ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 13:31

Kosnett takon drejtuesit e Listës Serbe

Kosnett takon drejtuesit e Listës Serbe
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me anë të një postimi në Twitter, njoftoi për një takim që ka zhvilluar me drejtuesit e partisë politike Lista Serbe. Në një fotografi të postuar nga takimi, ...
TV Klan | 15-Mar-2019 22:52
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me anë të një postimi në Twitter, njoftoi për një takim që ka zhvilluar me drejtuesit e partisë politike Lista Serbe. Në një fotografi të postuar nga takimi, ...

Fabrizi: Taksa të pezullohet që dialogu të vazhdojë
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 18:49
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...

Shefi i Delegacionit të BE-së: Vënia e taksës ka qenë akt i njëanshëm
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...
Shenja | 15-Mar-2019 22:42
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...

Shefi i Delegacionit të BE-së: Vënia e taksës ka qenë akt i njëanshëm
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...
Medial | 15-Mar-2019 21:54
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...

Shefi i Delegacionit të BE-së: Vënia e taksës ka qenë akt i njëanshëm
Beograd, 15 mars 2019 – Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe ...
Illyriapress | 15-Mar-2019 20:23
Beograd, 15 mars 2019 – Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe ...

Fabrizi: Taksa të pezullohet që dialogu të vazhdojë
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 19:52
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...

Ambasadori Kosnett u kërkon Listës Serbe, të kthehen në institucionet e Kosovës
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, ka takuar sot në Prishtinë përfaqësuesit e Listës Serbe. Përmes rrjetit social Twitter, ambasadori amerikan ka thënë se, u ka kërkuar që të mos i lëshojnë institucionet e ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 18:13
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, ka takuar sot në Prishtinë përfaqësuesit e Listës Serbe. Përmes rrjetit social Twitter, ambasadori amerikan ka thënë se, u ka kërkuar që të mos i lëshojnë institucionet e ...

Fabrizi: Taksa të pezullohet që dialogu të vazhdojë
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...
Zeri | 15-Mar-2019 19:49
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...

Ambasadori Kosnett takoi drejtuesit e Listës Serbe
Prishtinë, 15 mars 2019 – Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me anë të një postimi në Twitter, njoftoi për një takim që ka zhvilluar me drejtuesit e partisë politike Lista Serbe. Në një ...
Illyriapress | 15-Mar-2019 19:21
Prishtinë, 15 mars 2019 – Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me anë të një postimi në Twitter, njoftoi për një takim që ka zhvilluar me drejtuesit e partisë politike Lista Serbe. Në një ...

Fabrizi: Taksa të pezullohet që dialogu të vazhdojë
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...
Arbresh | 15-Mar-2019 19:21
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...

Fabrizi: Taksa të pezullohet që dialogu të vazhdojë
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 19:07
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...

Kosnett takoi drejtuesit e Listës Serbe
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me anë të një postimi në Twitter, njoftoi për një takim që ka zhvilluar me drejtuesit e partisë politike Lista Serbe. Në një fotografi të postuar nga takimi, ...
Radio Evropa e Lire | 15-Mar-2019 18:45
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, me anë të një postimi në Twitter, njoftoi për një takim që ka zhvilluar me drejtuesit e partisë politike Lista Serbe. Në një fotografi të postuar nga takimi, ...

Vuçiç i vendosur: Dialogu me Kosovën pas taksës
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, këtë të enjte është shprehur se beson se bashkësia ndërkombëtare do të vazhdojë me thirrje racionale në Prishtinë për të hequr dorë nga taksa ndaj mallrave serbe. Në një bisedë me ...
VizionPlus | 14-Mar-2019 23:17
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, këtë të enjte është shprehur se beson se bashkësia ndërkombëtare do të vazhdojë me thirrje racionale në Prishtinë për të hequr dorë nga taksa ndaj mallrave serbe. Në një bisedë me ...

Ambasadori Kosnett u kërkon Listës Serbe, të kthehen në institucionet e Kosovës
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, ka takuar sot në Prishtinë përfaqësuesit e Listës Serbe, përcjell inFokus. Përmes rrjetit social Twitter, ambasadori amerikan ka thënë se, u ka kërkuar që të mos i ...
InFokusi | 15-Mar-2019 18:40
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, ka takuar sot në Prishtinë përfaqësuesit e Listës Serbe, përcjell inFokus. Përmes rrjetit social Twitter, ambasadori amerikan ka thënë se, u ka kërkuar që të mos i ...

Fabrizi: Taksa të pezullohet që dialogu të vazhdojë
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...
Koha.net | 15-Mar-2019 18:35
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...

Shefi i Delegacionit të BE-së: Vënia e taksës ka qenë akt i njëanshëm
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 18:23
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...

Ambasadori Kosnett u kërkon Listës Serbe, të kthehen në institucionet e Kosovës
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, ka takuar sot në Prishtinë përfaqësuesit e Listës Serbe. Përmes rrjetit social Twitter, ambasadori amerikan ka thënë se, u ka kërkuar që të mos i lëshojnë institucionet e ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 18:20
Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, ka takuar sot në Prishtinë përfaqësuesit e Listës Serbe. Përmes rrjetit social Twitter, ambasadori amerikan ka thënë se, u ka kërkuar që të mos i lëshojnë institucionet e ...

Shefi i Delegacionit të BE-së: Vënia e taksës ka qenë akt i njëanshëm
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...
Radio Evropa e Lire | 15-Mar-2019 18:20
Shefi i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Serbi, Sem Fabrizi, tha të premten se BE-ja është e përkushtuar për vazhdimin e dialogut për normalizimin e marrëdhënieve midis Beogradit dhe Prishtinës, por tha se është e ...

A do ta dëgjojë Srpska Amerikën që të mos largohet nga Qeveria
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett, ka takuar sot krerët e Listës Serbe, të cilëve u ka kërkuar që të mos i lëshojnë institucionet e Republikës së Kosovës. Ky takim i Kosnett ka ardhur pasi ...
Gazeta Monitor | 15-Mar-2019 18:13
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett, ka takuar sot krerët e Listës Serbe, të cilëve u ka kërkuar që të mos i lëshojnë institucionet e Republikës së Kosovës. Ky takim i Kosnett ka ardhur pasi ...

Kosnett konfirmon takimin me liderët e Listës Serbe
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnnet gjatë ditës së sotme është takuar me krerët e Listës Serbe gjë të cilën e ka konfirmuar vet ai, transmeton “zëri.info”. Kosnett në një postim në ...
Zeri | 15-Mar-2019 18:13
Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnnet gjatë ditës së sotme është takuar me krerët e Listës Serbe gjë të cilën e ka konfirmuar vet ai, transmeton “zëri.info”. Kosnett në një postim në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved