ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/03/2019 01:45

Sukth/ Makina merr flakë në ecje, shkrumbohet e tëra, dyshimet e para

Sukth/ Makina merr flakë në ecje, shkrumbohet e tëra, dyshimet e para
Një makinë ka marrë flakë në ecje në zonën e mbikalimit të Sukthit. Mësohet se mjeti që ka marrë flakë, me targat AA 728OI është në pronësi të shtetasit SH.H. Drejtuesi i mjetit nuk ka pësuar dëmtime, ndërkohë që ...
Java News | 14-Mar-2019 15:46
Një makinë ka marrë flakë në ecje në zonën e mbikalimit të Sukthit. Mësohet se mjeti që ka marrë flakë, me targat AA 728OI është në pronësi të shtetasit SH.H. Drejtuesi i mjetit nuk ka pësuar dëmtime, ndërkohë që ...

Rrjedhje karburanti, digjet makina te mbikalimi i Sukthit (FOTO)
Mëngjesin e sotëm një automjet është përfshirë nga flakët në mbikalimin e Sukthit. Mjeti me targat AA 728OI është në pronësi të shtetasit me iniciale SH.H., i cili fatmirësisht nuk ka pësuar dëmtime. Ndërkohë, makina ...
Gazeta Shqip | 14-Mar-2019 13:01
Mëngjesin e sotëm një automjet është përfshirë nga flakët në mbikalimin e Sukthit. Mjeti me targat AA 728OI është në pronësi të shtetasit me iniciale SH.H., i cili fatmirësisht nuk ka pësuar dëmtime. Ndërkohë, makina ...

Durrës/ Digjet makina pas aksidentit
Një automjet është djegur pak minuta më parë tek mbikalimi i Sukthit. Sipas burimeve mjeti me targat AA 728OI është në pronësi të shtetasit SH.H. Drejtuesi i mjetit nuk ka pësuar dëmtime, dhe se aksidenti i ndodhur mesa ...
Telegraf | 14-Mar-2019 13:00
Një automjet është djegur pak minuta më parë tek mbikalimi i Sukthit. Sipas burimeve mjeti me targat AA 728OI është në pronësi të shtetasit SH.H. Drejtuesi i mjetit nuk ka pësuar dëmtime, dhe se aksidenti i ndodhur mesa ...

Makina shkrumbohet nga flakët. Dyshohet se…
Mëngjesin e sotëm një automjet është përfshirë nga flakët në mbikalimin e Sukthit. Mjeti me targat AA 728OI është në pronësi të shtetasit me iniciale SH.H., i cili fatmirësisht nuk ka pësuar dëmtime. Ndërkohë, makina ...
Standard | 14-Mar-2019 12:57
Mëngjesin e sotëm një automjet është përfshirë nga flakët në mbikalimin e Sukthit. Mjeti me targat AA 728OI është në pronësi të shtetasit me iniciale SH.H., i cili fatmirësisht nuk ka pësuar dëmtime. Ndërkohë, makina ...

FOTO/ Shkrumbohet një makinë në mbikalimin e Sukthit
DURRËS Një automjet është djegur në afërsi të mbikalimit të Sukthit, në rrugën dytësore Maminas-Shijak. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb” se ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku një mjet ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 11:42
DURRËS Një automjet është djegur në afërsi të mbikalimit të Sukthit, në rrugën dytësore Maminas-Shijak. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb” se ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku një mjet ...

Digjet një makinë në mbikalimin e Sukthit
Në afërsi të mbikalimit të Sukthit, në rrugën dytësore Maminas-Shijak është djegur një automjet. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku një mjet me targa AA 7280 është përfshirë nga flakët dhe është djegur ...
Lapsi | 14-Mar-2019 11:54
Në afërsi të mbikalimit të Sukthit, në rrugën dytësore Maminas-Shijak është djegur një automjet. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku një mjet me targa AA 7280 është përfshirë nga flakët dhe është djegur ...

Durrës/ Shkrumbohet gjatë natës makina, dyshimet e para
DURRES Një makinë është shkrumbuar gjatë natës në qytetin e Durrësit. Burime nga policia bëjnë me dije për ‘ BalkanWeb’, se ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:00 në lagjen Nr.4, ku automjeti në pronësi të shtetasit ...
BalkanWeb | 13-Mar-2019 10:10
DURRES Një makinë është shkrumbuar gjatë natës në qytetin e Durrësit. Burime nga policia bëjnë me dije për ‘ BalkanWeb’, se ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:00 në lagjen Nr.4, ku automjeti në pronësi të shtetasit ...

Makina merr flakë gjatë lëvizjes, shpëton shoferi
Një makinë është djegur sot në mbikalimin e Sukthit. Bëhet e ditur se mjeti me targat AA 728OI është në pronësi të shtetasit SH.H. Ky i fundit nuk ka pësuar dëmtime. Makina që edhe në foto duket se është djegur e ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 11:14
Një makinë është djegur sot në mbikalimin e Sukthit. Bëhet e ditur se mjeti me targat AA 728OI është në pronësi të shtetasit SH.H. Ky i fundit nuk ka pësuar dëmtime. Makina që edhe në foto duket se është djegur e ...

Djegia e dy makinave në Xhon Kenedi, ja çfarë thonë nga policia
Një makine i është vënë flaka në rrugën Xhon Kenedi në Çair. Si pasoj, makina “Golf 5” është djegur tërësisht ndërsa flakët kanë kapluar edhe një makinë tjetër e llojit “Pezho”. Nga policia për TV SHENJA, kanë thënë se ...
Shenja | 13-Mar-2019 13:12
Një makine i është vënë flaka në rrugën Xhon Kenedi në Çair. Si pasoj, makina “Golf 5” është djegur tërësisht ndërsa flakët kanë kapluar edhe një makinë tjetër e llojit “Pezho”. Nga policia për TV SHENJA, kanë thënë se ...

Shkrumbohet makina në Durrës
Një makinë është shkrumbuar gjatë natës në qytetin e Durrësit. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:00 në lagjen Nr.4, ku automjeti në pronësi të shtetasit Sh.B, 32 vjeç, është ...
Lajmi i Fundit | 13-Mar-2019 11:11
Një makinë është shkrumbuar gjatë natës në qytetin e Durrësit. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:00 në lagjen Nr.4, ku automjeti në pronësi të shtetasit Sh.B, 32 vjeç, është ...

Durrës, shkrumbohet gjatë natës makina
Një makinë është shkrumbuar gjatë natës në qytetin e Durrësi. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:00 në lagjen Nr.4, ku makina në pronësi të shtetasit Sh.B, 32 vjeç, është djegur pjesërisht në pjesën e brendshme. ...
Lapsi | 13-Mar-2019 10:19
Një makinë është shkrumbuar gjatë natës në qytetin e Durrësi. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:00 në lagjen Nr.4, ku makina në pronësi të shtetasit Sh.B, 32 vjeç, është djegur pjesërisht në pjesën e brendshme. ...

Digjet makina në Durrës
Një automjet është shkrumbuar në Durrës. Sipas të dhënave të para të policisë, ngjarja ka ndodhur mbrëmë në darkë, në rrethana që ende presin të sqarohen. “Më datë 12.03.2019, rreth orës 20:00, në lagjen Nr 4 Durrës, ...
EkonomiaOnline | 13-Mar-2019 10:20
Një automjet është shkrumbuar në Durrës. Sipas të dhënave të para të policisë, ngjarja ka ndodhur mbrëmë në darkë, në rrethana që ende presin të sqarohen. “Më datë 12.03.2019, rreth orës 20:00, në lagjen Nr 4 Durrës, ...

Digjet makina në Durrës, policia jep detajet e para. I përket…
Një automjet është shkrumbuar në Durrës. Sipas të dhënave të para të policisë, ngjarja ka ndodhur mbrëmë në darkë, në rrethana ende të paqarta. “Më datë 12.03.2019, rreth orës 20:00, në lagjen Nr. 4 Durrës, automjeti në ...
Koha Jone | 13-Mar-2019 10:13
Një automjet është shkrumbuar në Durrës. Sipas të dhënave të para të policisë, ngjarja ka ndodhur mbrëmë në darkë, në rrethana ende të paqarta. “Më datë 12.03.2019, rreth orës 20:00, në lagjen Nr. 4 Durrës, automjeti në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved