ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 13:31

Makina përfundon në kanal, humb jetën një 17-vjeçare

Makina përfundon në kanal, humb jetën një 17-vjeçare
Një adoleshente 17-vjeçare ka humbur jetën për shkak të një aksidenti rrugor të ndodhur pasditen e kësaj të premteje, teksa udhëtonte në një automjet të drejtuar nga një tjetër bashkëmoshatar.
Top Channel | 15-Mar-2019 20:59
Një adoleshente 17-vjeçare ka humbur jetën për shkak të një aksidenti rrugor të ndodhur pasditen e kësaj të premteje, teksa udhëtonte në një automjet të drejtuar nga një tjetër bashkëmoshatar.

Vlorë/ Makina përfundon në kanal, ndërron jetë maturantja
Një ngjarje e rëndë kan ndodhur para pak minutave. Është një aksident i cili ka ndodhur në Borsh dhe ka marrë jetën një maturante. Viktima është identifikuar si Analuzia Duro. Mësohet se vajza e re ishte duke ngarë ...
Telegraf | 15-Mar-2019 18:15
Një ngjarje e rëndë kan ndodhur para pak minutave. Është një aksident i cili ka ndodhur në Borsh dhe ka marrë jetën një maturante. Viktima është identifikuar si Analuzia Duro. Mësohet se vajza e re ishte duke ngarë ...

Aksident në Borsh, makina bie në kanal, vdes 17-vjeçarja
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Borsh. Raportohet për një aksident ku ka humbur jetën një maturante 18-vjeçare e identifikur si Analuiza Duro. Burime të “BalkanWeb” bëjnë me dije se vajza e re ishte ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 17:57
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Borsh. Raportohet për një aksident ku ka humbur jetën një maturante 18-vjeçare e identifikur si Analuiza Duro. Burime të “BalkanWeb” bëjnë me dije se vajza e re ishte ...

Makina del nga rruga, humb jetën 17 vjeçarja në Sarandë
Një 17-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndpdhur pasditen e kësaj të premtje në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur mbi Shkallë, ku shtetasi R.Dh., 19 vjeç, duke drejtuar automjetin ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 18:13
Një 17-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndpdhur pasditen e kësaj të premtje në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur mbi Shkallë, ku shtetasi R.Dh., 19 vjeç, duke drejtuar automjetin ...

Aksident në Sarandë, humb jetën 17-vjeçarja
Një adoleshente ka humbur jetën pasditen e sotme në një aksident në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur mbi Shkallë rreth orës 17:20 minuta ku ka humbur jetën shtetasja me iniciale A.D, 17-vjeçe, banuese në ...
Lapsi | 15-Mar-2019 18:34
Një adoleshente ka humbur jetën pasditen e sotme në një aksident në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur mbi Shkallë rreth orës 17:20 minuta ku ka humbur jetën shtetasja me iniciale A.D, 17-vjeçe, banuese në ...

Mjeti humb kontrollin, vdes adoleshentja
Rreth orës 17:20, në vendin e quajtur mbi Shkallë, shtetasi R.Dh., 19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip ”Audi”, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal, ku për pasojë ka humbur jetën shtetasja pasagjere A.D., ...
Gazeta Shqip | 15-Mar-2019 18:09
Rreth orës 17:20, në vendin e quajtur mbi Shkallë, shtetasi R.Dh., 19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip ”Audi”, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal, ku për pasojë ka humbur jetën shtetasja pasagjere A.D., ...

Aksident i rëndë, nëna humb jetën, vajza në “luftë” me vdekjen
Mesditën e sotme një grua ka humbur jetën në një aksident në aksin rrugor të ndodhur në aksin Shkodër-Koplik. Ndërsa raportohet se vajza e saj, e cila është shtatzënë është në gjendje të rendë. Aksidenti ka ndodhur në ...
TetovaSot | 16-Mar-2019 00:05
Mesditën e sotme një grua ka humbur jetën në një aksident në aksin rrugor të ndodhur në aksin Shkodër-Koplik. Ndërsa raportohet se vajza e saj, e cila është shtatzënë është në gjendje të rendë. Aksidenti ka ndodhur në ...

Përplasje tragjike në Koplik, humb jetën 26 vjeçari
Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor në Koplik. Dy automjete, njëra e tipit “Benz” dhe tjetra “Volkswagen” janë përplasur rreth orës 12:00 në aksin rrugor ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 12:53
Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor në Koplik. Dy automjete, njëra e tipit “Benz” dhe tjetra “Volkswagen” janë përplasur rreth orës 12:00 në aksin rrugor ...

Makina bie në kanal, humb jetën 17 vjeçarja në Borsh
Një 17 vjeçare ka humbur jetën pasditene sotme në Borsh. Policia njofton se automjeti që drejtohej nga një 19 vjeçar ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal për pasojë ka humbur jetën adoleshentja me iniciale ...
ABCNews | 15-Mar-2019 18:08
Një 17 vjeçare ka humbur jetën pasditene sotme në Borsh. Policia njofton se automjeti që drejtohej nga një 19 vjeçar ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal për pasojë ka humbur jetën adoleshentja me iniciale ...

Makina bie në kanal, ndërron jetë 17-vjeçarja në Borsh
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 17:50 në Borsh, teksa mësohet se një 17-vjeçare e identifikur si Analuiza Duro ka humbur jetën. Sipas informacioneve paraprake, vajza e re udhëtonte së bashku me një 19 vjeçar, ...
Politiko | 15-Mar-2019 18:15
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 17:50 në Borsh, teksa mësohet se një 17-vjeçare e identifikur si Analuiza Duro ka humbur jetën. Sipas informacioneve paraprake, vajza e re udhëtonte së bashku me një 19 vjeçar, ...

Makina bie në kanal, humbet jetën 17-vjeçarja
Një adoleshente ka humbur jetën në një aksident të rëndë të ndodhur në Borsh pasditen e sotme rreth orës 17:20. Mësohet se viktima është 17-vjeçarja me iniciale A.D. Ajo ishte pasagjere në një makinë Audi që drejtohej ...
TV Klan | 15-Mar-2019 18:08
Një adoleshente ka humbur jetën në një aksident të rëndë të ndodhur në Borsh pasditen e sotme rreth orës 17:20. Mësohet se viktima është 17-vjeçarja me iniciale A.D. Ajo ishte pasagjere në një makinë Audi që drejtohej ...

Makina përfundon në kanal, vdes maturantja
Një ngjarje e rëndë kan ndodhur para pak minutave. Është një aksident i vili ka ndodhur në Borsh, ku ka humbur jetën një maturante. Viktima është identifikuar si Analuzia Duro. Mësohet se vajza e re ishte duke ngarë ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 18:13
Një ngjarje e rëndë kan ndodhur para pak minutave. Është një aksident i vili ka ndodhur në Borsh, ku ka humbur jetën një maturante. Viktima është identifikuar si Analuzia Duro. Mësohet se vajza e re ishte duke ngarë ...

Aksidenti në Shkodër, identifikohet viktima e i plagosuri
Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Shkodër- Koplik në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplik i Sipërm. Nga aksidenti mësohet se ka vdekur 26-vjeçari Nikola Sokolja ndërsa ka mbetur i plagosur Lekë ...
Telegraf | 15-Mar-2019 12:47
Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Shkodër- Koplik në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplik i Sipërm. Nga aksidenti mësohet se ka vdekur 26-vjeçari Nikola Sokolja ndërsa ka mbetur i plagosur Lekë ...

Aksident i rëndë në Borsh, vdes 17-vjeçarja
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e premte në afërsi të Borshit në Sarandë, në vendin e quajtur mbi Shkallë. Mësohet se një makinë me shofer shtetasin R.Dh, 19 vjeç ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal. ...
Dritare | 15-Mar-2019 18:13
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e premte në afërsi të Borshit në Sarandë, në vendin e quajtur mbi Shkallë. Mësohet se një makinë me shofer shtetasin R.Dh, 19 vjeç ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal. ...

Aksidenti i rëndë, humb jetën 17-vjecarja
Rreth orës 17:20, në vendin e quajtur mbi Shkallë në Borsh, shtetasi R.Dh., 19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip ”Audi”, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal, ku për pasojë ka humbur jetën shtetësja ...
Saranda Web | 15-Mar-2019 18:09
Rreth orës 17:20, në vendin e quajtur mbi Shkallë në Borsh, shtetasi R.Dh., 19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip ”Audi”, ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në kanal, ku për pasojë ka humbur jetën shtetësja ...

(VIDEO) Aksidenti i rëndë në Shkodër, identifikohet viktima dhe i plagosuri
Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditen e sotme në aksin rrugor Shkodër – Koplik në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplik i Sipërm. Nga përplasja mësohet se ka vdekur 26-vjeçari Nikola Sokolja ndërsa ka mbetur i plagosur ...
Lapsi | 15-Mar-2019 14:04
Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditen e sotme në aksin rrugor Shkodër – Koplik në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplik i Sipërm. Nga përplasja mësohet se ka vdekur 26-vjeçari Nikola Sokolja ndërsa ka mbetur i plagosur ...

Bie makina në Borsh, ndërron jetë 17-vjeçarja
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur mbi Shkallë, në Borsh. Raportohet për një aksident ku ka humbur jetën një 17-vjeçare e identifikur si Analuiza Duro. Adoleshentja ishte pasagjere në ...
Java News | 15-Mar-2019 18:09
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur mbi Shkallë, në Borsh. Raportohet për një aksident ku ka humbur jetën një 17-vjeçare e identifikur si Analuiza Duro. Adoleshentja ishte pasagjere në ...

Aksident i rëndë në Shkodër, vdes në vend 26-vjeçari (EMRI & VIDEO)
Një i vdekur dhe një i plagosur është bilanci i një aksidenti tragjik të ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Koplik, mesditën e kësaj të premte. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplikut të Sipërm, teksa ...
Gazeta Shqip | 15-Mar-2019 12:52
Një i vdekur dhe një i plagosur është bilanci i një aksidenti tragjik të ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Koplik, mesditën e kësaj të premte. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplikut të Sipërm, teksa ...

Humb jetën në aksident 26-vjeçari
Një person humbi jetën dhe një tjetër u plagos, pas një aksidenti të ndodhur në Dibër. Sipas të dhënave të policisë, aksidenti ka ndodhur në fshatin Lurë e Vjetër kur makina tip “Land Rover” me drejtues Ndriçim Çuku 30 ...
VizionPlus | 03-Apr-2016 11:43
Një person humbi jetën dhe një tjetër u plagos, pas një aksidenti të ndodhur në Dibër. Sipas të dhënave të policisë, aksidenti ka ndodhur në fshatin Lurë e Vjetër kur makina tip “Land Rover” me drejtues Ndriçim Çuku 30 ...

VIDEO/ Aksidenti me 1 të vdekur dhe 3 të plagosur në Shkodër, pamjet e para
SHKODER Një person ka vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Shkodër-Koplik. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplik i Sipërm, teksa mjeti tip “Benz” është ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 12:12
SHKODER Një person ka vdekur dhe tre të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin rrugor Shkodër-Koplik. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplik i Sipërm, teksa mjeti tip “Benz” është ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved