ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/03/2019 21:57

Shqipëri-Turqi, mijëra tifozë turq drejt Shkodrës!

Shqipëri-Turqi, mijëra tifozë turq drejt Shkodrës!
Më 22 mars në “Loro Boriçi” të Shkodrës, Shqipëria do të presë Turqinë në sfidën e parë zyrtare të vlefshme për Euro 2020. Entuziami i tifozëve turq është në maksimum dhe mësohet se deri më tani, ata kanë prenotuar 1000 ...
BalkanWeb | 15-Mar-2019 11:16
Më 22 mars në “Loro Boriçi” të Shkodrës, Shqipëria do të presë Turqinë në sfidën e parë zyrtare të vlefshme për Euro 2020. Entuziami i tifozëve turq është në maksimum dhe mësohet se deri më tani, ata kanë prenotuar 1000 ...

Kosova, rikthime e debutime për ndeshjet me Danimarkën e Bullgarinë
Në ndeshjet e këtij muaji, kur Kosova do të impenjohet fillimisht në një miqësore e më pas në një përballje zyrtare futbollistike, bien në sy rikthimet dhe debutimet.
Top Channel | 14-Mar-2019 17:56
Në ndeshjet e këtij muaji, kur Kosova do të impenjohet fillimisht në një miqësore e më pas në një përballje zyrtare futbollistike, bien në sy rikthimet dhe debutimet.

Çuditë e Panuçit me listën, trajneri harron edhe Superligën
Lojtarë që nuk luajnë, ose në rastin më të mirë aktivizohen pak me skuadrat e tyre të klubeve. Akoma më keq. Të tjerë që vijnë pas dëmtimeve dhe nuk kanë 90 minuta në këmbët e tyre. Kristian Panuçi si gjithmonë ka ...
BalkanWeb | 14-Mar-2019 15:59
Lojtarë që nuk luajnë, ose në rastin më të mirë aktivizohen pak me skuadrat e tyre të klubeve. Akoma më keq. Të tjerë që vijnë pas dëmtimeve dhe nuk kanë 90 minuta në këmbët e tyre. Kristian Panuçi si gjithmonë ka ...

Lista e Kombëtares, pesë rikthime dhe një risi nga Panuçi
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar nga trajneri Kristian Panuçi për dy ndeshjet e para eliminatore të Euro 2020, ato me Turqinë dhe Andorrën. Trajneri italian ka kthyer në ...
Telegraf | 14-Mar-2019 19:55
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar nga trajneri Kristian Panuçi për dy ndeshjet e para eliminatore të Euro 2020, ato me Turqinë dhe Andorrën. Trajneri italian ka kthyer në ...

Kosova, Challandes publikon listën e futbollistëve për ndeshjet me Danimarkën dhe Bullgarinë!
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar listën e futbollistëve që do t’i ketë në dispozicion për miqësoren kundër Danimarkës më 21 mars dhe për ndeshjen e parë në kuadër të kualifikimeve për ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 16:45
Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar listën e futbollistëve që do t’i ketë në dispozicion për miqësoren kundër Danimarkës më 21 mars dhe për ndeshjen e parë në kuadër të kualifikimeve për ...

Ftohen lojtarët pa minuta në këmbë, ndërsa injorohet Lenjani – Panuccin si duket nuk e kanë bindur tre golat dhe shtatë asistimet e Ermirit
Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për dy ndeshjet e radhës. Shqipëria do të përballet me Turqinë dhe Andorrën në fillimin e kampanjës kualifikuese për ...
Telegrafi | 15-Mar-2019 09:43
Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për dy ndeshjet e radhës. Shqipëria do të përballet me Turqinë dhe Andorrën në fillimin e kampanjës kualifikuese për ...

Ftohen lojtarët pa minuta në këmbë, ndërsa injorohet Lenjani – Panuccin si duket nuk e kanë bindur tre golat dhe shtatë asistimet e Ermirit
Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për dy ndeshjet e radhës. Shqipëria do të përballet me Turqinë dhe Andorrën në fillimin e kampanjës kualifikuese për ...
AlMaKos | 15-Mar-2019 09:50
Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Christian Panucci ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për dy ndeshjet e radhës. Shqipëria do të përballet me Turqinë dhe Andorrën në fillimin e kampanjës kualifikuese për ...

6 futbollistë nga Superliga e Zvicrës ftohen nga Challandes
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar emëroren e futbollistëve që do t’i ketë në shërbim për miqësoren kundër Danimarkës më 21 mars dhe për ndeshjen e parë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020 ...
AlbInfo | 15-Mar-2019 09:02
Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar emëroren e futbollistëve që do t’i ketë në shërbim për miqësoren kundër Danimarkës më 21 mars dhe për ndeshjen e parë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020 ...

Abrashi kthehet në Kombëtare pas një viti e gjysmë
Mesfushori i Eintracht Frankfurtit, Amir Abrashi, është kthyer te Kombëtarja e Shqipërisë pas mungesës së gjatë. Abrashi ka nisur të luajë me ekipin gjerman vetëm para një muaji, meqë ishte i lënduar dhe pauzoi për gati ...
EkonomiaOnline | 15-Mar-2019 08:36
Mesfushori i Eintracht Frankfurtit, Amir Abrashi, është kthyer te Kombëtarja e Shqipërisë pas mungesës së gjatë. Abrashi ka nisur të luajë me ekipin gjerman vetëm para një muaji, meqë ishte i lënduar dhe pauzoi për gati ...

Abrashi kthehet në Kombëtare pas një viti e gjysmë
Mesfushori i Eintracht Frankfurtit, Amir Abrashi, është kthyer te Kombëtarja e Shqipërisë pas mungesës së gjatë. Abrashi ka nisur të luajë me ekipin gjerman vetëm para një muaji, meqë ishte i lënduar dhe pauzoi për gati ...
Koha.net | 15-Mar-2019 08:29
Mesfushori i Eintracht Frankfurtit, Amir Abrashi, është kthyer te Kombëtarja e Shqipërisë pas mungesës së gjatë. Abrashi ka nisur të luajë me ekipin gjerman vetëm para një muaji, meqë ishte i lënduar dhe pauzoi për gati ...

Challandes publikon listën e futbollistëve për ndeshjet me Danimarkën dhe Bullgarinë
Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar emëroren e futbollistëve që do të paraqiten në ndeshjet e ardhshme. Përfaqësuesja jonë fillimisht do të takohet me Danimarkën më 21 mars në një ...
Telegrafi | 14-Mar-2019 15:23
Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar emëroren e futbollistëve që do të paraqiten në ndeshjet e ardhshme. Përfaqësuesja jonë fillimisht do të takohet me Danimarkën më 21 mars në një ...

Çallandes shpalli listën e futbollistëve për ndeshjet me Danimarkën dhe Bullgarinë
Përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Çallandes, ka publikuar emëroren e futbollistëve që do t’i ketë në shërbim për miqësoren kundër Danimarkës më 21 mars dhe për ndeshjen e parë në kuadër të kualifikimeve ...
InfoSport.mk | 14-Mar-2019 22:42
Përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Çallandes, ka publikuar emëroren e futbollistëve që do t’i ketë në shërbim për miqësoren kundër Danimarkës më 21 mars dhe për ndeshjen e parë në kuadër të kualifikimeve ...

“Dardanët” planifikojnë festë me fansat danezë në “Fadil Vokrri”
Tifogrupi “Dardanët” kanë publikuar një komunikatë në Facebook duke potencuar se planifikojnë “festë” me fansat danezë në tribuna. Më poshtë, njoftimi i plotë: Edhe pak ditë na ndajnë nga ndeshjet e para e ciklit të ri. ...
Zeri | 14-Mar-2019 22:12
Tifogrupi “Dardanët” kanë publikuar një komunikatë në Facebook duke potencuar se planifikojnë “festë” me fansat danezë në tribuna. Më poshtë, njoftimi i plotë: Edhe pak ditë na ndajnë nga ndeshjet e para e ciklit të ri. ...

Gati për sfidat me Danimarkën dhe Bullgarinë, ja përzgjedhja zvicerane e Kosovës
Edhe trajneri zviceran i përfaqsueses kosovare, Bernard Challandes publikoi emrat e futbollistëve që ka mbledhur, së pari për një miqëson kundër Danimarkës më 21 mars, e më tej për ndeshjen e parë në kuadër të ...
Tesheshi | 14-Mar-2019 19:20
Edhe trajneri zviceran i përfaqsueses kosovare, Bernard Challandes publikoi emrat e futbollistëve që ka mbledhur, së pari për një miqëson kundër Danimarkës më 21 mars, e më tej për ndeshjen e parë në kuadër të ...

Milik shënon golin më të bukur të javës
Daniel Maldini, i biri i Paolo dhe nipi i Cesare, ka marrë thirrjen e tij të parë për kombëtaren italiane U-18. Dinastia vazhdon, sepse 17-vjeçari – Daniel Maldini u ftua nga ‘Azzurët’ për miqësoren kundër Holandës më ...
GazetaBlic | 14-Mar-2019 19:19
Daniel Maldini, i biri i Paolo dhe nipi i Cesare, ka marrë thirrjen e tij të parë për kombëtaren italiane U-18. Dinastia vazhdon, sepse 17-vjeçari – Daniel Maldini u ftua nga ‘Azzurët’ për miqësoren kundër Holandës më ...

Çuditë e Kombëtares / Lojtarë që nuk luajnë, 9 mbrojtës për Andorrën dhe injorohet Superiorja
Lista e publikuar sot nga FSHF sa i përket përfaqësueses shqiptare ka bërë të ngrihen përsëri pikëpyetje të mëdha sa i përket përbërjes dhe emrave të përzgjedhur për të përfaqësuar fanellën kuqezi në fillimin e ...
GazetaTema | 14-Mar-2019 13:13
Lista e publikuar sot nga FSHF sa i përket përfaqësueses shqiptare ka bërë të ngrihen përsëri pikëpyetje të mëdha sa i përket përbërjes dhe emrave të përzgjedhur për të përfaqësuar fanellën kuqezi në fillimin e ...

Nuk është në listën e Panuccit, reagon Mavraj: Kur të thonë se je dënuar …
Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci publikoi listën e futbollistëve të grumbulluar për dy ndeshjet e këtij muaji ndaj Turqisë dhe Andorrës, të vlefshme për eliminatoret e Europianit. Strategu italian nuk do të ketë ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 18:54
Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci publikoi listën e futbollistëve të grumbulluar për dy ndeshjet e këtij muaji ndaj Turqisë dhe Andorrës, të vlefshme për eliminatoret e Europianit. Strategu italian nuk do të ketë ...

?Challandes shpall listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet e radhës
Trajneri i Kosovës ka ftuar 24 futbollistë për ndeshjet me Danimarkën dhe Bullgarinë.
Kosova Press | 14-Mar-2019 18:45
Trajneri i Kosovës ka ftuar 24 futbollistë për ndeshjet me Danimarkën dhe Bullgarinë.

Zbulohet arsyeja përse Panucci nuk e grumbulloi Ndojn
Zbulohet arsyeja se përse mesfushori i talentuar i Brescias, Emanuele Ndoj nuk është grumbulluar nga trajneri i kombëtares shqiptare Christian Panucci për sfidat e muajit mars ndaj Turqisë dhe Andorrës. 22-vjeçari i ...
Koha Jone | 14-Mar-2019 18:30
Zbulohet arsyeja se përse mesfushori i talentuar i Brescias, Emanuele Ndoj nuk është grumbulluar nga trajneri i kombëtares shqiptare Christian Panucci për sfidat e muajit mars ndaj Turqisë dhe Andorrës. 22-vjeçari i ...

Besir Demiri sërish jashtë listës së Kristian Panuçit
Seleksionuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Kristian Panuçi sot ka publikuar listën me futbollistët që do t’i llogaritë për ndeshjet ndaj Turqisë dhe Andorrës në kuadër të eliminatoreve për “EURO 2020”. Mbrojtësi nga ...
InfoSport.mk | 14-Mar-2019 18:22
Seleksionuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Kristian Panuçi sot ka publikuar listën me futbollistët që do t’i llogaritë për ndeshjet ndaj Turqisë dhe Andorrës në kuadër të eliminatoreve për “EURO 2020”. Mbrojtësi nga ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved