ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 17:34

Zbulohet roli i policit Lohja në grupin e fajdeve të Shkodrës

Zbulohet roli i policit Lohja në grupin e fajdeve të Shkodrës
Tvklan.al zbulon rolin policit Ergys Lohja që u pezullua nga detyra pas goditjes së grupit kriminal të fajdeve në Shkodër, ku u arrestuan 12 persona. Duke qenë inspektor i policisë zonale, Ergys Lohja kishte dijeni për ...
Java News | 15-Mar-2019 21:18
Tvklan.al zbulon rolin policit Ergys Lohja që u pezullua nga detyra pas goditjes së grupit kriminal të fajdeve në Shkodër, ku u arrestuan 12 persona. Duke qenë inspektor i policisë zonale, Ergys Lohja kishte dijeni për ...

Zbulohet roli i policit Lohja në grupin e fajdeve të Shkodrës
Tvklan.al zbulon rolin policit Ergys Lohja që u pezullua nga detyra pas goditjes së grupit kriminal të fajdeve në Shkodër, ku u arrestuan 12 persona. Duke qenë inspektor i policisë zonale, Ergys Lohja kishte dijeni për ...
TV Klan | 15-Mar-2019 20:31
Tvklan.al zbulon rolin policit Ergys Lohja që u pezullua nga detyra pas goditjes së grupit kriminal të fajdeve në Shkodër, ku u arrestuan 12 persona. Duke qenë inspektor i policisë zonale, Ergys Lohja kishte dijeni për ...

Banda e fajdeve/ Biznesmeni i dha fund jetës
Në fillim të vitit, Besnik Barbullushi do t’i jepte fund jetës duke u vetëvarur në banesën e tij. Ai u gjet nga familjarët pasi i kishte dhënë fund jetës. Besnik Barbullushi, 52 vjeç, ishte i njohur si një person që ...
InFokusi | 15-Mar-2019 16:42
Në fillim të vitit, Besnik Barbullushi do t’i jepte fund jetës duke u vetëvarur në banesën e tij. Ai u gjet nga familjarët pasi i kishte dhënë fund jetës. Besnik Barbullushi, 52 vjeç, ishte i njohur si një person që ...

Banda e fajdeve/ Ja ish-kancelari i Gjykatës dhe ish-drejtori i Patentave që u arrestuan
Mes 12 personave të arrestuar për fajde janë ish-kancelari i Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, Artan Dragani, si dhe ish-kreu i Drejtorisë së Patentave në Shkodër, Ilir Sokoli. Por nga hetimet e kryera nga Ministria ...
Dritare | 15-Mar-2019 15:09
Mes 12 personave të arrestuar për fajde janë ish-kancelari i Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, Artan Dragani, si dhe ish-kreu i Drejtorisë së Patentave në Shkodër, Ilir Sokoli. Por nga hetimet e kryera nga Ministria ...

Policia aksion anti fajde në Shkodër, sekuestrohen gjysmë milioni euro
12 persona u arrestuan me akuza të pastrimit të parave dhe aktiviteteve financiare të paligjshme 12 persona të akuzuar për fajde dhe pastrim parash janë vënë në pranga pas një operacioni të policisë së shtetit, që ...
Telegraf | 15-Mar-2019 14:47
12 persona u arrestuan me akuza të pastrimit të parave dhe aktiviteteve financiare të paligjshme 12 persona të akuzuar për fajde dhe pastrim parash janë vënë në pranga pas një operacioni të policisë së shtetit, që ...

Banda e fajdeve/ Ish-kancelari i Gjykatës dhe ish-drejtori i Patentave që u arrestuan
Mes 12 personave të arrestuar për fajde janë ish-kancelari i Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, Artan Dragani, si dhe ish-kreu i Drejtorisë së Patentave në Shkodër, Ilir Sokoli. Po ashtu, në hetim janë dhe efektivi i ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 14:38
Mes 12 personave të arrestuar për fajde janë ish-kancelari i Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, Artan Dragani, si dhe ish-kreu i Drejtorisë së Patentave në Shkodër, Ilir Sokoli. Po ashtu, në hetim janë dhe efektivi i ...

Si funksiononte grupi i fajdexhinjve
Në grupin që jepte hua në Shkodër me interesa deri 20% mendohet se janë përfshirë shumë persona. Nga burime të ABC News mësohet se aktiviteti kriminal është shtrirë në disa institucione të Shkodrës dhe të Tiranës, si ...
TV Klan | 15-Mar-2019 14:11
Në grupin që jepte hua në Shkodër me interesa deri 20% mendohet se janë përfshirë shumë persona. Nga burime të ABC News mësohet se aktiviteti kriminal është shtrirë në disa institucione të Shkodrës dhe të Tiranës, si ...

DETAJET/ Si i ‘fundosi’ fajdexhinjtë e Shkodrës ish-Prefekti. Djemtë e tij ishin ‘peng’ i borxheve të mëdha për bixhoz
Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë arrestuar pas një ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 19:16
Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë arrestuar pas një ...

Grupi i fajdexhinjve në Shkodër/ Radovani një nga këshilltarët e LSI që kaluan tek PS.
Elton Radovani, i akuzuar për përfshirje në grupin e gjobëvënies në Shkodër, njihet si një nga këshilltarët e LSI që kaluan tek PS. Asokohe, problemi për ta ishte influenca ruse tek radhët e frontit opozitar. Mesa ...
Standard | 15-Mar-2019 12:59
Elton Radovani, i akuzuar për përfshirje në grupin e gjobëvënies në Shkodër, njihet si një nga këshilltarët e LSI që kaluan tek PS. Asokohe, problemi për ta ishte influenca ruse tek radhët e frontit opozitar. Mesa ...

Djemtë e ish prefektit të varur nga bixhozi, si u dekonspirua banda e fajdeve
Grupi i rrezikshëm i fajdexhinjve të Shkodrës me 12 të arrestuar dhe 3 të tjerë të shpallur në kërkim, është zbuluar pas denoncimit të bërë nga ish-prefekti i qarkut të Shkodrës Paulin Radovani. Ish-prefekti kishte ...
VizionPlus | 14-Mar-2019 18:32
Grupi i rrezikshëm i fajdexhinjve të Shkodrës me 12 të arrestuar dhe 3 të tjerë të shpallur në kërkim, është zbuluar pas denoncimit të bërë nga ish-prefekti i qarkut të Shkodrës Paulin Radovani. Ish-prefekti kishte ...

Arrestohen fajdexhinjtë në Shkodër. Në pranga noterë e policë, sekuestrohen paratë
Gjatë përgjimit të një grupi kriminal në Shkodër në muajin janar, policia zbuloi një grup prej 16 personash, që në bashkëpunim me njëri-tjetrin jepnin parà me përqindje në mënyrë të paligshme.
Top Channel | 14-Mar-2019 16:50
Gjatë përgjimit të një grupi kriminal në Shkodër në muajin janar, policia zbuloi një grup prej 16 personash, që në bashkëpunim me njëri-tjetrin jepnin parà me përqindje në mënyrë të paligshme.

Detaje/ Denoncimi i ish-prefektit fundosi fajdexhinjtë e Shkodrës
Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë arrestuar pas një ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 16:46
Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë arrestuar pas një ...

Rënditet lista e emrave! Grupi i fajdeve në Shkodër
Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para me fajde dhe nëse personat nuk paguanin, ata u merrnin prona apo makina. Janë 12 persona të arrestuar e 4 të shpallur në kërkim nga policia në lidhje me ...
Standard | 15-Mar-2019 12:59
Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para me fajde dhe nëse personat nuk paguanin, ata u merrnin prona apo makina. Janë 12 persona të arrestuar e 4 të shpallur në kërkim nga policia në lidhje me ...

Operacioni ndaj grupit të fajdeve, vepronte në institucione të Shkodrës dhe të Tiranës
Aktiviteti kriminal i grupit të fajdeve është i shtrirë në disa institucione të Shkodrës dhe të Tiranës. Mësohet nga burime të Abc News se personat e përfshirë në këtë skemë janë më shumë se 22 vetë. Në grupin që jepte ...
ABCNews | 15-Mar-2019 12:07
Aktiviteti kriminal i grupit të fajdeve është i shtrirë në disa institucione të Shkodrës dhe të Tiranës. Mësohet nga burime të Abc News se personat e përfshirë në këtë skemë janë më shumë se 22 vetë. Në grupin që jepte ...

Zbardhen emrat e të arrestuarve në bandën e fajdeve në Shkodër
Janë zbardhur emrat e e 12 anëtarëve të bandës dhe ka shpallur në kërkim 3 të tjerë, të cilët janë arrestuar këtë të enjte nga operacioni i koduar “Maranaj”. Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para ...
VizionPlus | 14-Mar-2019 17:50
Janë zbardhur emrat e e 12 anëtarëve të bandës dhe ka shpallur në kërkim 3 të tjerë, të cilët janë arrestuar këtë të enjte nga operacioni i koduar “Maranaj”. Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para ...

Rrjeti i fajdeve në Shkodër, zbardhen emrat e 12 të arrestuarve
“BalkanWeb” zbardh emrat e 12 personave të përfshirë në rrjetin e fajdeve në qytetin e Shkodrës. Në kuadër të opoeracionit “Maranai” të finalizuar sot mësohet të jenë arrestuar shtetasit 1. Byrhan. Alija. 61 vjec nga ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 16:22
“BalkanWeb” zbardh emrat e 12 personave të përfshirë në rrjetin e fajdeve në qytetin e Shkodrës. Në kuadër të opoeracionit “Maranai” të finalizuar sot mësohet të jenë arrestuar shtetasit 1. Byrhan. Alija. 61 vjec nga ...

Ish-prefekti fundosi fajdexhinjtë e Shkodrës! Detaje të reja rreth operacionit “Maranaj”
Paulin Radovani ishte për shumë vite me radhë edhe një biznesmen i njohur në Shkodër, sipërmarrës në fushën e fasonerisë. Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 ...
Standard | 15-Mar-2019 12:59
Paulin Radovani ishte për shumë vite me radhë edhe një biznesmen i njohur në Shkodër, sipërmarrës në fushën e fasonerisë. Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 ...

Zbulimi i skemës së fajdeve, Lleshaj: Goditje madhore krimit
TIRANË Goditje madhore për krimin e organizuar dhe financat e tij. Kështu e cilëson Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj operacionin “Maranaj” që zbuloi një skemë fajdesh në Shkodër duke çuar pas hekurave disa persona ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 13:33
TIRANË Goditje madhore për krimin e organizuar dhe financat e tij. Kështu e cilëson Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj operacionin “Maranaj” që zbuloi një skemë fajdesh në Shkodër duke çuar pas hekurave disa persona ...

Fajdexhinjtë/ Kapet në Morinë 38-vjeçari nga Shkodra
SHKODËR Një ndër personat për të cilët është prerë urdhër arresti për skemën e fajdeve në Shkodër është kapur në Morinë teksa tentonte të kalonte kufirin. Sipas të dhënave zyrtare, në kuadër të operacionit të koduar ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 13:29
SHKODËR Një ndër personat për të cilët është prerë urdhër arresti për skemën e fajdeve në Shkodër është kapur në Morinë teksa tentonte të kalonte kufirin. Sipas të dhënave zyrtare, në kuadër të operacionit të koduar ...

FOTO/ Kush është ish-drejtori i LSI tek Patentat, që u arrestua si pjesë e skemës së Fajdeve?! Emri
Një ndër personat për të cilët është prerë urdhër arresti për skemën e fajdeve në Shkodër është kapur në Morinë teksa tentonte të kalonte kufirin. Një person u arrestua pasi policia publikoi rezultatet e operacionit. ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 15:30
Një ndër personat për të cilët është prerë urdhër arresti për skemën e fajdeve në Shkodër është kapur në Morinë teksa tentonte të kalonte kufirin. Një person u arrestua pasi policia publikoi rezultatet e operacionit. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved