ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 13:00

DETAJET/ Si i ‘fundosi’ fajdexhinjtë e Shkodrës ish-Prefekti. Djemtë e tij ishin ‘peng’ i borxheve të mëdha për bixhoz

DETAJET/ Si i ‘fundosi’ fajdexhinjtë e Shkodrës ish-Prefekti. Djemtë e tij ishin ‘peng’ i borxheve të mëdha për bixhoz
Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë arrestuar pas një ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 19:16
Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë arrestuar pas një ...

Policia aksion anti fajde në Shkodër, sekuestrohen gjysmë milioni euro
12 persona u arrestuan me akuza të pastrimit të parave dhe aktiviteteve financiare të paligjshme 12 persona të akuzuar për fajde dhe pastrim parash janë vënë në pranga pas një operacioni të policisë së shtetit, që ...
Telegraf | 15-Mar-2019 14:47
12 persona u arrestuan me akuza të pastrimit të parave dhe aktiviteteve financiare të paligjshme 12 persona të akuzuar për fajde dhe pastrim parash janë vënë në pranga pas një operacioni të policisë së shtetit, që ...

Djemtë e ish prefektit të varur nga bixhozi, si u dekonspirua banda e fajdeve
Grupi i rrezikshëm i fajdexhinjve të Shkodrës me 12 të arrestuar dhe 3 të tjerë të shpallur në kërkim, është zbuluar pas denoncimit të bërë nga ish-prefekti i qarkut të Shkodrës Paulin Radovani. Ish-prefekti kishte ...
VizionPlus | 14-Mar-2019 18:32
Grupi i rrezikshëm i fajdexhinjve të Shkodrës me 12 të arrestuar dhe 3 të tjerë të shpallur në kërkim, është zbuluar pas denoncimit të bërë nga ish-prefekti i qarkut të Shkodrës Paulin Radovani. Ish-prefekti kishte ...

Detaje/ Denoncimi i ish-prefektit fundosi fajdexhinjtë e Shkodrës
Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë arrestuar pas një ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 16:46
Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë arrestuar pas një ...

Zbardhen emrat e të arrestuarve në bandën e fajdeve në Shkodër
Janë zbardhur emrat e e 12 anëtarëve të bandës dhe ka shpallur në kërkim 3 të tjerë, të cilët janë arrestuar këtë të enjte nga operacioni i koduar “Maranaj”. Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para ...
VizionPlus | 14-Mar-2019 17:50
Janë zbardhur emrat e e 12 anëtarëve të bandës dhe ka shpallur në kërkim 3 të tjerë, të cilët janë arrestuar këtë të enjte nga operacioni i koduar “Maranaj”. Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para ...

Zbulohet roli i policit Lohja në grupin e fajdeve të Shkodrës
Tvklan.al zbulon rolin policit Ergys Lohja që u pezullua nga detyra pas goditjes së grupit kriminal të fajdeve në Shkodër, ku u arrestuan 12 persona. Duke qenë inspektor i policisë zonale, Ergys Lohja kishte dijeni për ...
TV Klan | 15-Mar-2019 20:31
Tvklan.al zbulon rolin policit Ergys Lohja që u pezullua nga detyra pas goditjes së grupit kriminal të fajdeve në Shkodër, ku u arrestuan 12 persona. Duke qenë inspektor i policisë zonale, Ergys Lohja kishte dijeni për ...

Rrjeti i fajdeve në Shkodër, zbardhen emrat e 12 të arrestuarve
“BalkanWeb” zbardh emrat e 12 personave të përfshirë në rrjetin e fajdeve në qytetin e Shkodrës. Në kuadër të opoeracionit “Maranai” të finalizuar sot mësohet të jenë arrestuar shtetasit 1. Byrhan. Alija. 61 vjec nga ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 16:22
“BalkanWeb” zbardh emrat e 12 personave të përfshirë në rrjetin e fajdeve në qytetin e Shkodrës. Në kuadër të opoeracionit “Maranai” të finalizuar sot mësohet të jenë arrestuar shtetasit 1. Byrhan. Alija. 61 vjec nga ...

Si funksiononte grupi i fajdexhinjve
Në grupin që jepte hua në Shkodër me interesa deri 20% mendohet se janë përfshirë shumë persona. Nga burime të ABC News mësohet se aktiviteti kriminal është shtrirë në disa institucione të Shkodrës dhe të Tiranës, si ...
TV Klan | 15-Mar-2019 14:11
Në grupin që jepte hua në Shkodër me interesa deri 20% mendohet se janë përfshirë shumë persona. Nga burime të ABC News mësohet se aktiviteti kriminal është shtrirë në disa institucione të Shkodrës dhe të Tiranës, si ...

Operacioni ndaj grupit të fajdeve, vepronte në institucione të Shkodrës dhe të Tiranës
Aktiviteti kriminal i grupit të fajdeve është i shtrirë në disa institucione të Shkodrës dhe të Tiranës. Mësohet nga burime të Abc News se personat e përfshirë në këtë skemë janë më shumë se 22 vetë. Në grupin që jepte ...
ABCNews | 15-Mar-2019 12:07
Aktiviteti kriminal i grupit të fajdeve është i shtrirë në disa institucione të Shkodrës dhe të Tiranës. Mësohet nga burime të Abc News se personat e përfshirë në këtë skemë janë më shumë se 22 vetë. Në grupin që jepte ...

Grupi i fajdexhinjve në Shkodër, publikohen emrat e të ndaluarve
Policia ka zbardhur emrat e 12 personave të përfshirë në rrjetin e fajdeve në qytetin e Shkodrës. Në kuadër të opoeracionit “Maranai” të finalizuar sot mësohet të jenë arrestuar shtetasit 1. Byrhan Alija 61 vjeç nga ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 17:22
Policia ka zbardhur emrat e 12 personave të përfshirë në rrjetin e fajdeve në qytetin e Shkodrës. Në kuadër të opoeracionit “Maranai” të finalizuar sot mësohet të jenë arrestuar shtetasit 1. Byrhan Alija 61 vjeç nga ...

FOTO/ Kush është ish-drejtori i LSI tek Patentat, që u arrestua si pjesë e skemës së Fajdeve?! Emri
Një ndër personat për të cilët është prerë urdhër arresti për skemën e fajdeve në Shkodër është kapur në Morinë teksa tentonte të kalonte kufirin. Një person u arrestua pasi policia publikoi rezultatet e operacionit. ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 15:30
Një ndër personat për të cilët është prerë urdhër arresti për skemën e fajdeve në Shkodër është kapur në Morinë teksa tentonte të kalonte kufirin. Një person u arrestua pasi policia publikoi rezultatet e operacionit. ...

Zbulohet roli i policit Lohja në grupin e fajdeve të Shkodrës
Tvklan.al zbulon rolin policit Ergys Lohja që u pezullua nga detyra pas goditjes së grupit kriminal të fajdeve në Shkodër, ku u arrestuan 12 persona. Duke qenë inspektor i policisë zonale, Ergys Lohja kishte dijeni për ...
Java News | 15-Mar-2019 21:18
Tvklan.al zbulon rolin policit Ergys Lohja që u pezullua nga detyra pas goditjes së grupit kriminal të fajdeve në Shkodër, ku u arrestuan 12 persona. Duke qenë inspektor i policisë zonale, Ergys Lohja kishte dijeni për ...

Banda e fajdeve/ Ja ish-kancelari i Gjykatës dhe ish-drejtori i Patentave që u arrestuan
Mes 12 personave të arrestuar për fajde janë ish-kancelari i Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, Artan Dragani, si dhe ish-kreu i Drejtorisë së Patentave në Shkodër, Ilir Sokoli. Por nga hetimet e kryera nga Ministria ...
Dritare | 15-Mar-2019 15:09
Mes 12 personave të arrestuar për fajde janë ish-kancelari i Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, Artan Dragani, si dhe ish-kreu i Drejtorisë së Patentave në Shkodër, Ilir Sokoli. Por nga hetimet e kryera nga Ministria ...

Fajdexhinjtë/ Kapet në Morinë 38-vjeçari nga Shkodra
SHKODËR Një ndër personat për të cilët është prerë urdhër arresti për skemën e fajdeve në Shkodër është kapur në Morinë teksa tentonte të kalonte kufirin. Sipas të dhënave zyrtare, në kuadër të operacionit të koduar ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 13:29
SHKODËR Një ndër personat për të cilët është prerë urdhër arresti për skemën e fajdeve në Shkodër është kapur në Morinë teksa tentonte të kalonte kufirin. Sipas të dhënave zyrtare, në kuadër të operacionit të koduar ...

Banda e fajdeve/ Ish-kancelari i Gjykatës dhe ish-drejtori i Patentave që u arrestuan
Mes 12 personave të arrestuar për fajde janë ish-kancelari i Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, Artan Dragani, si dhe ish-kreu i Drejtorisë së Patentave në Shkodër, Ilir Sokoli. Po ashtu, në hetim janë dhe efektivi i ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 14:38
Mes 12 personave të arrestuar për fajde janë ish-kancelari i Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, Artan Dragani, si dhe ish-kreu i Drejtorisë së Patentave në Shkodër, Ilir Sokoli. Po ashtu, në hetim janë dhe efektivi i ...

Detajet/ Si i ‘fundosi’ fajdexhinjtë e Shkodrës ish-Prefekti. Djemtë e tij ishin ‘peng’ i borxheve të mëdha për bixhoz
Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë arrestuar pas një ...
Lapsi | 14-Mar-2019 17:07
Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë arrestuar pas një ...

Rënditet lista e emrave! Grupi i fajdeve në Shkodër
Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para me fajde dhe nëse personat nuk paguanin, ata u merrnin prona apo makina. Janë 12 persona të arrestuar e 4 të shpallur në kërkim nga policia në lidhje me ...
Standard | 15-Mar-2019 12:59
Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para me fajde dhe nëse personat nuk paguanin, ata u merrnin prona apo makina. Janë 12 persona të arrestuar e 4 të shpallur në kërkim nga policia në lidhje me ...

Ish-prefekti fundosi fajdexhinjtë e Shkodrës! Detaje të reja rreth operacionit “Maranaj”
Paulin Radovani ishte për shumë vite me radhë edhe një biznesmen i njohur në Shkodër, sipërmarrës në fushën e fasonerisë. Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 ...
Standard | 15-Mar-2019 12:59
Paulin Radovani ishte për shumë vite me radhë edhe një biznesmen i njohur në Shkodër, sipërmarrës në fushën e fasonerisë. Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 ...

Grupi i fajdeve në Shkodër, zbardhen emrat e 12 të arrestuarve
Janë 12 persona të arrestuar e 4 të shpallur në kërkim nga policia në lidhje me operacionin e zhvilluar mëngjesin e sotëm në Shkodër. Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para me fajde dhe nëse ...
Ina-Online | 15-Mar-2019 00:58
Janë 12 persona të arrestuar e 4 të shpallur në kërkim nga policia në lidhje me operacionin e zhvilluar mëngjesin e sotëm në Shkodër. Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para me fajde dhe nëse ...

Banda e fajdeve në Shkodër, shoqërohet në polici edhe ish-prefekti
Ish-prefekti i Shkodrës, Paulin Radovani është shoqëruar në polici mesditën e sotme. Gjithçka ka të bëjë me operacionin policor të zhvilluar sot, ku në pranga janë vënë 12 persona e 4 janë shpallur në kërkim. Siç ...
Lapsi | 14-Mar-2019 16:53
Ish-prefekti i Shkodrës, Paulin Radovani është shoqëruar në polici mesditën e sotme. Gjithçka ka të bëjë me operacionin policor të zhvilluar sot, ku në pranga janë vënë 12 persona e 4 janë shpallur në kërkim. Siç ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved