ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/05/2019 11:56

Si do të jetë e premtja juaj? Horoskopi ditor, 15 mars 2019

Si do të jetë e premtja juaj? Horoskopi ditor, 15 mars 2019
Dashi Venusi do ju bëjë të kuptoni sot se duhet të ndryshoni sjellje që gjërat të rregullohen. Nëse jeni në një lidhje do e keni të vështirë të ndieni një ritëm të caktuar dhe do preferoni të bëni çdo gjë si do e ndieni ...
Bota.al | 15-Mar-2019 09:31
Dashi Venusi do ju bëjë të kuptoni sot se duhet të ndryshoni sjellje që gjërat të rregullohen. Nëse jeni në një lidhje do e keni të vështirë të ndieni një ritëm të caktuar dhe do preferoni të bëni çdo gjë si do e ndieni ...

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e premte, 15 mars 2019
DASHI E premtja dhe e shtuna janë dy ditë të veçanta, e diela do të jetë e favorshme për ndjenjat dhe marrëdhëniet. Në këto 48 orë, debate të mundshme në shtëpi. Kush nuk ka zgjidhur ndonjë problem ose nuk ka zbuluar ...
Bota.al | 14-Mar-2019 21:05
DASHI E premtja dhe e shtuna janë dy ditë të veçanta, e diela do të jetë e favorshme për ndjenjat dhe marrëdhëniet. Në këto 48 orë, debate të mundshme në shtëpi. Kush nuk ka zgjidhur ndonjë problem ose nuk ka zbuluar ...

HOROSKOPI I PAOLO FOX, për ditën E ENJTE 13 mars 2019
DASHI Shumë prej jush ndoshta ende kërkojnë stabilitet në nivel sentimental. Në shkurt ka patur momente të vështira që nuk kanë prekur të gjithë, por shumëkujt i është dashur të sqarojë disa situata, edhe në nivel ...
Bota.al | 13-Mar-2019 20:30
DASHI Shumë prej jush ndoshta ende kërkojnë stabilitet në nivel sentimental. Në shkurt ka patur momente të vështira që nuk kanë prekur të gjithë, por shumëkujt i është dashur të sqarojë disa situata, edhe në nivel ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved