ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:34

Vulin nuk pajtohet dot me faktin që Kosova u bë me Ushtri, ja si ankohet

Vulin nuk pajtohet dot me faktin që Kosova u bë me Ushtri, ja si ankohet
Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin dhe zëvendës ndihmësi i sekretarit për mbrojte SHBA-së për Rusi, Ukrainë dhe Evroazi, Lora Cooper sot në Beograd ka biseduar për bashkëpunimin ushtarak dhe për situatën në ...
Alsat-M | 15-Mar-2019 07:42
Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin dhe zëvendës ndihmësi i sekretarit për mbrojte SHBA-së për Rusi, Ukrainë dhe Evroazi, Lora Cooper sot në Beograd ka biseduar për bashkëpunimin ushtarak dhe për situatën në ...

SHBA-ja dhe Serbia, ushtrime të përbashkëta të njësive speciale
Ambasadori amerikan në Beograd Kyle Scott ka deklaruar sot, pas ushtrimeve të përbashkëta të njësive speciale të SHBA-së e të Serbisë se dy shtetet janë bashkë në luftën kundër terrorizmit dhe se ato bashkërisht duhet ...
Koha.net | 14-Mar-2019 22:41
Ambasadori amerikan në Beograd Kyle Scott ka deklaruar sot, pas ushtrimeve të përbashkëta të njësive speciale të SHBA-së e të Serbisë se dy shtetet janë bashkë në luftën kundër terrorizmit dhe se ato bashkërisht duhet ...

Vulin vazhdon ankimin kundër themelimit të Ushtrisë e Kosovës
Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin dhe zëvendës ndihmësi i sekretarit për mbrojte SHBA-së për Rusi, Ukrainë dhe Evroazi, Lora Cooper sot në Beograd ka biseduar për bashkëpunimin ushtarak dhe për situatën në ...
Koha.net | 14-Mar-2019 22:37
Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin dhe zëvendës ndihmësi i sekretarit për mbrojte SHBA-së për Rusi, Ukrainë dhe Evroazi, Lora Cooper sot në Beograd ka biseduar për bashkëpunimin ushtarak dhe për situatën në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved