ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/08/2019 04:52

Padia për Lleshaj, Bardhi: Prokuroria të mos bëhet vegël e qeverisë

Padia për Lleshaj, Bardhi: Prokuroria të mos bëhet vegël e qeverisë
"Beteja" mes Partisë Demokratike dhe Policisë së Shtetit është zhvendosur nga sheshi i protestës në dyert e Prokurorisë së Tiranës. Këtë të hënë Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazmend Bardhi paraqiti ...
Top Channel | 15-Apr-2019 15:40
"Beteja" mes Partisë Demokratike dhe Policisë së Shtetit është zhvendosur nga sheshi i protestës në dyert e Prokurorisë së Tiranës. Këtë të hënë Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazmend Bardhi paraqiti ...

Lleshaj, në interpelancë nga “opozita e re”: Të flasë për grabitjen në Rinas
Deputetët e opozitës së re kërkojnë interpelancën e parë me një anëtar të qeverisë. Ralf Gjoni, nga lista e LSI-së, dhe Myslim Murrizi, nga lista e PD-së, do t’i kërkojnë ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj shpjegime ...
Top Channel | 15-Apr-2019 15:16
Deputetët e opozitës së re kërkojnë interpelancën e parë me një anëtar të qeverisë. Ralf Gjoni, nga lista e LSI-së, dhe Myslim Murrizi, nga lista e PD-së, do t’i kërkojnë ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj shpjegime ...

Strazimiri, ministrit Lleshaj: Kush të pengon të zbardhësh drogën?
Sasia e kokainës së kapur nga autoritetet malteze, që kishin për destinacion Shqipërinë dhe Greqinë, ka nxjerrë ish-deputetin e Partisë Demokratike, Gent Strazimiri në një reagim ndaj ministrit të Brendshëm, Sandër ...
Top Channel | 15-Apr-2019 13:41
Sasia e kokainës së kapur nga autoritetet malteze, që kishin për destinacion Shqipërinë dhe Greqinë, ka nxjerrë ish-deputetin e Partisë Demokratike, Gent Strazimiri në një reagim ndaj ministrit të Brendshëm, Sandër ...

“Lleshaj, mbetje e komunizmit”, Bardhi: Dorëzova prova për dhunën
TIRANË Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka qenë sot në Prokurori ku ka dhënë shpjegime për padinë e bërë ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe policisë për dhunë ndaj qytetarëve që ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 13:31
TIRANË Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka qenë sot në Prokurori ku ka dhënë shpjegime për padinë e bërë ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe policisë për dhunë ndaj qytetarëve që ...

Bardhi në Prokurori: Qëllimi i Policisë ka qenë pengimi i zhvillimit të protestës, duke hedhur gaz
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi tha se ishte sot në Prokurori për të dhënë shpjegime për padinë e bërë ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe policisë për dhunë ndaj qytetarëve që ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 13:53
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi tha se ishte sot në Prokurori për të dhënë shpjegime për padinë e bërë ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe policisë për dhunë ndaj qytetarëve që ...

Gazment Bardhi: 40 qytetarë janë në burg pa asnjë provë, për shkak se protestuan. Nuk ka asnjë pamje filmike se mund të kenë kryer veprime të dhunshme, nuk ka asnjë hetim dhe asnjë dënim ndaj askujt që ka shkelur ligjin dhe ka dhunuar qytetarët
DEKLARATË E SEKRETARIT TË PËRGJITHSHËM TË PD, GAZMENT BARDHI Isha sot në prokurori i thirrur nga organi i prokurorisë, për të dhënë sqarime mbi kallëzimin e Partisë Demokratike ndaj Ministrit të Brendshëm dhe drejtuesve ...
Telegraf | 15-Apr-2019 14:46
DEKLARATË E SEKRETARIT TË PËRGJITHSHËM TË PD, GAZMENT BARDHI Isha sot në prokurori i thirrur nga organi i prokurorisë, për të dhënë sqarime mbi kallëzimin e Partisë Demokratike ndaj Ministrit të Brendshëm dhe drejtuesve ...

Padia e PD ndaj Lleshaj dhe Policisë, Bardhi në Prokurori
TIRANE Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ndodhet i pranishëm në ambjentet e Prokurorisë së Tiranës për padinë e partisë së përfaqëson kundër ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 12:32
TIRANE Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ndodhet i pranishëm në ambjentet e Prokurorisë së Tiranës për padinë e partisë së përfaqëson kundër ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe ...

PD tjetër padinë ndaj Lleshaj për hedhjen e gazit lotsjellës
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, këtë të hënë ka dorëzuar në Prokurori, një tjetër padi kundër Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Policisë për përdorimin kriminal të gazit lotsjellës në protestë. ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 14:05
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, këtë të hënë ka dorëzuar në Prokurori, një tjetër padi kundër Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Policisë për përdorimin kriminal të gazit lotsjellës në protestë. ...

Gazi lotsjellës në protesta, PD padi për ministrin Lleshaj
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka paditur në Prokurorinë e Tiranës ministrin Sandër Lleshaj, si edhe disa efektivë policie për përdorimin e gazit lotsjellës në protestë.
Top Channel | 15-Apr-2019 12:11
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka paditur në Prokurorinë e Tiranës ministrin Sandër Lleshaj, si edhe disa efektivë policie për përdorimin e gazit lotsjellës në protestë.

Gazmend Bardhi: Prokuroria të mos bëhet shtojcë e Policisë së Shtetit
Në një deklaratë për mediat, Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi, ka hedhur vazhdimisht akuza kundër Qeverisë, Ministrit të Brendshëm Sander Lleshaj, Policisë por edhe Prokurorisë. Bardhi tha se, policia me ...
ABCNews | 15-Apr-2019 14:12
Në një deklaratë për mediat, Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi, ka hedhur vazhdimisht akuza kundër Qeverisë, Ministrit të Brendshëm Sander Lleshaj, Policisë por edhe Prokurorisë. Bardhi tha se, policia me ...

“Dinjitet në krye të detyrës”, Rama elozhe Policisë së Shtetit
TIRANË Kryeministri Edi Rama pas ironisë së djeshme ndaj protestës së opozitës së bashkuar, ka reaguar edhe sot, teksa lartësoi veprimet e Policisë së Shtetit. Shefi i qeverisë publikoi komunikimin e ministrit të ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 15:55
TIRANË Kryeministri Edi Rama pas ironisë së djeshme ndaj protestës së opozitës së bashkuar, ka reaguar edhe sot, teksa lartësoi veprimet e Policisë së Shtetit. Shefi i qeverisë publikoi komunikimin e ministrit të ...

Bardhi në prokurori: Lleshaj një mbetje e komunizmit, dorëzova prova për dhunën në protestë
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi shkoi sot në Prokurori, ku ka dhënë shpjegime për padinë e bërë ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe krerëve të policisë për dhunë ndaj qytetarëve ...
Lapsi | 15-Apr-2019 13:41
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi shkoi sot në Prokurori, ku ka dhënë shpjegime për padinë e bërë ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe krerëve të policisë për dhunë ndaj qytetarëve ...

“Asnjë polic i plagosur”, Manjani: Lleshaj dhe Rama gënjyen, shkoi dëm dhe mbrojtja nga Ralf Gjoni
Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar lidhur me raportin më të fundit të Avokatit të Popullit, i cili ka konstatuar se në protestën e së shtunës nuk ka pasru asnjë polic të plagosur, duke rrëzuar alibinë e ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 16:39
Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar lidhur me raportin më të fundit të Avokatit të Popullit, i cili ka konstatuar se në protestën e së shtunës nuk ka pasru asnjë polic të plagosur, duke rrëzuar alibinë e ...

Bardhi padit Lleshajn: Dorëzova prova për dhunën
Tiranë, 15 prill - Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka qenë sot në Prokurori ku ka paditur ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj për dhunë ndaj qytetarëve protestues. Bardhi e quajti ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 16:08
Tiranë, 15 prill - Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka qenë sot në Prokurori ku ka paditur ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj për dhunë ndaj qytetarëve protestues. Bardhi e quajti ...

Padia e PD-së për Lleshajn, Bardhi në Prokurori: Nuk ka patur akte dhune ndaj policisë!
Sekretari i Përgjithshëm i demokratëve, i thirrur në Prokurori për padinë e PD-së ndaj Ministrit të Brendshëm për keqpërdorimin e uniformave blu ndaj protestuesve, si edhe përdorjen e gazit lotsjellës, depozitoi prova, ...
RTSH | 15-Apr-2019 14:50
Sekretari i Përgjithshëm i demokratëve, i thirrur në Prokurori për padinë e PD-së ndaj Ministrit të Brendshëm për keqpërdorimin e uniformave blu ndaj protestuesve, si edhe përdorjen e gazit lotsjellës, depozitoi prova, ...

Gazi në protestë, PD padit ministrin Lleshaj: Sulm kriminal
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, dorëzoi këtë të hënë një tjetër padi kundër ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe Policisë së Shtetit për përdorimin e gazit lotsjellës në protestën e ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 14:40
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, dorëzoi këtë të hënë një tjetër padi kundër ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe Policisë së Shtetit për përdorimin e gazit lotsjellës në protestën e ...

Bardhi padit Lleshajn: Dorëzova prova për dhunën
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka qenë sot në Prokurori ku ka paditur ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj për dhunë ndaj qytetarëve protestues. Bardhi e quajti ministrin Lleshaj, mbetje ...
Lajmi i Fundit | 15-Apr-2019 14:21
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka qenë sot në Prokurori ku ka paditur ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj për dhunë ndaj qytetarëve protestues. Bardhi e quajti ministrin Lleshaj, mbetje ...

Salianji i përgjigjet Lleshajt/ Dje na mbyte me gaz, sot na shkrive gazit me…
Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji ka reaguar ndaj deklaratave të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili në një deklaratë për mediat tha se gjatë protestës së djeshme të opozitës nuk u cënua thjesht rendi ...
Telegraf | 14-Apr-2019 16:37
Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji ka reaguar ndaj deklaratave të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili në një deklaratë për mediat tha se gjatë protestës së djeshme të opozitës nuk u cënua thjesht rendi ...

Bardhi: Në Prokurori dhashë prova për dhunën e policisë ndaj qytetarëve, në protestë
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka qenë sot në Prokurori për të dhënë shpjegime për padinë ndaj ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshajt dhe policisë. Pasi ka dalë nga institucioni i akuzës, Bardhi tha ...
Dritare | 15-Apr-2019 14:01
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka qenë sot në Prokurori për të dhënë shpjegime për padinë ndaj ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshajt dhe policisë. Pasi ka dalë nga institucioni i akuzës, Bardhi tha ...

Gazment Bardhi në Prokurori për gazin lotsjellës
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka shkuar paraditen e sotme në Prokurorinë e Tiranës. Sipas selisë blu, Bardhi ka shkuar në organin e akuzës për padinë që Partia Demokratike ka bërë ndaj ...
TV Klan | 15-Apr-2019 12:11
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka shkuar paraditen e sotme në Prokurorinë e Tiranës. Sipas selisë blu, Bardhi ka shkuar në organin e akuzës për padinë që Partia Demokratike ka bërë ndaj ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved