ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/03/2019 14:57

Ziadin Sela reagon pasi dënohet ai që i shpëtoi jetën në ngjarjet e 27 prillit

Ziadin Sela reagon pasi dënohet ai që i shpëtoi jetën në ngjarjet e 27 prillit
Në Gjykatën Penale të Shkupit sot është shqiptuar dënimi për të akuzuarit për rastin e 27 prillit. Gjykata ka marrë vendim që të dënohen me 214 vjet burg, ku dënimi më i lartë ishte ai prej 18 vjet për Mitko Çavkovit ...
AlbInfo | 15-Mar-2019 21:01
Në Gjykatën Penale të Shkupit sot është shqiptuar dënimi për të akuzuarit për rastin e 27 prillit. Gjykata ka marrë vendim që të dënohen me 214 vjet burg, ku dënimi më i lartë ishte ai prej 18 vjet për Mitko Çavkovit ...

Vendimi për 27 prillin, reagojnë partitë opozitare
Pas aktvendimit të Gjykatës Penale për të akuzuarit e rastit “27 Prilli”, reaguan partitë opozitare. Nga VMRO-DPMNE thonë se edhe sot u dëshmua se në Maqedoni ka sistem gjyqësor të ndikuar nga pushteti, pikërisht në ...
Albportali | 15-Mar-2019 18:08
Pas aktvendimit të Gjykatës Penale për të akuzuarit e rastit “27 Prilli”, reaguan partitë opozitare. Nga VMRO-DPMNE thonë se edhe sot u dëshmua se në Maqedoni ka sistem gjyqësor të ndikuar nga pushteti, pikërisht në ...

Xhaxhai i Abdulfeta Alimit: Djali jonë s’ka bë asgjë të keqe, ka shpëtuar njeri! (VIDEO)
Pas shqiptimit të dën.imit nga Gjykata Penale për dhunuesit e rastit “Dhuna në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë më 27-prill 2017”, kanë reaguar familjarët e të dënuarve edhe qytetarë të shumtë. Për dënimin e ...
Shprehja | 15-Mar-2019 18:00
Pas shqiptimit të dën.imit nga Gjykata Penale për dhunuesit e rastit “Dhuna në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë më 27-prill 2017”, kanë reaguar familjarët e të dënuarve edhe qytetarë të shumtë. Për dënimin e ...

Xhaxhai i Abdulfeta Alimit: Djali jonë s’ka bë asgjë të keqe, ka shpëtuar njeri! (VIDEO)
Pas shqiptimit të dën.imit nga Gjykata Penale për dhunuesit e rastit “Dhuna në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë më 27-prill 2017”, kanë reaguar familjarët e të dënuarve edhe qytetarë të shumtë. Për dënimin e ...
Ina-Online | 15-Mar-2019 17:40
Pas shqiptimit të dën.imit nga Gjykata Penale për dhunuesit e rastit “Dhuna në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë më 27-prill 2017”, kanë reaguar familjarët e të dënuarve edhe qytetarë të shumtë. Për dënimin e ...

ASH reagon për rastin e dënimit të Abdulfeta Alimit: Çfarë shteti dhe demokracie!
Aleanca për Shqiptarët ka reaguar sot pas shqiptimit të dënimit prej 7 viteve burg për Abdulfeta Alimin, i cili natën e përgjakshme të 27 prillit të 2017 në Kuvend shpëtoi deputetin dhe kreun e ASH-së, ZIadin Sela. ...
Ina-Online | 15-Mar-2019 17:36
Aleanca për Shqiptarët ka reaguar sot pas shqiptimit të dënimit prej 7 viteve burg për Abdulfeta Alimin, i cili natën e përgjakshme të 27 prillit të 2017 në Kuvend shpëtoi deputetin dhe kreun e ASH-së, ZIadin Sela. ...

Vendimi për 27 prillin, reagojnë partitë opozitare
Pas aktvendimit të Gjykatës Penale për të akuzuarit e rastit “27 Prilli”, reaguan partitë opozitare. Nga VMRO-DPMNE thonë se edhe sot u dëshmua se në Maqedoni ka sistem gjyqësor të ndikuar nga pushteti, pikërisht në ...
Arbresh | 15-Mar-2019 17:32
Pas aktvendimit të Gjykatës Penale për të akuzuarit e rastit “27 Prilli”, reaguan partitë opozitare. Nga VMRO-DPMNE thonë se edhe sot u dëshmua se në Maqedoni ka sistem gjyqësor të ndikuar nga pushteti, pikërisht në ...

ASH reagon për rastin e dënimit të Abdulfeta Alimit: Çfarë shteti dhe demokracie!
Aleanca për Shqiptarët ka reaguar sot pas shqiptimit të dënimit prej 7 viteve burg për Abdulfeta Alimin, i cili natën e përgjakshme të 27 prillit të 2017 në Kuvend shpëtoi deputetin dhe kreun e ASH-së, ZIadin Sela. ...
Shprehja | 15-Mar-2019 17:26
Aleanca për Shqiptarët ka reaguar sot pas shqiptimit të dënimit prej 7 viteve burg për Abdulfeta Alimin, i cili natën e përgjakshme të 27 prillit të 2017 në Kuvend shpëtoi deputetin dhe kreun e ASH-së, ZIadin Sela. ...

Vendimi për 27 prillin, reagojnë partitë opozitare
Pas aktvendimit të Gjykatës Penale për të akuzuarit e rastit “27 Prilli”, reaguan partitë opozitare. Nga VMRO-DPMNE thonë se edhe sot u dëshmua se në Maqedoni ka sistem gjyqësor të ndikuar nga pushteti, pikërisht në ...
Aktuale.MK | 15-Mar-2019 17:15
Pas aktvendimit të Gjykatës Penale për të akuzuarit e rastit “27 Prilli”, reaguan partitë opozitare. Nga VMRO-DPMNE thonë se edhe sot u dëshmua se në Maqedoni ka sistem gjyqësor të ndikuar nga pushteti, pikërisht në ...

Sela i dedikon ca rreshta Alimit i cili e shpëtoi natën e sulmit në Kuvendin e Maqedonisë
Kryetari i partisë Aleanca për Shqiptarët në Maqedoni, Zijadin Sela, ka shkruar një shkrim në profilin e tij zyrtar në Facebook, që ia ka dedikuar Abdulfeta Alimit. Alimi është ish-anëtar i sigurisë së Kuvendit dhe u ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 16:57
Kryetari i partisë Aleanca për Shqiptarët në Maqedoni, Zijadin Sela, ka shkruar një shkrim në profilin e tij zyrtar në Facebook, që ia ka dedikuar Abdulfeta Alimit. Alimi është ish-anëtar i sigurisë së Kuvendit dhe u ...

Sela i dedikon ca rreshta Alimit i cili e shpëtoi natën e sulmit në Kuvendin e Maqedonisë
Kryetari i partisë Aleanca për Shqiptarët në Maqedoni, Zijadin Sela, ka shkruar një shkrim në profilin e tij zyrtar në Facebook, që ia ka dedikuar Abdulfeta Alimit. Alimi është ish-anëtar i sigurisë së Kuvendit dhe u ...
Koha.net | 15-Mar-2019 16:50
Kryetari i partisë Aleanca për Shqiptarët në Maqedoni, Zijadin Sela, ka shkruar një shkrim në profilin e tij zyrtar në Facebook, që ia ka dedikuar Abdulfeta Alimit. Alimi është ish-anëtar i sigurisë së Kuvendit dhe u ...

(VIDEO) ASH reagon ndaj dënimit për Abdylfeta Alimi
Pas shqiptimit të dënimit nga Gjykata Penale për pjesëmarrësit në dhunën e 27 prillit, kanë filluar reagimet e familjarëve të të dënuarve dhe avokatëve të tyre. Për dënimin e Abdulfeta Alimit reaguan vëllai i tij dhe ...
Shenja | 15-Mar-2019 16:38
Pas shqiptimit të dënimit nga Gjykata Penale për pjesëmarrësit në dhunën e 27 prillit, kanë filluar reagimet e familjarëve të të dënuarve dhe avokatëve të tyre. Për dënimin e Abdulfeta Alimit reaguan vëllai i tij dhe ...

Ziadin Sela: E rëndë sot dita Feta! Më mirë kurrë mos i kisha hapur sytë në mbrëmjen e 27 prillit sesa të jetoj këtë turp
Gjykata Penale dha dënimet për të akuzuarit për rastin e 27 prillit të cilëve dhanë gjithsej 214 vjet burg. Dënimi më i lartë ishte ai prej 18 vjet dhe iu dha Mitko Çavkovit derisa më i ulëti 7 vjet dhe iu dha Abdulfeta ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 16:08
Gjykata Penale dha dënimet për të akuzuarit për rastin e 27 prillit të cilëve dhanë gjithsej 214 vjet burg. Dënimi më i lartë ishte ai prej 18 vjet dhe iu dha Mitko Çavkovit derisa më i ulëti 7 vjet dhe iu dha Abdulfeta ...

Sela për dënimin e Alimit: Miku im, ti je në burg vetëm pse unë jam gjallë
Gjykata Penale në Shkup sot ka shqiptuar aktgjykimin për të akuzuarit për ngjarjet e 27 prillit, ndërsa në mesin e të dënuarve është edhe Abdylfeta Alimi. Ai u shpall fajtorë dhe u dënua me shtatë vite burg. Për ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 15:13
Gjykata Penale në Shkup sot ka shqiptuar aktgjykimin për të akuzuarit për ngjarjet e 27 prillit, ndërsa në mesin e të dënuarve është edhe Abdylfeta Alimi. Ai u shpall fajtorë dhe u dënua me shtatë vite burg. Për ...

ASH reagon për shqiptimin i dënimit me 7 vite heqje lirie për Abdylfeta Alimin
???????? ?? ????????? Shkup, 15 mars 2019 (MEDIAL) – Edhe pse në një vend demokratik nuk komentohen vendime e gjykatës dhe aktgjykimet, megjithatë Maqedonia e Veriut është shumë larg demokracisë dhe drejtësisë. ...
Medial | 15-Mar-2019 15:49
???????? ?? ????????? Shkup, 15 mars 2019 (MEDIAL) – Edhe pse në një vend demokratik nuk komentohen vendime e gjykatës dhe aktgjykimet, megjithatë Maqedonia e Veriut është shumë larg demokracisë dhe drejtësisë. ...

Aleanca për Shqiptarët reagon pas dënimit të Abdulfeta Alimit me 7 vite burg
Shkup, 15 mars – Edhe pse në një vend demokratik nuk komentohen vendime e gjykatës dhe aktgjykimet, megjithatë Maqedonia e Veriut është shumë larg demokracisë dhe drejtësisë. Shqiptimi i dënimit me 7 vite heqje lirie ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 15:38
Shkup, 15 mars – Edhe pse në një vend demokratik nuk komentohen vendime e gjykatës dhe aktgjykimet, megjithatë Maqedonia e Veriut është shumë larg demokracisë dhe drejtësisë. Shqiptimi i dënimit me 7 vite heqje lirie ...

Vendimi për 27 prillin, reagojnë partitë opozitare
Pas aktvendimit të Gjykatës Penale për të akuzuarit e rastit “27 Prilli”, reaguan partitë opozitare. Nga VMRO-DPMNE thonë se edhe sot u dëshmua se në Maqedoni ka sistem gjyqësor të ndikuar nga pushteti, pikërisht në ...
Alsat-M | 15-Mar-2019 15:28
Pas aktvendimit të Gjykatës Penale për të akuzuarit e rastit “27 Prilli”, reaguan partitë opozitare. Nga VMRO-DPMNE thonë se edhe sot u dëshmua se në Maqedoni ka sistem gjyqësor të ndikuar nga pushteti, pikërisht në ...

Sela: E rëndë sot dita Feta! Më mirë kurrë mos i kisha hapur sytë në mbrëmjen e 27 prillit sesa të jetoj këtë turp
Kryetari i ASH-së, Ziadin Sela ka reaguar pas dënimit të shqiptuar prej 7 viteve burg për Feta Alimin, i cili e shpëtoi natën e përgjakshme të 27 prillit të 2017 në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, informon INA. Ja ...
Shprehja | 15-Mar-2019 15:22
Kryetari i ASH-së, Ziadin Sela ka reaguar pas dënimit të shqiptuar prej 7 viteve burg për Feta Alimin, i cili e shpëtoi natën e përgjakshme të 27 prillit të 2017 në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, informon INA. Ja ...

Sela: E rëndë sot dita Feta! Më mirë kurrë mos i kisha hapur sytë
Abdylfeta Alimi u dënua sot me shtatë vite burg për shkak ngjarjeve të 27 prillit. Gjykatësja Dobrilla Kacarska, deklaroi se rrethanë lehtësuese për të ka qenë se e ka ndihmuar Ziadin Sela. Kreu i Aleancës për ...
Shenja | 15-Mar-2019 15:17
Abdylfeta Alimi u dënua sot me shtatë vite burg për shkak ngjarjeve të 27 prillit. Gjykatësja Dobrilla Kacarska, deklaroi se rrethanë lehtësuese për të ka qenë se e ka ndihmuar Ziadin Sela. Kreu i Aleancës për ...

Sela: E rëndë sot dita Feta! Më mirë kurrë mos i kisha hapur sytë në mbrëmjen e 27 prillit sesa të jetoj këtë turp
Kryetari i ASH-së, Ziadin Sela ka reaguar pas dënimit të shqiptuar prej 7 viteve burg për Feta Alimin, i cili e shpëtoi natën e përgjakshme të 27 prillit të 2017 në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, informon INA. Ja ...
Albportali | 15-Mar-2019 15:16
Kryetari i ASH-së, Ziadin Sela ka reaguar pas dënimit të shqiptuar prej 7 viteve burg për Feta Alimin, i cili e shpëtoi natën e përgjakshme të 27 prillit të 2017 në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut, informon INA. Ja ...

U dënua me 7 vjet burgim për ngjarjet e prillit, deklarohet Abdulfeta Alimi
Abdulfeta Alimi, i cili sot u shpall fajtor për ngjarjet e përgjakshme të 27 prillit, ka deklaruar se nuk ka në plan që të arratiset dhe ka kërkuar nga gjykatësi që ta marrin për deklaratë serioze. “Ju premtoj se në ...
Koha.net | 15-Mar-2019 15:16
Abdulfeta Alimi, i cili sot u shpall fajtor për ngjarjet e përgjakshme të 27 prillit, ka deklaruar se nuk ka në plan që të arratiset dhe ka kërkuar nga gjykatësi që ta marrin për deklaratë serioze. “Ju premtoj se në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved