ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:54

AS: Juve do ta shesë Dybalan në Bayern, për t’i hapur rrugë blerjes së talentit Felix

AS: Juve do ta shesë Dybalan në Bayern, për t’i hapur rrugë blerjes së talentit Felix
Juventusi do të takohet për të diskutuar rreth talentit të madh portugez të Benficas, Joao Felix, gjatë kësaj jave, si dhe do ta shesë Paulo Dybalan në Bayern Munich në mënyrë që ta financojë blerjen e tij. Sipas të ...
TetovaSot | 15-Apr-2019 18:09
Juventusi do të takohet për të diskutuar rreth talentit të madh portugez të Benficas, Joao Felix, gjatë kësaj jave, si dhe do ta shesë Paulo Dybalan në Bayern Munich në mënyrë që ta financojë blerjen e tij. Sipas të ...

Juventus “hap” thesin, 120 milionë euro për yllin portugez
Juventusi po përgatitet të bëjë një merkato të madhe. Sipas sajtit spanjoll “AS”, bardhezinjtë do t i paraqesin një ofertë Benfikës, për yllin e tyre Joao Felix. Drejtori sportiv i “zonjës” së vjetër, Fabio Paratici ka ...
Java News | 15-Apr-2019 16:31
Juventusi po përgatitet të bëjë një merkato të madhe. Sipas sajtit spanjoll “AS”, bardhezinjtë do t i paraqesin një ofertë Benfikës, për yllin e tyre Joao Felix. Drejtori sportiv i “zonjës” së vjetër, Fabio Paratici ka ...

AS: Juve do ta shesë Dybalan në Bayern, për t’i hapur rrugë blerjes së talentit Felix
Juventusi do të takohet për të diskutuar rreth talentit të madh portugez të Benficas, Joao Felix, gjatë kësaj jave, si dhe do ta shesë Paulo Dybalan në Bayern Munich në mënyrë që ta financojë blerjen e tij. Sipas të ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 16:23
Juventusi do të takohet për të diskutuar rreth talentit të madh portugez të Benficas, Joao Felix, gjatë kësaj jave, si dhe do ta shesë Paulo Dybalan në Bayern Munich në mënyrë që ta financojë blerjen e tij. Sipas të ...

AS: Juve do ta shesë Dybalan në Bayern, për t’i hapur rrugë blerjes së talentit Felix
Juventusi do të takohet për të diskutuar rreth talentit të madh portugez të Benficas, Joao Felix, gjatë kësaj jave, si dhe do ta shesë Paulo Dybalan në Bayern Munich në mënyrë që ta financojë blerjen e tij. Sipas të ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 16:14
Juventusi do të takohet për të diskutuar rreth talentit të madh portugez të Benficas, Joao Felix, gjatë kësaj jave, si dhe do ta shesë Paulo Dybalan në Bayern Munich në mënyrë që ta financojë blerjen e tij. Sipas të ...

Juventus shumë afër marrëveshjes me Joao Felix
Talenti premtues i Benficas, Joao Felix, është lojtari që po vëzhgohet nga shumë skuadra të mëdha evropiane. Forma e lartë e treguar në kampionatin portugez, por edhe në Ligën e Evropës, ka bërë që ai të jetë në qendër ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 16:04
Talenti premtues i Benficas, Joao Felix, është lojtari që po vëzhgohet nga shumë skuadra të mëdha evropiane. Forma e lartë e treguar në kampionatin portugez, por edhe në Ligën e Evropës, ka bërë që ai të jetë në qendër ...

AS: Juve do ta shesë Dybalan në Bayern, për t’i hapur rrugë blerjes së talentit Felix Juventusi do të takohet për të diskutuar rreth talentit të madh portugez të Benficas, Joao Felix, gjatë kësaj jave, si dhe do ta shesë Paulo Dybalan në Bayern Mun
Juventusi do të takohet për të diskutuar rreth talentit të madh portugez të Benficas, Joao Felix, gjatë kësaj jave, si dhe do ta shesë Paulo Dybalan në Bayern Munich në mënyrë që ta financojë blerjen e tij. Sipas të ...
Kosova Sot | 15-Apr-2019 16:01
Juventusi do të takohet për të diskutuar rreth talentit të madh portugez të Benficas, Joao Felix, gjatë kësaj jave, si dhe do ta shesë Paulo Dybalan në Bayern Munich në mënyrë që ta financojë blerjen e tij. Sipas të ...

“Bomba” nga Italia, 120 milionëshi i ka thënë “Po” Juventusit
Padyshim që Joao Felix është e ardhmja e futbollit. Talentin e tij e ka treguar dhe vlerat e tij po vihen në pah ndeshje pas ndeshje. Sulmuesi është kthyer në prioritet nga Juventusi, që është gati të shesë Paulo Dybala ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 12:56
Padyshim që Joao Felix është e ardhmja e futbollit. Talentin e tij e ka treguar dhe vlerat e tij po vihen në pah ndeshje pas ndeshje. Sulmuesi është kthyer në prioritet nga Juventusi, që është gati të shesë Paulo Dybala ...

AS: Juve do ta shesë Dybalan në Bayern, për t’i hapur rrugë blerjes së talentit Felix
Juventusi do të takohet për të diskutuar rreth talentit të madh portugez të Benficas, Joao Felix, gjatë kësaj jave, si dhe do ta shesë Paulo Dybalan në Bayern Munich në mënyrë që ta financojë blerjen e tij. Sipas të ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 16:00
Juventusi do të takohet për të diskutuar rreth talentit të madh portugez të Benficas, Joao Felix, gjatë kësaj jave, si dhe do ta shesë Paulo Dybalan në Bayern Munich në mënyrë që ta financojë blerjen e tij. Sipas të ...

Juventus shumë afër marrëveshjes me Joao Felix
Forma e lartë e treguar në kampionatin portugez, por edhe në Ligën e Evropës, ka bërë që ai të jetë në qendër të vëmendjes. Felix gjatë mesjavës së kaluar shënoi një het trik të jashtëzakonshëm në ndeshjen kundër ...
Lajminet | 15-Apr-2019 15:54
Forma e lartë e treguar në kampionatin portugez, por edhe në Ligën e Evropës, ka bërë që ai të jetë në qendër të vëmendjes. Felix gjatë mesjavës së kaluar shënoi një het trik të jashtëzakonshëm në ndeshjen kundër ...

Juventusi mendon ta shesë Dybalan
Drejtuesit e Juventusit po mendojnë të bëjnë ndryshime të mëdha në skuadër. Joao Felix është një nga lojtarët më të talentuar të futbollit evropian dhe nga ai pritet të bëhet një yll i këtij sporti. 19-vjeçari po ...
ShqipMedia | 15-Apr-2019 14:46
Drejtuesit e Juventusit po mendojnë të bëjnë ndryshime të mëdha në skuadër. Joao Felix është një nga lojtarët më të talentuar të futbollit evropian dhe nga ai pritet të bëhet një yll i këtij sporti. 19-vjeçari po ...

Juventusi mendon ta shesë Dybalan për ta blerë talentin Joao Felix
Drejtuesit e Juventusit po mendojnë të bëjnë ndryshime të mëdha në skuadër.
Kosova Press | 15-Apr-2019 14:36
Drejtuesit e Juventusit po mendojnë të bëjnë ndryshime të mëdha në skuadër.

Juventusi udhëheq garën për Joao Felix
Juventusi është duke e udhëhequr garën për nënshkrimin e yllit të Benficas, Joao Felix – raporton Gianluca DiMarzio . Sulmuesi 19-vjeçar pritet të largohet nga kampionit portugez drejt ndonjë klubi të madh, ndërsa ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 09:40
Juventusi është duke e udhëhequr garën për nënshkrimin e yllit të Benficas, Joao Felix – raporton Gianluca DiMarzio . Sulmuesi 19-vjeçar pritet të largohet nga kampionit portugez drejt ndonjë klubi të madh, ndërsa ...

“Bomba” nga Italia, 120 milionëshi i ka thënë “Po” Juventusit
Padyshim që Joao Felix është e ardhmja e futbollit. Talentin e tij e ka treguar dhe vlerat e tij po vihen në pah ndeshje pas ndeshje. Sulmuesi është kthyer në prioritet nga Juventusi, që është gati të shesë Paulo Dybala ...
Lexo | 15-Apr-2019 13:47
Padyshim që Joao Felix është e ardhmja e futbollit. Talentin e tij e ka treguar dhe vlerat e tij po vihen në pah ndeshje pas ndeshje. Sulmuesi është kthyer në prioritet nga Juventusi, që është gati të shesë Paulo Dybala ...

Zonja e Vjetër po udhëheq në garën për Felix
Juventus po udhëheq në garën për transferimin e futbollistit të Benfikës, Joao Felix, sipas raportimeve të Gianluca DiMarzio-s. Felix pritet të largohet nga gjiganti portugez këtë verë, dhe kalimi i tij në Real Madridt ...
Klan Kosova | 15-Apr-2019 13:27
Juventus po udhëheq në garën për transferimin e futbollistit të Benfikës, Joao Felix, sipas raportimeve të Gianluca DiMarzio-s. Felix pritet të largohet nga gjiganti portugez këtë verë, dhe kalimi i tij në Real Madridt ...

Juventusi udhëheq garën për Joao Felix
Juventusi është duke e udhëhequr garën për nënshkrimin e yllit të Benficas, Joao Felix – raporton Gianluca DiMarzio. Sulmuesi 19-vjeçar pritet të largohet nga kampionit portugez drejt ndonjë klubi të madh, ndërsa ...
E Dua Sportin | 15-Apr-2019 09:43
Juventusi është duke e udhëhequr garën për nënshkrimin e yllit të Benficas, Joao Felix – raporton Gianluca DiMarzio. Sulmuesi 19-vjeçar pritet të largohet nga kampionit portugez drejt ndonjë klubi të madh, ndërsa ...

Juventus nuk ka shpresa për De Ligt, nisin tentimet për Joao Felix
Skuadra e Juventus duket se është pajtuar të heq dorë nga Matthijs De Ligt, i cili duket se veçse është i vendosur që të kalojë tek Barcelona. Qendër mbrojtësi i Ajax Amsterdam ka qenë dëshira e madhe e drejtuesve të ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 09:19
Skuadra e Juventus duket se është pajtuar të heq dorë nga Matthijs De Ligt, i cili duket se veçse është i vendosur që të kalojë tek Barcelona. Qendër mbrojtësi i Ajax Amsterdam ka qenë dëshira e madhe e drejtuesve të ...

Juventus nuk ka shpresa për De Ligt, nisin tentimet për Joao Felix
Qendër mbrojtësi i Ajax Amsterdam ka qenë dëshira e madhe e drejtuesve të Juventus, të cilët e shihnin holandezin si zëvendësuesin ideal për Giorgio Chiellini. Gjithsesi, ‘pazaret’ e Juventus nuk ndalen këtu, pasi ata ...
Lajminet | 15-Apr-2019 09:05
Qendër mbrojtësi i Ajax Amsterdam ka qenë dëshira e madhe e drejtuesve të Juventus, të cilët e shihnin holandezin si zëvendësuesin ideal për Giorgio Chiellini. Gjithsesi, ‘pazaret’ e Juventus nuk ndalen këtu, pasi ata ...

Juventusi do ta shesë Dybalan për të blerë Felixin
Skuadra kampione e Italisë, Juventusi, është duke bërë përpjekje për të transferuar yllin e ri të Benficas, Joao Felix. Madje krerët e Juventusit janë të gatshëm të sakrifikojnë argjentinasin Paulo Dybala për të ...
EkonomiaOnline | 15-Apr-2019 08:33
Skuadra kampione e Italisë, Juventusi, është duke bërë përpjekje për të transferuar yllin e ri të Benficas, Joao Felix. Madje krerët e Juventusit janë të gatshëm të sakrifikojnë argjentinasin Paulo Dybala për të ...

Joao Felix: “Suksesi më ka ndihmuar me vajza, më dërgojnë foto të zhveshura”
Joao Felix është ndër më të përfolurit në botën e futbollit aktualisht. Talenti 19-vjeçar theu rekordin për golashënuesin më të ri të një het-triku në Europa League, dhe që tani ka filluar të zgjojë interesim të ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 00:00
Joao Felix është ndër më të përfolurit në botën e futbollit aktualisht. Talenti 19-vjeçar theu rekordin për golashënuesin më të ri të një het-triku në Europa League, dhe që tani ka filluar të zgjojë interesim të ...

Juventus ofron yllin e madh dhe para për Joao Felixin
Juventus është duke e kërkuar me ngulm transferimin e Joao Felix. Juventus ka kohë që po e shikon afër progresin e Joa Felix, andaj dëshiron që në verë ta transferojë atë nga Benfica. ‘Zonja e Vjetër’ ka ofruar tash së ...
Medial | 14-Apr-2019 19:33
Juventus është duke e kërkuar me ngulm transferimin e Joao Felix. Juventus ka kohë që po e shikon afër progresin e Joa Felix, andaj dëshiron që në verë ta transferojë atë nga Benfica. ‘Zonja e Vjetër’ ka ofruar tash së ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved