ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:04

DETAJET/ Mediat italiane zbulojnë prapaskenat: Ja negociatet mes Edi Rejas dhe FSHF-së!

DETAJET/ Mediat italiane zbulojnë prapaskenat: Ja negociatet mes Edi Rejas dhe FSHF-së!
Ish trajneri i Atalantas, Lazios dhe Napolit, Edi Reja, është një hap larg nga zyrtarizimi si trajneri i ekipit kombëtar shqiptar. Sky Sport ka zbuluar disa nga detajet që do të kryhen mes trajnerit Italian dhe ...
Lexo | 15-Apr-2019 17:07
Ish trajneri i Atalantas, Lazios dhe Napolit, Edi Reja, është një hap larg nga zyrtarizimi si trajneri i ekipit kombëtar shqiptar. Sky Sport ka zbuluar disa nga detajet që do të kryhen mes trajnerit Italian dhe ...

Mediat italiane e bëjnë fakt: Edi Reja trajneri i ri i Shqipërisë
Në mungesë të zyrtarizimit nga ana e Federatës Shqiptare të Futbollit, nga ana tjetër e Adriatikut vijnë zëra të tjerë sa i takon stolit të Kombëtares së Shqipërisë, konfirmime që vijojnë të konfirmojnë firmën e Edi ...
Lajmi i Fundit | 15-Apr-2019 17:05
Në mungesë të zyrtarizimit nga ana e Federatës Shqiptare të Futbollit, nga ana tjetër e Adriatikut vijnë zëra të tjerë sa i takon stolit të Kombëtares së Shqipërisë, konfirmime që vijojnë të konfirmojnë firmën e Edi ...

16:56 Ky është edhe zyrtarisht trajneri i Shqipërisë, ja detajet e mëtejshme Tashmë është çdo gjë...
Tashmë është çdo gjë zyrtare, trajneri i ri i Kombëtares shqiptare do të jetë Edi Reja. Takimi vendimtar mes paleëve pritet të mërkurën siç ben me dije “Sky Sports”. Lexoni edhe: Historia interesante e De Bruyne si ...
Kosova Sot | 15-Apr-2019 16:58
Tashmë është çdo gjë zyrtare, trajneri i ri i Kombëtares shqiptare do të jetë Edi Reja. Takimi vendimtar mes paleëve pritet të mërkurën siç ben me dije “Sky Sports”. Lexoni edhe: Historia interesante e De Bruyne si ...

Mediat italiane e bëjnë fakt, Edi Reja trajneri i ri i Shqipërisë
Në mungesë të zyrtarizimit nga ana e Federatës Shqiptare të Futbollit, nga ana tjetër e Adriatikut vijnë zëra të tjerë sa i takon stolit të Kombëtares së Shqipërisë, konfirmime që vijojnë të konfirmojnë firmën e Edi ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 16:54
Në mungesë të zyrtarizimit nga ana e Federatës Shqiptare të Futbollit, nga ana tjetër e Adriatikut vijnë zëra të tjerë sa i takon stolit të Kombëtares së Shqipërisë, konfirmime që vijojnë të konfirmojnë firmën e Edi ...

DETAJET/ Mediat italiane zbulojnë prapaskenat: Ja negociatet mes Edi Rejas dhe FSHF-së!
Ish trajneri i Atalantas, Lazios dhe Napolit, Edi Reja, është një hap larg nga zyrtarizimi si trajneri i ekipit kombëtar shqiptar. Sky Sport ka zbuluar disa nga detajet që do të kryhen mes trajnerit Italian dhe ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 16:46
Ish trajneri i Atalantas, Lazios dhe Napolit, Edi Reja, është një hap larg nga zyrtarizimi si trajneri i ekipit kombëtar shqiptar. Sky Sport ka zbuluar disa nga detajet që do të kryhen mes trajnerit Italian dhe ...

Ja kush do të jetë trajneri i ri i kombëtares kuqezi
Duket se Edoardo Reja do të jetë trajneri i ardhshëm i kombëtares shqiptare. Është pikërisht tekniku 73-vjeçar i përzgjedhuri nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset për ...
Lajmi i Fundit | 15-Apr-2019 16:49
Duket se Edoardo Reja do të jetë trajneri i ardhshëm i kombëtares shqiptare. Është pikërisht tekniku 73-vjeçar i përzgjedhuri nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset për ...

Edy Reja, pritet zyrtarizmi në stolin kuqezi
Pas përfundimit të punimeve të Asamblesë, u mblodh Komitetit Ekzekutiv për çështje të tjera. Më e rëndësishmja trajneri. Edy Reja më pranë se të tjerët Pritet që pas pak ditësh të zyrtarizohet emri i tij edhe pse ...
TV Klan | 15-Apr-2019 15:59
Pas përfundimit të punimeve të Asamblesë, u mblodh Komitetit Ekzekutiv për çështje të tjera. Më e rëndësishmja trajneri. Edy Reja më pranë se të tjerët Pritet që pas pak ditësh të zyrtarizohet emri i tij edhe pse ...

Reja drejt bashkimin me kombëtaren kuq e zi
Kombëtarja shqiptare e futbollit ka tashmë një trainer të ri. Ai vjen sërish nga Italia dhe është Edoardo Reja. 73 vjeç Reja ka një përvojë shumë të pasur në fushën e blertë. Ai ka drejtuar klube të rëndësishme në Itali ...
RTSH | 15-Apr-2019 14:58
Kombëtarja shqiptare e futbollit ka tashmë një trainer të ri. Ai vjen sërish nga Italia dhe është Edoardo Reja. 73 vjeç Reja ka një përvojë shumë të pasur në fushën e blertë. Ai ka drejtuar klube të rëndësishme në Itali ...

Zyrtare, Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë, ja biografija e tij
Kombëtarja shqiptare do të ketë një tjetër trajner italian në pankinën e saj. Edoardo “Edy” Reja është emri i përzgjedhur nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset për ...
ShqipMedia | 15-Apr-2019 14:39
Kombëtarja shqiptare do të ketë një tjetër trajner italian në pankinën e saj. Edoardo “Edy” Reja është emri i përzgjedhur nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset për ...

Kombëtarja, Armand Duka zgjedh trajnerin e ri!
Nuk ka më asnjë dyshim, Edy Reja është trajneri i ri i përfaqësueses shqiptare. Mungon vetëm zyrtarizimi por Armand Duka e ka bërë zgjedhjen e tij, Reja do të pasojë Panuccin në stolin e Kombëtares. Pas Beppe Dosena, ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 10:54
Nuk ka më asnjë dyshim, Edy Reja është trajneri i ri i përfaqësueses shqiptare. Mungon vetëm zyrtarizimi por Armand Duka e ka bërë zgjedhjen e tij, Reja do të pasojë Panuccin në stolin e Kombëtares. Pas Beppe Dosena, ...

Zyrtare, Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë
Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll.
Top Channel | 15-Apr-2019 10:29
Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll.

Edy Reja trajner i kombëtares së Shqipërisë
Federata Shqipërare e Futbollit duket se më në fund ka zgjedhur trajnerin që do ta drejtoj ekipin kombëtar në kualifikimet për Euro 2020. Ashtu edhe [...]
VeqSport | 15-Apr-2019 14:24
Federata Shqipërare e Futbollit duket se më në fund ka zgjedhur trajnerin që do ta drejtoj ekipin kombëtar në kualifikimet për Euro 2020. Ashtu edhe [...]

Armando Duka zyrtarizon trajnerin e ri të Shqipërisë: “Pensionisti” italian merr “timonin” e kombëtares kuqezi
Armando Duka ashtu siç dihet që nga shkarkimi i trajnerit të kombëtares Christian Panucci, ka zyrtarizuar emrin e ri. Kuqezinjtë do të drejtohen nga 73 vjeçari Edy Reja dhe prezantimi pritet të bëhet në ditët në vijim. ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 10:49
Armando Duka ashtu siç dihet që nga shkarkimi i trajnerit të kombëtares Christian Panucci, ka zyrtarizuar emrin e ri. Kuqezinjtë do të drejtohen nga 73 vjeçari Edy Reja dhe prezantimi pritet të bëhet në ditët në vijim. ...

Ka drejtuar 22 ekipe/ K ush është 73-vjeçari Edy Reja, trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare (Nga karriera, tek familja)
Ndërkohë që nesër pritet të bëhet zyrtarizimi i Edy Reja si trajner i Kombëtares shqiptare, të gjithë jemi kuriozë të dimë karrierën e tij profesionale. Kush është Edy Reja? 73-vjeçari ka një karrierë të gjatë si ...
Medial | 15-Apr-2019 14:21
Ndërkohë që nesër pritet të bëhet zyrtarizimi i Edy Reja si trajner i Kombëtares shqiptare, të gjithë jemi kuriozë të dimë karrierën e tij profesionale. Kush është Edy Reja? 73-vjeçari ka një karrierë të gjatë si ...

Edi Reya trajner i Shqipërisë, pritet zyrtarizimi te kuqezinjtë
Edi Reja pritet te zyrtarizohet ne ditët ne vazhdim ne stolin e trajnerit te kombëtares shqiptare. Ashtu siç është bere e ditur edhe me pare nga Vizion Plus , tekniku 73 vjeçar është i përzgjedhuri i presidentit te FSHF ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 11:29
Edi Reja pritet te zyrtarizohet ne ditët ne vazhdim ne stolin e trajnerit te kombëtares shqiptare. Ashtu siç është bere e ditur edhe me pare nga Vizion Plus , tekniku 73 vjeçar është i përzgjedhuri i presidentit te FSHF ...

Zyrtare/ Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë
Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja, ndërkohë që ...
Telegraf | 15-Apr-2019 11:24
Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja, ndërkohë që ...

Edi Reja do jetë trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare, pritet zyrtarizimi
Edoardo Reja,i njohur dhe si Edi Reja, është trajneri i ri i ekipit kombëtar të futbollt. Italiani ka rënë dakord për afatin kohor të kontratës dhe shumën financiare që do të marrë në bashkëpunimin me FSHF Burime të ...
Lexo | 15-Apr-2019 14:10
Edoardo Reja,i njohur dhe si Edi Reja, është trajneri i ri i ekipit kombëtar të futbollt. Italiani ka rënë dakord për afatin kohor të kontratës dhe shumën financiare që do të marrë në bashkëpunimin me FSHF Burime të ...

Edy Reja trajner i Shqipërisë, pritet vetëm zyrtarizimi
Edoardo Reja duket se është emri i përzgjedhur nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset për Europianin e vitit 2020, duke zëvendësuar në stol bashkëkombësin e tij, Christian ...
SuperSport | 15-Apr-2019 13:34
Edoardo Reja duket se është emri i përzgjedhur nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset për Europianin e vitit 2020, duke zëvendësuar në stol bashkëkombësin e tij, Christian ...

Kombëtarja, Armand Duka zgjedh trajnerin e ri!
Nuk ka më asnjë dyshim, Edy Reja është trajneri i ri i përfaqësueses shqiptare. Mungon vetëm zyrtarizimi por Armand Duka e ka bërë zgjedhjen e tij, Reja do të pasojë Panuccin në stolin e Kombëtares. Pas Beppe Dosena, ...
Medial | 15-Apr-2019 13:27
Nuk ka më asnjë dyshim, Edy Reja është trajneri i ri i përfaqësueses shqiptare. Mungon vetëm zyrtarizimi por Armand Duka e ka bërë zgjedhjen e tij, Reja do të pasojë Panuccin në stolin e Kombëtares. Pas Beppe Dosena, ...

Është vetëm çështje orësh, Edy Reja pritet të emërohet trajner i Kombëtares së Shqipërisë
Kombëtarja e Shqipërisë ka rreth një muaj që ka mbetur pa trajner. Italiani Christian Panucci u shkarkua për arsyeje të rezultateve të dobëta. Pasuesi i Panuccit te Shqipëria pritet të jetë sërish një italian, por tani ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 11:33
Kombëtarja e Shqipërisë ka rreth një muaj që ka mbetur pa trajner. Italiani Christian Panucci u shkarkua për arsyeje të rezultateve të dobëta. Pasuesi i Panuccit te Shqipëria pritet të jetë sërish një italian, por tani ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved