ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:19

Basha, një P-ia-R protestave: për një Shqipëri europiane (video)

Basha, një P-ia-R protestave: për një Shqipëri europiane (video)
Kreu demokrat Basha e nisi këtë të hënë me një tjeytër mesazh të dalë nga atmosfera e nxehtë e aksionit politik të opozitës. Duke e pagëzuar qeverinë Rama si “bandë”, Basha thotë se ai, pra PD-ja që ai drejton, nuk do ...
Tesheshi | 15-Apr-2019 12:20
Kreu demokrat Basha e nisi këtë të hënë me një tjeytër mesazh të dalë nga atmosfera e nxehtë e aksionit politik të opozitës. Duke e pagëzuar qeverinë Rama si “bandë”, Basha thotë se ai, pra PD-ja që ai drejton, nuk do ...

Zgjedhja është bërë, Basha: Me njerëzit kundër një qeverie-bandë
Me anë të një video të protestës të së shtunës, kreu i PD-së, Lulzim Basha, përsërit qëndrimin e opozitës. Ai thotë se zgjedhja është bërë dhe ajo që është: ”Me njerëzit kundër një qeverie-bandë”. ”Ne e kemi bërë ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 12:04
Me anë të një video të protestës të së shtunës, kreu i PD-së, Lulzim Basha, përsërit qëndrimin e opozitës. Ai thotë se zgjedhja është bërë dhe ajo që është: ”Me njerëzit kundër një qeverie-bandë”. ”Ne e kemi bërë ...

Basha: E kemi bërë zgjedhjen, jemi kundër qeverisë-bandë (VIDEO)
Lulzim Basha hodhi sërish akuza ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Qeverisë ë drejtuar nga ai përmes një postimi në “Facebook”, ku e cilëson Qeverinë me terma “bandë” dhe kryeministrin Rama si “kryehajdut”, si dhe shkruan ...
Lapsi | 15-Apr-2019 11:24
Lulzim Basha hodhi sërish akuza ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Qeverisë ë drejtuar nga ai përmes një postimi në “Facebook”, ku e cilëson Qeverinë me terma “bandë” dhe kryeministrin Rama si “kryehajdut”, si dhe shkruan ...

“Shqipëria, si Europa”, Basha: Ne e kemi bërë zgjedhjen!
Kryetari i Partisë Demokratike përpiqet me çdo lloj mënyre të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma të ...
Portalb | 15-Apr-2019 11:17
Kryetari i Partisë Demokratike përpiqet me çdo lloj mënyre të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma të ...

Basha: Qeveria u vuri kryqin shqiptarëve, ne e kemi bërë zgjidhjen
Tiranë, 15 prill - Kreu demokrat Lulizm Basha deklaroi se opozita e ka bërë zgjedhjen dhe se nuk do të ndalet në rrugën e saj. Në një postim në “Facebook”, Basha teksa ka publikuar një video nga protesta e të shtunës, ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 11:09
Tiranë, 15 prill - Kreu demokrat Lulizm Basha deklaroi se opozita e ka bërë zgjedhjen dhe se nuk do të ndalet në rrugën e saj. Në një postim në “Facebook”, Basha teksa ka publikuar një video nga protesta e të shtunës, ...

Basha: Qeveria u vuri kryqin shqiptarëve, ne e kemi bërë zgjidhjen
Kreu demokrat Lulizm Basha deklaroi se opozita e ka bërë zgjedhjen dhe se nuk do të ndalet në rrugën e saj. Në një postim në “Facebook”, Basha teksa ka publikuar një video nga protesta e të shtunës, akuzon qeverinë se I ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 10:49
Kreu demokrat Lulizm Basha deklaroi se opozita e ka bërë zgjedhjen dhe se nuk do të ndalet në rrugën e saj. Në një postim në “Facebook”, Basha teksa ka publikuar një video nga protesta e të shtunës, akuzon qeverinë se I ...

Basha nuk tërhiqet as para presionit ndërkombëtar: Ne e kemi bërë zgjedhjen, me njerëzit kundër një qeverie-bandë
Kryetari i PD Lulzim Basha e ka filluar javën me një postim në rrjetin social, duke deklaruar vendosmërinë për të mos u tërhequr nga rruga, as para presionit ndërkombëtar. Basha thotë se do të jenë me njerëzit, duke ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 10:49
Kryetari i PD Lulzim Basha e ka filluar javën me një postim në rrjetin social, duke deklaruar vendosmërinë për të mos u tërhequr nga rruga, as para presionit ndërkombëtar. Basha thotë se do të jenë me njerëzit, duke ...

Basha: Shqipëria si Europa, ne e kemi bërë zgjedhjen
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha po mundohet të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma ...
EkonomiaOnline | 15-Apr-2019 10:54
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha po mundohet të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma ...

“Basha: Shqipëria, si Europa, ne e kemi bërë zgjedhjen!
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha po mundohet të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 10:54
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha po mundohet të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma ...

“Shqipëria, si Europa”, Basha: Ne e kemi bërë zgjedhjen!
Kryetari i Partisë Demokratike përpiqet me çdo lloj mënyre të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma të ...
Top Channel | 15-Apr-2019 10:02
Kryetari i Partisë Demokratike përpiqet me çdo lloj mënyre të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma të ...

Basha: Shqipëria, si Europa, ne e kemi bërë zgjedhjen!
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha po mundohet të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 10:49
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha po mundohet të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma ...

Basha: E kemi bërë zgjedhjen, jemi kundër qeverisë-bandë
Kryedemokrati Lulzim Basha hedh akuza ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Qeverisë të drejtuar nga ai. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha teksa e cilëson Qeverinë me terma “bandë” dhe kryeministrin Rama si “kryehajdut” ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 09:55
Kryedemokrati Lulzim Basha hedh akuza ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Qeverisë të drejtuar nga ai. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha teksa e cilëson Qeverinë me terma “bandë” dhe kryeministrin Rama si “kryehajdut” ...

Lulzim Basha paralajmëron Ramën: Ju pret burgu, ne jemi krah njerëzve
Lulzim Basha ka reaguar sërish ndaj arrestimeve të kryera nga Policia e Shtetit. Kreu i Partisë Demokratike, zotohet se ai do të jetë gjithmonë në krahun e njerëzve. “Ne jemi deri në fund në krah të njerëzve që janë ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 17:37
Lulzim Basha ka reaguar sërish ndaj arrestimeve të kryera nga Policia e Shtetit. Kreu i Partisë Demokratike, zotohet se ai do të jetë gjithmonë në krahun e njerëzve. “Ne jemi deri në fund në krah të njerëzve që janë ...

“Krerët e bandës i pret burgu”, Basha: Jemi në krah të njerëzve
TIRANË Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar sërish ndaj arrestimeve të kryera nga Policia e Shtetit. Ai zotohet se do të jetë gjithmonë në krahun e njerëzve, të cilët janë ngritur kundër asaj që ai e ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 16:39
TIRANË Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar sërish ndaj arrestimeve të kryera nga Policia e Shtetit. Ai zotohet se do të jetë gjithmonë në krahun e njerëzve, të cilët janë ngritur kundër asaj që ai e ...

“S’ka kompromis me ëndrrën tonë”, Basha: Fundi i qeverisë-bandë
TIRANË Kryedemokrati Lulzim Basha ka publikuar pamjet e protestës së djeshme që i interpreton si fundi i qeverisë-bandë të kapur duke vjedhur zgjedhjet. Në një postim në “Twitter”, Basha shkruan se nuk ka kompromis me ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 11:42
TIRANË Kryedemokrati Lulzim Basha ka publikuar pamjet e protestës së djeshme që i interpreton si fundi i qeverisë-bandë të kapur duke vjedhur zgjedhjet. Në një postim në “Twitter”, Basha shkruan se nuk ka kompromis me ...

Basha: Ky është fundi i qeverisë-bandë!
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar në rrjetet sociale pas protestës së djeshme të opozitës përpara Kryeministrisë dhe Parlamentit.
Top Channel | 14-Apr-2019 11:41
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar në rrjetet sociale pas protestës së djeshme të opozitës përpara Kryeministrisë dhe Parlamentit.

Basha: Ne e kemi bërë zgjedhjen
Në një reagim në rrjetet sociale, kreu i PD-së Lulzim Basha thotë se e ka bërë zgjedhjen dhe ajo është bashkë me njerëzit kundër qeverisë-bandë siç e quan ai. Nëpërmjet një statusi shoqëruar me një video të protestës së ...
ABCNews | 15-Apr-2019 10:06
Në një reagim në rrjetet sociale, kreu i PD-së Lulzim Basha thotë se e ka bërë zgjedhjen dhe ajo është bashkë me njerëzit kundër qeverisë-bandë siç e quan ai. Nëpërmjet një statusi shoqëruar me një video të protestës së ...

Basha: Jemi me ju, me njerzit e thjeshte. Do e rrëzojmë Ramën. Nuk do ndalemi
Lulzim Basha hedh akuza ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Qeverisë të drejtuar nga ai. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha teksa e cilëson Qeverinë me terma “bandë” dhe kryeministrin Rama si “kryehajdut” Basha shkruan ...
Lexo | 15-Apr-2019 10:12
Lulzim Basha hedh akuza ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Qeverisë të drejtuar nga ai. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha teksa e cilëson Qeverinë me terma “bandë” dhe kryeministrin Rama si “kryehajdut” Basha shkruan ...

Protesta, Basha: Ky është fundi i qeverisë-bandë, s’ka kompromis me ëndrrën tonë “E duam Shqipërinë si gjithë Europa”
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha thotë pas protestë së djeshme se ky është fundi i qeverisë-bandë. Në një postim në twitter teksa poston disa foto nga protesta Basha shkruan se nuk ka kompromis me ëndrrën ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 11:38
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha thotë pas protestë së djeshme se ky është fundi i qeverisë-bandë. Në një postim në twitter teksa poston disa foto nga protesta Basha shkruan se nuk ka kompromis me ëndrrën ...

Basha: Jemi me njerëzit kundër qeverisë bandë
Lulzim Basha thotë se opozita e ka bërë zgjedhjen e saj dhe do të qëndrojë në krah të qytetarëve. Në një postim në Facebook, kryetari i Partisë Demokratike shprehet se do të luftojë këtë “qeveri bandë”, që është kapur ...
TV Klan | 15-Apr-2019 10:02
Lulzim Basha thotë se opozita e ka bërë zgjedhjen e saj dhe do të qëndrojë në krah të qytetarëve. Në një postim në Facebook, kryetari i Partisë Demokratike shprehet se do të luftojë këtë “qeveri bandë”, që është kapur ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved