ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 07:42

“Disa shtete po luajnë lojë të dyfishtë për taksën 100 për qind”

“Disa shtete po luajnë lojë të dyfishtë për taksën 100 për qind”
Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq tha sot se jo të gjithë në Bashkësinë Ndërkombëtare dëshirojnë të vazhdojnë dialogun Kosovë – Serbi. Daçiq është shprehur se disa nga këto vende janë duke luajtur lojë të dyfishtë, ...
Gazeta Monitor | 16-Mar-2019 00:03
Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq tha sot se jo të gjithë në Bashkësinë Ndërkombëtare dëshirojnë të vazhdojnë dialogun Kosovë – Serbi. Daçiq është shprehur se disa nga këto vende janë duke luajtur lojë të dyfishtë, ...

“Disa shtete po luajnë lojë të dyfishtë për taksën 100 për qind”
Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq tha sot se jo të gjithë në Bashkësinë Ndërkombëtare dëshirojnë të vazhdojnë dialogun Kosovë – Serbi. Daçiq është shprehur se disa nga këto vende janë duke luajtur lojë të dyfishtë, ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 23:24
Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq tha sot se jo të gjithë në Bashkësinë Ndërkombëtare dëshirojnë të vazhdojnë dialogun Kosovë – Serbi. Daçiq është shprehur se disa nga këto vende janë duke luajtur lojë të dyfishtë, ...

Daçiq: Vazhdimin e dialogut nuk e duan të gjitha shtetet e bashkësisë ndërkombëtare
Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë Ivica Daçiq ka deklaruar që jo të gjithë në bashkësinë ndërkombëtare e duan vazhdimin e dialogut në mes të Kosovës dhe Serbisë si dhe arritjen e një marrëveshje mes vendeve, ...
Zeri | 15-Mar-2019 17:33
Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë Ivica Daçiq ka deklaruar që jo të gjithë në bashkësinë ndërkombëtare e duan vazhdimin e dialogut në mes të Kosovës dhe Serbisë si dhe arritjen e një marrëveshje mes vendeve, ...

Daçiq ka treguar se a janë SHBA-ja e Rusia për ndarjen e Kosovës
Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, ka thënë se Kosova do ta heqë taksën e vënë ndaj mallrave të Serbisë, por ashtu që ajo të mos ndihet e turpëruar. “Tashmë e kam thënë se çdo gjë po ngjan në një shfaqje. ...
Portalb | 14-Mar-2019 17:57
Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, ka thënë se Kosova do ta heqë taksën e vënë ndaj mallrave të Serbisë, por ashtu që ajo të mos ndihet e turpëruar. “Tashmë e kam thënë se çdo gjë po ngjan në një shfaqje. ...

A e dëshirojnë ShBA dhe Rusia ndarjen e Kosovës? – Tregon Daçiq
Ministri i Serbisë, Ivica Daçiq ka kërkuar nga Kosova që të heqë taksën e vendosur ndaj mallrave serbe muaj më parë. “Çdo gjë po ngjan në një shfaqje. Kosova duhet të heqë taksën në mënyrë që mos të dalë e turpëruar”, ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 17:43
Ministri i Serbisë, Ivica Daçiq ka kërkuar nga Kosova që të heqë taksën e vendosur ndaj mallrave serbe muaj më parë. “Çdo gjë po ngjan në një shfaqje. Kosova duhet të heqë taksën në mënyrë që mos të dalë e turpëruar”, ...

Ministri serb: OKB duhet të verifikojë marrëveshjen me Kosovën
SERBI Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq, ka ripërsëritur sot se Këshilli i Sigurimit i OKB do të ishte një shembull logjik që duhet ndjekur nëse Beogradi dhe Prishtina arrijnë një marrëveshje. “Është një vazhdim ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 15:51
SERBI Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq, ka ripërsëritur sot se Këshilli i Sigurimit i OKB do të ishte një shembull logjik që duhet ndjekur nëse Beogradi dhe Prishtina arrijnë një marrëveshje. “Është një vazhdim ...

Daçiq tregon se a janë ShBA-ja e Rusia për ndarjen e Kosovës
Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, ka thënë se Kosova do ta heqë taksën e vënë ndaj mallrave të Serbisë, por ashtu që ajo të mos ndihet e turpëruar. “Tashmë e kam thënë se çdo gjë po ngjan në një shfaqje. ...
EkonomiaOnline | 14-Mar-2019 17:25
Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, ka thënë se Kosova do ta heqë taksën e vënë ndaj mallrave të Serbisë, por ashtu që ajo të mos ndihet e turpëruar. “Tashmë e kam thënë se çdo gjë po ngjan në një shfaqje. ...

Daciq: Nëse Kosova fton SHBA’në në dialog, ne e duam Rusinë dhe Kinën aty
Ka shumë oferta për zgjidhje në tavolinë dhe njëra prej tyre që e di unë është demarkacioni dhe tri të tjera, thotë ministri i jashtëm serb, Ivica Daciq, duke komentuar dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, shkruan B92, ...
InFokusi | 14-Mar-2019 17:20
Ka shumë oferta për zgjidhje në tavolinë dhe njëra prej tyre që e di unë është demarkacioni dhe tri të tjera, thotë ministri i jashtëm serb, Ivica Daciq, duke komentuar dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, shkruan B92, ...

Daçiq tregon se a janë SHBA-ja e Rusia për ndarjen e Kosovës
Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, ka thënë se Kosova do ta heqë taksën e vënë ndaj mallrave të Serbisë, por ashtu që ajo të mos ndihet e turpëruar. “Tashmë e kam thënë se çdo gjë po ngjan në një shfaqje. ...
Koha.net | 14-Mar-2019 17:17
Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, ka thënë se Kosova do ta heqë taksën e vënë ndaj mallrave të Serbisë, por ashtu që ajo të mos ndihet e turpëruar. “Tashmë e kam thënë se çdo gjë po ngjan në një shfaqje. ...

Daçiq: Këshilli i Sigurimit duhet të verifikojë marrëveshjen Beograd-Prishtinë
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka ripërsëritur sot se Këshilli i Sigurimit i OKB do të ishte një shembull logjik që duhet ndjekur nëse Beogradi dhe Prishtina arrijnë një marrëveshje. “Është një vazhdim logjik ...
Alsat-M | 14-Mar-2019 13:59
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka ripërsëritur sot se Këshilli i Sigurimit i OKB do të ishte një shembull logjik që duhet ndjekur nëse Beogradi dhe Prishtina arrijnë një marrëveshje. “Është një vazhdim logjik ...

Daçiq: Këshilli i Sigurimit duhet të verifikojë marrëveshjen Beograd-Prishtinë
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka ripërsëritur sot se Këshilli i Sigurimit i OKB do të ishte një shembull logjik që duhet ndjekur nëse Beogradi dhe Prishtina arrijnë një marrëveshje. “Është një vazhdim logjik ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 13:58
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka ripërsëritur sot se Këshilli i Sigurimit i OKB do të ishte një shembull logjik që duhet ndjekur nëse Beogradi dhe Prishtina arrijnë një marrëveshje. “Është një vazhdim logjik ...

Daçiq: Këshilli i Sigurimit duhet të verifikojë marrëveshjen Beograd-Prishtinë
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka ripërsëritur sot se Këshilli i Sigurimit i OKB do të ishte një shembull logjik që duhet ndjekur nëse Beogradi dhe Prishtina arrijnë një marrëveshje. “Është një vazhdim logjik ...
Klan Kosova | 14-Mar-2019 13:56
Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiq ka ripërsëritur sot se Këshilli i Sigurimit i OKB do të ishte një shembull logjik që duhet ndjekur nëse Beogradi dhe Prishtina arrijnë një marrëveshje. “Është një vazhdim logjik ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved