ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 17:45

“Lapraka” godet shitësit e drogave të forta, pranga tre personave

“Lapraka” godet shitësit e drogave të forta, pranga tre personave
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë nën akuzën e tregëtimit të drogave të forta. Operacioni i koduar “Lapraka”, ka bërë të mundur sekuestrimin e lëndës së dyshuar narkotike të llojit heroinë e kokainë, automjet, ...
Medial | 15-Mar-2019 23:24
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë nën akuzën e tregëtimit të drogave të forta. Operacioni i koduar “Lapraka”, ka bërë të mundur sekuestrimin e lëndës së dyshuar narkotike të llojit heroinë e kokainë, automjet, ...

Nga tregtar llamarinash në baron droge, kapet bashkëpunëtori i “Eskobarit shqiptar”
jithçka e nisi si një tregtar i thjeshtë i llamarinave, por shumë shpejt u transformua në baron droge. Kjo është historia e Met Kananit, shqiptarit të cilësuar nga media turke si Eskobari i Drogës. Këtë të premte, falë ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 22:38
jithçka e nisi si një tregtar i thjeshtë i llamarinave, por shumë shpejt u transformua në baron droge. Kjo është historia e Met Kananit, shqiptarit të cilësuar nga media turke si Eskobari i Drogës. Këtë të premte, falë ...

Operacioni 'Precizioni', një tjetër i arrestuar
Arrestohet një tjetër shtetas në kuadër të operacionit "Precizioni" për veprën penale "Treafikimi i lëndëve narkotike". Në vijim të operacionit policor të koduar "Precizioni", Sektori për Hetimin e Krimit të Organizuar ...
Gazeta55 | 15-Mar-2019 22:05
Arrestohet një tjetër shtetas në kuadër të operacionit "Precizioni" për veprën penale "Treafikimi i lëndëve narkotike". Në vijim të operacionit policor të koduar "Precizioni", Sektori për Hetimin e Krimit të Organizuar ...

Operacioni ‘Precizioni’, një tjetër i arrestuar
Arrestohet një tjetër shtetas në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”. Në vijim të operacionit policor të koduar “Precizioni”, Sektori për Hetimin e Krimit të Organizuar ...
Gazeta Shqip | 15-Mar-2019 22:04
Arrestohet një tjetër shtetas në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”. Në vijim të operacionit policor të koduar “Precizioni”, Sektori për Hetimin e Krimit të Organizuar ...

Kapet 36-vjeçari fierak, pjesë e bandës së Met Kananit
Një 36-vjeçar banues në Fier është kapur sot nga policia për veprën penale të trafikimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Sipas policisë, në pranga përfundoi shtetasi me iniciale, G.V, 36 vjeç, banues në Fier. ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 21:52
Një 36-vjeçar banues në Fier është kapur sot nga policia për veprën penale të trafikimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Sipas policisë, në pranga përfundoi shtetasi me iniciale, G.V, 36 vjeç, banues në Fier. ...

Pranga 36-vjeçarit. Pjesë e grupit të kapur me 8.4 ton drogë
Një 36-vjeçar banues në Fier është kapur sot nga policia për veprën penale të trafikimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Sipas policisë, në pranga përfundoi shtetasi me iniciale, G.V, 36 vjeç, banues në Fier. ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 21:24
Një 36-vjeçar banues në Fier është kapur sot nga policia për veprën penale të trafikimit dhe shitjes së lëndëve narkotike. Sipas policisë, në pranga përfundoi shtetasi me iniciale, G.V, 36 vjeç, banues në Fier. ...

Fier, kapet një tjetër anëtar i grupit të Met Kananit
Një tjetër anëtar i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e narkotikëve ka rënë në pranga këtë të premte nga forcat e Policisë së Fierit.
Top Channel | 15-Mar-2019 21:14
Një tjetër anëtar i një grupi të strukturuar kriminal në fushën e narkotikëve ka rënë në pranga këtë të premte nga forcat e Policisë së Fierit.

Arrestohet anëtari i 40-të i bandës së “Eskobarit shqiptar”
Shkon në 40 numri i anëtarëve të bandës së Met Kananit që janë arrestuar në Shqipëri, Maqedoni, Itali, Greqi dhe në Turqi. Ditën e sotme është arrestuar në Fier, G.V. 36 vjeç, i cili akuzohet për trafik droge në kuadër ...
Gazeta Dita | 15-Mar-2019 21:45
Shkon në 40 numri i anëtarëve të bandës së Met Kananit që janë arrestuar në Shqipëri, Maqedoni, Itali, Greqi dhe në Turqi. Ditën e sotme është arrestuar në Fier, G.V. 36 vjeç, i cili akuzohet për trafik droge në kuadër ...

Fier, arrestohet 36-vjeçari për trafik të lëndëve narkotike
Një 36 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit, nën akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Ndalimi i shtetasit me iniciale G.V është bërë në sajë të operacionit të koduar “Precizioni”. Ndaj këtij shtetasi ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 21:21
Një 36 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit, nën akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Ndalimi i shtetasit me iniciale G.V është bërë në sajë të operacionit të koduar “Precizioni”. Ndaj këtij shtetasi ...

Në pranga bashkëpunëtori i “Eskobarit shqiptar”
Një 36-vjeçar me iniciale G.V. është arrestuar këtë të premte nga polica e Fierit. Ai akuzohet për “Trafikim të lëndëve narkotike” si pjesë e operacionit të koduar “Precizioni”. Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e ...
Lapsi | 15-Mar-2019 21:21
Një 36-vjeçar me iniciale G.V. është arrestuar këtë të premte nga polica e Fierit. Ai akuzohet për “Trafikim të lëndëve narkotike” si pjesë e operacionit të koduar “Precizioni”. Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e ...

Drogë të fshehur brenda makinës, kapen 4 trafikantë në Tiranë
TIRANË Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të trafikut të lëndëve narkotike dhe ka shoqëruar katër persona si të përfshirë. Ndërsa në cilësinë e provës materiale u sekuestruan 2 kg kanabis i përpunuar, i cili ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 19:30
TIRANË Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të trafikut të lëndëve narkotike dhe ka shoqëruar katër persona si të përfshirë. Ndërsa në cilësinë e provës materiale u sekuestruan 2 kg kanabis i përpunuar, i cili ...

“Lapraka”, në pranga 3 shpërndarës droge
Policia e kryeqytetit ka mundur të arrestojë 3 shtetas të dyshuar për tregtimin e drogave të forta, në kuadër të operacionit të koduar “Lapraka”, që vinte pas një procedimi penal të regjistruar këtë vit.
Top Channel | 15-Mar-2019 18:48
Policia e kryeqytetit ka mundur të arrestojë 3 shtetas të dyshuar për tregtimin e drogave të forta, në kuadër të operacionit të koduar “Lapraka”, që vinte pas një procedimi penal të regjistruar këtë vit.

Në vëzhgim nga policia,kapet grupi i drogërave të forta në Tiranë
Pas një hetimi me metoda speciale polica e Tiranës mundi të finalizojë operacionin policor të koduar “Lapraka” në fushën e tregëtimit të lëndëve narkotike, gjatë të cilit u kapën dhe arrestuan në flagrancë 3 persona: A. ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 18:41
Pas një hetimi me metoda speciale polica e Tiranës mundi të finalizojë operacionin policor të koduar “Lapraka” në fushën e tregëtimit të lëndëve narkotike, gjatë të cilit u kapën dhe arrestuan në flagrancë 3 persona: A. ...

“Vazhdimësia”, 5 të arrestuar në Lushnjë me 21 kg drogë
LUSHNJË Policia e Durrësit ka finalizuar një operacion antidrogë që ka çuar në arrestimin e 5 personave që janë kapur me 21 kg drogë. Ka qenë një hetim një mujor që ka çuar në realizimin e operacionit dhe personat janë ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 10:25
LUSHNJË Policia e Durrësit ka finalizuar një operacion antidrogë që ka çuar në arrestimin e 5 personave që janë kapur me 21 kg drogë. Ka qenë një hetim një mujor që ka çuar në realizimin e operacionit dhe personat janë ...

21 kg kanabis si çokollatë, arrestohen 5 persona në Durrës
Policia e Durrësit në bashkëpunim me Prokurorinë kanë finalizuar operacionin e koduar "Vazhdimësia", duke arrestuar 5 persona.
Top Channel | 14-Mar-2019 10:24
Policia e Durrësit në bashkëpunim me Prokurorinë kanë finalizuar operacionin e koduar "Vazhdimësia", duke arrestuar 5 persona.

Drogë çokollatë, kokainë e armë, kapen babë e bir në Fier
FIER Policia e Fierit ka finalizuar një operacion antidrogë duke vënë në pranga babë e bir si dhe sekuestruar drogë e armë. Burime zyrtare bëjnë me dije se Specialistët për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 10:05
FIER Policia e Fierit ka finalizuar një operacion antidrogë duke vënë në pranga babë e bir si dhe sekuestruar drogë e armë. Burime zyrtare bëjnë me dije se Specialistët për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të ...

Kapen me armë e drogë, arrestohen babë e bir
Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Policinë e Fierit, pas një pune hetimore të mirë organizuar të ndjekur me metoda speciale të hetimit, finalizuan me sukses operacionin antidrogë të koduar "Befasia".
Top Channel | 14-Mar-2019 10:04
Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Policinë e Fierit, pas një pune hetimore të mirë organizuar të ndjekur me metoda speciale të hetimit, finalizuan me sukses operacionin antidrogë të koduar "Befasia".

Fieri, pranga 36-vjeçarit
Në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”, policia ka vënë në pranga një 36- vjeçar me inicialet G.V. Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë, ka vendosur ...
TV Klan | 15-Mar-2019 20:49
Në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”, policia ka vënë në pranga një 36- vjeçar me inicialet G.V. Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë, ka vendosur ...

“Precizioni” vë në pranga 64-vjeçarin fierak
Në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”, policia ka vënë në pranga një 36- vjeçar me inicialet G.V. Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë, ka vendosur ...
Java News | 15-Mar-2019 21:02
Në kuadër të operacionit “Precizioni” për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”, policia ka vënë në pranga një 36- vjeçar me inicialet G.V. Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë, ka vendosur ...

“Lapraka” godet shitësit e drogave të forta, pranga tre personave
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë nën akuzën e tregëtimit të drogave të forta. Operacioni i koduar “Lapraka”, ka bërë të mundur sekuestrimin e lëndës së dyshuar narkotike të llojit heroinë e kokainë, automjet, ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 19:19
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë nën akuzën e tregëtimit të drogave të forta. Operacioni i koduar “Lapraka”, ka bërë të mundur sekuestrimin e lëndës së dyshuar narkotike të llojit heroinë e kokainë, automjet, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved