ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 13:00

Nedved: Ajaksi s’është shaka, asnjë dënim për CR7

Nedved: Ajaksi s’është shaka, asnjë dënim për CR7
Pavel Nedved beson se Ajaksi është një skuadër që nuk duhet marrë kurrsesi me lehtësi, pasi mund të bëjë dëm sikundër tregoi dhe ndaj Realit të Madridit. “Nuk jam as i kënaqur nga shorti por nuk jam as i pakënaqur, ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 19:00
Pavel Nedved beson se Ajaksi është një skuadër që nuk duhet marrë kurrsesi me lehtësi, pasi mund të bëjë dëm sikundër tregoi dhe ndaj Realit të Madridit. “Nuk jam as i kënaqur nga shorti por nuk jam as i pakënaqur, ...

Modelja nxjerr mesazhet me Cristiano Ronaldon: Si tentoi të më joshte
Modelja venezueliane, Alexandra Mendez ka zbuluar mesazhet me përmbajtje seksuale, që i ka dërguar Cristiano Ronaldo, gjatë kohës kur luante te Reali i Madridit. Modelja me forma mahnitëse, ka zbuluar detaje nga ...
GazetaTema | 15-Mar-2019 20:21
Modelja venezueliane, Alexandra Mendez ka zbuluar mesazhet me përmbajtje seksuale, që i ka dërguar Cristiano Ronaldo, gjatë kohës kur luante te Reali i Madridit. Modelja me forma mahnitëse, ka zbuluar detaje nga ...

Atletico Madrid “denoncon” Ronaldon me precedentin për pezullim
Juventusi, pas gëzimit të kualifikimit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, mbetet i shqetësuar për skualifikimin e mundshëm të Cristiano Ronaldos. Festimi i tij provokues, në përgjigje të gjestit të Simeone, ka hapur ...
GazetaTema | 15-Mar-2019 11:38
Juventusi, pas gëzimit të kualifikimit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, mbetet i shqetësuar për skualifikimin e mundshëm të Cristiano Ronaldos. Festimi i tij provokues, në përgjigje të gjestit të Simeone, ka hapur ...

Ronaldo rrezikon përjashtimin nga Champions
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Champions League.
Top Channel | 15-Mar-2019 11:15
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Champions League.

Ronaldo rrezikon të dënohet për gjestin e bërë ndaj Atletico Madridit
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Ligën e Kampionëve. Ai rrezikon të dënohet nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 20:47
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Ligën e Kampionëve. Ai rrezikon të dënohet nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën ...

“Cristiano Ronaldo nuk do të kthehet në Madrid”
Legjenda e Interit, Christian Vieri, nuk beson se Cristiano Ronaldo do të kthehet në Real Madridit. Pas kthimit të Zinedine Zidane, janë rritur spekulimet për një kthim të mundshëm në Real Madrid edhe të 34-vjeçarit, ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 23:58
Legjenda e Interit, Christian Vieri, nuk beson se Cristiano Ronaldo do të kthehet në Real Madridit. Pas kthimit të Zinedine Zidane, janë rritur spekulimet për një kthim të mundshëm në Real Madrid edhe të 34-vjeçarit, ...

“Cristiano Ronaldo nuk do të kthehet në Madrid”
Legjenda e Interit, Christian Vieri, nuk beson se Cristiano Ronaldo do të kthehet në Real Madridit. Pas kthimit të Zinedine Zidane, janë rritur spekulimet për një kthim të mundshëm në Real Madrid edhe të 34-vjeçarit, ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 23:22
Legjenda e Interit, Christian Vieri, nuk beson se Cristiano Ronaldo do të kthehet në Real Madridit. Pas kthimit të Zinedine Zidane, janë rritur spekulimet për një kthim të mundshëm në Real Madrid edhe të 34-vjeçarit, ...

Pushtohet interneti me videon që vë në dyshim golin e Ronaldos
Goli i dytë i Cristiano Ronaldo-s ndaj Atletico Madrid është dhënë me ndihmën e teknologjisë së vijës fatale që sipas gjyqtarit, Bjorn Kuipers, topi i goditur me kokë nga sulmuesi ka kaluar vijën përpara se Jan Oblak ta ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 23:05
Goli i dytë i Cristiano Ronaldo-s ndaj Atletico Madrid është dhënë me ndihmën e teknologjisë së vijës fatale që sipas gjyqtarit, Bjorn Kuipers, topi i goditur me kokë nga sulmuesi ka kaluar vijën përpara se Jan Oblak ta ...

“Ronaldo është alien, por i gjithë ekipi luajti mirë kundër Atleticos”
Leonardo Bonucci, mbrojtësi i Juventusit – ka lavdëruar Cristiano Ronaldon për paraqitjen mbresëlënëse në Ligën e Kampionëve, kundër Atletico Madridit. Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 23:02
Leonardo Bonucci, mbrojtësi i Juventusit – ka lavdëruar Cristiano Ronaldon për paraqitjen mbresëlënëse në Ligën e Kampionëve, kundër Atletico Madridit. Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ...

Cristiano Ronaldo, lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve
Cristiano Ronaldo është vlerësuar si lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve. Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ndaj Atletico Madridit për ta kualifikuar Juventusin në ...
Flaka | 15-Mar-2019 22:56
Cristiano Ronaldo është vlerësuar si lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve. Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ndaj Atletico Madridit për ta kualifikuar Juventusin në ...

Ylli i Bayernit tregon arsyen pse refuzoi Real Madridin
Cristiano Ronaldo është vlerësuar si lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ndaj Atletico Madridit për ta kualifikuar Juventusin në çerekfinale ...
GazetaBlic | 15-Mar-2019 22:41
Cristiano Ronaldo është vlerësuar si lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ndaj Atletico Madridit për ta kualifikuar Juventusin në çerekfinale ...

Shpërblehet Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo është vlerësuar si lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ndaj Atletico Madridit për ta kualifikuar Juventusin në çerekfinale ...
Zeri | 15-Mar-2019 22:16
Cristiano Ronaldo është vlerësuar si lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ndaj Atletico Madridit për ta kualifikuar Juventusin në çerekfinale ...

Shpërblehet Cristiano Ronaldo
Publikuar: 19:14, 24 Qershor, 2017 Për herë të tretë me radhë, Cristiano Ronaldo është zgjedhur lojtari i ndeshjen në Kupën e Konfederatave. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka ndihmuar Portugalinë që të ...
TetovaSot | 24-Jun-2017 19:17
Publikuar: 19:14, 24 Qershor, 2017 Për herë të tretë me radhë, Cristiano Ronaldo është zgjedhur lojtari i ndeshjen në Kupën e Konfederatave. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka ndihmuar Portugalinë që të ...

Ronaldo rrezikon të dënohet për gjestin e bërë ndaj Atletico Madridit
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Ligën e Kampionëve. Ai rrezikon të dënohet nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 20:50
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Ligën e Kampionëve. Ai rrezikon të dënohet nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën ...

Modelja publikon komunikimin me Ronaldon
Modelja venezueliane, Alexandra Mendez ka zbuluar mesazhet me përmbajtje seksuale që thotë t’i ketë dërguar Cristiano Ronaldo, gjatë kohës kur ky luante te Reali i Madridit. Modelja me forma mahnitëse, ka zbuluar detaje ...
Koha.net | 15-Mar-2019 20:47
Modelja venezueliane, Alexandra Mendez ka zbuluar mesazhet me përmbajtje seksuale që thotë t’i ketë dërguar Cristiano Ronaldo, gjatë kohës kur ky luante te Reali i Madridit. Modelja me forma mahnitëse, ka zbuluar detaje ...

Ronaldo rrezikon të mos luaj në çerekfinalet e Çampionsit
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Champions League. Ai rrezikon skualifikimin nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën ...
InfoSport.mk | 15-Mar-2019 20:39
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Champions League. Ai rrezikon skualifikimin nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën ...

Bonucci, paralajmëron Juventusin: “Vetëm shikoni se çfarë i bëri Ajaxi Realit!”
Leonardo Bonucci, mbrojtësi i Juventusit – ka kërkuar urgjentisht nga shokët e skuadrës që të mos e nënvlerësojnë kundërshtarin e radhës në Ligën e Kampionëve, Ajaxin. Juventusi, që bëri përmbysje historike në Torino ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 20:39
Leonardo Bonucci, mbrojtësi i Juventusit – ka kërkuar urgjentisht nga shokët e skuadrës që të mos e nënvlerësojnë kundërshtarin e radhës në Ligën e Kampionëve, Ajaxin. Juventusi, që bëri përmbysje historike në Torino ...

Basti i Ronaldos për të “zënë” modelen venezueliane (Foto)
Alexandra Mendez, një modele e njohur venezueliane, ka zbuluar mesazhet me përmbajtje seksuale, që i ka dërguar Cristiano Ronaldo, gjatë kohës kur luante te Reali i Madridit. Modelja me forma mahnitëse, ka zbuluar ...
SuperSport | 15-Mar-2019 20:08
Alexandra Mendez, një modele e njohur venezueliane, ka zbuluar mesazhet me përmbajtje seksuale, që i ka dërguar Cristiano Ronaldo, gjatë kohës kur luante te Reali i Madridit. Modelja me forma mahnitëse, ka zbuluar ...

Lajm i papritur për Juventusin/ Ronaldo rrezikon përjashtimin nga Champions League!
Ylli i Juventusit, Kristiano Ronaldo rrezikon të përjashtohet nga Champions League, tani që kjo garë është në çerekfinale. UEFA vendosi të nisë hetimet për lojtarin portugez pas veprimeve në fushë në fund të ndeshjes ku ...
Dritare | 15-Mar-2019 19:45
Ylli i Juventusit, Kristiano Ronaldo rrezikon të përjashtohet nga Champions League, tani që kjo garë është në çerekfinale. UEFA vendosi të nisë hetimet për lojtarin portugez pas veprimeve në fushë në fund të ndeshjes ku ...

Atleticos nuk i del inati me Ronaldon, gati të bëjnë ankesën në UEFA
Atletico Madrid janë shumë të mërzitur reagimin e Cristiano Ronaldos në fundin e ndeshjes së kthimit. Sulmuesi portugez, arkitekti kryesor i rikthimit të Juventusit me një “hat-trick”, bëri një gjest të shëmtuar dhe të ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 19:45
Atletico Madrid janë shumë të mërzitur reagimin e Cristiano Ronaldos në fundin e ndeshjes së kthimit. Sulmuesi portugez, arkitekti kryesor i rikthimit të Juventusit me një “hat-trick”, bëri një gjest të shëmtuar dhe të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved