ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:17

Tahiri: Vuçiq po e amniston të dyshuarin për vrasjen e Ivanoviqit

Tahiri: Vuçiq po e amniston të dyshuarin për vrasjen e Ivanoviqit
Prishtinë, 15 mars 2019 – Ministri i Drejtësisë në Qeverinë e Kosovës, Abelard Tahiri, tha se në vend të vënies para drejtësisë së të dyshuarit kryesor për vrasjen e politikanit serb në Kosovë, Oliver Ivanoviq, ...
Illyriapress | 15-Mar-2019 19:28
Prishtinë, 15 mars 2019 – Ministri i Drejtësisë në Qeverinë e Kosovës, Abelard Tahiri, tha se në vend të vënies para drejtësisë së të dyshuarit kryesor për vrasjen e politikanit serb në Kosovë, Oliver Ivanoviq, ...

Lista Serbe: Përpjekjet e Prishtinës për ta fajësuar Beogradin për vrasjen e Ivanoviqit, tragjikomike
Lista Serbe ka theksuar se “përpjekjet e Prishtinës për të fajësuar Beogradin dhe Presidentin Aleksandar Vuçiq për vrasjen e Oliver Ivanoviqit janë tragjikomike dhe naive” Sipas tyre, serbët në Kosovë e dinë se ku ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 17:47
Lista Serbe ka theksuar se “përpjekjet e Prishtinës për të fajësuar Beogradin dhe Presidentin Aleksandar Vuçiq për vrasjen e Oliver Ivanoviqit janë tragjikomike dhe naive” Sipas tyre, serbët në Kosovë e dinë se ku ...

Tahiri: Vuçiq po e amniston të dyshuarin për vrasjen e Ivanoviqit
Ministri i Drejtësisë së Kosovës, Abelard Tahiri, ka deklaruar se në vend të vënies para drejtësisë së të dyshuarit kryesor për vrasjen e politikanit serb në Kosovë, Oliver Ivanoviq, presidenti i Serbisë, Aleksandar ...
Ina-Online | 15-Mar-2019 17:36
Ministri i Drejtësisë së Kosovës, Abelard Tahiri, ka deklaruar se në vend të vënies para drejtësisë së të dyshuarit kryesor për vrasjen e politikanit serb në Kosovë, Oliver Ivanoviq, presidenti i Serbisë, Aleksandar ...

Tahiri: Vuçiq po e amniston të dyshuarin për vrasjen e Ivanoviqit
Ministri i Drejtësisë në Qeverinë e Kosovës, Abelard Tahiri, tha se në vend të vënies para drejtësisë së të dyshuarit kryesor për vrasjen e politikanit serb në Kosovë, Oliver Ivanoviq, presidenti i Serbisë, Aleksandar ...
Radio Evropa e Lire | 15-Mar-2019 16:54
Ministri i Drejtësisë në Qeverinë e Kosovës, Abelard Tahiri, tha se në vend të vënies para drejtësisë së të dyshuarit kryesor për vrasjen e politikanit serb në Kosovë, Oliver Ivanoviq, presidenti i Serbisë, Aleksandar ...

Tahiri për vrasjen e Ivanoviqit: Vuçiq urdhërdhënësi, Radojçiqi ekzekutuesi
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka akuzuar presidentin serb si urdhërdhënësi për vrasjen e Oliver Ivanoqviqit, ndërsa nënkryetarin e Listës Serbe, Milan Radojçiqin, si ekzekutuesi i vrasjes. Ai ka akuzuar Vuçiqin ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 16:04
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka akuzuar presidentin serb si urdhërdhënësi për vrasjen e Oliver Ivanoqviqit, ndërsa nënkryetarin e Listës Serbe, Milan Radojçiqin, si ekzekutuesi i vrasjes. Ai ka akuzuar Vuçiqin ...

Tahiri për vrasjen e Ivanoqviqit: Vuçiq urdhërdhënësi, Radojçiqi ekzekutuesi
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka akuzuar presidentin serb si urdhërdhënësi për vrasjen e Oliver Ivanoqviqit, ndërsa nënkryetarin e Listës Serbe, Milan Radojçiqin, si ekzekutuesi i vrasjes. Ai ka akuzuar Vuçiqin ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 16:01
Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka akuzuar presidentin serb si urdhërdhënësi për vrasjen e Oliver Ivanoqviqit, ndërsa nënkryetarin e Listës Serbe, Milan Radojçiqin, si ekzekutuesi i vrasjes. Ai ka akuzuar Vuçiqin ...

Tahiri: Urdhërdhënës për vrasjen e Ivanovic po del të jetë Presidenti Vuçiq
Aleksandër Vuçiqi është përgjegjës për dhënien e urdhrit për vrasjen e politikanit serb nga Kosova, Oliver Ivanovic. Kështu ka shkruar përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ministri i Drejtësisë, Abelard ...
InFokusi | 15-Mar-2019 16:00
Aleksandër Vuçiqi është përgjegjës për dhënien e urdhrit për vrasjen e politikanit serb nga Kosova, Oliver Ivanovic. Kështu ka shkruar përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ministri i Drejtësisë, Abelard ...

Hoxhaj: Përgjegjës për vrasjen e Oliver Ivanoviqit është Vuçiqi
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, i është përgjigjur akuzave që kanë ardhur nga përfaqësuesit e institucioneve të Serbisë, se kush është fajtor për vrasjen e politikanit serb nga Kosova, Oliver Ivanoviq. Në ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 13:39
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, i është përgjigjur akuzave që kanë ardhur nga përfaqësuesit e institucioneve të Serbisë, se kush është fajtor për vrasjen e politikanit serb nga Kosova, Oliver Ivanoviq. Në ...

Tahiri: Urdhërdhënës për vrasjen e Ivanoviqit po del të jetë Vuçiqi
Aleksandër Vuçiqi është përgjegjës për dhënien e urdhrit për vrasjen e politikanit serb nga Kosova, Oliver Ivanovic. Kështu ka shkruar përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ministri i Drejtësisë, Abelard ...
Zeri | 15-Mar-2019 16:00
Aleksandër Vuçiqi është përgjegjës për dhënien e urdhrit për vrasjen e politikanit serb nga Kosova, Oliver Ivanovic. Kështu ka shkruar përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ministri i Drejtësisë, Abelard ...

Tahiri: Urdhërdhënës për rastin e Ivanovic po del të jetë Presidenti Vuçiq
Aleksandër Vuçiqi është përgjegjës për dhënien e urdhrit për vrasjen e politikanit serb nga Kosova, Oliver Ivanovic. Kështu ka shkruar përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ministri i Drejtësisë, Abelard ...
Arbresh | 15-Mar-2019 15:49
Aleksandër Vuçiqi është përgjegjës për dhënien e urdhrit për vrasjen e politikanit serb nga Kosova, Oliver Ivanovic. Kështu ka shkruar përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ministri i Drejtësisë, Abelard ...

Hoxhaj: Përgjegjës për vrasjen e Oliver Ivanoviqit është Vuçiqi
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, i është përgjigjur akuzave që kanë ardhur nga përfaqësuesit e institucioneve të Serbisë, se kush është fajtor për vrasjen e politikanit serb nga Kosova, Oliver ...
Medial | 15-Mar-2019 14:38
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, i është përgjigjur akuzave që kanë ardhur nga përfaqësuesit e institucioneve të Serbisë, se kush është fajtor për vrasjen e politikanit serb nga Kosova, Oliver ...

Hoxhaj: Përgjegjës për vrasjen e Oliver Ivanoviqit është Vuçiqi
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, i është përgjigjur akuzave që kanë ardhur nga përfaqësuesit e institucioneve të Serbisë, se kush është fajtor për vrasjen e politikanit serb nga Kosova, Oliver Ivanoviq. ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 14:00
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, i është përgjigjur akuzave që kanë ardhur nga përfaqësuesit e institucioneve të Serbisë, se kush është fajtor për vrasjen e politikanit serb nga Kosova, Oliver Ivanoviq. ...

Sipas Gjuriqit, Beogradi gjithnjë e më i bindur se Prishtina e ka vrarë Oliver Ivanoviqin
Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, tha sot se "Beogradi është gjithnjë e më i bindur se autoritetet aktuale të Prishtinës qëndrojnë pas vrasjes së Oliver Ivanoviqit dhe se pret që organet ...
Koha.net | 15-Mar-2019 14:00
Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, tha sot se "Beogradi është gjithnjë e më i bindur se autoritetet aktuale të Prishtinës qëndrojnë pas vrasjes së Oliver Ivanoviqit dhe se pret që organet ...

Hoxhaj: Përgjegjës për vrasjen e Oliver Ivanoviqit është Vuçiqi
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, i është përgjigjur akuzave që kanë ardhur nga përfaqësuesit e institucioneve të Serbisë, se kush është fajtor për vrasjen e politikanit serb nga Kosova, Oliver Ivanoviq. ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 13:52
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, i është përgjigjur akuzave që kanë ardhur nga përfaqësuesit e institucioneve të Serbisë, se kush është fajtor për vrasjen e politikanit serb nga Kosova, Oliver Ivanoviq. ...

Hoxhaj i reagon Gjuriqit, Vuçiq është përgjegjës për vrasjen e Oliver Ivanoviq
Përgjegjësi për vrasjen e Oliver Ivanoviqit është presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq. Kjo është kundërpërgjigja e zëvendëskryeministrit, Evner Hoxhaj, për deklarimet e lëshuara nga drejtori i të ashtuquajturës ‘Zyra ...
Arbresh | 15-Mar-2019 13:31
Përgjegjësi për vrasjen e Oliver Ivanoviqit është presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq. Kjo është kundërpërgjigja e zëvendëskryeministrit, Evner Hoxhaj, për deklarimet e lëshuara nga drejtori i të ashtuquajturës ‘Zyra ...

Gjuriç: Pas vrasjes së Oliver Ivanoviç qëndrojnë autoritetet e Prishtinës
Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriç tha sot se ka konfirmim në rritje që pas vrasjes së njërit prej udhëheqësve serbë të Kosovës Oliver Ivanoviç, qëndrojnë presidenti, Hashim Thaçi , ...
Koha Jone | 15-Mar-2019 12:12
Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriç tha sot se ka konfirmim në rritje që pas vrasjes së njërit prej udhëheqësve serbë të Kosovës Oliver Ivanoviç, qëndrojnë presidenti, Hashim Thaçi , ...

Çepurin për Platformën e Dialogut: Fantazia nuk përputhet me realitetin
Ambasadori rus në Serbi, Aleksandar Çepurin ka thënë se Platforma e Prishtinës është një refuzim i qartë i dialogut me Serbinë dhe vendosja e një ultimatumi. “Fantazia nuk përputhet me realitetin: njohjet po tërhiqen, ...
Klan Kosova | 15-Mar-2019 11:18
Ambasadori rus në Serbi, Aleksandar Çepurin ka thënë se Platforma e Prishtinës është një refuzim i qartë i dialogut me Serbinë dhe vendosja e një ultimatumi. “Fantazia nuk përputhet me realitetin: njohjet po tërhiqen, ...

Gjuriq: Pas vrasjes së Oliver Ivanoviqit qëndrojnë autoritetet e Prishtinës
Prishtinë, 15 mars - Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ta sot se ka konfirmim në rritje që pas vrasjes së njërit prej udhëheqësve serbë të Kosovës Oliver Ivanoviq, qëndrojnë presidenti, ...
Zhurnal | 15-Mar-2019 11:16
Prishtinë, 15 mars - Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ta sot se ka konfirmim në rritje që pas vrasjes së njërit prej udhëheqësve serbë të Kosovës Oliver Ivanoviq, qëndrojnë presidenti, ...

Gjuriç: Pas vrasjes së Ivanoviçit qëndrojnë Presidenti Thaçi e Veseli!
Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq tha sot se ka konfirmim në rritje që pas vrasjes së njërit prej udhëheqësve serbë të Kosovës Oliver Ivanoviç, qëndrojnë presidenti, Hashim Thaçi , ...
Java News | 15-Mar-2019 11:08
Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq tha sot se ka konfirmim në rritje që pas vrasjes së njërit prej udhëheqësve serbë të Kosovës Oliver Ivanoviç, qëndrojnë presidenti, Hashim Thaçi , ...

Gjuriq: Pas vrasjes së Ivanoviqit qëndrojnë Thaçi e Veseli
Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ta sot se ka konfirmim në rritje që pas vrasjes së njërit prej udhëheqësve serbë të Kosovës Oliver Ivanoviq, qëndrojnë presidenti, Hashim Thaçi ,kryetari ...
Arbresh | 15-Mar-2019 11:04
Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq ta sot se ka konfirmim në rritje që pas vrasjes së njërit prej udhëheqësve serbë të Kosovës Oliver Ivanoviq, qëndrojnë presidenti, Hashim Thaçi ,kryetari ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved