ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:17

Triumfojnë Pacers, mposhten Lakers

Triumfojnë Pacers, mposhten Lakers
Indiana Pacers ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Oklahoma City Thunder me rezultatin 108:106, transmeton zeriinfo Domantas Sabonis me 26 pikë, 7 kërcime dhe 4 asistime dhe Bojan Bogdanovic me 23 pikë, 5 asistime dhe 4 ...
Zeri | 15-Mar-2019 10:34
Indiana Pacers ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Oklahoma City Thunder me rezultatin 108:106, transmeton zeriinfo Domantas Sabonis me 26 pikë, 7 kërcime dhe 4 asistime dhe Bojan Bogdanovic me 23 pikë, 5 asistime dhe 4 ...

Toronto mposht Lakers, fitojnë edhe Denver e Boston
Toronto ruan vendin e dytë në Konferencën e Lindjes, pas fitores 111-98 ndaj Lakers, përballje e dominuar dhe fituar me meritë nga skuadra kanadeze. Leonard me 25 pikë dhe Powell me 20 ishin më të mirët në fushë për ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 09:59
Toronto ruan vendin e dytë në Konferencën e Lindjes, pas fitores 111-98 ndaj Lakers, përballje e dominuar dhe fituar me meritë nga skuadra kanadeze. Leonard me 25 pikë dhe Powell me 20 ishin më të mirët në fushë për ...

Toronto mund Lejkersin, Denveri mposht Dallasin
Toronto ruan vendin e dytë në Konferencën e Lindjes, pas fitores 111-98 ndaj Lejkersit. Fitore në sekondat e fundit për Denver, që mposhti 100-99 Dallasin. Skuadra e Bostonit përmbysi Sakramenton në periodën e katërt, ...
Alsat-M | 15-Mar-2019 09:46
Toronto ruan vendin e dytë në Konferencën e Lindjes, pas fitores 111-98 ndaj Lejkersit. Fitore në sekondat e fundit për Denver, që mposhti 100-99 Dallasin. Skuadra e Bostonit përmbysi Sakramenton në periodën e katërt, ...

Toronto triumfon pa problem përballë Lakers, Oklahoma pëson nga Indiana Pacers
Toronto Raptors është rikthyer te fitorja në NBA, pas humbjes befasuese nga Cleveland Cavaliers. Skuadra kanadeze para adhuruesve të vet ka triumfuar përballë Los Angeles Lakers me 13 pikë diferencë 111:98. Me fitoren e ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 09:02
Toronto Raptors është rikthyer te fitorja në NBA, pas humbjes befasuese nga Cleveland Cavaliers. Skuadra kanadeze para adhuruesve të vet ka triumfuar përballë Los Angeles Lakers me 13 pikë diferencë 111:98. Me fitoren e ...

Toronto triumfon pa problem përballë Lakers, Oklahoma pëson nga Indiana Pacers
Toronto Raptors është rikthyer te fitorja në NBA, pas humbjes befasuese nga Cleveland Cavaliers. Skuadra kanadeze para adhuruesve të vet ka triumfuar përballë Los Angeles Lakers me 13 pikë diferencë 111:98. Me fitoren e ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 09:07
Toronto Raptors është rikthyer te fitorja në NBA, pas humbjes befasuese nga Cleveland Cavaliers. Skuadra kanadeze para adhuruesve të vet ka triumfuar përballë Los Angeles Lakers me 13 pikë diferencë 111:98. Me fitoren e ...

Warriors tregojnë forcën ndaj Houston Rockets
Golden State Warriors kanë ndërprerë serinë prej 9 fitoresh radhazi të Houston Rockets, pasi arritën të triumfojnë përballë tyre në udhëtim, me rezultatin e ngushtë 104-106. Në “Toyota Center” të Houstonit, ishin ...
Gazeta Observer | 14-Mar-2019 12:40
Golden State Warriors kanë ndërprerë serinë prej 9 fitoresh radhazi të Houston Rockets, pasi arritën të triumfojnë përballë tyre në udhëtim, me rezultatin e ngushtë 104-106. Në “Toyota Center” të Houstonit, ishin ...

Warriors, triumfues ndaj Rockets
Golden State Warriors ka shënuar fitore në udhëtim te Houston Rockets me rezultatin 106:104, transmeton zeri.info Klay Thompson me 30 pikë, 6 kërcime dhe 2 asistime, DeMarcus Cousins me 27 pikë, 8 kërcime dhe 7 asistime ...
Zeri | 14-Mar-2019 10:52
Golden State Warriors ka shënuar fitore në udhëtim te Houston Rockets me rezultatin 106:104, transmeton zeri.info Klay Thompson me 30 pikë, 6 kërcime dhe 2 asistime, DeMarcus Cousins me 27 pikë, 8 kërcime dhe 7 asistime ...

Golden State Warriors fiton me dy pikë diferencë, kryeson Konferencën Perëndimore
U luajtën gjashtë ndeshje në ligën më të fortë të basketbollit në botë, NBA. Ka fituar Golden State Warriors në rrugën për të siguruar një biletë për në “play-off”. Ka qenë mbrëmja e “luftëtarëve”, të cilët ia kanë dalë ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 09:36
U luajtën gjashtë ndeshje në ligën më të fortë të basketbollit në botë, NBA. Ka fituar Golden State Warriors në rrugën për të siguruar një biletë për në “play-off”. Ka qenë mbrëmja e “luftëtarëve”, të cilët ia kanë dalë ...

Golden State me dy pikë diferencë triumfon kundër Houstonit
Mbrëmë janë zhvilluar gjashtë ndeshje në ligën më të fortë të basketbollit në botë. Golden State Warriors ka triumfuar edhe në një ballafaqim në rrugëtimin për të siguruar një biletë për në fazën e “play-off” të NBA-së. ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 08:36
Mbrëmë janë zhvilluar gjashtë ndeshje në ligën më të fortë të basketbollit në botë. Golden State Warriors ka triumfuar edhe në një ballafaqim në rrugëtimin për të siguruar një biletë për në fazën e “play-off” të NBA-së. ...

Golden State me dy pikë diferencë triumfon kundër Houstonit
Mbrëmë janë zhvilluar gjashtë ndeshje në ligën më të fortë të basketbollit në botë. Golden State Warriors ka triumfuar edhe në një ballafaqim në rrugëtimin për të siguruar një biletë për në fazën e “play-off” të NBA-së. ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 08:28
Mbrëmë janë zhvilluar gjashtë ndeshje në ligën më të fortë të basketbollit në botë. Golden State Warriors ka triumfuar edhe në një ballafaqim në rrugëtimin për të siguruar një biletë për në fazën e “play-off” të NBA-së. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved