ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/04/2019 14:08

Si t'i bëjmë email-et jo shpërqendrues

Si t'i bëjmë email-et jo shpërqendrues
Dhe nese doni qe edhe ju te mos beni pjese ne grupin e atyre punonjesve ndaj te cileve e-maili sherben si nje mjet shperqendrimi, ndiqni keshillat e meposhtme: 1. Evitoni te kontrolloni e-mail-in tuaj sapo te arrini ne ...
ikub.al | 22-Mar-2019 21:45
Dhe nese doni qe edhe ju te mos beni pjese ne grupin e atyre punonjesve ndaj te cileve e-maili sherben si nje mjet shperqendrimi, ndiqni keshillat e meposhtme: 1. Evitoni te kontrolloni e-mail-in tuaj sapo te arrini ne ...

Efektet negative te e-mailit në produktivitetin tuaj
126 e-maile. Ky është numri i e-maileve që priten të dërgohen nga një punonjës në ditë gjatë këtij viti. Ju duken shumë? Mos harroni se ne shpenzojmë 28 për qind të kohës sonë gjatë një jave në dërgimin e e-maileve. ...
Monitor | 22-Mar-2019 11:21
126 e-maile. Ky është numri i e-maileve që priten të dërgohen nga një punonjës në ditë gjatë këtij viti. Ju duken shumë? Mos harroni se ne shpenzojmë 28 për qind të kohës sonë gjatë një jave në dërgimin e e-maileve. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved