ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:17

Haradinaj: Ja ç’më tha Mogherini kur i përmenda SHBA-të në dialog

Haradinaj: Ja ç’më tha Mogherini kur i përmenda SHBA-të në dialog
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka folur për “incidentin” që ka pasur me përfaqësuesen e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini gjatë një takimi. Në “Debat Plus” në RTV Dukagjini, Haradinaj tha se është e ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 09:56
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka folur për “incidentin” që ka pasur me përfaqësuesen e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini gjatë një takimi. Në “Debat Plus” në RTV Dukagjini, Haradinaj tha se është e ...

Haradinaj zbulon bisedën me Mogherinin
KOSOVE Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për “incidentin” që ka pasur me përfaqësuesen e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini gjatë një takimi. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 09:40
KOSOVE Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për “incidentin” që ka pasur me përfaqësuesen e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini gjatë një takimi. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka ...

Haradinaj: Ata që janë kundër taksës, mund të largohen nga qeveria
KOSOVE Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se taksa është produkt i koalicionit qeveritar dhe vazhdon të mbetet e tillë. Haradinaj, në RTV Dukagjini, ka thënë se taksa ekziston sepse ka dakordim mes ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 07:32
KOSOVE Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se taksa është produkt i koalicionit qeveritar dhe vazhdon të mbetet e tillë. Haradinaj, në RTV Dukagjini, ka thënë se taksa ekziston sepse ka dakordim mes ...

Haradinaj-koalicionit qeveritar: Kush nuk është dakord me taksën ndaj Serbisë të largohet
Kryeministri Ramush Haradinaj deklaroi se taksas e vendosur ndaj Serbisë është një produjr I koalicionit qeveritar. Haradinaj theksoi gjithashtu se të gjitha partitë e koalicionit që janë kundër këtij vendmimi mund të ...
VizionPlus | 15-Mar-2019 14:56
Kryeministri Ramush Haradinaj deklaroi se taksas e vendosur ndaj Serbisë është një produjr I koalicionit qeveritar. Haradinaj theksoi gjithashtu se të gjitha partitë e koalicionit që janë kundër këtij vendmimi mund të ...

Haradinaj: Kur i përmenda Mogherinit SHBA-në më dialog, më tha “s’mundemi me dalë bashkë në konferencë” (Video)
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për “incidentin” që ka pasur me përfaqësuesen e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini gjatë një takimi. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 09:27
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për “incidentin” që ka pasur me përfaqësuesen e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini gjatë një takimi. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se ...

Veseli: Taksa e pati efektin, ajo s’duhet të na përçajë me miqtë tanë
Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli thotë se taksa 100 për qind ndaj produkteve me prejardhje serbe dhe boshnjake ka pasur efektin e saj. Në këtë mënyrë, sipas tij, Kosova duhet treguar e mençur që të mos ...
Zeri | 15-Mar-2019 20:11
Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli thotë se taksa 100 për qind ndaj produkteve me prejardhje serbe dhe boshnjake ka pasur efektin e saj. Në këtë mënyrë, sipas tij, Kosova duhet treguar e mençur që të mos ...

Veseli: Taksa nuk duhet të bëhet pengesë në marrëdhëniet me miqtë tanë
Kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka thënë se taksa e ka pasur efektin e saj dhe se ajo nuk duhet të bëhet pengesë në marrëdhëniet me miqtë tanë.
Kosova Press | 15-Mar-2019 19:55
Kryetari i Kuvendit të Kosovës dhe kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka thënë se taksa e ka pasur efektin e saj dhe se ajo nuk duhet të bëhet pengesë në marrëdhëniet me miqtë tanë.

Taksa nuk zbeh raportet me SHBA-në, ndihmës sekretarja Madison sjell donacion të hënën në Prishtinë
Rezistenca e kreut të Qeverisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, për të mos pranuar kërkesat e SHBA-së për heqje të taksës ndaj produkteve të Serbisë, është thënë se ka acaruar raportet ndërmjet Prishtinës dhe Washingtonit. ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 18:00
Rezistenca e kreut të Qeverisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, për të mos pranuar kërkesat e SHBA-së për heqje të taksës ndaj produkteve të Serbisë, është thënë se ka acaruar raportet ndërmjet Prishtinës dhe Washingtonit. ...

“Për Kosovën më e rëndësishme SHBA-ja sesa heqja e taksës”
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj mbrëmë në një emision ka thënë se, nëse do t’i ftonte presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonin taksën 100%. E njohësit e rrethanave politike në vend, thonë se ...
IliriaNews | 15-Mar-2019 17:55
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj mbrëmë në një emision ka thënë se, nëse do t’i ftonte presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonin taksën 100%. E njohësit e rrethanave politike në vend, thonë se ...

Dëshira e Haradinajt për një takim me presidentin Trump nuk do të plotësohet, thonë analistët
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj mbrëmë në një emision ka thënë se, nëse do t’i ftonte presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonin taksën 100%. E njohësit e rrethanave politike në vend, thonë se ...
Arbresh | 15-Mar-2019 16:36
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj mbrëmë në një emision ka thënë se, nëse do t’i ftonte presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonin taksën 100%. E njohësit e rrethanave politike në vend, thonë se ...

“Nuk shkon edhe patriot edhe hajn”
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj mbrëmë në një emision ka thënë se, nëse do t’i ftonte presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonin taksën 100%. E njohësit e rrethanave politike në vend, thonë se ...
Arbresh | 15-Mar-2019 16:24
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj mbrëmë në një emision ka thënë se, nëse do t’i ftonte presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonin taksën 100%. E njohësit e rrethanave politike në vend, thonë se ...

“Për Kosovën më e rëndësishme SHBA-ja sesa heqja e taksës”
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj mbrëmë në një emision ka thënë se, nëse do t’i ftonte presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonin taksën 100%. E njohësit e rrethanave politike në vend, thonë se ...
Arbresh | 15-Mar-2019 16:17
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj mbrëmë në një emision ka thënë se, nëse do t’i ftonte presidenti Trump në takim, menjëherë do ta suspendonin taksën 100%. E njohësit e rrethanave politike në vend, thonë se ...

Haradinaj akuza aleatëve për tarifën: Ata që nuk janë pro, mund të largohen nga qeveria
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa është produkt i koalicionit qeveritar dhe vazhdon të mbetet e tillë. Ai theksoi se taksa ekziston sepse ka dakordim mes partnerëve të koalicionit. “Partnerët e koalicionit ...
Lexo | 15-Mar-2019 15:29
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa është produkt i koalicionit qeveritar dhe vazhdon të mbetet e tillë. Ai theksoi se taksa ekziston sepse ka dakordim mes partnerëve të koalicionit. “Partnerët e koalicionit ...

Haradinaj zbulon bisedën me Mogherinin
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për “incidentin” që ka pasur me përfaqësuesen e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini gjatë një takimi. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se ...
Lexo | 15-Mar-2019 10:02
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për “incidentin” që ka pasur me përfaqësuesen e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini gjatë një takimi. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se ...

Haradinaj: Debati që kam pasur me Federica Mogherinin!
Gjatë një interviste për RTV Dukagjini, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka treguar një incident që ka pasur me përfaqësuesen e BE-së, Federica Mogherini. Haradinaj u shpreh se, është e vështirë të arrihet një ...
Dritare | 15-Mar-2019 09:56
Gjatë një interviste për RTV Dukagjini, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka treguar një incident që ka pasur me përfaqësuesen e BE-së, Federica Mogherini. Haradinaj u shpreh se, është e vështirë të arrihet një ...

Haradinaj: Nëse do të na ftonte Trump në takim, menjëherë do ta suspendonim taksën
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në RTV Dukagjini ka thënë se Kosova nuk ka problem ...
Aktuale.MK | 15-Mar-2019 09:47
Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se taksa do të pezullohej menjëherë nëse do të kishte një kontratë që Serbia në fund të dialogut do të njihte Kosovën. Haradinaj, në RTV Dukagjini ka thënë se Kosova nuk ka problem ...

Mushkolaj i përmend Haradinajt punësimet e anëtarëve të AAK-së në PTK (Video)
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për punësimet e fundit që janë bërë në Telekomin e Kosovës. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se gjendja e Telekomit nuk është më e keqe se që ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 22:41
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për punësimet e fundit që janë bërë në Telekomin e Kosovës. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se gjendja e Telekomit nuk është më e keqe se që ...

Haradinaj: Kur i përmenda Mogherinit SHBA-në më dialog, më tha “s’mundemi me dalë bashkë në konferencë” (Video)
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për “incidentin” që ka pasur me përfaqësuesen e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini gjatë një takimi. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 09:19
Kryeministri Ramush Haradinaj ka folur për “incidentin” që ka pasur me përfaqësuesen e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini gjatë një takimi. Haradinaj, në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini, ka thënë se ...

Haradinaj: Partnerët e koalicionit që janë kundër taksës mund ta rrëzojnë qeverinë
Prishtinë, 15 mars 2019 – Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se taksa ndaj mallrave me origjinë nga Serbia dhe nga Bosnja e Hercegovina është “produkt” i koalicionit qeveritar dhe vazhdon të jetë e ...
Illyriapress | 15-Mar-2019 09:06
Prishtinë, 15 mars 2019 – Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se taksa ndaj mallrave me origjinë nga Serbia dhe nga Bosnja e Hercegovina është “produkt” i koalicionit qeveritar dhe vazhdon të jetë e ...

Haradinaj: Ata që janë kundër taksës, mund të largohen nga qeveria
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se taksa është produkt i koalicionit qeveritar dhe vazhdon të mbetet e tillë. Haradinaj, në RTV Dukagjini, ka thënë se taksa ekziston sepse ka dakordim mes partnerëve të ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 09:03
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se taksa është produkt i koalicionit qeveritar dhe vazhdon të mbetet e tillë. Haradinaj, në RTV Dukagjini, ka thënë se taksa ekziston sepse ka dakordim mes partnerëve të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved