ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/08/2019 06:28

ZYRTARE: Lutfi Haziri shpall kandidaturën për kryetar të LDK-së

ZYRTARE: Lutfi Haziri shpall kandidaturën për kryetar të LDK-së
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka shpallur kandidaturën për kryetar të partisë. Kryetari i Gjilanit këtë e ka bërë të ditur në një debat televiziv. Haziri në Dukagjini ka thënë se pret që të ketë marrëveshje brenda ...
Medial | 15-Mar-2019 23:39
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka shpallur kandidaturën për kryetar të partisë. Kryetari i Gjilanit këtë e ka bërë të ditur në një debat televiziv. Haziri në Dukagjini ka thënë se pret që të ketë marrëveshje brenda ...

Haziri do të shpallë kandidaturën për kryetar të LDK-së
Nënkryetari i LDK-së dhe kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri ka theksuar se nëse nuk arrihet ndonjë marrëveshje politike për të zgjedhur të parin e LDK-në, ai do ta shpallë kandidaturën për kryetar të LDK-së.
Kosova Press | 15-Mar-2019 23:39
Nënkryetari i LDK-së dhe kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri ka theksuar se nëse nuk arrihet ndonjë marrëveshje politike për të zgjedhur të parin e LDK-në, ai do ta shpallë kandidaturën për kryetar të LDK-së.

Gjashtë pretendentët për kryetar të LDK-së
Isa Mustafa, Lutfi Haziri, Agim Veliu, Vjosa Osmani, Kujtim Shala, Arben Gashi dhe Avdullah Hoti, janë gjashtë pretendentët për kryetar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Deri tash kandidaturën e ka shpall, ...
Zeri | 15-Mar-2019 23:22
Isa Mustafa, Lutfi Haziri, Agim Veliu, Vjosa Osmani, Kujtim Shala, Arben Gashi dhe Avdullah Hoti, janë gjashtë pretendentët për kryetar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Deri tash kandidaturën e ka shpall, ...

Gjashtë pretendentët për kryetar të LDK-së
Isa Mustafa, Lutfi Haziri, Agim Veliu, Vjosa Osmani, Kujtim Shala, Arben Gashi dhe Avdullah Hoti, janë gjashtë pretendentët për kryetar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Deri tash kandidaturën e ka shpall, ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 23:09
Isa Mustafa, Lutfi Haziri, Agim Veliu, Vjosa Osmani, Kujtim Shala, Arben Gashi dhe Avdullah Hoti, janë gjashtë pretendentët për kryetar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Deri tash kandidaturën e ka shpall, ...

Gjashtë pretendentët për të parin e LDK-së
Isa Mustafa, Lutfi Haziri, Agim Veliu, Vjosa Osmani, Kujtim Shala, Arben Gashi dhe Avdullah Hoti, janë gjashtë pretendentët për kryetar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Deri tash kandidaturën e ka shpallë, ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 22:58
Isa Mustafa, Lutfi Haziri, Agim Veliu, Vjosa Osmani, Kujtim Shala, Arben Gashi dhe Avdullah Hoti, janë gjashtë pretendentët për kryetar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Deri tash kandidaturën e ka shpallë, ...

Gjashtë pretendentët për të parin e LDK-së
Isa Mustafa, Lutfi Haziri, Agim Veliu, Vjosa Osmani, Kujtim Shala, Arben Gashi dhe Avdullah Hoti, janë gjashtë pretendentët për kryetar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Deri tash kandidaturën e ka shpallë, ...
Gazeta Monitor | 15-Mar-2019 22:52
Isa Mustafa, Lutfi Haziri, Agim Veliu, Vjosa Osmani, Kujtim Shala, Arben Gashi dhe Avdullah Hoti, janë gjashtë pretendentët për kryetar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Deri tash kandidaturën e ka shpallë, ...

Gjashtë pretendentët për të parin e LDK’së
Isa Mustafa, Lutfi Haziri, Agim Veliu, Vjosa Osmani, Kujtim Shala, Arben Gashi dhe Avdullah Hoti, janë gjashtë pretendentët për kryetar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), ka mësuar Gazeta Insajderi. Deri tash ...
InFokusi | 15-Mar-2019 22:49
Isa Mustafa, Lutfi Haziri, Agim Veliu, Vjosa Osmani, Kujtim Shala, Arben Gashi dhe Avdullah Hoti, janë gjashtë pretendentët për kryetar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), ka mësuar Gazeta Insajderi. Deri tash ...

Haziri: Haradinaj e ka kuptuar situatën, PDK të rrëzon vetëm kur hesht
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se PDK-ja të rrëzon vetëm kur heshtë e jo kur kërcënon publikisht. Haziri, në RTV Dukagjini, ka thënë se Haradinaj po e vlerëson drejtë situatën ...
Arbresh | 15-Mar-2019 22:26
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se PDK-ja të rrëzon vetëm kur heshtë e jo kur kërcënon publikisht. Haziri, në RTV Dukagjini, ka thënë se Haradinaj po e vlerëson drejtë situatën ...

Lutfi Haziri shpall kandidaturën për kryetar të LDK-së (Video)
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se këpucët e Ibrahim Rugovës në LDK nuk i bëhen askujt. Haziri, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se LDK-në duhet ta drejtoj ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 21:52
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se këpucët e Ibrahim Rugovës në LDK nuk i bëhen askujt. Haziri, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se LDK-në duhet ta drejtoj ...

Zyrtare: Lutfi Haziri shpall kandidaturën për kryetar të LDK-së
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka shpallur kandidaturën për kryetar të partisë. Kryetari i Gjilanit këtë e ka bërë të ditur në një debat televiziv. Haziri në Dukagjini ka thënë se pret që të ketë marrëveshje brenda ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 22:19
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka shpallur kandidaturën për kryetar të partisë. Kryetari i Gjilanit këtë e ka bërë të ditur në një debat televiziv. Haziri në Dukagjini ka thënë se pret që të ketë marrëveshje brenda ...

Lutfi Haziri shpall kandidaturën për kryetar të LDK’së
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se këpucët e Ibrahim Rugovës në LDK nuk i bëhen askujt. Haziri, ka thënë se LDK-në duhet ta marr një ekip i cili do ta drejtojë partinë në dhjetë vitet ...
Gazeta Monitor | 15-Mar-2019 22:19
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se këpucët e Ibrahim Rugovës në LDK nuk i bëhen askujt. Haziri, ka thënë se LDK-në duhet ta marr një ekip i cili do ta drejtojë partinë në dhjetë vitet ...

Haziri: Haradinaj e ka kuptuar situatën, PDK të rrëzon vetëm kur hesht (Video)
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se PDK-ja të rrëzon vetëm kur heshtë e jo kur kërcënon publikisht. Haziri, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se Haradinaj po ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 21:41
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se PDK-ja të rrëzon vetëm kur heshtë e jo kur kërcënon publikisht. Haziri, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se Haradinaj po ...

Lutfi Haziri shpall kandidaturën për kryetar të LDK-së
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se këpucët e Ibrahim Rugovës në LDK nuk i bëhen askujt, përcjell inFokus. Haziri, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se ...
InFokusi | 15-Mar-2019 22:13
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se këpucët e Ibrahim Rugovës në LDK nuk i bëhen askujt, përcjell inFokus. Haziri, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se ...

ZYRTARE: Lutfi Haziri shpall kandidaturën për kryetar të LDK-së
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka shpallur kandidaturën për kryetar të partisë. Kryetari i Gjilanit këtë e ka bërë të ditur në një debat televiziv. Haziri në Dukagjini ka thënë se pret që të ketë marrëveshje brenda ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 22:11
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka shpallur kandidaturën për kryetar të partisë. Kryetari i Gjilanit këtë e ka bërë të ditur në një debat televiziv. Haziri në Dukagjini ka thënë se pret që të ketë marrëveshje brenda ...

Lutfi Haziri “shpall” kandidaturën për kreun e LDK-së
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se këpucët e Ibrahim Rugovës në LDK nuk i bëhen askujt. Haziri, në “Debat Plus”, ka thënë se LDK-në duhet ta drejtojë një ekip i cili do ta drejtojë ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 22:10
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se këpucët e Ibrahim Rugovës në LDK nuk i bëhen askujt. Haziri, në “Debat Plus”, ka thënë se LDK-në duhet ta drejtojë një ekip i cili do ta drejtojë ...

Lutfi Haziri shpall kandidaturën për kryetar të LDK-së
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se këpucët e Ibrahim Rugovës në LDK nuk i bëhen askujt. Haziri, në “Debat Plus” në RTV Dukagjini, ka thënë se LDK-në duhet ta marr një ekip i cili do ...
Arbresh | 15-Mar-2019 22:10
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se këpucët e Ibrahim Rugovës në LDK nuk i bëhen askujt. Haziri, në “Debat Plus” në RTV Dukagjini, ka thënë se LDK-në duhet ta marr një ekip i cili do ...

Lutfi Haziri shpall kandidaturën për kryetar të LDK-së (Video)
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se këpucët e Ibrahim Rugovës në LDK nuk i bëhen askujt. Haziri, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se LDK-në duhet ta marr ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 22:05
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se këpucët e Ibrahim Rugovës në LDK nuk i bëhen askujt. Haziri, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se LDK-në duhet ta marr ...

Lutfi Haziri shpall kandidaturën për kryetar të LDK-së
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se këpucët e Ibrahim Rugovës në LDK nuk i bëhen askujt. Haziri, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se LDK-në duhet ta drejtoj ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 22:00
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se këpucët e Ibrahim Rugovës në LDK nuk i bëhen askujt. Haziri, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se LDK-në duhet ta drejtoj ...

Haziri: Do të kandidoj për kryetar të LDK-së
Nënkryetari i LDK-së Lutfi Haziri ka thënë se do të kandidoj në zgjedhjet e brendshme për kryetar të LDK-së. "Do të kandidoj për kryetar, si me marrëveshje si pa marrëveshje. Por, unë jam gjithmonë pro një marrëveshje ...
Zeri | 15-Mar-2019 22:00
Nënkryetari i LDK-së Lutfi Haziri ka thënë se do të kandidoj në zgjedhjet e brendshme për kryetar të LDK-së. "Do të kandidoj për kryetar, si me marrëveshje si pa marrëveshje. Por, unë jam gjithmonë pro një marrëveshje ...

Haziri: Sondazhet e reja tregojnë se 58% e popullatës në Kosovë përkrahin suspendimin e tarifës (Video)
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se mendimi i tij është se Kosova është e vonuar me heqjen e taksës. Haziri, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se Kosova nuk ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 20:57
Kryetari i Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka thënë se mendimi i tij është se Kosova është e vonuar me heqjen e taksës. Haziri, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se Kosova nuk ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved