ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/03/2019 22:34

Shqipëria ende në listën e zezë të parajsave fiskale

Shqipëria ende në listën e zezë të parajsave fiskale
Bashkimi Evropian ka shtuar Emiratet e Bashkuara në listën e zezë të parajsave fiskale, ndërkohë Shqipëria vijon të qëndrojnë që prej vitit 2017 në listën gri dhe nën monitorim. Ndërkohë Oxfam-i, kërkon zgjerimin e ...
Zhurnal | 14-Mar-2019 22:08
Bashkimi Evropian ka shtuar Emiratet e Bashkuara në listën e zezë të parajsave fiskale, ndërkohë Shqipëria vijon të qëndrojnë që prej vitit 2017 në listën gri dhe nën monitorim. Ndërkohë Oxfam-i, kërkon zgjerimin e ...

Shqipëria ende në listën e zezë të parajsave fiskale
Bashkimi Evropian ka shtuar Emiratet e Bashkuara në listën e zezë të parajsave fiskale, ndërkohë Shqipëria vijon të qëndrojnë që prej vitit 2017 në listën gri dhe nën monitorim. Ndërkohë Oxfam-i, kërkon zgjerimin e ...
AlbInfo | 14-Mar-2019 22:04
Bashkimi Evropian ka shtuar Emiratet e Bashkuara në listën e zezë të parajsave fiskale, ndërkohë Shqipëria vijon të qëndrojnë që prej vitit 2017 në listën gri dhe nën monitorim. Ndërkohë Oxfam-i, kërkon zgjerimin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved