ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:44

Zbardhet dëshmia e nuses nga Shqipëria që vrau vjehrrën: E kafshova në duar dhe fytyrë

Zbardhet dëshmia e nuses nga Shqipëria që vrau vjehrrën: E kafshova në duar dhe fytyrë
Nusja Marjana Cmeta që një vit më parë helmoi vjehrrën e saj Lirie Lami, do përballet me akuza të rënda përballë gjykatës së Krimeve të Rënda, ku rrezikon të dënohet me burgim të përjetshëm. Prokuroria ka vendosur të ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 11:55
Nusja Marjana Cmeta që një vit më parë helmoi vjehrrën e saj Lirie Lami, do përballet me akuza të rënda përballë gjykatës së Krimeve të Rënda, ku rrezikon të dënohet me burgim të përjetshëm. Prokuroria ka vendosur të ...

Zbardhet dëshmia e nuses nga Shqipëria që vrau vjehrrën: E kafshova në duar dhe fytyrë
Nusja Marjana Cmeta që një vit më parë helmoi vjehrrën e saj Lirie Lami, do përballet me akuza të rënda përballë gjykatës së Krimeve të Rënda, ku rrezikon të dënohet me burgim të përjetshëm. Prokuroria ka vendosur të ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 11:43
Nusja Marjana Cmeta që një vit më parë helmoi vjehrrën e saj Lirie Lami, do përballet me akuza të rënda përballë gjykatës së Krimeve të Rënda, ku rrezikon të dënohet me burgim të përjetshëm. Prokuroria ka vendosur të ...

Zbardhen dëshmitë, kështu e vrau nusja shqiptare vjehrrën – “E kafshova në duar e fytyrë”
Nusja Marjana Cmeta që një vit më parë helmoi vjehrrën e saj Lirie Lami, do përballet me akuza të rënda përballë gjykatës së Krimeve të Rënda, ku rrezikon të dënohet me burgim të përjetshëm. Prokuroria ka vendosur të ...
Koha.net | 15-Mar-2019 10:34
Nusja Marjana Cmeta që një vit më parë helmoi vjehrrën e saj Lirie Lami, do përballet me akuza të rënda përballë gjykatës së Krimeve të Rënda, ku rrezikon të dënohet me burgim të përjetshëm. Prokuroria ka vendosur të ...

Zbardhen dëshmitë, ja si nusja vra vjehrrën në Kamëz…’E kafshova në duar e fytyrë’! Roli i hoxhës
Nusja Marjana Cmeta që një vit më parë helmoi vjehrrën e saj Lirie Lami, do përballet me akuza të rënda përballë gjykatës së Krimeve të Rënda, ku rrezikon të dënohet me burgim të përjetshëm. Prokuroria ka vendosur të ...
IliriaNews | 15-Mar-2019 09:46
Nusja Marjana Cmeta që një vit më parë helmoi vjehrrën e saj Lirie Lami, do përballet me akuza të rënda përballë gjykatës së Krimeve të Rënda, ku rrezikon të dënohet me burgim të përjetshëm. Prokuroria ka vendosur të ...

Zbardhen dëshmitë/ Kamëz, ja si nusja vrau vjehrrën dhe roli i hoxhës
Nusja Marjana Cmeta që një vit më parë helmoi vjehrrën e saj Lirie Lami, do përballet me akuza të rënda përballë gjykatës së Krimeve të Rënda, ku rrezikon të dënohet me burgim të përjetshëm. Prokuroria ka vendosur të ...
Java News | 15-Mar-2019 08:42
Nusja Marjana Cmeta që një vit më parë helmoi vjehrrën e saj Lirie Lami, do përballet me akuza të rënda përballë gjykatës së Krimeve të Rënda, ku rrezikon të dënohet me burgim të përjetshëm. Prokuroria ka vendosur të ...

Shkon në gjykatë dosja e nuses që helmoi vjehrrën me fostoksinë
Prokurori Besnik Muçi nga Prokuroria për Krime të Rënda ka dërguar në gjyq çështjen për vrasjen e shtetases Lirije Lami. Shkon në gjykatë dosja e shtetases Marjana Cmeta, e cila vrau vjehrrën pas i hodhi fostoksinë në ...
VizionPlus | 13-Mar-2019 21:40
Prokurori Besnik Muçi nga Prokuroria për Krime të Rënda ka dërguar në gjyq çështjen për vrasjen e shtetases Lirije Lami. Shkon në gjykatë dosja e shtetases Marjana Cmeta, e cila vrau vjehrrën pas i hodhi fostoksinë në ...

Fotoksinë në lëngun e portokallit/ Shkon në gjykatë dosja e nuses që vrau vjehrrën
Shkon në gjykatë dosja e nuses që vrau vjehrrën duke i hedhur fostoksinë në lëngun e portokallit. Marjana Cmeta akuzohet për vrasje për shkak të marrëdhënieve familjare parashikuar nga neni 79/c i Kodit Penal. Ndërkohë ...
Gazeta55 | 13-Mar-2019 22:00
Shkon në gjykatë dosja e nuses që vrau vjehrrën duke i hedhur fostoksinë në lëngun e portokallit. Marjana Cmeta akuzohet për vrasje për shkak të marrëdhënieve familjare parashikuar nga neni 79/c i Kodit Penal. Ndërkohë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved