ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 16:52

Teori konspirative: Shorti i Ligës së Kampionëve është i kurdisur – rrjedh foto në internet

Teori konspirative: Shorti i Ligës së Kampionëve është i kurdisur – rrjedh foto në internet
Një teori konspirative e hedhur nga një tifoz në internet, pretendon se drejtori i UEFA-s, aksidentalisht e ka postuar në rrjetet sociale një foto, ku shihen katër çifte e skuadrave që do të përballen në çerekfinale. ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 00:24
Një teori konspirative e hedhur nga një tifoz në internet, pretendon se drejtori i UEFA-s, aksidentalisht e ka postuar në rrjetet sociale një foto, ku shihen katër çifte e skuadrave që do të përballen në çerekfinale. ...

Këta janë tetë çerekfinalistët në Ligën e Evropës – gjithçka çfarë duhet të dini për shortin dhe datat e zhvillimit të ndeshjeve
Janë mësuar tetë ekipet që janë kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Evropës. Në këtë fazë janë kualifikuar dy ekipe nga Anglia, dy nga Spanja, teksa nga një përfaqësues kanë Portugalia, Italia, Gjermania e Çekia. ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 00:04
Janë mësuar tetë ekipet që janë kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Evropës. Në këtë fazë janë kualifikuar dy ekipe nga Anglia, dy nga Spanja, teksa nga një përfaqësues kanë Portugalia, Italia, Gjermania e Çekia. ...

Sipas bastoreve kjo skuadër do të triumfoj në Ligën e Kampionëve
Tashmë dihen skuadrat që kanë siguruar një vend në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus. Katër ekipet angleze Liverpool, Manchester City, Manchester United dhe Tottenham , pastaj Barcelona, ...
InFokusi | 14-Mar-2019 23:33
Tashmë dihen skuadrat që kanë siguruar një vend në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus. Katër ekipet angleze Liverpool, Manchester City, Manchester United dhe Tottenham , pastaj Barcelona, ...

Super-kompjuteri parashikon fituesin e Ligës së Kampionëve – një ekip anglez shihet si triumfues
Sytë e të gjithëve do të jenë të premten në Nyon ku hedhet shorti për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Pas një jave magjepsëse, ku Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo u rikthyen sërish në qendër të vëmendjes, tashmë ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 22:49
Sytë e të gjithëve do të jenë të premten në Nyon ku hedhet shorti për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Pas një jave magjepsëse, ku Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo u rikthyen sërish në qendër të vëmendjes, tashmë ...

Super-kompjuteri parashikon fituesin e Ligës së Kampionëve – një ekip anglez shihet si triumfues
Sytë e të gjithëve do të jenë të premten në Nyon ku hedhet shorti për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Pas një jave magjepsëse, ku Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo u rikthyen sërish në qendër të vëmendjes, tashmë ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 22:35
Sytë e të gjithëve do të jenë të premten në Nyon ku hedhet shorti për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Pas një jave magjepsëse, ku Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo u rikthyen sërish në qendër të vëmendjes, tashmë ...

Drejtori i Ligës së Kampionëve bën gafën, publikon foton e çifteve çerekfinaliste dhe më pas e fshin (FOTO)
Drejtori i Ligës së Kampionëve ka bërë një gafë të madhe, teksa ka postuar gabimisht një foto, e cila po komentohet jashtëzakonisht shumë nga publiku. Ai ka zbuluar çiftet çerekfinaliste të Ligës së Kampionëve dhe më ...
Koha.mk | 14-Mar-2019 22:05
Drejtori i Ligës së Kampionëve ka bërë një gafë të madhe, teksa ka postuar gabimisht një foto, e cila po komentohet jashtëzakonisht shumë nga publiku. Ai ka zbuluar çiftet çerekfinaliste të Ligës së Kampionëve dhe më ...

Tifozët e Barcelonës e duan Juventusin si kundërshtarin e dytë më të preferuar për çerekfinale
Juventus konsiderohet si një nga ekipet favorite për të fituar Ligën e Kampionëve dhe fuqinë e saj e tregoi kur e eliminoi Atletico Madridin. Edhe pse ishin në disavantazh me dy gola nga ndeshja e parë, arritën të ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 21:33
Juventus konsiderohet si një nga ekipet favorite për të fituar Ligën e Kampionëve dhe fuqinë e saj e tregoi kur e eliminoi Atletico Madridin. Edhe pse ishin në disavantazh me dy gola nga ndeshja e parë, arritën të ...

Klopp nuk i do këto tri ekipe në shortin e Champions League
Tottenhami, Manchester City dhe Manchester United – janë skuadrat që Jurgen Kloppi do të kishte dëshiruar t’i shmanget të premten në shortin e Ligës së Kampionëve. “Redsat” siguruan një vend në cerekfinzle pas fitores ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 21:49
Tottenhami, Manchester City dhe Manchester United – janë skuadrat që Jurgen Kloppi do të kishte dëshiruar t’i shmanget të premten në shortin e Ligës së Kampionëve. “Redsat” siguruan një vend në cerekfinzle pas fitores ...

Statistikat e Messit për këtë sezon i lënë shumë prapa ato të Ronaldos
Lionel Messi i ka lënë kundërshtarët e tij shumë prapa, sa i përket golave dhe asisteve të bëra gjatë ndeshjeve të këtij sezoni. Argjentinasi 31-vjeçar ka kontribuar në 55 gola këtë sezon, ose duke shënuar, ose duke ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 18:30
Lionel Messi i ka lënë kundërshtarët e tij shumë prapa, sa i përket golave dhe asisteve të bëra gjatë ndeshjeve të këtij sezoni. Argjentinasi 31-vjeçar ka kontribuar në 55 gola këtë sezon, ose duke shënuar, ose duke ...

Champions League flet anglisht, por Messi dhe CR7 shkojnë në finale!
Futbolli anglez rikthehet fuqishëm në Champions League. Pas Tottenham, United dhe Man.City, Liverpool i bashkohet kolonisë britanike në fazën çerekfinale, duke e dërguar në këtë mënyrë 4 numrin e ekipeve nga Premier ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 11:51
Futbolli anglez rikthehet fuqishëm në Champions League. Pas Tottenham, United dhe Man.City, Liverpool i bashkohet kolonisë britanike në fazën çerekfinale, duke e dërguar në këtë mënyrë 4 numrin e ekipeve nga Premier ...

Paul Scholes jep dorëheqjen pas 31 ditësh
Juventus konsiderohet si një nga ekipet favorite për të fituar Champions League pasi arritjes të së madhe të realizuar kundër Atletico Madrid në 1/8-at. Të udhëhequr nga Cristiano Ronaldo, bardhezinjtë ëndërrojnë të ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 18:30
Juventus konsiderohet si një nga ekipet favorite për të fituar Champions League pasi arritjes të së madhe të realizuar kundër Atletico Madrid në 1/8-at. Të udhëhequr nga Cristiano Ronaldo, bardhezinjtë ëndërrojnë të ...

Përcaktohen 8 skuadrat çerekfinaliste,ç’duhet të dini për shortin
Ka përfunduar faza e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve dhe janë mësuar tashmë tetë ekipet çerekfinaliste. Për herë të parë pas 10 viteve, katër skuadra angleze janë kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 00:02
Ka përfunduar faza e 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve dhe janë mësuar tashmë tetë ekipet çerekfinaliste. Për herë të parë pas 10 viteve, katër skuadra angleze janë kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, ...

Dynamo Kiev – Chelsea, formacionet zyrtare
Jürgen Klopp preferon të shmang ekipet e tjera angleze në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Liverpool ka mposhtur Bayernin me rezultatin 1-3, për t’u kualifikuar në çerekfinale të LK, përcjell GazetaBlic . Klopp beson ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 18:10
Jürgen Klopp preferon të shmang ekipet e tjera angleze në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Liverpool ka mposhtur Bayernin me rezultatin 1-3, për t’u kualifikuar në çerekfinale të LK, përcjell GazetaBlic . Klopp beson ...

Champions, sonte vendosen çerekfinalistët e fundit
Sonte në mbrëmje do të mësohen emrat e dy skuadrave të fundit çerekfinaliste të Ligës së Kampioneve. Në Allianz Arena do të luhet sfida mes Bayernit të Mynihut dhe Liverpoolit.
Top Channel | 13-Mar-2019 13:42
Sonte në mbrëmje do të mësohen emrat e dy skuadrave të fundit çerekfinaliste të Ligës së Kampioneve. Në Allianz Arena do të luhet sfida mes Bayernit të Mynihut dhe Liverpoolit.

Sipas bastoreve, kush është favorit për të fituar Ligën e Kampionëve?
Tashmë dihen tetë skuadrat që janë plasuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Në garë kanë mbetur katër klube të Anglisë dhe nga një prej Spanjës, Italisë, Portugalisë dhe Holandës. Manchester City, Manchester ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 15:58
Tashmë dihen tetë skuadrat që janë plasuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Në garë kanë mbetur katër klube të Anglisë dhe nga një prej Spanjës, Italisë, Portugalisë dhe Holandës. Manchester City, Manchester ...

Pas 10 viteve, kjo gjë ndodh për herë të parë në Ligën e Kampionëve
Për herë të parë që nga viti 2009, në çerekfinale të Ligës së Kampionëve do të jenë katër skuadra nga Premierliga. Janë mësuar emrat e tetë skuadrave çerekfinaliste të Ligës së Kampionëve për sezonin 2018/2019. ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 17:50
Për herë të parë që nga viti 2009, në çerekfinale të Ligës së Kampionëve do të jenë katër skuadra nga Premierliga. Janë mësuar emrat e tetë skuadrave çerekfinaliste të Ligës së Kampionëve për sezonin 2018/2019. ...

Ferdinand mahnitet nga Cristiano Ronaldo: Ai është zoti i gjallë i futbollit!
Rio Ferdinand e ka quajtur Cristiano Ronaldon një “zot të gjallë të futbollit”, pasi ylli i Juventusit shënoi tripletë ndaj Atletico Madrid, të martën. Duke ditur disavantazhin 2-0 të ndeshjes së parë të raundit të dytë ...
GazetaTema | 13-Mar-2019 09:44
Rio Ferdinand e ka quajtur Cristiano Ronaldon një “zot të gjallë të futbollit”, pasi ylli i Juventusit shënoi tripletë ndaj Atletico Madrid, të martën. Duke ditur disavantazhin 2-0 të ndeshjes së parë të raundit të dytë ...

Çerekfinalet e Champions-it, Barcelona synon të shmangë këto dy rivalë
Barcelona e Leo Messit u përgjigj me një fitore të madhe 5-1 në ndeshjen e kthimit të raundit të dytë të Ligës së Kampionëve, pas barazimit pa gola në fushën e Lyon. Nga dhoma e zhveshjes blaugrana kanë “filtruar” edhe ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 17:36
Barcelona e Leo Messit u përgjigj me një fitore të madhe 5-1 në ndeshjen e kthimit të raundit të dytë të Ligës së Kampionëve, pas barazimit pa gola në fushën e Lyon. Nga dhoma e zhveshjes blaugrana kanë “filtruar” edhe ...

Salzburg – Napoli, formacionet zyrtare
Skuadra e Manchester Cityt nuk dëshiron të luajë me Juventusin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Manchester City fitoi ndaj Schalkes me rezultatin e përgjithshëm 9-2 për t’u kualifikuar tutje, kurse Juventusi ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 17:32
Skuadra e Manchester Cityt nuk dëshiron të luajë me Juventusin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Manchester City fitoi ndaj Schalkes me rezultatin e përgjithshëm 9-2 për t’u kualifikuar tutje, kurse Juventusi ...

Zidane: Ma transferoni këtë lojtar nëse dëshironi trofe!
Heroi i Liverpoolit, Virgil van Dijk ka emëruar kundërshtarin që do t’i pëlqente që ‘Reds’ të përballeshin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Virgil Van Dijk dëshiron që skuadra e tij të përballet me Ajaxin në ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 17:25
Heroi i Liverpoolit, Virgil van Dijk ka emëruar kundërshtarin që do t’i pëlqente që ‘Reds’ të përballeshin në çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Virgil Van Dijk dëshiron që skuadra e tij të përballet me Ajaxin në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved