ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:47

Tayna e bën hallakamë për 2 milionët e këngës së re

Tayna e bën hallakamë për 2 milionët e këngës së re
Tayna ka shënuar një sukses të ri me këngën “Kce”. Tayna ka dy ditë që ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Kce”, të cilit ia ka shoqëruar edhe videoklipin. Pas publikimit të këngës, reperja ka udhëtuar në ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 19:47
Tayna ka shënuar një sukses të ri me këngën “Kce”. Tayna ka dy ditë që ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Kce”, të cilit ia ka shoqëruar edhe videoklipin. Pas publikimit të këngës, reperja ka udhëtuar në ...

U largua nga “Xing me Ermalin”, Kejvina shfaqet në videoklipin e reperes së njohur
Pas vendimit për t’u larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’, velina e njohur Kejvina Kthella është shfaqur në videoklipin më të ri të reperes nga Kosova, Tayna. Projekti më i ri i reperes i titulluar ‘Kce’ u publikua së ...
Republika | 15-Mar-2019 19:44
Pas vendimit për t’u larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’, velina e njohur Kejvina Kthella është shfaqur në videoklipin më të ri të reperes nga Kosova, Tayna. Projekti më i ri i reperes i titulluar ‘Kce’ u publikua së ...

U largua nga “Xing me Ermalin”, Kejvina shfaqet në videoklipin e reperes së njohur
Pas vendimit për t’u larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’, velina e njohur Kejvina Kthella është shfaqur në videoklipin më të ri të reperes nga Kosova, Tayna. Projekti më i ri i reperes i titulluar ‘Kce’ u publikua së ...
TetovaSot | 15-Mar-2019 18:00
Pas vendimit për t’u larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’, velina e njohur Kejvina Kthella është shfaqur në videoklipin më të ri të reperes nga Kosova, Tayna. Projekti më i ri i reperes i titulluar ‘Kce’ u publikua së ...

Klipi i ri i Taynas: E vutë re Kejvina Kthellën në mesin e vajzave?
Reperja e njohur kosovare Tayna sapo ka lansuar këngën e saj më të re me videoklip, në të cilin ajo rreth vetes ka mbledhur disa vajza. Këngëtarja këngën e ka titulluar “Kce” ndërsa klipi është xhiruar edhe në studion e ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 11:42
Reperja e njohur kosovare Tayna sapo ka lansuar këngën e saj më të re me videoklip, në të cilin ajo rreth vetes ka mbledhur disa vajza. Këngëtarja këngën e ka titulluar “Kce” ndërsa klipi është xhiruar edhe në studion e ...

UEFA: Manchester United dhe City nuk mund të luajnë…
Reperja e njohur kosovare Tayna sapo ka lansuar këngën e saj më të re me videoklip, në të cilin ajo rreth vetes ka mbledhur disa vajza. Këngëtarja këngën e ka titulluar “Kce” ndërsa klipi është xhiruar edhe në studion e ...
GazetaBlic | 15-Mar-2019 10:42
Reperja e njohur kosovare Tayna sapo ka lansuar këngën e saj më të re me videoklip, në të cilin ajo rreth vetes ka mbledhur disa vajza. Këngëtarja këngën e ka titulluar “Kce” ndërsa klipi është xhiruar edhe në studion e ...

U largua nga ‘Xing me Ermalin’, Kejvina shfaqet në videoklipin e reperes së njohur
Pas vendimit për t’u larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’, velina e njohur Kejvina Kthella është shfaqur në videoklipin më të ri të reperes nga Kosova, Tayna. Projekti më i ri i reperes i titulluar ‘Kce’ u publikua së ...
Politiko | 15-Mar-2019 10:23
Pas vendimit për t’u larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’, velina e njohur Kejvina Kthella është shfaqur në videoklipin më të ri të reperes nga Kosova, Tayna. Projekti më i ri i reperes i titulluar ‘Kce’ u publikua së ...

Nga Tailanda, Tayna ‘përvëlon’ në bikini!
Reperja e cila hyri fuqishëm në tregun e muzikës tonë, Tayna ka pasur një vit mjaft të suksesshëm dhe të ngarkuar. Ajo ka lansuar projekte të një pas njëshme dhe koncerte të shumta brenda dhe jashtë vendit, shkruan ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 09:43
Reperja e cila hyri fuqishëm në tregun e muzikës tonë, Tayna ka pasur një vit mjaft të suksesshëm dhe të ngarkuar. Ajo ka lansuar projekte të një pas njëshme dhe koncerte të shumta brenda dhe jashtë vendit, shkruan ...

Klipi i ri i Taynas: E vutë re Kejvina Kthellën në mesin e vajzave?
Reperja e njohur kosovare Tayna sapo ka lansuar këngën e saj më të re me videoklip, në të cilin ajo rreth vetes ka mbledhur disa vajza. Këngëtarja këngën e ka titulluar “Kce” ndërsa klipi është xhiruar edhe në studion e ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 09:31
Reperja e njohur kosovare Tayna sapo ka lansuar këngën e saj më të re me videoklip, në të cilin ajo rreth vetes ka mbledhur disa vajza. Këngëtarja këngën e ka titulluar “Kce” ndërsa klipi është xhiruar edhe në studion e ...

Klipi i ri i Taynas: E vutë re Kejvina Kthellën në mesin e vajzave?
Reperja e njohur kosovare Tayna sapo ka lansuar këngën e saj më të re me videoklip, në të cilin ajo rreth vetes ka mbledhur disa vajza. Këngëtarja këngën e ka titulluar “Kce” ndërsa klipi është xhiruar edhe në studion e ...
Prive | 15-Mar-2019 09:06
Reperja e njohur kosovare Tayna sapo ka lansuar këngën e saj më të re me videoklip, në të cilin ajo rreth vetes ka mbledhur disa vajza. Këngëtarja këngën e ka titulluar “Kce” ndërsa klipi është xhiruar edhe në studion e ...

Tayna shkon në Tajlandë, por nuk zbulon me kë po shoqërohet
Reperja Tayna ka publikuar mbrëmë projektin më të ri. Ajo nga disa u komplimentua, e nga disa u kritikua për përdorimin e fjalisë që u bë virale “A bon me fol?”. Kënga e saj e re titullohet “Kce” dhe u publikua ditë më ...
AlMaKos | 14-Mar-2019 17:50
Reperja Tayna ka publikuar mbrëmë projektin më të ri. Ajo nga disa u komplimentua, e nga disa u kritikua për përdorimin e fjalisë që u bë virale “A bon me fol?”. Kënga e saj e re titullohet “Kce” dhe u publikua ditë më ...

Tayna sqaron kuptimin e refrenit të këngës për të gjithë ata që nuk e kanë kuptuar (FOTO)
Ashtu siç kishte parashikuar, kënga e re e Tayna-s është për femrat dhe vetëm to do të shikoni në klipin e saj. Reperja e njohur nga Kosova publikoi dje këngën “Kce” dhe në çdo moment është e shoqëruar nga femra. Ndërsa ...
TetovaSot | 14-Mar-2019 17:07
Ashtu siç kishte parashikuar, kënga e re e Tayna-s është për femrat dhe vetëm to do të shikoni në klipin e saj. Reperja e njohur nga Kosova publikoi dje këngën “Kce” dhe në çdo moment është e shoqëruar nga femra. Ndërsa ...

Këngën e nxori dhe koha është për pushime, ja ku ia mbathi Tayna
Dje ajo ka lansuar këngën e saj të re me videoklip të titulluar “Kce” ndërsa menjëherë pas publikimit të projektit të ri, ajo ia mbathi për një vend ekzotik. Tayna sqaron se cili është kuptimi i refrenit të këngës së ...
Prive | 14-Mar-2019 16:20
Dje ajo ka lansuar këngën e saj të re me videoklip të titulluar “Kce” ndërsa menjëherë pas publikimit të projektit të ri, ajo ia mbathi për një vend ekzotik. Tayna sqaron se cili është kuptimi i refrenit të këngës së ...

Rastësi apo kopjim? Klipi i ri i Taynës i ngjashëm me atë të Ariana Grandes (VIDEO)
Siç është u shkruajt dhe dje në mediat rozë reperja më e re suksesshme për momentin Tayna publikoi këngën e saj më të re ‘Kce’. Në video shihet që këngëtarja është e rrethuar nga shumë vajza ku ajo që ra në sy ishte ...
Java News | 14-Mar-2019 14:03
Siç është u shkruajt dhe dje në mediat rozë reperja më e re suksesshme për momentin Tayna publikoi këngën e saj më të re ‘Kce’. Në video shihet që këngëtarja është e rrethuar nga shumë vajza ku ajo që ra në sy ishte ...

VIDEO/ Rastësi apo kopjim? Klipi i ri i Taynës ngjashmëri me atë të Ariana Grandes
Siç është u shkruajt dhe dje në mediat rozë reperja më e re suksesshme për momentin Tayna publikoi këngën e saj më të re ‘Kce’. Në video shihet që këngëtarja është e rrethuar nga shumë vajza ku ajo që ra në sy ishte ...
Lexo | 14-Mar-2019 13:14
Siç është u shkruajt dhe dje në mediat rozë reperja më e re suksesshme për momentin Tayna publikoi këngën e saj më të re ‘Kce’. Në video shihet që këngëtarja është e rrethuar nga shumë vajza ku ajo që ra në sy ishte ...

Tayna e “përzien” shumë, prej “a bon me fol, deri tek “edhe sonte bajrak ner qika ooo”
Reperja Tayna ka lansuar këngën e saj më të re “Kce” “A bon me fol” dhe një pjesë këngës “konagjeqi” janë pjesë e këngës më të re të Taynas. “Kce” është projekti i ri i Taynas, ku në qendër të videos ka një party ...
Republika | 14-Mar-2019 11:41
Reperja Tayna ka lansuar këngën e saj më të re “Kce” “A bon me fol” dhe një pjesë këngës “konagjeqi” janë pjesë e këngës më të re të Taynas. “Kce” është projekti i ri i Taynas, ku në qendër të videos ka një party ...

Tayna sqaron se cili është kuptimi i refrenit të këngës së saj te re
Këngëtarja e famshme Tayna, sapo ka lansuar këngën e saj më të re. Kënga e saj “Kce” u lansua në pasditen e së mërkurës, ndërsa në klip këngëtarja ka ftuar plot vajza që e rrethojnë, ndërsa kënga është një miks fjalësh ...
Prive | 14-Mar-2019 10:24
Këngëtarja e famshme Tayna, sapo ka lansuar këngën e saj më të re. Kënga e saj “Kce” u lansua në pasditen e së mërkurës, ndërsa në klip këngëtarja ka ftuar plot vajza që e rrethojnë, ndërsa kënga është një miks fjalësh ...

Klipi i ri i Taynës i ngjashëm me atë të Ariana Grandes
Ashtu siç kishte parashikuar, kënga e re e Tayna-s është për femrat dhe vetëm to do të shikoni në klipin e saj. Reperja e njohur nga Kosova publikoi sot këngën “Kce” dhe në çdo moment është e shoqëruar nga femra. Mes ...
Lapsi | 14-Mar-2019 10:13
Ashtu siç kishte parashikuar, kënga e re e Tayna-s është për femrat dhe vetëm to do të shikoni në klipin e saj. Reperja e njohur nga Kosova publikoi sot këngën “Kce” dhe në çdo moment është e shoqëruar nga femra. Mes ...

Velina Kejvina Kthella pjesë e klipit të Taynës
Repereja e njohur kosovare Tayna mbrëmë ka lansuar këngën e saj të re “Kce”. Në klipin atraktiv të Taynës e ftuar ishte edhe modelja shqiptare, Kejvina Kthella apo siç njihet për publikun Velina e “Xing me Ermalin”, ...
Arbresh | 14-Mar-2019 08:36
Repereja e njohur kosovare Tayna mbrëmë ka lansuar këngën e saj të re “Kce”. Në klipin atraktiv të Taynës e ftuar ishte edhe modelja shqiptare, Kejvina Kthella apo siç njihet për publikun Velina e “Xing me Ermalin”, ...

Publikohet projekti i shumëpritur nga Tayna (VIDEO)
“Kce” quhet kënga më e re e Taynës. Reperja e ka paralajmëruar këtë projekt tash e disa ditë dhe tashmë është lëshuar në youtube ku mund ta shihni të plotë. Artistja sërish ka punuar me Cricket, ndërkaq për klipin i ...
Ina-Online | 14-Mar-2019 02:36
“Kce” quhet kënga më e re e Taynës. Reperja e ka paralajmëruar këtë projekt tash e disa ditë dhe tashmë është lëshuar në youtube ku mund ta shihni të plotë. Artistja sërish ka punuar me Cricket, ndërkaq për klipin i ...

A pat se si Kejvina Kthella e ‘dridh’ në klipin e ri të Tayna-s
Tayna sot lansoi projektin e saj më të ri muzikor ‘Kce’. Një këngë ritmike që përveç që e solli artisten të veçantë dhe me stil, ajo që ra në sy ishte pikërisht pjesëmarrja e velinës shqiptare, Kejvina Kthella. Një rol ...
Indeks Online | 14-Mar-2019 00:02
Tayna sot lansoi projektin e saj më të ri muzikor ‘Kce’. Një këngë ritmike që përveç që e solli artisten të veçantë dhe me stil, ajo që ra në sy ishte pikërisht pjesëmarrja e velinës shqiptare, Kejvina Kthella. Një rol ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved