ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 23:36

Basha nuk tërhiqet as para presionit ndërkombëtar: Ne e kemi bërë zgjedhjen, me njerëzit kundër një qeverie-bandë

Basha nuk tërhiqet as para presionit ndërkombëtar: Ne e kemi bërë zgjedhjen, me njerëzit kundër një qeverie-bandë
Kryetari i PD Lulzim Basha e ka filluar javën me një postim në rrjetin social, duke deklaruar vendosmërinë për të mos u tërhequr nga rruga, as para presionit ndërkombëtar. Basha thotë se do të jenë me njerëzit, duke ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 10:49
Kryetari i PD Lulzim Basha e ka filluar javën me një postim në rrjetin social, duke deklaruar vendosmërinë për të mos u tërhequr nga rruga, as para presionit ndërkombëtar. Basha thotë se do të jenë me njerëzit, duke ...

“Shqipëria, si Europa”, Basha: Ne e kemi bërë zgjedhjen!
Kryetari i Partisë Demokratike përpiqet me çdo lloj mënyre të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma të ...
Top Channel | 15-Apr-2019 10:02
Kryetari i Partisë Demokratike përpiqet me çdo lloj mënyre të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma të ...

Basha: Qeveria u vuri kryqin shqiptarëve, ne e kemi bërë zgjidhjen
Kreu demokrat Lulizm Basha deklaroi se opozita e ka bërë zgjedhjen dhe se nuk do të ndalet në rrugën e saj. Në një postim në “Facebook”, Basha teksa ka publikuar një video nga protesta e të shtunës, akuzon qeverinë se I ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 10:49
Kreu demokrat Lulizm Basha deklaroi se opozita e ka bërë zgjedhjen dhe se nuk do të ndalet në rrugën e saj. Në një postim në “Facebook”, Basha teksa ka publikuar një video nga protesta e të shtunës, akuzon qeverinë se I ...

Basha: E kemi bërë zgjedhjen, jemi kundër qeverisë-bandë
Kryedemokrati Lulzim Basha hedh akuza ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Qeverisë të drejtuar nga ai. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha teksa e cilëson Qeverinë me terma “bandë” dhe kryeministrin Rama si “kryehajdut” ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 09:55
Kryedemokrati Lulzim Basha hedh akuza ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Qeverisë të drejtuar nga ai. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha teksa e cilëson Qeverinë me terma “bandë” dhe kryeministrin Rama si “kryehajdut” ...

Basha: E kemi bërë zgjedhjen, jemi kundër qeverisë-bandë (VIDEO)
Lulzim Basha hodhi sërish akuza ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Qeverisë ë drejtuar nga ai përmes një postimi në “Facebook”, ku e cilëson Qeverinë me terma “bandë” dhe kryeministrin Rama si “kryehajdut”, si dhe shkruan ...
Lapsi | 15-Apr-2019 11:24
Lulzim Basha hodhi sërish akuza ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Qeverisë ë drejtuar nga ai përmes një postimi në “Facebook”, ku e cilëson Qeverinë me terma “bandë” dhe kryeministrin Rama si “kryehajdut”, si dhe shkruan ...

Basha: Shqipëria, si Europa, ne e kemi bërë zgjedhjen!
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha po mundohet të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 10:49
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha po mundohet të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma ...

Basha, një P-ia-R protestave: për një Shqipëri europiane (video)
Kreu demokrat Basha e nisi këtë të hënë me një tjeytër mesazh të dalë nga atmosfera e nxehtë e aksionit politik të opozitës. Duke e pagëzuar qeverinë Rama si “bandë”, Basha thotë se ai, pra PD-ja që ai drejton, nuk do ...
Tesheshi | 15-Apr-2019 12:20
Kreu demokrat Basha e nisi këtë të hënë me një tjeytër mesazh të dalë nga atmosfera e nxehtë e aksionit politik të opozitës. Duke e pagëzuar qeverinë Rama si “bandë”, Basha thotë se ai, pra PD-ja që ai drejton, nuk do ...

Zgjedhja është bërë, Basha: Me njerëzit kundër një qeverie-bandë
Me anë të një video të protestës të së shtunës, kreu i PD-së, Lulzim Basha, përsërit qëndrimin e opozitës. Ai thotë se zgjedhja është bërë dhe ajo që është: ”Me njerëzit kundër një qeverie-bandë”. ”Ne e kemi bërë ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 12:04
Me anë të një video të protestës të së shtunës, kreu i PD-së, Lulzim Basha, përsërit qëndrimin e opozitës. Ai thotë se zgjedhja është bërë dhe ajo që është: ”Me njerëzit kundër një qeverie-bandë”. ”Ne e kemi bërë ...

Lulzim Basha paralajmëron Ramën: Ju pret burgu, ne jemi krah njerëzve
Lulzim Basha ka reaguar sërish ndaj arrestimeve të kryera nga Policia e Shtetit. Kreu i Partisë Demokratike, zotohet se ai do të jetë gjithmonë në krahun e njerëzve. “Ne jemi deri në fund në krah të njerëzve që janë ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 17:37
Lulzim Basha ka reaguar sërish ndaj arrestimeve të kryera nga Policia e Shtetit. Kreu i Partisë Demokratike, zotohet se ai do të jetë gjithmonë në krahun e njerëzve. “Ne jemi deri në fund në krah të njerëzve që janë ...

Basha: Ne e kemi bërë zgjedhjen
Në një reagim në rrjetet sociale, kreu i PD-së Lulzim Basha thotë se e ka bërë zgjedhjen dhe ajo është bashkë me njerëzit kundër qeverisë-bandë siç e quan ai. Nëpërmjet një statusi shoqëruar me një video të protestës së ...
ABCNews | 15-Apr-2019 10:06
Në një reagim në rrjetet sociale, kreu i PD-së Lulzim Basha thotë se e ka bërë zgjedhjen dhe ajo është bashkë me njerëzit kundër qeverisë-bandë siç e quan ai. Nëpërmjet një statusi shoqëruar me një video të protestës së ...

“Shqipëria, si Europa”, Basha: Ne e kemi bërë zgjedhjen!
Kryetari i Partisë Demokratike përpiqet me çdo lloj mënyre të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma të ...
Portalb | 15-Apr-2019 11:17
Kryetari i Partisë Demokratike përpiqet me çdo lloj mënyre të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma të ...

Basha: Qeveria u vuri kryqin shqiptarëve, ne e kemi bërë zgjidhjen
Tiranë, 15 prill - Kreu demokrat Lulizm Basha deklaroi se opozita e ka bërë zgjedhjen dhe se nuk do të ndalet në rrugën e saj. Në një postim në “Facebook”, Basha teksa ka publikuar një video nga protesta e të shtunës, ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 11:09
Tiranë, 15 prill - Kreu demokrat Lulizm Basha deklaroi se opozita e ka bërë zgjedhjen dhe se nuk do të ndalet në rrugën e saj. Në një postim në “Facebook”, Basha teksa ka publikuar një video nga protesta e të shtunës, ...

Basha: Jemi me njerëzit kundër qeverisë bandë
Lulzim Basha thotë se opozita e ka bërë zgjedhjen e saj dhe do të qëndrojë në krah të qytetarëve. Në një postim në Facebook, kryetari i Partisë Demokratike shprehet se do të luftojë këtë “qeveri bandë”, që është kapur ...
TV Klan | 15-Apr-2019 10:02
Lulzim Basha thotë se opozita e ka bërë zgjedhjen e saj dhe do të qëndrojë në krah të qytetarëve. Në një postim në Facebook, kryetari i Partisë Demokratike shprehet se do të luftojë këtë “qeveri bandë”, që është kapur ...

Basha: Shqipëria si Europa, ne e kemi bërë zgjedhjen
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha po mundohet të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma ...
EkonomiaOnline | 15-Apr-2019 10:54
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha po mundohet të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma ...

“Basha: Shqipëria, si Europa, ne e kemi bërë zgjedhjen!
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha po mundohet të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 10:54
Kryetari i Partisë Demokratike (PD), Lulzim Basha po mundohet të mbajë gjallë frymën e protestës mes mbështetësve të tij, e këtë e tregon edhe me reagimin e fundit në rrjetet sociale, ku përsërit prej së shtunës mbrëma ...

Basha: Fati i qeverisë-bandë është rrëzimi i saj
Në një rishpërndarje të deklaratës për medie të Sekretarit të Përgjithshëm të demokratëve, Gazment Bardhi, ku thuhej ndër të tjera se “grupimi antikushtetues dhe i paligjshëm në pushtet nuk e burgos dhe nuk e ndalon dot ...
Top Channel | 14-Apr-2019 16:52
Në një rishpërndarje të deklaratës për medie të Sekretarit të Përgjithshëm të demokratëve, Gazment Bardhi, ku thuhej ndër të tjera se “grupimi antikushtetues dhe i paligjshëm në pushtet nuk e burgos dhe nuk e ndalon dot ...

Basha: Jemi me ju, me njerzit e thjeshte. Do e rrëzojmë Ramën. Nuk do ndalemi
Lulzim Basha hedh akuza ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Qeverisë të drejtuar nga ai. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha teksa e cilëson Qeverinë me terma “bandë” dhe kryeministrin Rama si “kryehajdut” Basha shkruan ...
Lexo | 15-Apr-2019 10:12
Lulzim Basha hedh akuza ndaj kryeministrit Edi Rama dhe Qeverisë të drejtuar nga ai. Përmes një postimi në “Facebook”, Basha teksa e cilëson Qeverinë me terma “bandë” dhe kryeministrin Rama si “kryehajdut” Basha shkruan ...

VIDEO/ Basha: Ne e kemi bërë zgjedhjen, qeveria është bandë, populli i ka vënë kryqin
Kreu i PD, Lulzim Basha ka postuar ditën e sotme pamje nga protesta e 13 prillit, duke kujtuar edhe njëherë qëndrimin e Partisë Demokratike se nuk do të ndalet në luftën kundër qeverisë Rama. “Ne e kemi bërë zgjedhjen: ...
Java News | 15-Apr-2019 10:07
Kreu i PD, Lulzim Basha ka postuar ditën e sotme pamje nga protesta e 13 prillit, duke kujtuar edhe njëherë qëndrimin e Partisë Demokratike se nuk do të ndalet në luftën kundër qeverisë Rama. “Ne e kemi bërë zgjedhjen: ...

Basha sulmon Ramën: Shqiptarët të kanë vënë kryqin ty dhe bandës së hajdutëve
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka nisur këtë të hënë me një postim në rrjetin social të protestës së të shtunës, duke hedhur akuza në drejtim të kryeministrit Rama. Basha shkruan se qytetarët ia kanë vënë “kryqin” ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 10:02
Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka nisur këtë të hënë me një postim në rrjetin social të protestës së të shtunës, duke hedhur akuza në drejtim të kryeministrit Rama. Basha shkruan se qytetarët ia kanë vënë “kryqin” ...

Lulzim Basha paralajmëron: Krerët e kësaj qeverie-bandë i pret burgu
Arrestimet e fundit të policisë për personat që shkaktuan incidente e dhunë në protesten e fundit te opozitës ditën e shtunë, kanë sjellë një tjetër reagim të Lulzim Bashës. Kreu i PD shkroi në rrjetet sociale se selia ...
VizionPlus | 14-Apr-2019 17:16
Arrestimet e fundit të policisë për personat që shkaktuan incidente e dhunë në protesten e fundit te opozitës ditën e shtunë, kanë sjellë një tjetër reagim të Lulzim Bashës. Kreu i PD shkroi në rrjetet sociale se selia ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved