ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:54

Sot do të diskutohet për ngecjen e projektit të ujësjellsit në Orllan

Sot do të diskutohet për ngecjen e projektit të ujësjellsit në Orllan
Organizata Jo Qeveritare “Sundimi i Demokracisë në Kosovë” organizon sot tryezë diskutimi lidhur me implementimin e projektit të ujësjellësit dhe kanalizimit në Orllan me rrethin. Gjatë kësaj tryeze po ashtu do të ...
Arbresh | 15-Mar-2019 08:44
Organizata Jo Qeveritare “Sundimi i Demokracisë në Kosovë” organizon sot tryezë diskutimi lidhur me implementimin e projektit të ujësjellësit dhe kanalizimit në Orllan me rrethin. Gjatë kësaj tryeze po ashtu do të ...

Diskutohet për ngecjen e projektit të ujësjellësit në Orllan
Organizata Jo Qeveritare “Sundimi i Demokracisë në Kosovë” organizon sot tryezë diskutimi lidhur me implementimin e projektit të ujësjellësit dhe kanalizimit në Orllan me rrethin. Gjatë kësaj tryeze po ashtu do të ...
Indeks Online | 15-Mar-2019 07:24
Organizata Jo Qeveritare “Sundimi i Demokracisë në Kosovë” organizon sot tryezë diskutimi lidhur me implementimin e projektit të ujësjellësit dhe kanalizimit në Orllan me rrethin. Gjatë kësaj tryeze po ashtu do të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved