ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/03/2019 01:55

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...
Ina-Online | 15-Mar-2019 00:56
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...

Thaçi: Kosova s’është mirë të lazdrohet kaq herët, Pakoja e Ahtisaarit – as Bibël, as Kur’an
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se mundësia që Serbia të marrë pjesë të territorit të Kosovës është “zero”. “Sa të jem unë President ka zero mundësi për ndarje, shkëmbim, autonomi, apo Republika Srpska. Ne do ta ...
Zeri | 14-Mar-2019 23:43
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se mundësia që Serbia të marrë pjesë të territorit të Kosovës është “zero”. “Sa të jem unë President ka zero mundësi për ndarje, shkëmbim, autonomi, apo Republika Srpska. Ne do ta ...

Thaçi: Kosova s’është mirë të lazdrohet kaq herët, Pakoja e Ahtisaarit – as Bibël, as Kur’an
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se mundësia që Serbia të marrë pjesë të territorit të Kosovës është “zero”. “Sa të jem unë President ka zero mundësi për ndarje, shkëmbim, autonomi, apo Republika Srpska. Ne do ta ...
Gazeta Monitor | 14-Mar-2019 23:19
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se mundësia që Serbia të marrë pjesë të territorit të Kosovës është “zero”. “Sa të jem unë President ka zero mundësi për ndarje, shkëmbim, autonomi, apo Republika Srpska. Ne do ta ...

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi me ushtri dhe polici
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i ...
Aktuale.MK | 14-Mar-2019 23:16
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i ...

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...
Medial | 14-Mar-2019 23:07
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...

”Mos të ngatërrohet shkëmbimi me korrigjimin e kufinjëve”
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se të tjerët po e ngatërrojnë idenë e tij të shfaqur për bashkimin e Luginës së Preshevës, Medvegjës dhe Bujanocit me Kosovën. Thaçi në Zonën e Debatit potencoi se ka dallim ...
AlbInfo | 14-Mar-2019 23:02
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se të tjerët po e ngatërrojnë idenë e tij të shfaqur për bashkimin e Luginës së Preshevës, Medvegjës dhe Bujanocit me Kosovën. Thaçi në Zonën e Debatit potencoi se ka dallim ...

Thaçi: Do t’i përgjigjemi çdo kërcënimi
Kosova është gati t’i përgjigjet çdo kërcënimi që vjen nga Serbia. Me këto fjalë, presidenti Hashim Thaçi ka reaguar ndaj paralajmërimeve të Beogradit se, është gati të ndërhyjë ushtarakisht në veri të Mitrovicës. ...
ABCNews | 14-Mar-2019 22:54
Kosova është gati t’i përgjigjet çdo kërcënimi që vjen nga Serbia. Me këto fjalë, presidenti Hashim Thaçi ka reaguar ndaj paralajmërimeve të Beogradit se, është gati të ndërhyjë ushtarakisht në veri të Mitrovicës. ...

Thaçi: Sipas indikacioneve, Milan Radojiçiq u urdhërua nga pushteti aktual i Serbisë për ta vrarë Oliver Ivanoviqin
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Milan Radojiçiq është i dyshuari kryesor për vrasjen e Oliver Ivanoviq. Thaçi në Zonën e Debatit ka pohuar se këtë e vërtetojnë të gjitha hetimet e realizuara të sigurisë ...
Klan Kosova | 14-Mar-2019 22:55
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Milan Radojiçiq është i dyshuari kryesor për vrasjen e Oliver Ivanoviq. Thaçi në Zonën e Debatit ka pohuar se këtë e vërtetojnë të gjitha hetimet e realizuara të sigurisë ...

Thaçi: Të gjitha indikacionet të çojnë se Radojiçiç ishte organizator i vrasjes së Ivanoviqit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se prapa vrasjes së ish-liderit serb, Oliver Ivanovic, qëndron “bosi” i krimit në veri, Millan Radojicic, transmeton Gazeta Metro. Duke folur në emisionin Zona e Debatit, ...
Zeri | 14-Mar-2019 22:52
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se prapa vrasjes së ish-liderit serb, Oliver Ivanovic, qëndron “bosi” i krimit në veri, Millan Radojicic, transmeton Gazeta Metro. Duke folur në emisionin Zona e Debatit, ...

Thaçi: Kosova s’është mirë të lazdrohet kaq herët, Pakoja e Ahtisaarit – as Bibël, as Kur’an
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se mundësia që Serbia të marrë pjesë të territorit të Kosovës është “zero”. “Sa të jem unë President ka zero mundësi për ndarje, shkëmbim, autonomi, apo Republika Srpska. Ne do ta ...
Klan Kosova | 14-Mar-2019 22:49
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se mundësia që Serbia të marrë pjesë të territorit të Kosovës është “zero”. “Sa të jem unë President ka zero mundësi për ndarje, shkëmbim, autonomi, apo Republika Srpska. Ne do ta ...

Thaçi: Serbia i urren shqiptarët e Preshevës
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Serbia i urren shqiptarët e Preshevës Por, është vetë Thaçi ai që thotë se nuk do të ndalet derisa ta bashkojë Luginën e Preshevës me Kosovën. Madje sipas tij, më e lehtë ...
Gazeta Monitor | 14-Mar-2019 22:41
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Serbia i urren shqiptarët e Preshevës Por, është vetë Thaçi ai që thotë se nuk do të ndalet derisa ta bashkojë Luginën e Preshevës me Kosovën. Madje sipas tij, më e lehtë ...

Thaçi: Korrigjimi i kufijve do të bëhet në mënyrë paqësore
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se të tjerët po e ngatërrojnë idenë e tij të shfaqur për bashkimin e Luginës së Preshevës, Medvegjës dhe Bujanocit me Kosovën.
Kosova Press | 14-Mar-2019 22:41
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se të tjerët po e ngatërrojnë idenë e tij të shfaqur për bashkimin e Luginës së Preshevës, Medvegjës dhe Bujanocit me Kosovën.

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 22:00
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...

Thaçi: Serbia i urren shqiptarët e Preshevës
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Serbia i urren shqiptarët e Preshevës Por, është vetë Thaçi ai që thotë se nuk do të ndalet derisa ta bashkojë Luginën e Preshevës me Kosovën. Madje sipas tij, më e lehtë ...
Zeri | 14-Mar-2019 22:26
Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka thënë se Serbia i urren shqiptarët e Preshevës Por, është vetë Thaçi ai që thotë se nuk do të ndalet derisa ta bashkojë Luginën e Preshevës me Kosovën. Madje sipas tij, më e lehtë ...

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...
Gazeta Monitor | 14-Mar-2019 22:20
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...

Hashim Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...
Arbresh | 14-Mar-2019 22:11
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi me ushtri dhe polici
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i ...
Alsat-M | 14-Mar-2019 22:11
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i ...

Thaçi: Çdo kërcënimi të Serbisë do t’i përgjigjemi si një komb – me ushtri dhe polici
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 22:05
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kosova do t’i kundërpërgjigjet Serbisë në kërcënimet e saj. “Jam komandant suprem i FSK-së. Kosova do t’i përgjigjet drejtpërdrejt çdo kërcënimi të Serbisë. Do t’i përgjigjet me ...

Thaçi: Ndarja e Kosovës është ide e vjetër serbe, nuk do të ndodhë
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se çdo kërcënimi të Serbisë, Kosova do t’i përgjigjet me polici dhe ushtri, si një komb.
Kosova Press | 14-Mar-2019 22:00
Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se çdo kërcënimi të Serbisë, Kosova do t’i përgjigjet me polici dhe ushtri, si një komb.

Korrigjimi i kufijve do të bëhet në mënyrë paqësore, të mos ngatërrohet “korrigjimi” me “shkëmbim”
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se të tjerët po e ngatërrojnë idenë e tij të shfaqur për bashkimin e Luginës së Preshevës, Medvegjës dhe Bujanocit me Kosovën. Thaçi në Zonën e Debatit potencoi se ka dallim ...
Arbresh | 14-Mar-2019 22:00
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se të tjerët po e ngatërrojnë idenë e tij të shfaqur për bashkimin e Luginës së Preshevës, Medvegjës dhe Bujanocit me Kosovën. Thaçi në Zonën e Debatit potencoi se ka dallim ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved