ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 12:50

VIDEO/ Topi i “tripletës”, shihni si feston CR7 me vogëlushen e tij!

VIDEO/ Topi i “tripletës”, shihni si feston CR7 me vogëlushen e tij!
Në shtëpinë e Ronaldos ka ende festë, shija e fitores kundër Atletico Madrid është ende e freskët. CR7 zhvilloi një mbrëmje të madhe në aspektin personal duke shënuar një “tripletë” golash që në Torino do të mbahet mend ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 11:39
Në shtëpinë e Ronaldos ka ende festë, shija e fitores kundër Atletico Madrid është ende e freskët. CR7 zhvilloi një mbrëmje të madhe në aspektin personal duke shënuar një “tripletë” golash që në Torino do të mbahet mend ...

Atletico Madrid “denoncon” Ronaldon me precedentin për pezullim
Juventusi, pas gëzimit të kualifikimit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, mbetet i shqetësuar për skualifikimin e mundshëm të Cristiano Ronaldos. Festimi i tij provokues, në përgjigje të gjestit të Simeone, ka hapur ...
GazetaTema | 15-Mar-2019 11:38
Juventusi, pas gëzimit të kualifikimit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, mbetet i shqetësuar për skualifikimin e mundshëm të Cristiano Ronaldos. Festimi i tij provokues, në përgjigje të gjestit të Simeone, ka hapur ...

Ronaldo rrezikon përjashtimin nga Champions
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Champions League.
Top Channel | 15-Mar-2019 11:15
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Champions League.

Ronaldo rrezikon të dënohet për gjestin e bërë ndaj Atletico Madridit
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Ligën e Kampionëve. Ai rrezikon të dënohet nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 20:47
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Ligën e Kampionëve. Ai rrezikon të dënohet nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën ...

Ronaldo ia jep topin e triumfit ndaj Atl.Madrid, vogëlushes së tij/VIDEO
Cristiano Ronaldo e ka ndarë të gjithë gëzimin e tij të mesjavës ne champions league, me familjen. Fillimisht bënë xhiron e rrjeteve sociale pamjet e partneres së tij Georgina Rodrigues e cila ishte e mbushur në lot në ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 11:59
Cristiano Ronaldo e ka ndarë të gjithë gëzimin e tij të mesjavës ne champions league, me familjen. Fillimisht bënë xhiron e rrjeteve sociale pamjet e partneres së tij Georgina Rodrigues e cila ishte e mbushur në lot në ...

“Cristiano Ronaldo nuk do të kthehet në Madrid”
Legjenda e Interit, Christian Vieri, nuk beson se Cristiano Ronaldo do të kthehet në Real Madridit. Pas kthimit të Zinedine Zidane, janë rritur spekulimet për një kthim të mundshëm në Real Madrid edhe të 34-vjeçarit, ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 23:22
Legjenda e Interit, Christian Vieri, nuk beson se Cristiano Ronaldo do të kthehet në Real Madridit. Pas kthimit të Zinedine Zidane, janë rritur spekulimet për një kthim të mundshëm në Real Madrid edhe të 34-vjeçarit, ...

Pushtohet interneti me videon që vë në dyshim golin e Ronaldos
Goli i dytë i Cristiano Ronaldo-s ndaj Atletico Madrid është dhënë me ndihmën e teknologjisë së vijës fatale që sipas gjyqtarit, Bjorn Kuipers, topi i goditur me kokë nga sulmuesi ka kaluar vijën përpara se Jan Oblak ta ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 23:05
Goli i dytë i Cristiano Ronaldo-s ndaj Atletico Madrid është dhënë me ndihmën e teknologjisë së vijës fatale që sipas gjyqtarit, Bjorn Kuipers, topi i goditur me kokë nga sulmuesi ka kaluar vijën përpara se Jan Oblak ta ...

“Ronaldo është alien, por i gjithë ekipi luajti mirë kundër Atleticos”
Leonardo Bonucci, mbrojtësi i Juventusit – ka lavdëruar Cristiano Ronaldon për paraqitjen mbresëlënëse në Ligën e Kampionëve, kundër Atletico Madridit. Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 23:02
Leonardo Bonucci, mbrojtësi i Juventusit – ka lavdëruar Cristiano Ronaldon për paraqitjen mbresëlënëse në Ligën e Kampionëve, kundër Atletico Madridit. Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ...

Cristiano Ronaldo, lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve
Cristiano Ronaldo është vlerësuar si lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve. Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ndaj Atletico Madridit për ta kualifikuar Juventusin në ...
Flaka | 15-Mar-2019 22:56
Cristiano Ronaldo është vlerësuar si lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve. Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ndaj Atletico Madridit për ta kualifikuar Juventusin në ...

Ylli i Bayernit tregon arsyen pse refuzoi Real Madridin
Cristiano Ronaldo është vlerësuar si lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ndaj Atletico Madridit për ta kualifikuar Juventusin në çerekfinale ...
GazetaBlic | 15-Mar-2019 22:41
Cristiano Ronaldo është vlerësuar si lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ndaj Atletico Madridit për ta kualifikuar Juventusin në çerekfinale ...

Shpërblehet Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo është vlerësuar si lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ndaj Atletico Madridit për ta kualifikuar Juventusin në çerekfinale ...
Zeri | 15-Mar-2019 22:16
Cristiano Ronaldo është vlerësuar si lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve Ronaldo shënoi het-trik dhe përmbysi rezultatin e ndeshjes së parë ndaj Atletico Madridit për ta kualifikuar Juventusin në çerekfinale ...

Shpërblehet Cristiano Ronaldo
Publikuar: 19:14, 24 Qershor, 2017 Për herë të tretë me radhë, Cristiano Ronaldo është zgjedhur lojtari i ndeshjen në Kupën e Konfederatave. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka ndihmuar Portugalinë që të ...
TetovaSot | 24-Jun-2017 19:17
Publikuar: 19:14, 24 Qershor, 2017 Për herë të tretë me radhë, Cristiano Ronaldo është zgjedhur lojtari i ndeshjen në Kupën e Konfederatave. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka ndihmuar Portugalinë që të ...

Leonardo Bonucci:”Ata janë të aftë, plot me talent, dinamikë dhe eliminuan Real Madridin”
Lojtari i Juventus, Leonardo Bonucci kometoi për Sport Mesiaset, përballjen ndaj Ajax në fazë e 1/8 që është hedhur sot për Ligën e Kampionëve . Mbrëmja e 9 prillit fillon me sfidën e Juventus kundër ekipit të Ajax në ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 20:59
Lojtari i Juventus, Leonardo Bonucci kometoi për Sport Mesiaset, përballjen ndaj Ajax në fazë e 1/8 që është hedhur sot për Ligën e Kampionëve . Mbrëmja e 9 prillit fillon me sfidën e Juventus kundër ekipit të Ajax në ...

Ronaldo rrezikon të dënohet për gjestin e bërë ndaj Atletico Madridit
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Ligën e Kampionëve. Ai rrezikon të dënohet nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 20:50
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Ligën e Kampionëve. Ai rrezikon të dënohet nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën ...

Ronaldo rrezikon të mos luaj në çerekfinalet e Çampionsit
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Champions League. Ai rrezikon skualifikimin nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën ...
InfoSport.mk | 15-Mar-2019 20:39
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo është në hetim për gjestin e pahijshëm që bëri në fund të ndeshjes kundër Atletico Madrid në Champions League. Ai rrezikon skualifikimin nga kjo garë që ndodhet tashmë në fazën ...

Lajm i papritur për Juventusin/ Ronaldo rrezikon përjashtimin nga Champions League!
Ylli i Juventusit, Kristiano Ronaldo rrezikon të përjashtohet nga Champions League, tani që kjo garë është në çerekfinale. UEFA vendosi të nisë hetimet për lojtarin portugez pas veprimeve në fushë në fund të ndeshjes ku ...
Dritare | 15-Mar-2019 19:45
Ylli i Juventusit, Kristiano Ronaldo rrezikon të përjashtohet nga Champions League, tani që kjo garë është në çerekfinale. UEFA vendosi të nisë hetimet për lojtarin portugez pas veprimeve në fushë në fund të ndeshjes ku ...

Atleticos nuk i del inati me Ronaldon, gati të bëjnë ankesën në UEFA
Atletico Madrid janë shumë të mërzitur reagimin e Cristiano Ronaldos në fundin e ndeshjes së kthimit. Sulmuesi portugez, arkitekti kryesor i rikthimit të Juventusit me një “hat-trick”, bëri një gjest të shëmtuar dhe të ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 19:45
Atletico Madrid janë shumë të mërzitur reagimin e Cristiano Ronaldos në fundin e ndeshjes së kthimit. Sulmuesi portugez, arkitekti kryesor i rikthimit të Juventusit me një “hat-trick”, bëri një gjest të shëmtuar dhe të ...

Ja çfarë thotë Zidane për golat e Ronaldos ndaj Atleticos
Zinedine Zidane ka thënë se nuk është befasuar aspak nga paraqitja e Cristiano Ronaldos kundër Atletico Madrid. Trajneri francez që me Ronaldon te Real Madrid ka fituar të gjithë tituj, është pyetur për paraqitjen e 34 ...
Lexo | 15-Mar-2019 19:33
Zinedine Zidane ka thënë se nuk është befasuar aspak nga paraqitja e Cristiano Ronaldos kundër Atletico Madrid. Trajneri francez që me Ronaldon te Real Madrid ka fituar të gjithë tituj, është pyetur për paraqitjen e 34 ...

Bayern pranë marrëveshjes historike me sponsorin e ri
Gjigantët e Seria A-së kanë dhënë një premtim për Paulo Dybala, pasi ata po bëjnë më të mirën që ai ti jetë i sigurt në klub. Dybala nuk ka filluar ndeshjen e Juventusit kundër Atletico Madrid po u inkuadrua në minutën ...
GazetaBlic | 15-Mar-2019 18:34
Gjigantët e Seria A-së kanë dhënë një premtim për Paulo Dybala, pasi ata po bëjnë më të mirën që ai ti jetë i sigurt në klub. Dybala nuk ka filluar ndeshjen e Juventusit kundër Atletico Madrid po u inkuadrua në minutën ...

Cristiano Ronaldo ka një lajm të keq për Ajaxin
Cristiano Ronaldo ka një bilanc fantastik të golave në ballafaqime me Ajaxin në Ligën e Kampionëve. Cristiano Ronaldo do të paraqesë rrezikun kryesor për Ajaxin në duelin e tyre me Juventusin në çerekfinalen e Ligës së ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 16:27
Cristiano Ronaldo ka një bilanc fantastik të golave në ballafaqime me Ajaxin në Ligën e Kampionëve. Cristiano Ronaldo do të paraqesë rrezikun kryesor për Ajaxin në duelin e tyre me Juventusin në çerekfinalen e Ligës së ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved