ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:54

Detaje nga grabitja e bankës NLB në Shkup (Video)

Detaje nga grabitja e bankës NLB në Shkup (Video)
Rreth orës 10 e 30 minuta të paradites së sotme është grabitur filiali i bankës NLB që gjendet përballë komunës së Çairit. Gjatë hyrjes së dhunshme grabitësit kanë sulmuar fizikisht 26 me iniciale E.E që ka punuar si ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 18:05
Rreth orës 10 e 30 minuta të paradites së sotme është grabitur filiali i bankës NLB që gjendet përballë komunës së Çairit. Gjatë hyrjes së dhunshme grabitësit kanë sulmuar fizikisht 26 me iniciale E.E që ka punuar si ...

NLB Banka: Mjetet janë të siguruara
Pas plaçkitjes që ndodhi mëngjesin e sotëm në filialin e NLB Bankës, në rrugën “Ferid Bajram” nga kjo bankë janë shprehur se të gjitha mjetet janë të siguruar dhe se për momentin janë duke u koordinuar me organet ...
Flaka | 15-Apr-2019 17:25
Pas plaçkitjes që ndodhi mëngjesin e sotëm në filialin e NLB Bankës, në rrugën “Ferid Bajram” nga kjo bankë janë shprehur se të gjitha mjetet janë të siguruar dhe se për momentin janë duke u koordinuar me organet ...

Persona të maskuar grabisin 100 mijë euro në një bank në Maqedoni
Një filial i “Tutunska Banka” në Butel të Maqedonisë, ka rënë pre e një grabitjeje paraditen e së hënës, ku autorët kanë arritur të marrin 100 mijë euro. Mësohet se disa persona të maskuar, rreth orës 10:36, pasi ...
Java News | 15-Apr-2019 16:54
Një filial i “Tutunska Banka” në Butel të Maqedonisë, ka rënë pre e një grabitjeje paraditen e së hënës, ku autorët kanë arritur të marrin 100 mijë euro. Mësohet se disa persona të maskuar, rreth orës 10:36, pasi ...

NLB Banka: Mjetet janë të siguruara
Pas plaçkitjes që ndodhi mëngjesin e sotëm në filialin e NLB Bankës, në rrugën “Ferid Bajram” nga kjo bankë janë shprehur se të gjitha mjetet janë të siguruar dhe se për momentin janë duke u koordinuar me organet ...
Aktuale.MK | 15-Apr-2019 16:49
Pas plaçkitjes që ndodhi mëngjesin e sotëm në filialin e NLB Bankës, në rrugën “Ferid Bajram” nga kjo bankë janë shprehur se të gjitha mjetet janë të siguruar dhe se për momentin janë duke u koordinuar me organet ...

Detaje nga grabitja e bankës NLB në Shkup
Rreth orës 10 e 30 minuta të paradites së sotme është grabitur filiali i bankës NLB që gjendet përballë komunës së Çairit. Gjatë hyrjes së dhunshme grabitësit kanë sulmuar fizikisht 26 me iniciale E.E që ka punuar si ...
Flaka | 15-Apr-2019 16:49
Rreth orës 10 e 30 minuta të paradites së sotme është grabitur filiali i bankës NLB që gjendet përballë komunës së Çairit. Gjatë hyrjes së dhunshme grabitësit kanë sulmuar fizikisht 26 me iniciale E.E që ka punuar si ...

Detaje për grabitjen e bankës në Çair (Video)
Akoma mbetet e panjohur sasia e të hollave të vjedhura, ndërkaq sipas policisë personi i sulmuar fizikisht është 26 vjeçari E.E , i cili ka punuar si pjesëtarë i sigurimit në bankë. Policia po kërkon 4 persona, ...
Shenja | 15-Apr-2019 16:24
Akoma mbetet e panjohur sasia e të hollave të vjedhura, ndërkaq sipas policisë personi i sulmuar fizikisht është 26 vjeçari E.E , i cili ka punuar si pjesëtarë i sigurimit në bankë. Policia po kërkon 4 persona, ...

Maqedoni e Veriut/ Grabitet banka, autorët marrin 100 mijë €
MAQEDONI E VERIUT Një filial i bankës “Tutunska Banka” në Maqedoninë e Veriut ka rënë këtë të hënë pre e grabitësve. Siç raporton “Alsat”, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona të ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 15:41
MAQEDONI E VERIUT Një filial i bankës “Tutunska Banka” në Maqedoninë e Veriut ka rënë këtë të hënë pre e grabitësve. Siç raporton “Alsat”, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona të ...

Hajnat e armatosur vodhën mbi 100 mijë euro
Një filial i bankës “Tutunska Banka” në Shkup, Maqedoni e Veriut ka rënë këtë të hënë pre e grabitësve. Siç raporton “Alsat”, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona të përfshirë në këtë ...
EkonomiaOnline | 15-Apr-2019 16:23
Një filial i bankës “Tutunska Banka” në Shkup, Maqedoni e Veriut ka rënë këtë të hënë pre e grabitësve. Siç raporton “Alsat”, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona të përfshirë në këtë ...

Detaje nga grabitja e bankës NLB në Shkup
Rreth orës 10 e 30 minuta të paradites së sotme është grabitur filiali i bankës NLB që gjendet përballë komunës së Çairit. Gjatë hyrjes së dhunshme grabitësit kanë sulmuar fizikisht 26 me iniciale E.E që ka punuar si ...
Alsat-M | 15-Apr-2019 16:22
Rreth orës 10 e 30 minuta të paradites së sotme është grabitur filiali i bankës NLB që gjendet përballë komunës së Çairit. Gjatë hyrjes së dhunshme grabitësit kanë sulmuar fizikisht 26 me iniciale E.E që ka punuar si ...

Detaje nga grabitja e bankës NLB në Shkup
Shkup, 15 prill - Rreth orës 10 e 30 minuta të paradites së sotme është grabitur filiali i bankës NLB që gjendet përballë komunës së Çairit. Gjatë hyrjes së dhunshme grabitësit kanë sulmuar fizikisht 26 me iniciale E.E ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 16:15
Shkup, 15 prill - Rreth orës 10 e 30 minuta të paradites së sotme është grabitur filiali i bankës NLB që gjendet përballë komunës së Çairit. Gjatë hyrjes së dhunshme grabitësit kanë sulmuar fizikisht 26 me iniciale E.E ...

Detaje nga grabitja e bankës NLB në Shkup
Alsat 2019-04-15T16:05:16+02:00 Rreth orës 10 e 30 minuta të paradites së sotme është grabitur filiali i bankës NLB që gjendet përballë komunës së Çairit. Gjatë hyrjes së dhunshme grabitësit kanë sulmuar fizikisht 26 me ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 16:15
Alsat 2019-04-15T16:05:16+02:00 Rreth orës 10 e 30 minuta të paradites së sotme është grabitur filiali i bankës NLB që gjendet përballë komunës së Çairit. Gjatë hyrjes së dhunshme grabitësit kanë sulmuar fizikisht 26 me ...

Hajnat e armatosur vodhën mbi 100 mijë euro
Një filial i bankës “Tutunska Banka” në Shkup, Maqedoni e Veriut ka rënë këtë të hënë pre e grabitësve. Siç raporton “Alsat”, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona të përfshirë në këtë ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 16:03
Një filial i bankës “Tutunska Banka” në Shkup, Maqedoni e Veriut ka rënë këtë të hënë pre e grabitësve. Siç raporton “Alsat”, janë grabitur rreth 100 mijë euro dhe kanë qenë të paktën tre persona të përfshirë në këtë ...

(Video) Vetura e djegur pas grabitjes së bankës në Çair
Policia po kërkon katër persona, ndërkohë që dy orë pas grabitjes së armatosur te varrezat e Butelit policia ka gjetur një veturë të djegur të markës, “Golf 5” për të cilën besohet se është e grabitësve. “ Në orën ...
Shenja | 15-Apr-2019 15:53
Policia po kërkon katër persona, ndërkohë që dy orë pas grabitjes së armatosur te varrezat e Butelit policia ka gjetur një veturë të djegur të markës, “Golf 5” për të cilën besohet se është e grabitësve. “ Në orën ...

Grabitet banka në Maqedoninë e Veriut, vidhen rreth 100 mijë euro
Një prej filialeve të bankës “Tutunska Banka” në Maqedoninë e Veriut ka rënë pre e grabitjes, ndërkohë që mediat vendase raportojnë se janë vjedhur rreth 100 mijë euro. Në këtë grabitje janë përfshirë të paktën tre ...
Politiko | 15-Apr-2019 15:52
Një prej filialeve të bankës “Tutunska Banka” në Maqedoninë e Veriut ka rënë pre e grabitjes, ndërkohë që mediat vendase raportojnë se janë vjedhur rreth 100 mijë euro. Në këtë grabitje janë përfshirë të paktën tre ...

NLB Banka sqarohet rreth vjedhjes së filialës së tyre në Çair
Pas informacionit të plasuar në media në Maqedoni për grabitjen e armatosur në filialën e “NLB Bankës” në Çair të Shkupit kanë reaguar nga banka në fjalë duke thënë se të punësuarit, klientët që ndodheshin në atë moment ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 13:27
Pas informacionit të plasuar në media në Maqedoni për grabitjen e armatosur në filialën e “NLB Bankës” në Çair të Shkupit kanë reaguar nga banka në fjalë duke thënë se të punësuarit, klientët që ndodheshin në atë moment ...

Ekskluzive: Video nga djegia e makinës
Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja.
Ina-Online | 15-Apr-2019 15:34
Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja.

Ekskluzive: Video nga djegia e makinës
Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja. Loading...
TetovaSot | 15-Apr-2019 15:19
Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja. Loading...

Prilep, goditet me veturë një fëmijë gjashtë vjeçar
Gjatë ditës së djeshme në Prilep, një fëmijë 6-vjeçar është goditur nga një makinë, i cili ka marrë lëndime të rënda. “Me 14.04.2019 në ora 15:45 në rrugën ‘Vojvodina’ në Prilep, vetura e tipit ‘Pezho’ me targa nga ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 12:34
Gjatë ditës së djeshme në Prilep, një fëmijë 6-vjeçar është goditur nga një makinë, i cili ka marrë lëndime të rënda. “Me 14.04.2019 në ora 15:45 në rrugën ‘Vojvodina’ në Prilep, vetura e tipit ‘Pezho’ me targa nga ...

Ekskluzive: Video nga djegia e makinës
Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja.
Alsat-M | 15-Apr-2019 14:50
Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja.

Ekskluzive: Video nga djegia e makinës
Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja. The post Ekskluzive: Video nga djegia e makinës appeared first on ALSAT-M
AlMaKos | 15-Apr-2019 14:47
Alsat siguron videon nga djegia e makinës me të cilën grabitësit e “Tutunska Bankës” u larguan nga vendngjarja. The post Ekskluzive: Video nga djegia e makinës appeared first on ALSAT-M

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved