ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/06/2019 15:31

Grabitja në Rinas, celulari i gjetur dërgohet në Izrael

Grabitja në Rinas, celulari i gjetur dërgohet në Izrael
Aparati celular i gjendur brenda fugonit me mbishkrimin ‘Hetimi Tatimor’, që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera gjatë 6 ...
Telegraf | 15-Apr-2019 21:16
Aparati celular i gjendur brenda fugonit me mbishkrimin ‘Hetimi Tatimor’, që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera gjatë 6 ...

Grabitja në Rinas: Telefoni i grupit të Admir Murataj do çohet në Izrael
Aparati celular i gjendur brenda furgonit që u përdor në grabitjen e mbi 10 milionë eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të ç’koduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera gjatë 6 muajve të fundit. Burime ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 17:25
Aparati celular i gjendur brenda furgonit që u përdor në grabitjen e mbi 10 milionë eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të ç’koduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera gjatë 6 muajve të fundit. Burime ...

Del ekspertiza, çfarë u gjet në furgonin e grabitësve të Rinasit?
Automjeti i djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Policia zhvendosi automjetin e djegur ndërsa mësohet se ...
Telegraf | 15-Apr-2019 19:14
Automjeti i djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Policia zhvendosi automjetin e djegur ndërsa mësohet se ...

Telefoni i grupit të Admir Murataj do të çohet në Izrael
Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin hetimi tatimor që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe SMS-të e kryera gjatë 6 ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 15:41
Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin hetimi tatimor që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe SMS-të e kryera gjatë 6 ...

Kush e vrau Admir Muratajn? Zbardhet ekspertiza paraprake e mjekësisë ligjore
Ekzekutimi i Admir Muratajt ka ndodhur gjatë shkëmbimit të zjarrit me policinë. Ky fakt sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda ka ardhur nga përgjigja paraprake e ekspertizës mjeko-ligjore, ku Murataj u qëllua me një ...
Lapsi | 15-Apr-2019 19:45
Ekzekutimi i Admir Muratajt ka ndodhur gjatë shkëmbimit të zjarrit me policinë. Ky fakt sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda ka ardhur nga përgjigja paraprake e ekspertizës mjeko-ligjore, ku Murataj u qëllua me një ...

Grabitja në Rinas, celulari i grupit të Admir Murataj çohet në Izrael
Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin ‘Hetimi Tatimor’, që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera gjatë 6 ...
Lapsi | 15-Apr-2019 19:33
Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin ‘Hetimi Tatimor’, që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera gjatë 6 ...

Celulari i grupit të Admir Murataj çohet në Izrael. Çfarë zbuloi analiza në makinën e përdorur nga grabitësit
Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin ‘Hetimi Tatimor’, që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera gjatë 6 ...
Lajmi i Fundit | 15-Apr-2019 22:32
Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin ‘Hetimi Tatimor’, që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera gjatë 6 ...

Përfundon ekspertiza e automjetit të djegur, nuk gjenden gjurmë biologjike
Drejtoria e Policisë së Tiranës ka kryer ekspertizën e automjetit të djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit. Mësohet se në brendësi të automjetit nuk u gjetën gjurmë biologjike. ...
Telegraf | 15-Apr-2019 14:35
Drejtoria e Policisë së Tiranës ka kryer ekspertizën e automjetit të djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit. Mësohet se në brendësi të automjetit nuk u gjetën gjurmë biologjike. ...

Eksperti klasifikon 4 institucione: Përgjegjëse për grabitjen e miliona eurove në Rinas
Eksperti i Avioacionit Civil, Dritan Goxhaj klasifikon katër institucione si përgjegjëse për grabitjen e 9 Prillit në Rinas. Në vend të parë është Policia e Shtetit, Autoriteti i Aviacionit Civil (AAC), koncensionari ...
Politiko | 15-Apr-2019 22:23
Eksperti i Avioacionit Civil, Dritan Goxhaj klasifikon katër institucione si përgjegjëse për grabitjen e 9 Prillit në Rinas. Në vend të parë është Policia e Shtetit, Autoriteti i Aviacionit Civil (AAC), koncensionari ...

Celulari i grupit të Admir Murataj çohet në Izrael për ekspertizë. Ja detajet e hetimit!
Teksa grabitja e miliona eurove në Rinas një javë më parë vijon të komentohet ende, grupi hetimor po punon intensivisht për të gjetur detaje që mund të çojnë në gjurmët e grabitësve. Shpresa më e madhe mund të jetë një ...
Dritare | 15-Apr-2019 22:07
Teksa grabitja e miliona eurove në Rinas një javë më parë vijon të komentohet ende, grupi hetimor po punon intensivisht për të gjetur detaje që mund të çojnë në gjurmët e grabitësve. Shpresa më e madhe mund të jetë një ...

Grabitja në aeroportin e Tiranës, celulari i grabitësve dërgohet në Izrael
Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin ‘Hetimi Tatimor’, që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të dekoduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera gjatë 6 ...
Alsat-M | 15-Apr-2019 20:04
Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin ‘Hetimi Tatimor’, që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të dekoduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera gjatë 6 ...

Grabitja në Aeroportin e Rinasit, përfundon ekspertiza e veturës së të djegur
Vetura e djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Policia zhvendosi automjetin e djegur ndërsa mësohet se në ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 15:09
Vetura e djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Policia zhvendosi automjetin e djegur ndërsa mësohet se në ...

Grabitja në Rinas, celulari i grupit të Admir Murataj çohet në Izrael
Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin ‘Hetimi Tatimor’, që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera gjatë 6 ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 20:00
Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin ‘Hetimi Tatimor’, që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera gjatë 6 ...

Grabitja në Rinas, dalin detaje të reja nga ekspertiza
Ekzekutimi i Admir Muratajt ka ndodhur gjatë shkëmbimit të zjarrit me policinë. Ky fakt sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda ka ardhur nga përgjigja paraprake e ekspertizës mjeko-ligjore, ku Murataj u qëllua me një ...
ABCNews | 15-Apr-2019 15:48
Ekzekutimi i Admir Muratajt ka ndodhur gjatë shkëmbimit të zjarrit me policinë. Ky fakt sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda ka ardhur nga përgjigja paraprake e ekspertizës mjeko-ligjore, ku Murataj u qëllua me një ...

Detaje/ Si u grabitën 15 milionë euro në 5 grabitje të bujshme të parave të bankave. Katër kanë të njëjtën “dorë”
Që prej vitit 2015 e deri më 9 prill të këtij viti, në 5 ngjarje të organizuara rezultojnë të jenë grabitur rreth 15 milionë euro. Shuma e parave të vjedhura në të gjitha rastet u përkiste bankave të nivelit të dytë, të ...
Gazeta55 | 15-Apr-2019 19:21
Që prej vitit 2015 e deri më 9 prill të këtij viti, në 5 ngjarje të organizuara rezultojnë të jenë grabitur rreth 15 milionë euro. Shuma e parave të vjedhura në të gjitha rastet u përkiste bankave të nivelit të dytë, të ...

Grabitja në Rinas, përfundon ekspertiza e mjetit të djegur
Automjeti i djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Policia zhvendosi automjetin e djegur ndërsa mësohet se ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 17:02
Automjeti i djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Policia zhvendosi automjetin e djegur ndërsa mësohet se ...

Konkluzionet paraprake të ekspertizës mjeko-ligjore, kush e vrau me plumb kokës Admir Muratajn
Ekzekutimi i Admir Muratajt ka ndodhur gjatë shkëmbimit të zjarrit me policinë. Ky fakt sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda ka ardhur nga përgjigja paraprake e ekspertizës mjeko-ligjore, ku Murataj u qëllua me një ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 16:22
Ekzekutimi i Admir Muratajt ka ndodhur gjatë shkëmbimit të zjarrit me policinë. Ky fakt sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda ka ardhur nga përgjigja paraprake e ekspertizës mjeko-ligjore, ku Murataj u qëllua me një ...

Grabitja në Rinas/ Telefoni i grupit të Admir Murataj do çohet në Izrael
Aparati celular i gjendur brenda furgonit që u përdor në grabitjen e mbi 10 milionë eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të ç’koduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera gjatë 6 muajve të fundit. Burime ...
Gazeta Dita | 15-Apr-2019 16:14
Aparati celular i gjendur brenda furgonit që u përdor në grabitjen e mbi 10 milionë eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të ç’koduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera gjatë 6 muajve të fundit. Burime ...

Hetimet për grabitjen e Rinasit: Provat në furgon dhe punonjësit e ICTS
Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe pse ka disa prova të rëndësishme në dispozicion që mund të çojnë në identifikimin e grabitësve të disa miliona Eurove ende nuk ka ndonjë të dyshuar. Provat më të rëndësishme janë ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 18:29
Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe pse ka disa prova të rëndësishme në dispozicion që mund të çojnë në identifikimin e grabitësve të disa miliona Eurove ende nuk ka ndonjë të dyshuar. Provat më të rëndësishme janë ...

Grabitja në Aeroportin e Rinasit, përfundon ekspertiza e veturës së të djegur
Vetura e djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Policia zhvendosi automjetin e djegur ndërsa mësohet se në ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 15:09
Vetura e djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Policia zhvendosi automjetin e djegur ndërsa mësohet se në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved