ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:40

18 vjeçari kosovar aksidentohet në Zvicër

18 vjeçari kosovar aksidentohet në Zvicër
Një kosovar është aksidentuar në Zvicër e sipas Blick, aksidenti ka ndodhur dje kur një BMW 3 u përplas në Aargau, si pasojë e shpejtësisë së madhe. “18 vjeçari i kishte dhënë shumë gaz veturës, kështu që ai po ...
InFokusi | 15-Apr-2019 13:52
Një kosovar është aksidentuar në Zvicër e sipas Blick, aksidenti ka ndodhur dje kur një BMW 3 u përplas në Aargau, si pasojë e shpejtësisë së madhe. “18 vjeçari i kishte dhënë shumë gaz veturës, kështu që ai po ...

18 vjeçari kosovar aksidentohet në Zvicër
Një kosovar është aksidentuar në Zvicër e sipas Blick, aksidenti ka ndodhur dje kur një BMW 3 u përplas në Aargau, si pasojë e shpejtësisë së madhe. “18 vjeçari i kishte dhënë shumë gaz veturës, kështu që ai po ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 13:42
Një kosovar është aksidentuar në Zvicër e sipas Blick, aksidenti ka ndodhur dje kur një BMW 3 u përplas në Aargau, si pasojë e shpejtësisë së madhe. “18 vjeçari i kishte dhënë shumë gaz veturës, kështu që ai po ...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, një i plagosur…
Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet. Një aksident automobilistik është regjistruar në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Vorës. Në aksident është përfshirë një automjet tip ‘Benz’ dhe një automjet ...
Standard | 15-Apr-2019 11:55
Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet. Një aksident automobilistik është regjistruar në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Vorës. Në aksident është përfshirë një automjet tip ‘Benz’ dhe një automjet ...

“Range Roveri” del nga rruga e përplaset me shtyllën
Në vendngjarje mbërriti menjëherë policia, e cila nisi edhe hetimet. Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 11:33
Në vendngjarje mbërriti menjëherë policia, e cila nisi edhe hetimet. Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ...

Berat/ Makina përplaset me shtyllën, nuk ka të lënduar
Një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga në aksin Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, duke u përplasur me shtyllën. Si pasojë e aksidentit janë shënuar dëme të mëdha në pjesën e ...
Telegraf | 15-Apr-2019 09:47
Një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga në aksin Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, duke u përplasur me shtyllën. Si pasojë e aksidentit janë shënuar dëme të mëdha në pjesën e ...

“Range Roveri” del nga rruga e përplaset me shtyllën
Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë. ...
InFokusi | 15-Apr-2019 09:39
Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë. ...

Berat, “Range Roveri” del nga rruga e përplaset me shtyllën
Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë.
Top Channel | 15-Apr-2019 08:14
Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë.

Aksident trafiku në Shqipëri, vetura del nga rruga e përplaset me shtyllën
Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë. ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 09:36
Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë. ...

Video/Aksident i rëndë në aksin Berat-Lushnje, Shkak moti i keq
Moti i keq me reshje është bërë shkak për një aksident në Berat. Një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga në aksin Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, duke u përplasur me shtyllën. Si ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 00:04
Moti i keq me reshje është bërë shkak për një aksident në Berat. Një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga në aksin Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, duke u përplasur me shtyllën. Si ...

Aksident trafiku në Shqipëri, vetura del nga rruga e përplaset me shtyllën
Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë. ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 09:28
Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë. ...

“Range Roveri” del nga rruga e përplaset me shtyllën
Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë. ...
Lajminet | 15-Apr-2019 09:32
Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë. ...

Aksident në Kosovë, plagosen gjashtë qytetarë. Nisin hetimet
KOSOVË Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e gjashtë personave ka ndodhur në rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc, në Suharekë të Kosovës. Në aksident janë përfshirë dy mjete, ndërsa të plagosur kanë mbetur dy shoferët dhe ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 15:19
KOSOVË Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e gjashtë personave ka ndodhur në rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc, në Suharekë të Kosovës. Në aksident janë përfshirë dy mjete, ndërsa të plagosur kanë mbetur dy shoferët dhe ...

Aksident në Lezhë, treni përplas fouristradën
LEZHË Një aksident automobilistik ka ndodhur në fshatin Zejmen të Lezhës. Treni ka përplasur një automjet tip fouristradë. Fatmirësisht, nga aksidenti nuk ka dëme njerëzore, por vetëm materiale. (d.xh/ Balkanweb) ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 15:22
LEZHË Një aksident automobilistik ka ndodhur në fshatin Zejmen të Lezhës. Treni ka përplasur një automjet tip fouristradë. Fatmirësisht, nga aksidenti nuk ka dëme njerëzore, por vetëm materiale. (d.xh/ Balkanweb) ...

Lagështira e nxjerr nga rruga, super-makina përplaset me shtyllën
Moti i keq me reshje është bërë shkak për një aksident në aksin Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, ku një makinë tip Range Rover ka dalë nga rruga dhe është përplasur me shtyllën. Si pasojë e aksidentit janë shënuar ...
Telegraf | 14-Apr-2019 19:24
Moti i keq me reshje është bërë shkak për një aksident në aksin Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, ku një makinë tip Range Rover ka dalë nga rruga dhe është përplasur me shtyllën. Si pasojë e aksidentit janë shënuar ...

Aksident në Lezhë, treni përplas makinën – FOTO
Një automjet tip Hyundai është përplasur nga treni në fshatin Pllanë të Lezhës.
Top Channel | 13-Apr-2019 15:07
Një automjet tip Hyundai është përplasur nga treni në fshatin Pllanë të Lezhës.

Berat, “Range Roveri” del nga rruga e përplaset me shtyllën
Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë. ...
Gazeta Dita | 15-Apr-2019 09:07
Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë. ...

Dy makina përplasen afër Vorës, plagoset një person
Një aksident automobilistik u shënua pasditen e kësaj të diele në në autostradën Tiranë-Durrë. Një automjet tip “Benz” dhe një automjet tip “Volkswagen” janë përplasur me njeri tjetrin në afërsi të Vorës. Nje person ...
VizionPlus | 14-Apr-2019 17:04
Një aksident automobilistik u shënua pasditen e kësaj të diele në në autostradën Tiranë-Durrë. Një automjet tip “Benz” dhe një automjet tip “Volkswagen” janë përplasur me njeri tjetrin në afërsi të Vorës. Nje person ...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës
Një aksident rrugor ka ndodhur pak çaste më parë në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Vorës. Në aksident janë përfshirë dy mjete, tip Benz dhe Volkswagen, ndërsa një person ka mbetur i plagosur. Sipas policisë, i ...
Telegraf | 14-Apr-2019 17:00
Një aksident rrugor ka ndodhur pak çaste më parë në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Vorës. Në aksident janë përfshirë dy mjete, tip Benz dhe Volkswagen, ndërsa një person ka mbetur i plagosur. Sipas policisë, i ...

Berat, makina del nga rruga e përplaset me shtyllën
Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë. ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 08:45
Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë. ...

Berat, aksident i rëndë, “Range Roveri” del nga rruga e përplaset me shtyllën
Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë. ...
Java News | 15-Apr-2019 08:38
Një aksident i rëndë është shënuar në aksin rrugor Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, aty ku një automjet tip “Range Rover” ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar i përplasur me një shtyllë. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved