ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:37

Uta Ibrahimi do ta vendosë flamurin e Kosovës në Himalaje

Uta Ibrahimi do ta vendosë flamurin e Kosovës në Himalaje
Ministri Gashi takoi Alpinisten Ibrahimi, ia dha flamurin e shtetit të Kosovës që ta vendosë në Himalaje Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim Alpinisten Uta Ibrahimi. Fillimisht ...
Gazeta Monitor | 15-Mar-2019 15:45
Ministri Gashi takoi Alpinisten Ibrahimi, ia dha flamurin e shtetit të Kosovës që ta vendosë në Himalaje Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim Alpinisten Uta Ibrahimi. Fillimisht ...

Ministri Gashi takoi Alpinisten Ibrahimi, ia dha flamurin e shtetit të Kosovës që ta vendosë në Himalaje
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim Alpinisten Uta Ibrahimi. Fillimisht ministri e përgëzoi alpinisten Ibrahimi për sukseset e treguara deri më tani dhe gjatë këtij takimi ia dhuroi ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 13:55
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim Alpinisten Uta Ibrahimi. Fillimisht ministri e përgëzoi alpinisten Ibrahimi për sukseset e treguara deri më tani dhe gjatë këtij takimi ia dhuroi ...

Ministri Gashi takoi alpinisten Ibrahimi, ia dha flamurin e Kosovës që ta vendosë në Himalaje
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim Alpinisten Uta Ibrahimi. Fillimisht ministri e përgëzoi alpinisten Ibrahimi për sukseset e treguara deri më tani dhe gjatë këtij takimi ia dhuroi ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 15:05
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim Alpinisten Uta Ibrahimi. Fillimisht ministri e përgëzoi alpinisten Ibrahimi për sukseset e treguara deri më tani dhe gjatë këtij takimi ia dhuroi ...

Ministri Gashi takoi alpinisten Ibrahimi, ia dha flamurin e Kosovës që ta vendosë në Himalaje
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim alpinisten Uta Ibrahimi. Fillimisht ministri e përgëzoi alpinisten Ibrahimi për sukseset e treguara deri më tani dhe gjatë këtij takimi ia dhuroi ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 14:45
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim alpinisten Uta Ibrahimi. Fillimisht ministri e përgëzoi alpinisten Ibrahimi për sukseset e treguara deri më tani dhe gjatë këtij takimi ia dhuroi ...

Ministri Gashi takon Alpinistën Ibrahimi, i jep flamurin e Kosovës që ta vendos në Himalaje
Ministri i Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim Alpinisten, Uta Ibrahimi, të cilën e përgëzoi për sukseset e treguara deri më tani dhe gjatë këtij takimi ia dhuroi asaj flamurin e Republikës së Kosovës për ta ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 14:29
Ministri i Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim Alpinisten, Uta Ibrahimi, të cilën e përgëzoi për sukseset e treguara deri më tani dhe gjatë këtij takimi ia dhuroi asaj flamurin e Republikës së Kosovës për ta ...

Ministri Kujtim Gashi e mbështet financiarisht alpinisten Uta Ibrahimi
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim Alpinisten Uta Ibrahimi. Fillimisht ministri e përgëzoi alpinisten Ibrahimi për sukseset e treguara deri më tani dhe gjatë këtij takimi ia dhuroi ...
Zeri | 15-Mar-2019 14:29
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim Alpinisten Uta Ibrahimi. Fillimisht ministri e përgëzoi alpinisten Ibrahimi për sukseset e treguara deri më tani dhe gjatë këtij takimi ia dhuroi ...

Ministri Gashi takoi alpinisten Ibrahimi, ia dha flamurin e shtetit të Kosovës që ta vendosë në Himalaje
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim Alpinisten Uta Ibrahimi. Fillimisht ministri e përgëzoi alpinisten Ibrahimi për sukseset e treguara deri më tani dhe gjatë këtij takimi ia dhuroi ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 14:04
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim Alpinisten Uta Ibrahimi. Fillimisht ministri e përgëzoi alpinisten Ibrahimi për sukseset e treguara deri më tani dhe gjatë këtij takimi ia dhuroi ...

Kalendari kulturor mbarëkombëtar nënshkruhet brenda muajit
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur sot një delegacion nga Ministria e Kulturës së Shqipërisë, të kryesuar nga ministrja Elva Margariti. Takimi u zhvillua në zyrat e Ministrisë së Kulturës ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 11:25
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur sot një delegacion nga Ministria e Kulturës së Shqipërisë, të kryesuar nga ministrja Elva Margariti. Takimi u zhvillua në zyrat e Ministrisë së Kulturës ...

Gashi i dhuron alpinistes flamurin e Kosovës për ta vendosur në Himalaje
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim alpinisten Uta Ibrahimi. Fillimisht ministri e përgëzoi alpinisten për sukseset e treguara deri më tani dhe gjatë këtij takimi ia dhuroi asaj ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 13:52
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim alpinisten Uta Ibrahimi. Fillimisht ministri e përgëzoi alpinisten për sukseset e treguara deri më tani dhe gjatë këtij takimi ia dhuroi asaj ...

Gashi ia dhuron alpinistes flamurin e Kosovës që ta vendosë në Himalaje
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim alpinisten Uta Ibrahimi.
Kosova Press | 15-Mar-2019 13:47
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim alpinisten Uta Ibrahimi.

Gashi takoi Alpinisten Ibrahimi, ia dha flamurin e shtetit të Kosovës që ta vendosë në Himalaje
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim Alpinisten Uta Ibrahimi. Fillimisht ministri e përgëzoi alpinisten Ibrahimi për sukseset e treguara deri më tani dhe gjatë këtij takimi ia dhuroi ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 13:39
Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur në takim Alpinisten Uta Ibrahimi. Fillimisht ministri e përgëzoi alpinisten Ibrahimi për sukseset e treguara deri më tani dhe gjatë këtij takimi ia dhuroi ...

Kalendari kulturor mbarëkombëtar nënshkruhet brenda këtij muaji
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi ka pritur sot një delegacion nga Ministria e Kulturës së Shqipërisë, të kryesuar nga ministrja, Elva Margariti. Takimi u zhvillua në zyrat e Ministrisë së Kulturës ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 12:36
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi ka pritur sot një delegacion nga Ministria e Kulturës së Shqipërisë, të kryesuar nga ministrja, Elva Margariti. Takimi u zhvillua në zyrat e Ministrisë së Kulturës ...

Ministrja Margariti në Kosovë: Së shpejti fond të përbashkët
KOSOVE Me ftesë të Ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, Elva Margariti, ministrja e Kulturës së Shqipërisë zhvilloi vizitën e parë në Kosovë bashkë me një delegacion nga kjo Ministri. Ministri Gashi ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 17:07
KOSOVE Me ftesë të Ministrit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, Elva Margariti, ministrja e Kulturës së Shqipërisë zhvilloi vizitën e parë në Kosovë bashkë me një delegacion nga kjo Ministri. Ministri Gashi ...

Kosova e Shqipëria me kalendar të përbashkët kulturor (VIDEO)
Kosova e Shqipëria do të nënshkruajnë marrëveshje për kalendar të përbashkët kulturor. Këtë e bën të ditur sot krerët e ministrive të Kulturës nga të dyja vendet, njofton Klan Kosova. Kronikë e zgjeruar nga Nita Lleshi.
Klan Kosova | 15-Mar-2019 00:36
Kosova e Shqipëria do të nënshkruajnë marrëveshje për kalendar të përbashkët kulturor. Këtë e bën të ditur sot krerët e ministrive të Kulturës nga të dyja vendet, njofton Klan Kosova. Kronikë e zgjeruar nga Nita Lleshi.

Margariti dhe Gashi takohen në Prizren
Ministrja e Kulturës Elva Margariti, është takuar sot në Prizren, me Ministrin e Kulturës së Kosovës Kujtim Gashi. Ky është takimi i parë i dy homologëve të cilët kanë ndarë me njëri tjetrin qëndrimet e përbashkëta mbi ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 19:01
Ministrja e Kulturës Elva Margariti, është takuar sot në Prizren, me Ministrin e Kulturës së Kosovës Kujtim Gashi. Ky është takimi i parë i dy homologëve të cilët kanë ndarë me njëri tjetrin qëndrimet e përbashkëta mbi ...

BE, 40 bursa për studentet kosovarë (VIDEO)
Ministria e Integrimeve e Kosovës së bashku me Bashkimin Europian bënë sot dhënie bursash stusdimi. Ata ndanë sot 40 bursa për studentët kosovarë, njofton Klan Kosova. Kronikë e zgjeruar nga gazetarja Merita Neziri.
Klan Kosova | 15-Mar-2019 00:36
Ministria e Integrimeve e Kosovës së bashku me Bashkimin Europian bënë sot dhënie bursash stusdimi. Ata ndanë sot 40 bursa për studentët kosovarë, njofton Klan Kosova. Kronikë e zgjeruar nga gazetarja Merita Neziri.

Raporti, Kosova pranon kritikat (VIDEO)
Në disa raste i marrin seriozisht kritikat e në disa jo. Por drejtuesit e institucioneve kosovare po zotohen se kësaj radhe do të bëjnë çmos që t’i përmirësojnë lëshimet që u evidentuan në raportin e Departamentit ...
Klan Kosova | 14-Mar-2019 20:23
Në disa raste i marrin seriozisht kritikat e në disa jo. Por drejtuesit e institucioneve kosovare po zotohen se kësaj radhe do të bëjnë çmos që t’i përmirësojnë lëshimet që u evidentuan në raportin e Departamentit ...

Të drejtat e njeriut, SHBA kritikon Kosovën (VIDEO)
Krenohet se e ka aleatin më të fuqishëm por nga Amerika, Kosova mori kritika të ashpra. Shtetit iu bënë vërejtje për mosrespektim të mjaftueshëm të të drejtave të njeriut, njofton Klan Kosova. Si një prej tyre iu ...
Klan Kosova | 14-Mar-2019 20:13
Krenohet se e ka aleatin më të fuqishëm por nga Amerika, Kosova mori kritika të ashpra. Shtetit iu bënë vërejtje për mosrespektim të mjaftueshëm të të drejtave të njeriut, njofton Klan Kosova. Si një prej tyre iu ...

Kosova dhe Shqipëria me Kalendar të Përbashkët Kulturor
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, dhe homologja e tij nga Shqipëria, Mirela Kumbaro- Furxhi, nënshkruan sot në Prishtinë Protokollin e Bashkëpunimit në fushën e kulturës ndërmjet dy shteteve. Me ...
Klan Kosova | 03-Mar-2017 15:39
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, dhe homologja e tij nga Shqipëria, Mirela Kumbaro- Furxhi, nënshkruan sot në Prishtinë Protokollin e Bashkëpunimit në fushën e kulturës ndërmjet dy shteteve. Me ...

Gashi dhe Margariti: Do e fuqizojmë bashkëpunimin në mes vendeve tona
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur sot në takim ministren e Kulturës së Shqipërisë, Elva Margariti bashkë me një delegacion nga kjo Ministri. Gashi u shpreh i kënaqur me realizimin e këtij ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 14:49
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur sot në takim ministren e Kulturës së Shqipërisë, Elva Margariti bashkë me një delegacion nga kjo Ministri. Gashi u shpreh i kënaqur me realizimin e këtij ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved