ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:44

Vrau gruan për bukën, babai i kërkon falje fëmijëve!

Vrau gruan për bukën, babai i kërkon falje fëmijëve!
“U kërkoj ndjesë fëmijëve të mi për këtë që kam bërë, por nuk dua ta kujtoj këtë ngjarje”, ishin këto fjalët e vetme të Sami Metushit, i cili po gjykohet për vrasjen e bashkëshortes së tij, Sose Metushi, në nëntor të ...
Zhurnal | 14-Mar-2019 22:05
“U kërkoj ndjesë fëmijëve të mi për këtë që kam bërë, por nuk dua ta kujtoj këtë ngjarje”, ishin këto fjalët e vetme të Sami Metushit, i cili po gjykohet për vrasjen e bashkëshortes së tij, Sose Metushi, në nëntor të ...

Vrau gruan me sqepar, 35 vjet burg për Bashkim Mekollin
Në vitin 2017, Bashkim Mekollivrau me sqepar bashkëshorten e tij, Demirkë Mekolli. Vendimin e Prokurorisë për Krime të Rënda për dënimin e tij me 35 vite burg, Mekolli e ka pritur i hutuar. Ai akuzohet se në vitin 2017, ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 20:19
Në vitin 2017, Bashkim Mekollivrau me sqepar bashkëshorten e tij, Demirkë Mekolli. Vendimin e Prokurorisë për Krime të Rënda për dënimin e tij me 35 vite burg, Mekolli e ka pritur i hutuar. Ai akuzohet se në vitin 2017, ...

Vra gruan për bukën, babai i kërkon falje fëmijëve
“U kërkoj ndjesë fëmijëve të mi për këtë që kam bërë, por nuk dua ta kujtoj këtë ngjarje”, ishin këto fjalët e vetme të Sami Metushit, i cili po gjykohet për vrasjen e bashkëshortes së tij, Sose Metushi, në nëntor të ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 20:18
“U kërkoj ndjesë fëmijëve të mi për këtë që kam bërë, por nuk dua ta kujtoj këtë ngjarje”, ishin këto fjalët e vetme të Sami Metushit, i cili po gjykohet për vrasjen e bashkëshortes së tij, Sose Metushi, në nëntor të ...

Vrau gruan me sqepar, djali: Ajo punonte, hante ai horri
I qetë dhe i hutuar, kështu e ka pritur Bashkim Mekolli kërkesën e Prokurorisë për Krime të Rënda për dënimin e tij me 35 vite burg. Ai akuzohet se në vitin 2017, vrau me sqepar bashkëshorten e tij, Demirkë Mekolli. ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 20:16
I qetë dhe i hutuar, kështu e ka pritur Bashkim Mekolli kërkesën e Prokurorisë për Krime të Rënda për dënimin e tij me 35 vite burg. Ai akuzohet se në vitin 2017, vrau me sqepar bashkëshorten e tij, Demirkë Mekolli. ...

I mori jetën gruas me sqepar, kërkohen 35 vite heqje lirie për Mekollin
I qetë dhe i hutuar, kështu e ka pritur Bashkim Mekolli kërkesën e Prokurorisë për Krime të Rënda për dënimin e tij me 35 vite burg. Ai akuzohet se në vitin 2017, vrau me sqepar bashkëshorten e tij, Demirkë Mekolli. ...
Zhurnal | 14-Mar-2019 19:28
I qetë dhe i hutuar, kështu e ka pritur Bashkim Mekolli kërkesën e Prokurorisë për Krime të Rënda për dënimin e tij me 35 vite burg. Ai akuzohet se në vitin 2017, vrau me sqepar bashkëshorten e tij, Demirkë Mekolli. ...

FOTOT/ Vrau gruan me sqepar, 35 vite burg, djali: Punonte ajo, të hante ai horri!
I qetë dhe i hutuar, kështu e ka pritur Bashkim Mekolli kërkesën e Prokurorisë për Krime të Rënda për dënimin e tij me 35 vite burg. Ai akuzohet se në vitin 2017, vrau me sqepar bashkëshorten e tij, Demirkë Mekolli. ...
Java News | 14-Mar-2019 18:42
I qetë dhe i hutuar, kështu e ka pritur Bashkim Mekolli kërkesën e Prokurorisë për Krime të Rënda për dënimin e tij me 35 vite burg. Ai akuzohet se në vitin 2017, vrau me sqepar bashkëshorten e tij, Demirkë Mekolli. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved