ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:04

Bëri 100 km për të ardhur në protestë, kush është 80 vjeçarja që sfidoi motin

Bëri 100 km për të ardhur në protestë, kush është 80 vjeçarja që sfidoi motin
Një 80 vjeçare ka sfiduar moshën dhe motin aspak favorizues për të qenë e pranishme në protestën e opozitës që u mbajt në Tiranë, ditën e shtunë. Mine Koka nga Burreli, udhëtoi 100 km për të marrë pjesë në protestë dhe ...
Telegraf | 15-Apr-2019 21:40
Një 80 vjeçare ka sfiduar moshën dhe motin aspak favorizues për të qenë e pranishme në protestën e opozitës që u mbajt në Tiranë, ditën e shtunë. Mine Koka nga Burreli, udhëtoi 100 km për të marrë pjesë në protestë dhe ...

Bëri 100 km për të ardhur në protestë, kush është 80 vjeçarja që sfidoi motin
Një 80 vjeçare ka sfiduar moshën dhe motin aspak favorizues për të qenë e pranishme në protestën e opozitës që u mbajt në Tiranë, ditën e shtunë. Mine Koka nga Burreli, udhëtoi 100 km për të marrë pjesë në protestë dhe ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 20:39
Një 80 vjeçare ka sfiduar moshën dhe motin aspak favorizues për të qenë e pranishme në protestën e opozitës që u mbajt në Tiranë, ditën e shtunë. Mine Koka nga Burreli, udhëtoi 100 km për të marrë pjesë në protestë dhe ...

80-vjeçarja bëri 100 km rrugë për të ardhur në protestë
Mine Koka është gjyshja 80-vjeçare e cila erdhi që nga Mati në protestën e opozitës më 13 prill. E veshur me një shami të bardhë në kokë, Mine Koka sfidoi shiun dhe e shoqëruar nga mbesa e saj, Denisa Vata mori pjesë në ...
Gazeta55 | 15-Apr-2019 17:13
Mine Koka është gjyshja 80-vjeçare e cila erdhi që nga Mati në protestën e opozitës më 13 prill. E veshur me një shami të bardhë në kokë, Mine Koka sfidoi shiun dhe e shoqëruar nga mbesa e saj, Denisa Vata mori pjesë në ...

80-vjeçarja bëri 100 km rrugë për të ardhur në protestë
Mine Koka është gjyshja 80-vjeçare e cila erdhi që nga Mati në protestën e opozitës më 13 prill. E veshur me një shami të bardhë në kokë, Mine Koka sfidoi shiun dhe e shoqëruar nga mbesa e saj, Denisa Vata mori pjesë në ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 14:40
Mine Koka është gjyshja 80-vjeçare e cila erdhi që nga Mati në protestën e opozitës më 13 prill. E veshur me një shami të bardhë në kokë, Mine Koka sfidoi shiun dhe e shoqëruar nga mbesa e saj, Denisa Vata mori pjesë në ...

Kush është 80-vjeçarja nga Mati që iu bashkua protestës madhështore të 13 Prillit
Në protestën madhështore të ditës së shtunë kanë marrë pjesë të moshuar dhe të vegjël duke treguar se revolta popullore ndaj Ramës dhe qeverisë së tij sa vjen e rritet. 80 vjeçarja Mine Koka nga Mati iu bashkua ...
Gazeta55 | 15-Apr-2019 12:42
Në protestën madhështore të ditës së shtunë kanë marrë pjesë të moshuar dhe të vegjël duke treguar se revolta popullore ndaj Ramës dhe qeverisë së tij sa vjen e rritet. 80 vjeçarja Mine Koka nga Mati iu bashkua ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved