ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 08:02

Njeriu nuk ka dalë ende nga atmosfera e Tokës

Njeriu nuk ka dalë ende nga atmosfera e Tokës
Ne njerëzve, na pëlqen të vendosim etiketa dhe kufij për gjërat. Për shembull, kufiri midis atmosferës dhe hapësirës së Tokës është vija Karman, pika në 100 kilometra lartësi, ku përfundon aeronautika dhe nis ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 23:50
Ne njerëzve, na pëlqen të vendosim etiketa dhe kufij për gjërat. Për shembull, kufiri midis atmosferës dhe hapësirës së Tokës është vija Karman, pika në 100 kilometra lartësi, ku përfundon aeronautika dhe nis ...

Njeriu nuk ka dalë ende nga atmosfera e Tokës
Nga Michelle Starr Ne njerëzve, na pëlqen të vendosim etiketa dhe kufij për gjërat. Për shembull, kufiri midis atmosferës dhe hapësirës së Tokës është vija Karman, pika në 100 kilometra lartësi, ku përfundon aeronautika ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 17:33
Nga Michelle Starr Ne njerëzve, na pëlqen të vendosim etiketa dhe kufij për gjërat. Për shembull, kufiri midis atmosferës dhe hapësirës së Tokës është vija Karman, pika në 100 kilometra lartësi, ku përfundon aeronautika ...

Njeriu nuk ka dalë ende nga atmosfera e Tokës, ajo është më e madhe se sa kemi menduar deri tani
Nga Michelle Starr Ne njerëzve, na pëlqen të vendosim etiketa dhe kufij për gjërat. Për shembull, kufiri midis atmosferës dhe hapësirës së Tokës është vija Karman, pika në 100 kilometra lartësi, ku përfundon aeronautika ...
Bota.al | 15-Mar-2019 09:52
Nga Michelle Starr Ne njerëzve, na pëlqen të vendosim etiketa dhe kufij për gjërat. Për shembull, kufiri midis atmosferës dhe hapësirës së Tokës është vija Karman, pika në 100 kilometra lartësi, ku përfundon aeronautika ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved