ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/07/2019 07:10

Albumi “Super Plus” renditet i pari në Gjermani, Azet: Suksesin ia dedikoj babait tim të ndjerë

Albumi “Super Plus” renditet i pari në Gjermani, Azet: Suksesin ia dedikoj babait tim të ndjerë
Reperi i njohur shqiptar, Azet, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në tregun gjerman. Së fundmi, albumi i tij i ri “Super Plus” është renditur në vendin e parë në listën e albumeve më të shitura në “Official German ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 23:03
Reperi i njohur shqiptar, Azet, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në tregun gjerman. Së fundmi, albumi i tij i ri “Super Plus” është renditur në vendin e parë në listën e albumeve më të shitura në “Official German ...

Dua Lipa tërheqëse edhe me pizhame
Këngëtarja e njohur, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në tregun ndërkombëtar të muzikës. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 22:36
Këngëtarja e njohur, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në tregun ndërkombëtar të muzikës. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme ...

Dafina Zeqiri me video provokuese në Instagram, vë në pah këmbët atraktive dhe tatuazhet e shumta
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është një prej këngëtareve më të pëlqyera të tregut muzikor vendor. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 21:21
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është një prej këngëtareve më të pëlqyera të tregut muzikor vendor. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga ...

Bashkëpunim surprizë! Rita Ora sjell këngën e re me artistet Anitta dhe Sofia Reyes
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po vazhdon të mbajë turneun e saj të koncerteve, në promovim të albumit të saj të ri “Phoenix”. Së fundmi ajo mbajti një koncert në Oskana të Japonisë, ku ka argëtuar ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 20:15
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po vazhdon të mbajë turneun e saj të koncerteve, në promovim të albumit të saj të ri “Phoenix”. Së fundmi ajo mbajti një koncert në Oskana të Japonisë, ku ka argëtuar ...

Ndryshimi drastik i “Sofisë” së “Zonë e Lirë” (Foto)
E kemi parë prej kohësh teksa shfaqet në emisionin “Zonë e Lirë” me flokë të gjata dhe bionde. Është fjala për Xheni Brahajn, e njohur ndryshe si “Sofia e Zonë e Lirë”. View this post on Instagram New look : ...
TV Klan | 15-Mar-2019 22:26
E kemi parë prej kohësh teksa shfaqet në emisionin “Zonë e Lirë” me flokë të gjata dhe bionde. Është fjala për Xheni Brahajn, e njohur ndryshe si “Sofia e Zonë e Lirë”. View this post on Instagram New look : ...

Amber Heard në krahët e regjizorit argjentinas
Ish-gruaja e Johnny Deppit, Amber Heard, është parë teksa shkëmben puthje me regjisorin, Andy Muschietti. Aktorja u fotografua teksa ishte në krah të regjisorit 32-vjeçar argjentinas në rrugët e Los Angelosit jashtë ...
Lapsi | 15-Mar-2019 18:49
Ish-gruaja e Johnny Deppit, Amber Heard, është parë teksa shkëmben puthje me regjisorin, Andy Muschietti. Aktorja u fotografua teksa ishte në krah të regjisorit 32-vjeçar argjentinas në rrugët e Los Angelosit jashtë ...

Irina Shayk nuk po mund të përballoj presionin e paparacëve, mbulon fytyrën me xhaketë
Pas kaq shumë spekulimeve rreth marrëdhënies midis aktorit Bradley Cooper dhe këngëtares Lady Gaga, Irina Shayk nuk po mund të durojë më presionin e mediave. Bukuroshja ruse së bashku me partnerin me të cilin ka vajzën ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 16:01
Pas kaq shumë spekulimeve rreth marrëdhënies midis aktorit Bradley Cooper dhe këngëtares Lady Gaga, Irina Shayk nuk po mund të durojë më presionin e mediave. Bukuroshja ruse së bashku me partnerin me të cilin ka vajzën ...

Bleona tregon arsyen pse është “beqare” (FOTO)
Bleona Qerreti ka bërë një deklaratë të fortë në rrjetet sociale për të qenit beqare Këngëtarja ka qenë e martuar për disa vite me biznesmenin shqiptar në Amerikë, Gani Bardha. Por, ka vite që ajo është “single” dhe se ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 23:48
Bleona Qerreti ka bërë një deklaratë të fortë në rrjetet sociale për të qenit beqare Këngëtarja ka qenë e martuar për disa vite me biznesmenin shqiptar në Amerikë, Gani Bardha. Por, ka vite që ajo është “single” dhe se ...

Bleona tregon arsyen pse është “beqare”
Bleona Qerreti ka bërë një deklaratë të fortë në rrjetet sociale për të qenit beqare Këngëtarja ka qenë e martuar për disa vite me biznesmenin shqiptar në Amerikë, Gani Bardha. Por, ka vite që ajo është “single” dhe se ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 23:31
Bleona Qerreti ka bërë një deklaratë të fortë në rrjetet sociale për të qenit beqare Këngëtarja ka qenë e martuar për disa vite me biznesmenin shqiptar në Amerikë, Gani Bardha. Por, ka vite që ajo është “single” dhe se ...

Albumi “Super Plus” renditet i pari në Gjermani, Azet: Suksesin ia dedikoj babait tim të ndjerë
Reperi i njohur shqiptar, Azet, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në tregun gjerman. Së fundmi, albumi i tij i ri “Super Plus” është renditur në vendin e parë në listën e albumeve më të shitura në “Official German ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 23:10
Reperi i njohur shqiptar, Azet, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në tregun gjerman. Së fundmi, albumi i tij i ri “Super Plus” është renditur në vendin e parë në listën e albumeve më të shitura në “Official German ...

Dua Lipa tërheqëse edhe me pizhame
Këngëtarja e njohur, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në tregun ndërkombëtar të muzikës. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 22:50
Këngëtarja e njohur, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në tregun ndërkombëtar të muzikës. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme ...

Tayna tepër e “nxehtë” në bikine
Reperja Tayna pos këngëve shquhet edhe për format e saj seksi trupore Se është e tillë e tregon një foto e fundit që reperja e ka postuar në rrjetet sociale, e ku ajo është e veshur në bikine. Pas lansimit të këngës ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 22:49
Reperja Tayna pos këngëve shquhet edhe për format e saj seksi trupore Se është e tillë e tregon një foto e fundit që reperja e ka postuar në rrjetet sociale, e ku ajo është e veshur në bikine. Pas lansimit të këngës ...

Pas Johnny Deppit, Amber Heard me të dashur të ri
Ish-gruaja e Johnny Deppit, Amber Heard, është parë teksa shkëmben puthje me regjisorin, Andy Muschietti. Aktorja u fotografua teksa ishte në krah të regjisorit 32-vjeçar argjentinas në rrugët e Los Angelosit jashtë ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 14:52
Ish-gruaja e Johnny Deppit, Amber Heard, është parë teksa shkëmben puthje me regjisorin, Andy Muschietti. Aktorja u fotografua teksa ishte në krah të regjisorit 32-vjeçar argjentinas në rrugët e Los Angelosit jashtë ...

Azet ia dedikon suksesin e albumit të ri babait që e humbi para pak ditësh
Azet pak ditë pas vdekjes së babait, ka bërë postimin emocionues. Azet përmes rrjeteve sociale kishte bërë të ditur që babai i tij ndërroi jetë, shkruan lajmi.net. Përmes postimit të fundit, reperi bën të ditur që ...
Zeri | 15-Mar-2019 21:54
Azet pak ditë pas vdekjes së babait, ka bërë postimin emocionues. Azet përmes rrjeteve sociale kishte bërë të ditur që babai i tij ndërroi jetë, shkruan lajmi.net. Përmes postimit të fundit, reperi bën të ditur që ...

Dafina Zeqiri me video provokuese në Instagram, vë në pah këmbët atraktive dhe tatuazhet e shumta
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është një prej këngëtareve më të pëlqyera të tregut muzikor vendor. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 21:30
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është një prej këngëtareve më të pëlqyera të tregut muzikor vendor. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga ...

Grimeri shqiptar, Mario Dedivanovic dika çdo centimetër të shtëpisë së Kim Kardashian
Mario Dedivanovic është një ndër grimerët më të mirë shqiptar dhe jo vetëm kaq. Ai është “make-up” artisti edhe i një prej femrave më të famshme në planetin tokë, yllit Kim Kardashian. Dyshja janë aq të afërt, sa që ai ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 11:59
Mario Dedivanovic është një ndër grimerët më të mirë shqiptar dhe jo vetëm kaq. Ai është “make-up” artisti edhe i një prej femrave më të famshme në planetin tokë, yllit Kim Kardashian. Dyshja janë aq të afërt, sa që ai ...

Kështu feston Tayna për 2 milionët e këngës së re
Tayna ka shënuar një sukses të ri me këngën “Kce”. Tayna ka dy ditë që ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Kce”, të cilit ia ka shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net. Pas publikimit të këngës, reperja ...
Ina-Online | 15-Mar-2019 19:22
Tayna ka shënuar një sukses të ri me këngën “Kce”. Tayna ka dy ditë që ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Kce”, të cilit ia ka shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net. Pas publikimit të këngës, reperja ...

Barack Obama jep një mesazh të fuqishëm pas sulmit terrorist në Zelandë të Re
Ish-presidenti i SHBA-ve, Barack Obama ka reaguar me anë të një postimi në Instagram për sulmin terrorist që ndodhi në dy xhamitë në Zelandë të Re, ku mbetën të vdekur 49 persona. Obama kishte shkruar se çdo njeri e ka ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 18:20
Ish-presidenti i SHBA-ve, Barack Obama ka reaguar me anë të një postimi në Instagram për sulmin terrorist që ndodhi në dy xhamitë në Zelandë të Re, ku mbetën të vdekur 49 persona. Obama kishte shkruar se çdo njeri e ka ...

A jeni gati për Tunën? (FOTO)
Edhe pse e sëmurë, Tuna nuk është zmbrapsur nga dashuria e saj për muzikën dhe fansat dhe po i shkon deri në fund punës së saj. Në Instagram ajo i ka njoftuar ndjekësit se ka mbetur edhe pak kohë deri te publikimi i ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 17:47
Edhe pse e sëmurë, Tuna nuk është zmbrapsur nga dashuria e saj për muzikën dhe fansat dhe po i shkon deri në fund punës së saj. Në Instagram ajo i ka njoftuar ndjekësit se ka mbetur edhe pak kohë deri te publikimi i ...

Teuta shkëlqen krah Adonisit në premierën e filmit të ri
Filmi ‘Një tregim Prishtine’, premiera e të cilit është lansuar tashmë në rrjetin e kinemave shqipare është angazhimi më i ri në karrierë për aktoren Teuta Krasniqi. E mbrëmë, ky film e pati premierën private me ftesa. ...
Prive | 15-Mar-2019 17:47
Filmi ‘Një tregim Prishtine’, premiera e të cilit është lansuar tashmë në rrjetin e kinemave shqipare është angazhimi më i ri në karrierë për aktoren Teuta Krasniqi. E mbrëmë, ky film e pati premierën private me ftesa. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved