ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:18

“8 kërkesat e Lëvizjes Studentore ishin shumë të qarta”, Vasili: U mbars mali polli një mi!

“8 kërkesat e Lëvizjes Studentore ishin shumë të qarta”, Vasili: U mbars mali polli një mi!
Ish-kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar në lidhje me çështjen e arsimit në vend. Vasili ka shkruar se propozimin e një rektori është vetëm një pikë në oqean, duke shtuar se problematikat në ...
Telegraf | 15-Apr-2019 17:01
Ish-kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar në lidhje me çështjen e arsimit në vend. Vasili ka shkruar se propozimin e një rektori është vetëm një pikë në oqean, duke shtuar se problematikat në ...

Vasili: Kërkesat e studentëve janë aty si akuzë
Situata në Universitetin e Tiranës, ka nxitur reagimin e LSI-së. Petrit Vasili, përmes një postimi në facebook, thotë se kërkesat e studenteve janë ende si akuzë dhe për të qeveria në këtë mori problemesh, propozon ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 16:39
Situata në Universitetin e Tiranës, ka nxitur reagimin e LSI-së. Petrit Vasili, përmes një postimi në facebook, thotë se kërkesat e studenteve janë ende si akuzë dhe për të qeveria në këtë mori problemesh, propozon ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved