ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/01/2020 18:55

Merr fund martesa e politikanes së bukur shqiptare

Merr fund martesa e politikanes së bukur shqiptare
Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma i ka dhënë fund martesës së saj me bashkëshortin Ilir Shqina. Sipas dokumentit zyrtar të Gjykatës së Tiranës ka qenë ish-deputetja ka që bërë kërkesën për t’u ndarë nga bashkëshorti i ...
Gazeta Shqip | 16-Mar-2019 00:05
Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma i ka dhënë fund martesës së saj me bashkëshortin Ilir Shqina. Sipas dokumentit zyrtar të Gjykatës së Tiranës ka qenë ish-deputetja ka që bërë kërkesën për t’u ndarë nga bashkëshorti i ...

Ish-deputetja e PD, Grida Duma ndahet nga bashkëshorti (FOTO)
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 23:52
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...

Grida Duma ndahet nga bashkëshorti
Ish-deputetja e Partisë Demokratike të Shqipërisë, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma, është ndarë nga bashkëshorti i saj, Ilir Shqina. Duma ka vendosur që t’i japë fund martesës 21-vjeçare, ndërsa thuhet se ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 23:22
Ish-deputetja e Partisë Demokratike të Shqipërisë, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma, është ndarë nga bashkëshorti i saj, Ilir Shqina. Duma ka vendosur që t’i japë fund martesës 21-vjeçare, ndërsa thuhet se ...

Politikanja shqiptare ndahet nga bashkëshorti
Ish-deputetja e Partisë Demokratike dhe njëherësh edhe anëtare e kryesisë në këtë parti, ka vendosur të ndahet nga bashkëshorti Ilir Shqina. Shqina ka qenë pedagog i Dumës dhe diplomat i ambasadës shqiptare në Slloveni. ...
Televizioni Koha | 15-Mar-2019 23:33
Ish-deputetja e Partisë Demokratike dhe njëherësh edhe anëtare e kryesisë në këtë parti, ka vendosur të ndahet nga bashkëshorti Ilir Shqina. Shqina ka qenë pedagog i Dumës dhe diplomat i ambasadës shqiptare në Slloveni. ...

Grida Duma ndahet nga bashkëshorti
Ish-deputetja e PD-së, njëherësh anëtare e kryesisë së PD-sw, Grida Duma i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj Ilir Shqina, me të cilin kanë dhe një djalë.
Kosova Press | 15-Mar-2019 23:31
Ish-deputetja e PD-së, njëherësh anëtare e kryesisë së PD-sw, Grida Duma i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj Ilir Shqina, me të cilin kanë dhe një djalë.

Grida Duma ndahet nga bashkëshorti
Ish-deputetja e Partisë Demokratike të Shqipërisë, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma, është ndarë nga bashkëshorti i saj, Ilir Shqina. Duma ka vendosur që t’i japë fund martesës 21-vjeçare, ndërsa thuhet se ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 23:29
Ish-deputetja e Partisë Demokratike të Shqipërisë, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma, është ndarë nga bashkëshorti i saj, Ilir Shqina. Duma ka vendosur që t’i japë fund martesës 21-vjeçare, ndërsa thuhet se ...

Deputetja e bukur shqiptare ndahet nga burri
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 23:29
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...

Grida Duma ndahet nga bashkëshorti!
Ish-deputetaj e PD-së, Grida Duma i ka dhënë fund martesës së saj me bashkëshortin Ilir Shqina. Sipas dokumentit zyrtar të Gjykatës së Tiranës ka qenë ish-deputetja ka që bërë kërkesën për t’u ndarë nga bashkëshorti i ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 21:54
Ish-deputetaj e PD-së, Grida Duma i ka dhënë fund martesës së saj me bashkëshortin Ilir Shqina. Sipas dokumentit zyrtar të Gjykatës së Tiranës ka qenë ish-deputetja ka që bërë kërkesën për t’u ndarë nga bashkëshorti i ...

Tashmë është zyrtare, Grida Duma ndahet nga bashkëshorti!
Është përfolur disa herë një ndarje e tille në media, por jeta e Grida Dumës vazhdonte e pashqetësuar duke bërë kështu të mendohej se ishin thjesht fjalë ato që qarkullonin. Por tashmë është zyrtare: ish-deputetja e ...
Bordo | 15-Mar-2019 23:17
Është përfolur disa herë një ndarje e tille në media, por jeta e Grida Dumës vazhdonte e pashqetësuar duke bërë kështu të mendohej se ishin thjesht fjalë ato që qarkullonin. Por tashmë është zyrtare: ish-deputetja e ...

Deputetja më e bukur e Shqipërisë i çon letrat e divorcit të shoqit
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 22:44
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...

Politikanja shqiptare ndahet nga bashkëshorti
Ish-deputetja e Partisë Demokratike dhe njëherësh edhe anëtare e kryesisë në këtë parti, ka vendosur të ndahet nga bashkëshorti Ilir Shqina. Shqina ka qenë pedagog i Dumës dhe diplomat i ambasadës shqiptare në Slloveni. ...
Prive | 15-Mar-2019 22:41
Ish-deputetja e Partisë Demokratike dhe njëherësh edhe anëtare e kryesisë në këtë parti, ka vendosur të ndahet nga bashkëshorti Ilir Shqina. Shqina ka qenë pedagog i Dumës dhe diplomat i ambasadës shqiptare në Slloveni. ...

Ramadan Krasniqi – Dani publikon baladën e re “Pëllumbeshë”
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...
GazetaBlic | 15-Mar-2019 21:51
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...

Deputetja Grida Dume i jep fund martesës, ia jep vizën 'c' bashkëshortit!
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 21:24
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...

Divorcohet ish-deputetja e PD, Grida Duma
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...
Albportali | 15-Mar-2019 21:21
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...

Deputetja Grida Dume i jep fund martesës, ia jep vizën 'c' bashkëshortit!
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...
Zeri | 15-Mar-2019 21:18
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...

Grida Duma divorcohet nga bashkëshorti
Ish-deputetja e Partisë Demokratike dhe njëherësh edhe anëtare e kryesisë në këtë parti, ka vendosur të ndahet nga bashkëshorti Ilir Shqina. Shqina ka qenë pedagog i Dumës dhe diplomat i ambasadës shqiptare në Slloveni. ...
Politiko | 15-Mar-2019 20:57
Ish-deputetja e Partisë Demokratike dhe njëherësh edhe anëtare e kryesisë në këtë parti, ka vendosur të ndahet nga bashkëshorti Ilir Shqina. Shqina ka qenë pedagog i Dumës dhe diplomat i ambasadës shqiptare në Slloveni. ...

FOTO/ Divorcohet Grida Duma
Grida Duma, ish-deputete e PD-së, njëherësh anëtare e kryesisë së kësaj partie ka vendosur t’i japë fund martesës me bashkëshortin e saj Ilir Shqina. Ka qenë Duma ajo që ka nisur procedurat e divorcit në gjykatë. Padia ...
Lapsi | 15-Mar-2019 20:57
Grida Duma, ish-deputete e PD-së, njëherësh anëtare e kryesisë së kësaj partie ka vendosur t’i japë fund martesës me bashkëshortin e saj Ilir Shqina. Ka qenë Duma ajo që ka nisur procedurat e divorcit në gjykatë. Padia ...

VENDIMI: Grida Duma ndahet nga bashkëshorti, pas aferës me Ervin Salianjin
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...
Lexo | 15-Mar-2019 20:51
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...

Grida Duma divorcohet nga bashkëshorti
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...
Java News | 15-Mar-2019 20:29
Ish-deputetja e PD, njëherësh anëtare e kryesisë në PD, Grida Duma ka vendosur ti japë fund martesës me bashkëshortin Ilir Shqina, i cili më parë ka qënë pedagog i Gridës dhe diplomat në ambasadën Shqiptare në Slloveni. ...

VENDIMI: Grida Duma ndahet nga bashkëshorti, pas aferës me Ervin Salianjin
Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, është divorcuar nga bashkëshorti Ilir Shqina. Shkak për këtë, me sa duket është bërë skandali i fundit në të cilin u përfshi Grida Duma, me kolegun e saj, Ervin Salianji. ...
GazetaTema | 15-Mar-2019 20:23
Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, është divorcuar nga bashkëshorti Ilir Shqina. Shkak për këtë, me sa duket është bërë skandali i fundit në të cilin u përfshi Grida Duma, me kolegun e saj, Ervin Salianji. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved