarët dhe policia. Pas ...

Dhuna ndaj ish-dekanit, e shoqja: Kemi frikë për jetën
Babë e bir, banues në fshatin Qinam të Kolonjës kanë rënë në prangat e policisë për dhunimin e një personi. Të arrestuarit janë shtetasit A.M, dhe Gj.M, të njohur si persona me precedent penalë. Sipas policisë, këta ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 11:59
Babë e bir, banues në fshatin Qinam të Kolonjës kanë rënë në prangat e policisë për dhunimin e një personi. Të arrestuarit janë shtetasit A.M, dhe Gj.M, të njohur si persona me precedent penalë. Sipas policisë, këta ...

Babë e bir bëjnë për spital të moshuarin, gruaja: Drejtësi!
KOLONJE Një ngjarje për motive pronësie në rrethin e Kolonjës la të plagosur me 9 qepje në kokë,shtetasin Ilo Mele 76 vjeç. Kjo ngjarje ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Skorovot, pasi të dyja palët kanë një ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 11:45
KOLONJE Një ngjarje për motive pronësie në rrethin e Kolonjës la të plagosur me 9 qepje në kokë,shtetasin Ilo Mele 76 vjeç. Kjo ngjarje ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Skorovot, pasi të dyja palët kanë një ...

Plagosi para dy vitesh një person, pranga 23 vjeçarit në Shkodër
Një 23 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës si autori i dyshuar në plagosjen e një shtetasi me iniciale N.H. dy vite më parë, dhe dy persona të tjerë të cilët cilësohen si bashkëpunues në krim. Në kuadër të ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 11:21
Një 23 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës si autori i dyshuar në plagosjen e një shtetasi me iniciale N.H. dy vite më parë, dhe dy persona të tjerë të cilët cilësohen si bashkëpunues në krim. Në kuadër të ...

Dy vite në arrati për plagosje, arrestohet 23-vjeçari
Autori i dyshuar i plagosjes me armë zjarri të shtetasit N.H., në një ngjarje që daton më 6 maj të vitit 2017, është arrestuar tashmë nga forcat e Policisë së Shkodrës.
Top Channel | 15-Apr-2019 11:09
Autori i dyshuar i plagosjes me armë zjarri të shtetasit N.H., në një ngjarje që daton më 6 maj të vitit 2017, është arrestuar tashmë nga forcat e Policisë së Shkodrës.

Atentati ndaj anëtarit të grupit “Bajri”, arrestohet pas dy vjetësh 23-vjeçari dhe dy vëllezërit e tij
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga pas dy vjetësh 23 vjeçarin Valter Ksolla, autorin e plagosjes së Nelson Hysës, i cili gjendet në qeli si anëtar i grupit “Bajri”. Sipas informacioneve të përhapura nga policia, së ...
Lapsi | 15-Apr-2019 11:28
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga pas dy vjetësh 23 vjeçarin Valter Ksolla, autorin e plagosjes së Nelson Hysës, i cili gjendet në qeli si anëtar i grupit “Bajri”. Sipas informacioneve të përhapura nga policia, së ...

Arrestohet pas 2 vitesh 23-vjeçari që sulmoi me armë boksierin e Vllaznisë
Policia e Shkodrës ka arrestuar pas dy vitesh një 23-vjeçar të akuzuar për sulmin me armë ndaj Nelson Hysës, boksierit të Vllaznisë, ngjarje e ndodhur më 6 Maj 2017. Në pranga ka rënë i riu V.Ksolla, ndaj të cilit ...
Gazeta Dita | 15-Apr-2019 11:44
Policia e Shkodrës ka arrestuar pas dy vitesh një 23-vjeçar të akuzuar për sulmin me armë ndaj Nelson Hysës, boksierit të Vllaznisë, ngjarje e ndodhur më 6 Maj 2017. Në pranga ka rënë i riu V.Ksolla, ndaj të cilit ...

2 vite në arrati për plagosje, arrestohet 23-vjeçari
Një 23-vjeçar është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim për një plagosje me armë zjarri të ndodhur më 6 maj të 2017-s.
Top Channel | 15-Apr-2019 10:57
Një 23-vjeçar është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim për një plagosje me armë zjarri të ndodhur më 6 maj të 2017-s.

Atentati ndaj anëtarit të grupit “Bajri”, 3 në pranga
SHKODËR Ka rënë në prangat e policisë pas dy vitesh autori i plagosjes së Nelson Hysës i cili ndodhet në burg si pjesë e grupit “Bajri”, 23 vjeçari Valter Ksolla. Sipas policisë së bashku me të janë arrestuar edhe 2 ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 10:54
SHKODËR Ka rënë në prangat e policisë pas dy vitesh autori i plagosjes së Nelson Hysës i cili ndodhet në burg si pjesë e grupit “Bajri”, 23 vjeçari Valter Ksolla. Sipas policisë së bashku me të janë arrestuar edhe 2 ...

Dhunuan një shtetas për pronën, arrestohen dy persona
Forcat blu të Komisariatit të Kolonjës kanë prangosur dy persona me banim në fshatin Qinam, A.M. dhe Gj. M., të dyshuar për goditje me sende të forta mbi shtetasin I.M. nga Tirana.
Top Channel | 15-Apr-2019 10:21
Forcat blu të Komisariatit të Kolonjës kanë prangosur dy persona me banim në fshatin Qinam, A.M. dhe Gj. M., të dyshuar për goditje me sende të forta mbi shtetasin I.M. nga Tirana.

Plagosi një shtetas dhe u fsheh, autori vetëdorëzohet pas dy ditësh
Policia ka ndaluar pas dy ditësh autorin e një plagosjeje me armë zjarri në fshatin Gribë të Gramshit.
Top Channel | 15-Apr-2019 10:14
Policia ka ndaluar pas dy ditësh autorin e një plagosjeje me armë zjarri në fshatin Gribë të Gramshit.

Dhunë barbare ndaj ish-dekanit, përfundon në spital
Është rrahur duke përfunduar në spital me 8 qepje në kokë, ish-Dekani i Fakultetit të Shkencave të Natyrës, Ilo Mele, njëkohësisht dhe nënkryetar i shoqatës “Kolonja”. Sipas burimeve policore Mele është rrahur ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 11:21
Është rrahur duke përfunduar në spital me 8 qepje në kokë, ish-Dekani i Fakultetit të Shkencave të Natyrës, Ilo Mele, njëkohësisht dhe nënkryetar i shoqatës “Kolonja”. Sipas burimeve policore Mele është rrahur ...

Korçë, plagosi kryeplakun e fshatit, vetëdorëzohet 25-vjeçari
KORCE Ka rënë në prangat e policisë një 25-vjeçar nga fshati Gribë i Elbasanit, i cili plagosi me armë kryeplakun e fshatit. Sipas policisë shtetasi me iniciale S.V tre ditë pas ngjarjes është vetëdorëzuar në rajonin ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 10:11
KORCE Ka rënë në prangat e policisë një 25-vjeçar nga fshati Gribë i Elbasanit, i cili plagosi me armë kryeplakun e fshatit. Sipas policisë shtetasi me iniciale S.V tre ditë pas ngjarjes është vetëdorëzuar në rajonin ...

Plagosi anëtarin e bandës “Bajri”, arrestohet 23-vjeçari
Pas dy vjetësh në arrati është arrestuar 23-vjeçari që plagosi ish-boksierin dhe anëtarin e bandës “Bajri”, Nelson Hysën. Valter Ksolla dhe një tjetër person plagosën në 2007-ën Hysën, teksa ky i fundit kishte dalë nga ...
Dritare | 15-Apr-2019 11:17
Pas dy vjetësh në arrati është arrestuar 23-vjeçari që plagosi ish-boksierin dhe anëtarin e bandës “Bajri”, Nelson Hysën. Valter Ksolla dhe një tjetër person plagosën në 2007-ën Hysën, teksa ky i fundit kishte dalë nga ...

Dy të arrestuar për dhunë në Kolonjë
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Kolonjës pasi për motive të dobëta kanë dhunuar shtetasin me iniciale I.M. Sipas policisë të ndaluarit janë shtetasit me iniciale A.M, dhe Gj.M, banues në fshatin Qinam, ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 10:37
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Kolonjës pasi për motive të dobëta kanë dhunuar shtetasin me iniciale I.M. Sipas policisë të ndaluarit janë shtetasit me iniciale A.M, dhe Gj.M, banues në fshatin Qinam, ...

Korçë/ Plagosi kryeplakun e fshatit, vetëdorëzohet 25-vjeçari
Ka rënë në prangat e policisë një 25-vjeçar nga fshati Gribë i Korçës, i cili plagosi me armë kryeplakun e fshatit. Sipas policisë shtetasi me iniciale S.V tre ditë pas ngjarjes është vetëdorëzuar në rajonin e policisë ...
Telegraf | 15-Apr-2019 10:33
Ka rënë në prangat e policisë një 25-vjeçar nga fshati Gribë i Korçës, i cili plagosi me armë kryeplakun e fshatit. Sipas policisë shtetasi me iniciale S.V tre ditë pas ngjarjes është vetëdorëzuar në rajonin e policisë ...

Atentati ndaj anëtarit të grupit “Bajri”, 3 persona në pranga
Ka rënë në prangat e policisë, pas dy vitesh, autori i plagosjes së Nelson Hysës, i cili ndodhet në burg si anëtar i grupit “Bajri”, 23 vjeçari Valter Ksolla. Sipas policisë, së bashku me të janë arrestuar edhe ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 11:12
Ka rënë në prangat e policisë, pas dy vitesh, autori i plagosjes së Nelson Hysës, i cili ndodhet në burg si anëtar i grupit “Bajri”, 23 vjeçari Valter Ksolla. Sipas policisë, së bashku me të janë arrestuar edhe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved