ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:54

Mot i ngrohtë në fundjavë

Mot i ngrohtë në fundjavë
Fundjava me mot të ngrohtë dhe me diell. Nga mesi i javës së ardhshme reshje shiu dhe rënie e temperaturave. Në ditët e fundjavës fusha anticiklonike me masa të ngrohta ajrore do të shtrihen mbi rajon, që do të sjellin ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 23:33
Fundjava me mot të ngrohtë dhe me diell. Nga mesi i javës së ardhshme reshje shiu dhe rënie e temperaturave. Në ditët e fundjavës fusha anticiklonike me masa të ngrohta ajrore do të shtrihen mbi rajon, që do të sjellin ...

Mot i ngrohtë në fundjavë
Fundjava me mot të ngrohtë dhe me diell. Nga mesi i javës së ardhshme reshje shiu dhe rënie e temperaturave. Në ditët e fundjavës fusha anticiklonike me masa të ngrohta ajrore do të shtrihen mbi rajon, që do të sjellin ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 23:22
Fundjava me mot të ngrohtë dhe me diell. Nga mesi i javës së ardhshme reshje shiu dhe rënie e temperaturave. Në ditët e fundjavës fusha anticiklonike me masa të ngrohta ajrore do të shtrihen mbi rajon, që do të sjellin ...

Ja si do jetë moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut
Moti gjatë fundjavës do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira. Nesër temperaturat ditore do të lëvizin nga 14 deri më 20 gradë celsius, ndërsa mot më i nxehët pritet të ketë ditën e diel ku temperaturat do të lëvizin ...
Flaka | 15-Mar-2019 21:54
Moti gjatë fundjavës do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira. Nesër temperaturat ditore do të lëvizin nga 14 deri më 20 gradë celsius, ndërsa mot më i nxehët pritet të ketë ditën e diel ku temperaturat do të lëvizin ...

Moti këtë fundjavë
Në ditët e fundjavës fusha anticiklonike me masa të ngrohta ajrore do të shtrihen mbi rajon, që do të sjellin mot stabil, të ngrohtë dhe kryesisht me diell. Mot kryesisht me diell do të mbajë edhe ditëve të para të ...
Arbresh | 15-Mar-2019 20:46
Në ditët e fundjavës fusha anticiklonike me masa të ngrohta ajrore do të shtrihen mbi rajon, që do të sjellin mot stabil, të ngrohtë dhe kryesisht me diell. Mot kryesisht me diell do të mbajë edhe ditëve të para të ...

Parashikimi i motit për fundjavë
Në ditët e fundjavës fusha anticiklonike me masa të ngrohta ajrore do të shtrihen mbi rajon, që do të sjellin mot stabil, të ngrohtë dhe kryesisht me diell. Mot kryesisht me diell do të mbajë edhe ditëve të para të ...
Zeri | 15-Mar-2019 20:20
Në ditët e fundjavës fusha anticiklonike me masa të ngrohta ajrore do të shtrihen mbi rajon, që do të sjellin mot stabil, të ngrohtë dhe kryesisht me diell. Mot kryesisht me diell do të mbajë edhe ditëve të para të ...

Moti gjatë ditëve në vijim në Maqedoninë e Veriut
Moti gjatë fundjavës do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira. Nesër temperaturat ditore do të lëvizin nga 14 deri më 20 gradë celsius, ndërsa mot më i nxehët pritet të ketë ditën e diel ku temperaturat do të lëvizin ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 17:40
Moti gjatë fundjavës do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira. Nesër temperaturat ditore do të lëvizin nga 14 deri më 20 gradë celsius, ndërsa mot më i nxehët pritet të ketë ditën e diel ku temperaturat do të lëvizin ...

Parashikimi i motit për fundjavë
Në ditët e fundjavës fusha anticiklonike me masa të ngrohta ajrore do të shtrihen mbi rajon, që do të sjellin mot stabil, të ngrohtë dhe kryesisht me diell. Mot kryesisht me diell do të mbajë edhe ditëve të para të ...
Gazeta Monitor | 15-Mar-2019 20:18
Në ditët e fundjavës fusha anticiklonike me masa të ngrohta ajrore do të shtrihen mbi rajon, që do të sjellin mot stabil, të ngrohtë dhe kryesisht me diell. Mot kryesisht me diell do të mbajë edhe ditëve të para të ...

Reshje shiu? Ja si pritet të jetë moti në fundjavë
Fundjava parashikohet pa reshje shiu dhe me rritje temperaturash me disa gradë, në vlerat ekstramale. RESHJET Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit: Sot pasdite (e premte dt.15) dhe nesër (e ...
Telegraf | 15-Mar-2019 16:49
Fundjava parashikohet pa reshje shiu dhe me rritje temperaturash me disa gradë, në vlerat ekstramale. RESHJET Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit: Sot pasdite (e premte dt.15) dhe nesër (e ...

Vishuni trash, këto janë temperaturat sot në Kosovë
Fillimi i javës do të karakterizohet me mot të ndryshueshëm dhe vende-vende me fjolla të dobëta bore, më të theksuara në viset malore. Do të ketë edhe rreze dielli në disa pjesë të vendit, por temperaturat e ulëta do të ...
Shprehja | 15-Mar-2019 17:00
Fillimi i javës do të karakterizohet me mot të ndryshueshëm dhe vende-vende me fjolla të dobëta bore, më të theksuara në viset malore. Do të ketë edhe rreze dielli në disa pjesë të vendit, por temperaturat e ulëta do të ...

Reshje në gjithë vendin, fundjava sjell surpriza. Si do jetë moti
E enjtja megjithëse zyrtarisht Dita e Verës ka ardhur me reshje shiu në të gjithë territorin e vendit ose priten në orët në vijim. Meteorologia Adiola Bani në një lidhje telefonike për News24 tregoi edhe çfarë pritet ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 09:49
E enjtja megjithëse zyrtarisht Dita e Verës ka ardhur me reshje shiu në të gjithë territorin e vendit ose priten në orët në vijim. Meteorologia Adiola Bani në një lidhje telefonike për News24 tregoi edhe çfarë pritet ...

Nga e diela mot i ngrohtë me temperatura mbi 20 gradë
Për fundjavë dhe në fillim të javës së ardhshme pritet mot i ngrohtë me rritje të temperaturave ditore. Të dielën dhe në ditët e para të javës vijuese në pjesën më të madhe të vendeve temperatura ditore do të arrijë mbi ...
Republika | 15-Mar-2019 15:12
Për fundjavë dhe në fillim të javës së ardhshme pritet mot i ngrohtë me rritje të temperaturave ditore. Të dielën dhe në ditët e para të javës vijuese në pjesën më të madhe të vendeve temperatura ditore do të arrijë mbi ...

Nga e diela mot i ngrohtë me temperatura mbi 20 gradë
Për fundjavë dhe në fillim të javës së ardhshme pritet mot i ngrohtë me rritje të temperaturave ditore. Të dielën dhe në ditët e para të javës vijuese në pjesën më të madhe të vendeve të Maqedonisë së Veriut temperatura ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 14:42
Për fundjavë dhe në fillim të javës së ardhshme pritet mot i ngrohtë me rritje të temperaturave ditore. Të dielën dhe në ditët e para të javës vijuese në pjesën më të madhe të vendeve të Maqedonisë së Veriut temperatura ...

Nga e diela mot i ngrohtë me temperatura mbi 20 gradë
Për fundjavë dhe në fillim të javës së ardhshme pritet mot i ngrohtë me rritje të temperaturave ditore. Të dielën dhe në ditët e para të javës vijuese në pjesën më të madhe të vendeve temperatura ditore do të arrijë mbi ...
Aktuale.MK | 15-Mar-2019 14:19
Për fundjavë dhe në fillim të javës së ardhshme pritet mot i ngrohtë me rritje të temperaturave ditore. Të dielën dhe në ditët e para të javës vijuese në pjesën më të madhe të vendeve temperatura ditore do të arrijë mbi ...

Moti për ditën e premte, 15 mars 2019!
Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë Shqipërinë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor. Pasditja dhe nata sjellin përmirësim të dukshëm të ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 07:38
Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë Shqipërinë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor. Pasditja dhe nata sjellin përmirësim të dukshëm të ...

Moti i keq s’ka mbaruar ende, meteorologia: Ja si do jetë ditët e ardhshme…
Moti i keq i ditëve të fundit do të marrë fund të shtunën e 16 marsit. Meteorologja Adiola Bani thotë se reshjet e shiut do të vijojnë deri ditën e premte, ku situate më problematike do të paraqitet ditën e mërkurë dhe ...
Standard | 15-Mar-2019 12:59
Moti i keq i ditëve të fundit do të marrë fund të shtunën e 16 marsit. Meteorologja Adiola Bani thotë se reshjet e shiut do të vijojnë deri ditën e premte, ku situate më problematike do të paraqitet ditën e mërkurë dhe ...

Moti me diell në Shqipëri
Orët e para të ditës së premte do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë e Shqipërisë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor. Pasditja dhe nata sjellin ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 09:02
Orët e para të ditës së premte do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë e Shqipërisë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor. Pasditja dhe nata sjellin ...

Erëra të forta dhe reshje, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim…
Pas ditësh të tëra me diell dhe temperatura pranverore, fillimi i kësaj jave duket se do të jetë krejt ndryshe. Sipas të dhënave që jep Instituti i Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit, dita e sotme pritet të ...
Standard | 15-Mar-2019 12:59
Pas ditësh të tëra me diell dhe temperatura pranverore, fillimi i kësaj jave duket se do të jetë krejt ndryshe. Sipas të dhënave që jep Instituti i Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit, dita e sotme pritet të ...

Rriten temperaturat në Shqipëri
Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë Shqipërinë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor. Pasditja dhe nata sjellin përmirësim të dukshëm të ...
Koha.net | 15-Mar-2019 09:40
Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë Shqipërinë. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në rajonin Jugor-Juglindor. Pasditja dhe nata sjellin përmirësim të dukshëm të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira, me periudha me diell, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare veriperëndimore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato ditore ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 08:01
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira, me periudha me diell, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare veriperëndimore. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato ditore ...

Moti sot
Temperatura e mëngjesit do të lëvizin prej 5 deri 13 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës do të lëvizin prej 9 deri 15 gradë Celsius. Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit 8 gradë ndërsa ajo e ...
IliriaNews | 15-Mar-2019 09:31
Temperatura e mëngjesit do të lëvizin prej 5 deri 13 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës do të lëvizin prej 9 deri 15 gradë Celsius. Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit 8 gradë ndërsa ajo e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved