ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 02:41

Ngjarjet e datës 16 mars

Ngjarjet e datës 16 mars
Agjencia Austriake për Zhvillim dhe Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim do të lenojnë fazën e dytë të projektit Zhvillimi i Integruar Teritorial. (Hotel “Emerald”, ora 10:00)
Kosova Press | 16-Mar-2017 06:50
Agjencia Austriake për Zhvillim dhe Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim do të lenojnë fazën e dytë të projektit Zhvillimi i Integruar Teritorial. (Hotel “Emerald”, ora 10:00)

Gjakova ofron mbi 700 vende të punës
Në Komunën e Gjakovës sot është hapur Panairi i Punës “Gjakova 2019”, ku për qytetarët e kësaj komune janë ofruar mbi 700 vende të punës. Panairi është organizuar me qëllimin për të krijuar një hapësirë bashkëpunimi mes ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 18:59
Në Komunën e Gjakovës sot është hapur Panairi i Punës “Gjakova 2019”, ku për qytetarët e kësaj komune janë ofruar mbi 700 vende të punës. Panairi është organizuar me qëllimin për të krijuar një hapësirë bashkëpunimi mes ...

Gjakova ofron mbi 700 vende të punës
Në Komunën e Gjakovës sot është hapur Panairi i Punës “Gjakova 2019”, ku për qytetarët e kësaj komune janë ofruar mbi 700 vende të punës. Panairi është organizuar me qëllimin për të krijuar një hapësirë bashkëpunimi mes ...
InFokusi | 15-Mar-2019 18:51
Në Komunën e Gjakovës sot është hapur Panairi i Punës “Gjakova 2019”, ku për qytetarët e kësaj komune janë ofruar mbi 700 vende të punës. Panairi është organizuar me qëllimin për të krijuar një hapësirë bashkëpunimi mes ...

Hapet Panairi i Punës në Gjakovë
Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), Agjencia e Punësimit e Republikës së Kosovës (APRK) me mbështetje të GIZ-it gjerman hapën sot Panairin e Punës në Gjakovë. Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, ...
InFokusi | 15-Mar-2019 16:00
Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), Agjencia e Punësimit e Republikës së Kosovës (APRK) me mbështetje të GIZ-it gjerman hapën sot Panairin e Punës në Gjakovë. Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, ...

Hapet Panairi i Punës në Gjakovë
Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), Agjencia e Punësimit e Republikës së Kosovës (APRK) me mbështetje të GIZ-it gjerman hapën sot Panairin e Punës në Gjakovë. Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 14:52
Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), Agjencia e Punësimit e Republikës së Kosovës (APRK) me mbështetje të GIZ-it gjerman hapën sot Panairin e Punës në Gjakovë. Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, ...

Hapet Panairi i Punës në Gjakovë
Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), Agjencia e Punësimit e Republikës së Kosovës (APRK) me mbështetje të GIZ-it gjerman hapën sot Panairin e Punës në Gjakovë. Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, ...
Gazeta Monitor | 15-Mar-2019 15:19
Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), Agjencia e Punësimit e Republikës së Kosovës (APRK) me mbështetje të GIZ-it gjerman hapën sot Panairin e Punës në Gjakovë. Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, ...

Hapet Panairi i Punës në Gjakovë
Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), Agjencia e Punësimit e Republikës së Kosovës (APRK) me mbështetje të GIZ-it gjerman hapën sot Panairin e Punës në Gjakovë. Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, ...
Zeri | 15-Mar-2019 15:13
Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), Agjencia e Punësimit e Republikës së Kosovës (APRK) me mbështetje të GIZ-it gjerman hapën sot Panairin e Punës në Gjakovë. Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, ...

Hapet Panairi i Punës në Gjakovë
Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), Agjencia e Punësimit e Republikës së Kosovës (APRK) me mbështetje të GIZ-it gjerman hapën sot Panairin e Punës në Gjakovë. Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 14:48
Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), Agjencia e Punësimit e Republikës së Kosovës (APRK) me mbështetje të GIZ-it gjerman hapën sot Panairin e Punës në Gjakovë. Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, ...

StoneCastle në Panairin e Punës në Gjakovë ofron 300 vende pune
Vreshtaria dhe verëtaria StoneCastle ditën e sotme ka marrë pjesë në Panairin e punës në Gjakovë, ku për të rinjtë e kësaj komune ka ofruar 300 vende pune. Këto vende të punës që StoneCastle i ka ofruar kanë qenë ...
Koha.net | 15-Mar-2019 14:07
Vreshtaria dhe verëtaria StoneCastle ditën e sotme ka marrë pjesë në Panairin e punës në Gjakovë, ku për të rinjtë e kësaj komune ka ofruar 300 vende pune. Këto vende të punës që StoneCastle i ka ofruar kanë qenë ...

StoneCastle në Panairin e Punës në Gjakovë ofron 300 vende pune
Vreshtaria dhe verëtaria StoneCastle ditën e sotme ka marrë pjesë në Panairin e punës në Gjakovë, ku për të rinjtë e kësaj komune ka ofruar 300 vende pune.
Kosova Press | 15-Mar-2019 13:38
Vreshtaria dhe verëtaria StoneCastle ditën e sotme ka marrë pjesë në Panairin e punës në Gjakovë, ku për të rinjtë e kësaj komune ka ofruar 300 vende pune.

Në Panairin e Punës në Gjakovë ofrohen mbi 700 vende të punës
Në Komunën e Gjakovës sot është hapur Panairi i Punës "Gjakova 2019", ku për qytetarët e kësaj komune janë ofruar mbi 700 vende të punës.
Kosova Press | 15-Mar-2019 11:46
Në Komunën e Gjakovës sot është hapur Panairi i Punës "Gjakova 2019", ku për qytetarët e kësaj komune janë ofruar mbi 700 vende të punës.

Panairi i Punës në Gjakovë (Drejtpërdrejt)
Në Gjakovë po mbahet panairi i punës, i cili është organizuar në bashkëpunim me komunën e Gjakovës dhe GIZ-in gjerman.
Kosova Press | 15-Mar-2019 10:15
Në Gjakovë po mbahet panairi i punës, i cili është organizuar në bashkëpunim me komunën e Gjakovës dhe GIZ-in gjerman.

Ngjarjet e datës 15 mars
Departamenti për Mbrojtjen e Konsumatorit, mbanë tryezën “Projektligji për Mbrojtjen e Konsumatorit”. (Restorant “Rings”, Sheshi “Nëna Terezë”, ora 10:00)
Kosova Press | 15-Mar-2017 07:18
Departamenti për Mbrojtjen e Konsumatorit, mbanë tryezën “Projektligji për Mbrojtjen e Konsumatorit”. (Restorant “Rings”, Sheshi “Nëna Terezë”, ora 10:00)

Reçica dhe Haskuka dakordohen për projekte të përbashkëta për mirëqenien e qytetarëve
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, ka pritur në takim kryetarin e Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka. Sipas njoftimit, Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale tashmë kanë një bashkëpunim të ...
EkonomiaOnline | 14-Mar-2019 17:17
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, ka pritur në takim kryetarin e Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka. Sipas njoftimit, Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale tashmë kanë një bashkëpunim të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved