ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 13:48

Shqiptari ‘dashurohet’ me 70-vjeçaren zvicerane dhe martohet me të, por gjykata i bën të pabesueshmen.

Shqiptari ‘dashurohet’ me 70-vjeçaren zvicerane dhe martohet me të, por gjykata i bën të pabesueshmen.
Një shqiptar kishte vendosur të martohej me një grua 70-vjecare. Historia ka ndodhur në Zvicër, por martesa u refuzua për shkak të diferencës së madhe mes burrit dhe gruas. Dhe për këtë arsye është një dashuri që ...
Lexo | 15-Mar-2019 12:53
Një shqiptar kishte vendosur të martohej me një grua 70-vjecare. Historia ka ndodhur në Zvicër, por martesa u refuzua për shkak të diferencës së madhe mes burrit dhe gruas. Dhe për këtë arsye është një dashuri që ...

Donte të martohej me një 70-vjeçare, gjykata në Zvicër e bën shqiptarin ‘’të flasë me vete’’
Një kosovar, në mënyrë që të jetonte në Zvicër kishte vendosur që të martohej me një grua që ishte 70 vjeçe. Kjo martesë është refuzuar nga gjykata e Lozanës, pasi çifti kishte një diferencë shumë të madhe midis tyre. ...
Gazeta Observer | 15-Mar-2019 12:11
Një kosovar, në mënyrë që të jetonte në Zvicër kishte vendosur që të martohej me një grua që ishte 70 vjeçe. Kjo martesë është refuzuar nga gjykata e Lozanës, pasi çifti kishte një diferencë shumë të madhe midis tyre. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved