ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 06:59

Dodik: Bashkimi i Republikës Sërpska me Serbinë do të ndodhë

Dodik: Bashkimi i Republikës Sërpska me Serbinë do të ndodhë
Anëtari i Presidencës trepalëshe të Bosnje dhe Hercegovinës, Milorad Dodik, tha se Republika Sërpska në Bosnje duhet të shpallë pavarësinë, nëse Kosova fiton ulëse në Kombet e Bashkuara. “Ne jemi të ndarë tashmë, por ...
Alsat-M | 15-Apr-2019 14:50
Anëtari i Presidencës trepalëshe të Bosnje dhe Hercegovinës, Milorad Dodik, tha se Republika Sërpska në Bosnje duhet të shpallë pavarësinë, nëse Kosova fiton ulëse në Kombet e Bashkuara. “Ne jemi të ndarë tashmë, por ...

Dodik: Nëse Kosova siguron ulëse në OKB, Republika Serbe shpall pavarësinë
Milorad Dodik, kryesues i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës, ka thënë se nëse Kosova siguron ulëse në Organizatën e Kombeve të Bashkuara, Republika Serbe do ta shpallë pavarësinë. ” Sigurisht. Kjo nuk është ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 14:47
Milorad Dodik, kryesues i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës, ka thënë se nëse Kosova siguron ulëse në Organizatën e Kombeve të Bashkuara, Republika Serbe do ta shpallë pavarësinë. ” Sigurisht. Kjo nuk është ...

Dodik: Nëse Kosova anëtarësohet në OKB, Republika Serbe do ta shpallë pavarësinë
Sarajevë, 15 prill 2019 – Milorad Dodik, kryesues i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës, ka paralajmëruar se Republika Serbe mund ta shpallë pavarësinë nga Bosnja e Hercegovina. Ai ka thënë se Trepublika Serbe do ta ...
Illyriapress | 15-Apr-2019 14:35
Sarajevë, 15 prill 2019 – Milorad Dodik, kryesues i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës, ka paralajmëruar se Republika Serbe mund ta shpallë pavarësinë nga Bosnja e Hercegovina. Ai ka thënë se Trepublika Serbe do ta ...

Dodik thotë se nëse Kosova anëtarësohet në OKB, Republika Serbe e shpall pavarësinë
Kryesues i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës Milorad Dodik, ka thënë se Republika Serbe është shtet i pavarur. Sipas tij, për këtë pavarësi Republikës Serbe i mungojnë “letrat”, për të cilat paralajmëron se për t’i ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 14:05
Kryesues i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës Milorad Dodik, ka thënë se Republika Serbe është shtet i pavarur. Sipas tij, për këtë pavarësi Republikës Serbe i mungojnë “letrat”, për të cilat paralajmëron se për t’i ...

Dodik: Bashkimi i Republikës Sërpska me Serbinë do të ndodhë
Anëtari i Presidencës trepalëshe të Bosnje dhe Hercegovinës, Milorad Dodik, tha se Republika Sërpska në Bosnje duhet të shpallë pavarësinë, nëse Kosova fiton ulëse në Kombet e Bashkuara. "Ne jemi të ndarë tashmë, por ...
Radio Evropa e Lire | 15-Apr-2019 14:01
Anëtari i Presidencës trepalëshe të Bosnje dhe Hercegovinës, Milorad Dodik, tha se Republika Sërpska në Bosnje duhet të shpallë pavarësinë, nëse Kosova fiton ulëse në Kombet e Bashkuara. "Ne jemi të ndarë tashmë, por ...

Dodik: Nëse Kosova siguron ulëse në OKB, Republika Serbe shpall pavarësinë
Milorad Dodik, kryesues i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës, ka thënë se nëse Kosova siguron ulëse në Organizatën e Kombeve të Bashkuara, Republika Serbe do ta shpallë pavarësinë. ” Sigurisht. Kjo nuk është ...
Klan Kosova | 15-Apr-2019 13:34
Milorad Dodik, kryesues i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës, ka thënë se nëse Kosova siguron ulëse në Organizatën e Kombeve të Bashkuara, Republika Serbe do ta shpallë pavarësinë. ” Sigurisht. Kjo nuk është ...

Dodik: Nëse Kosova anëtarësohet në OKB, Republika Serbe e shpall pavarësinë
Kryesues i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës Milorad Dodik, ka thënë se Republika Serbe është shtet i pavarur. Sipas tij, për këtë pavarësi Republikës Serbe i mungojnë “letrat”, për të cilat paralajmëron se për t’i ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 13:23
Kryesues i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës Milorad Dodik, ka thënë se Republika Serbe është shtet i pavarur. Sipas tij, për këtë pavarësi Republikës Serbe i mungojnë “letrat”, për të cilat paralajmëron se për t’i ...

Dodik thotë se nëse Kosova anëtarësohet në OKB, Republika Serbe e shpall pavarësinë
Sipas tij, për këtë pavarësi Republikës Serbe i mungojnë “letrat”, për të cilat paralajmëron se për t’i marrë, mund ta shpallë pavarësinë. Dodik shpalljen e pavarësie së Republikës Serbe e ka ndërlidhur me Kosovën. Ai ...
Lajminet | 15-Apr-2019 13:15
Sipas tij, për këtë pavarësi Republikës Serbe i mungojnë “letrat”, për të cilat paralajmëron se për t’i marrë, mund ta shpallë pavarësinë. Dodik shpalljen e pavarësie së Republikës Serbe e ka ndërlidhur me Kosovën. Ai ...

Nervozohet Dodik: Nëse Kosova anëtarësohet në OKB, Republika Serbe shpall pavarësinë
Në momentin që Kosova bëhet anëtare e Organizatës së Kombeve të Bashkuara, Republika Serbe do ta shpallë pavarësinë e vet”, kështu po deklaron kryesuesi i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës kryesuesi i Presidencës së ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 13:11
Në momentin që Kosova bëhet anëtare e Organizatës së Kombeve të Bashkuara, Republika Serbe do ta shpallë pavarësinë e vet”, kështu po deklaron kryesuesi i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës kryesuesi i Presidencës së ...

Nervozohet Dodik: Nëse Kosova anëtarësohet në OKB, Republika Serbe shpall pavarësinë
“Në momentin që Kosova bëhet anëtare e Organizatës së Kombeve të Bashkuara, Republika Serbe do ta shpallë pavarësinë e vet”, kështu po deklaron kryesuesi i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës kryesuesi i Presidencës ...
Zeri | 15-Apr-2019 12:45
“Në momentin që Kosova bëhet anëtare e Organizatës së Kombeve të Bashkuara, Republika Serbe do ta shpallë pavarësinë e vet”, kështu po deklaron kryesuesi i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës kryesuesi i Presidencës ...

Nervozohet Dodik: Nëse Kosova anëtarësohet në OKB, Republika Serbe shpall pavarësinë
Në momentin që Kosova bëhet anëtare e Organizatës së Kombeve të Bashkuara, Republika Serbe do ta shpallë pavarësinë e vet”, kështu po deklaron kryesuesi i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës Duke folur për gazetën e ...
InFokusi | 15-Apr-2019 12:45
Në momentin që Kosova bëhet anëtare e Organizatës së Kombeve të Bashkuara, Republika Serbe do ta shpallë pavarësinë e vet”, kështu po deklaron kryesuesi i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës Duke folur për gazetën e ...

Nervozohet Dodik: Nëse Kosova anëtarësohet në OKB, Republika Serbe shpall pavarësinë
“Në momentin që Kosova bëhet anëtare e Organizatës së Kombeve të Bashkuara, Republika Serbe do ta shpallë pavarësinë e vet”, kështu po deklaron kryesuesi i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës. Duke folur për gazetën e ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 12:42
“Në momentin që Kosova bëhet anëtare e Organizatës së Kombeve të Bashkuara, Republika Serbe do ta shpallë pavarësinë e vet”, kështu po deklaron kryesuesi i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës. Duke folur për gazetën e ...

Dodik: Nëse Kosova anëtarësohet në OKB, Republika Serbe shpall pavarësinë
Milorad Dodik, kryesues i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës, këmbëngul se Republika Serbe është shtet i pavarur, por shton se për këtë pavarësi i mungojnë “letrat”, transmeton Koha.net. E për t’i marrë këto “letra”, ...
EkonomiaOnline | 15-Apr-2019 12:31
Milorad Dodik, kryesues i Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës, këmbëngul se Republika Serbe është shtet i pavarur, por shton se për këtë pavarësi i mungojnë “letrat”, transmeton Koha.net. E për t’i marrë këto “letra”, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved