ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:19

80-vjeçarja bëri 100 km rrugë për të ardhur në protestë

80-vjeçarja bëri 100 km rrugë për të ardhur në protestë
Mine Koka është gjyshja 80-vjeçare e cila erdhi që nga Mati në protestën e opozitës më 13 prill. E veshur me një shami të bardhë në kokë, Mine Koka sfidoi shiun dhe e shoqëruar nga mbesa e saj, Denisa Vata mori pjesë në ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 14:40
Mine Koka është gjyshja 80-vjeçare e cila erdhi që nga Mati në protestën e opozitës më 13 prill. E veshur me një shami të bardhë në kokë, Mine Koka sfidoi shiun dhe e shoqëruar nga mbesa e saj, Denisa Vata mori pjesë në ...

Kush është 80-vjeçarja nga Mati që iu bashkua protestës madhështore të 13 Prillit
Në protestën madhështore të ditës së shtunë kanë marrë pjesë të moshuar dhe të vegjël duke treguar se revolta popullore ndaj Ramës dhe qeverisë së tij sa vjen e rritet. 80 vjeçarja Mine Koka nga Mati iu bashkua ...
Gazeta55 | 15-Apr-2019 12:42
Në protestën madhështore të ditës së shtunë kanë marrë pjesë të moshuar dhe të vegjël duke treguar se revolta popullore ndaj Ramës dhe qeverisë së tij sa vjen e rritet. 80 vjeçarja Mine Koka nga Mati iu bashkua ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved