ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/05/2019 11:46

Ministri i Maqedonisë së Veriut viziton Greqinë, kontestohet nga Agimi i Artë

Ministri i Maqedonisë së Veriut viziton Greqinë, kontestohet nga Agimi i Artë
Vizita e parë në parlamentin grek, e ministrit të Jashtëm të Maqedonisë së Veriut, Nikola Dimitrov, u shoqërua me një incident që shkaktuan deputetët e Agimit të Artë.
Top Channel | 16-Mar-2019 00:02
Vizita e parë në parlamentin grek, e ministrit të Jashtëm të Maqedonisë së Veriut, Nikola Dimitrov, u shoqërua me një incident që shkaktuan deputetët e Agimit të Artë.

‘Maqedonia është greke’, zëdhënësi i Agimit të Artë shkakton incident gjatë takimit Dimitrov-Vucis
Në parlamentin grek sot kishte një incident gjatë takimit të Ministrit të punëve të jashtme të Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov me kryetarin e Parlamentit grek, Nikos Vucis, kur zëdhënësi i Agimit të Artë, Ilias ...
Aktuale.MK | 15-Mar-2019 22:30
Në parlamentin grek sot kishte një incident gjatë takimit të Ministrit të punëve të jashtme të Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov me kryetarin e Parlamentit grek, Nikos Vucis, kur zëdhënësi i Agimit të Artë, Ilias ...

Dimitrov: Greqia dhe Maqedonia e Veriut aleatë të natyrshëm
Ministri i jashtëm i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, ka realizuar takim me Kryetarin e Kuvendit të Greqisë, Nikos Voutsi, në Athinë. Me këtë rast, Dimitrov tha se me Marrëveshjen e Prespës është hapur potencial ...
Aktuale.MK | 15-Mar-2019 20:23
Ministri i jashtëm i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, ka realizuar takim me Kryetarin e Kuvendit të Greqisë, Nikos Voutsi, në Athinë. Me këtë rast, Dimitrov tha se me Marrëveshjen e Prespës është hapur potencial ...

Dimitrov po Zhvillon vizitë zyrtare në Athinë
Ministri i Jashtëm i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Athinë, ka takuar sot kryeparlamentarin grek, Nikos Vucis. Dy zyrtarët kanë diskutuar për raportet mes dy vendeve pas ...
Arbresh | 15-Mar-2019 19:57
Ministri i Jashtëm i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Athinë, ka takuar sot kryeparlamentarin grek, Nikos Vucis. Dy zyrtarët kanë diskutuar për raportet mes dy vendeve pas ...

“Maqedonia është greke”, zëdhënësi i Agimit të Artë shkakton incident gjatë takimit Dimitrov-Vucis | VIDEO
Në parlamentin grek sot kishte një incident gjatë takimit të Ministrit të punëve të jashtme të Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov me kryetarin e Parlamentit grek, Nikos Vucis, kur zëdhënësi i Agimit të Artë, Ilias ...
Flaka | 15-Mar-2019 19:42
Në parlamentin grek sot kishte një incident gjatë takimit të Ministrit të punëve të jashtme të Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov me kryetarin e Parlamentit grek, Nikos Vucis, kur zëdhënësi i Agimit të Artë, Ilias ...

“Maqedonia është greke”, zëdhënësi i Agimit të Artë shkakton incident gjatë takimit Dimitrov-Vucis (VIDEO)
Në parlamentin grek sot kishte një incident gjatë takimit të Ministrit të punëve të jashtme të Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov me kryetarin e Parlamentit grek, Nikos Vucis, kur zëdhënësi i Agimit të Artë, Ilias ...
Koha.mk | 15-Mar-2019 19:28
Në parlamentin grek sot kishte një incident gjatë takimit të Ministrit të punëve të jashtme të Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov me kryetarin e Parlamentit grek, Nikos Vucis, kur zëdhënësi i Agimit të Artë, Ilias ...

Dimitrov në Athinë: Greqia dhe Maqedonia e Veriut aleatë të natyrshëm
Ministri i jashtëm i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, ka realizuar takim me Kryetarin e Kuvendit të Greqisë, Nikos Voutsi, në Athinë. Me këtë rast, Dimitrov tha se me Marrëveshjen e Prespës është hapur potencial ...
Flaka | 15-Mar-2019 19:19
Ministri i jashtëm i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, ka realizuar takim me Kryetarin e Kuvendit të Greqisë, Nikos Voutsi, në Athinë. Me këtë rast, Dimitrov tha se me Marrëveshjen e Prespës është hapur potencial ...

Dimitrov po Zhvillon vizitë zyrtare në Athinë
Ministri i Jashtëm i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Athinë, ka takuar sot kryeparlamentarin grek, Nikos Vucis. Dy zyrtarët kanë diskutuar për raportet mes dy vendeve pas ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 18:49
Ministri i Jashtëm i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Athinë, ka takuar sot kryeparlamentarin grek, Nikos Vucis. Dy zyrtarët kanë diskutuar për raportet mes dy vendeve pas ...

Dimitrov po zhvillon vizitë zyrtare në Athinë
Athinë, 15 mars - Ministri i Jashtëm i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Athinë, ka takuar sot kryeparlamentarin grek, Nikos Vucis. Dy zyrtarët kanë diskutuar për raportet ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 18:45
Athinë, 15 mars - Ministri i Jashtëm i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Athinë, ka takuar sot kryeparlamentarin grek, Nikos Vucis. Dy zyrtarët kanë diskutuar për raportet ...

(VIDEO) Dimitrov po zhvillon vizitë zyrtare në Athinë
Ministri i Jashtëm i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Athinë, ka takuar sot kryeparlamentarin grek, Nikos Vucis. Dy zyrtarët kanë diskutuar për raportet mes dy vendeve pas ...
Shenja | 15-Mar-2019 17:33
Ministri i Jashtëm i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, i cili po qëndron për vizitë zyrtare në Athinë, ka takuar sot kryeparlamentarin grek, Nikos Vucis. Dy zyrtarët kanë diskutuar për raportet mes dy vendeve pas ...

Voutsis-Dimitrov: Marrëveshja e Prespës hapi rrugën e miqësisë dhe bashkëpunimit në mes të dyja vendeve
Kryetari i Kuvendit të Greqisë, Nikos Voutsis sot realizoi takim me ministrin e Jashtëm të Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, njofton AIM. Voutsis gjatë takimit dha mesazhin se marrëveshja e Prespës ka hapur rrugën ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 15:28
Kryetari i Kuvendit të Greqisë, Nikos Voutsis sot realizoi takim me ministrin e Jashtëm të Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov, njofton AIM. Voutsis gjatë takimit dha mesazhin se marrëveshja e Prespës ka hapur rrugën ...

Takimi Vucis - Dimitrov: Marrëveshja e Prespës e hapi rrugën për miqësi dhe bashkëpunim mes dy vendeve
Athinë, 15 mars – Marrëveshja e Prespës e hapi rrugën drejt miqësisë, aleancës dhe bashkëpunimit në të gjitha sferat, rrugë nëpër të cilën tashmë hapërojnë dy vendet fqinje, është porosia që e dërguan Kryetari i ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 15:42
Athinë, 15 mars – Marrëveshja e Prespës e hapi rrugën drejt miqësisë, aleancës dhe bashkëpunimit në të gjitha sferat, rrugë nëpër të cilën tashmë hapërojnë dy vendet fqinje, është porosia që e dërguan Kryetari i ...

Ministri Dimitrov sot dhe nesër do të qëndrojë për një vizitë pune në Athinë
Shkup, 15 mars - Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov sot dhe nesër do të qëndrojë për një vizitë pune në Athinë. Me ftesë të ish ministrit të Punëvetë Jashtme të Greqisë, Nikos Koxias, ministri Dimitrov do të ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 08:56
Shkup, 15 mars - Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov sot dhe nesër do të qëndrojë për një vizitë pune në Athinë. Me ftesë të ish ministrit të Punëvetë Jashtme të Greqisë, Nikos Koxias, ministri Dimitrov do të ...

Ministri Dimitrov për vizitë pune në Athinë
Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov sot dhe nesër do të qëndrojë për një vizitë pune në Athinë. Me ftesë të ish ministrit të Punëvetë Jashtme të Greqisë, Nikos Koxias, ministri Dimitrov do të marrë pjesë në ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 07:58
Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov sot dhe nesër do të qëndrojë për një vizitë pune në Athinë. Me ftesë të ish ministrit të Punëvetë Jashtme të Greqisë, Nikos Koxias, ministri Dimitrov do të marrë pjesë në ...

Ministri Dimitrov për vizitë pune në Athinë
Shkup, 15 mars 2019 (MEDIAL) – Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov sot dhe nesër do të qëndrojë për një vizitë pune në Athinë. Me ftesë të ish ministrit të Punëvetë Jashtme të Greqisë, Nikos Koxias, ministri ...
Medial | 15-Mar-2019 07:38
Shkup, 15 mars 2019 (MEDIAL) – Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov sot dhe nesër do të qëndrojë për një vizitë pune në Athinë. Me ftesë të ish ministrit të Punëvetë Jashtme të Greqisë, Nikos Koxias, ministri ...

Ministri Dimitrov për vizitë pune në Athinë
Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov sot dhe nesër do të qëndrojë për një vizitë pune në Athinë. Me ftesë të ish ministrit të Punëvetë Jashtme të Greqisë, Nikos Koxias, ministri Dimitrov do të marrë pjesë në ...
Alsat-M | 15-Mar-2019 07:34
Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov sot dhe nesër do të qëndrojë për një vizitë pune në Athinë. Me ftesë të ish ministrit të Punëvetë Jashtme të Greqisë, Nikos Koxias, ministri Dimitrov do të marrë pjesë në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved