ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 22:17

Wimmer përforcon Polon R WRC në 420 kuajfuqi

Wimmer përforcon Polon R WRC në 420 kuajfuqi
Kompania e cila merret me modifikimin e veturave, Wimmer, së fundmi është marrë me përforcimin e Polos të Volkswagenit. Si bazë, Wimmer, ka shfrytëzuar modelin e gjeneratës së kaluar Polo R WRC i cili fabrikisht ka ...
Koha.net | 15-Mar-2019 18:45
Kompania e cila merret me modifikimin e veturave, Wimmer, së fundmi është marrë me përforcimin e Polos të Volkswagenit. Si bazë, Wimmer, ka shfrytëzuar modelin e gjeneratës së kaluar Polo R WRC i cili fabrikisht ka ...

Tesla prezantoi makinën më të re elektrike për masat, Model Y
Tesla lançoi ditën e sotme makinën më të re, Model Y, dhe është e dyta makinë elektrik për masat. Makina u prezantua në një aktivitet në Los Angeles. Firma do të shesë fillimisht modelin me distancë të gjatë me çmim ...
Medial | 15-Mar-2019 16:40
Tesla lançoi ditën e sotme makinën më të re, Model Y, dhe është e dyta makinë elektrik për masat. Makina u prezantua në një aktivitet në Los Angeles. Firma do të shesë fillimisht modelin me distancë të gjatë me çmim ...

Tesla prezantoi makinën më të re elektrike për masat, Model Y
Tesla lançoi ditën e sotme makinën më të re, Model Y, dhe është e dyta makinë elektrik për masat. Makina u prezantua në një aktivitet në Los Angeles. Firma do të shesë fillimisht modelin me distancë të gjatë me çmim ...
PC World | 15-Mar-2019 16:37
Tesla lançoi ditën e sotme makinën më të re, Model Y, dhe është e dyta makinë elektrik për masat. Makina u prezantua në një aktivitet në Los Angeles. Firma do të shesë fillimisht modelin me distancë të gjatë me çmim ...

FOTOT: Tesla zbulon modelin e shumë përfolur Y, 4×4
Tesla ka zbuluar modelin e shumë përfolur Y, 4×4, me shtatë vende, që premton të konkurrojë në vitin 2020 SUV-ët e shumtë të nivelit të lartë, veçanërisht ata të prodhuesve gjermanë. ”Ajo ka karakteristikat e një SUV-i, ...
GazetaTema | 15-Mar-2019 14:00
Tesla ka zbuluar modelin e shumë përfolur Y, 4×4, me shtatë vende, që premton të konkurrojë në vitin 2020 SUV-ët e shumtë të nivelit të lartë, veçanërisht ata të prodhuesve gjermanë. ”Ajo ka karakteristikat e një SUV-i, ...

FOTO+VIDEO/ Elon Musk prezanton modelin e shumë përfolur të Tesla “Y, 4×4”
Tesla ka zbuluar modelin e shumë përfolur Y, 4×4, me shtatë vende, që premton të konkurrojë në vitin 2020 SUV-ët e shumtë të nivelit të lartë, veçanërisht ata të prodhuesve gjermanë. ”Ajo ka karakteristikat e një SUV-i, ...
Java News | 15-Mar-2019 15:09
Tesla ka zbuluar modelin e shumë përfolur Y, 4×4, me shtatë vende, që premton të konkurrojë në vitin 2020 SUV-ët e shumtë të nivelit të lartë, veçanërisht ata të prodhuesve gjermanë. ”Ajo ka karakteristikat e një SUV-i, ...

Tesla zbulon SUV-in shtatëvendësh
??Tesla ka zbuluar modelin e shumë përfolur Y, 4×4, me shtatë vende, që premton të konkurrojë në vitin 2020 SUV-ët e shumtë të nivelit të lartë, veçanërisht ata të prodhuesve gjermanë.
Kosova Press | 15-Mar-2019 14:11
??Tesla ka zbuluar modelin e shumë përfolur Y, 4×4, me shtatë vende, që premton të konkurrojë në vitin 2020 SUV-ët e shumtë të nivelit të lartë, veçanërisht ata të prodhuesve gjermanë.

Tesla prezanton Modelin Y – Makinë SUV dhe e shpejtë. Do të nisë nga 39,000 dollarë
Tesla ka prezantuar modelin Y në Kaliforni këtë javë, duke i premtuar konsumatorëve modelin e shumë pritur “crossover”. Kreu ekzekutiv Elon Musk, tha se makina, e kategorisë SUV, që është ndërtuar me të njëjtën ...
ScanTv | 15-Mar-2019 11:50
Tesla ka prezantuar modelin Y në Kaliforni këtë javë, duke i premtuar konsumatorëve modelin e shumë pritur “crossover”. Kreu ekzekutiv Elon Musk, tha se makina, e kategorisë SUV, që është ndërtuar me të njëjtën ...

Vetura e parë tërësisht elektrike e Volkswagenit mund të porositet nga maji
Volkswagen do të nisë së shpejti të pranojë rezervimet për veturën e parë tërësisht elektrike ID. Kompania do të pranojë porositë nga maji i këtij viti, gati gjashtë muaj para se vetura të shfaqet zyrtarisht në vjeshtë ...
Medial | 14-Mar-2019 10:29
Volkswagen do të nisë së shpejti të pranojë rezervimet për veturën e parë tërësisht elektrike ID. Kompania do të pranojë porositë nga maji i këtij viti, gati gjashtë muaj para se vetura të shfaqet zyrtarisht në vjeshtë ...

Bugatti ofron modelin Baby, por çmimi është vërtet i kripur
Me rastin e 110-vjetorit, Bugatti ofroi modelin e një makinë elektrike të dedikuar për fëmijë. Është Bugatti Type 35, një makinë e njohur garash, e cila u quajt Bugatti Baby II. Baby II kushton jo pak por 30,000 euro. ...
Tesheshi | 14-Mar-2019 09:21
Me rastin e 110-vjetorit, Bugatti ofroi modelin e një makinë elektrike të dedikuar për fëmijë. Është Bugatti Type 35, një makinë e njohur garash, e cila u quajt Bugatti Baby II. Baby II kushton jo pak por 30,000 euro. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved